register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Vaba teema???   1 2  
Poster Message
Tank1
Vaba teema???
Tervist,kõigepealt positiivset aasta lõppu kõigile!

Küsimus modedele siis imelihtne-MIS ON VABA TEEMA-?
Igatahes pealkirja all on lause-MIS MUJALE EI SOBI,POSTITA SIIA-
Osalt ajendas seda küsima minu jaoks huvitavate teemade lukustamine(usakas 5k eest,tšeburek,mida teha...).
Kus on piir mida võib vabas teemas arutada ja mida ei või?Mis siis SOBIB,ja misEI SOBI. Nt. toidust rääkida ei ole kõlblik,aga millega naaber ahju kütab,on sobiv.Tegelt on ju kõik üks vaba teema.Mis huvitab sind,ei pruugi huvitada mind ja vastupidi.Kas siis see ongi aluseks kustutamisele-mulle ei meeldi-järelikult kustutan ära.

Mina arvasin,et vaba teema on koht kus saavad ühiste huvidega, ja samade mõtlemisviisidega(loodevasti) usa raua endised/praegused/tulevased omanikud VABALT SUHELDA teemas, mis otseselt ei seostu kiirendusvõistluste ja muskelautodega.
Kus saab küsida sind huvitava teema kohta,ja inimesed saavad vastata vabalt-ilma karvast kätt kartmata.
Milleks see siis ikkagi on?Päris delfit vist pole mõtet tekidada,aga seda foorumit loevad ju ikkagi teatud grupp,teatud huvidega inimesi.Miks ei võiks siis need inimesed omavahel vabalt suhelda vabas teemas?Nende jaoks huvitavat/vajalikku infot koguda?

Point on selles,et mind(loodetavasti ka paljusi teisi) huvitab just usa foorumlaste(usa raua fännide) küsimused ja vastused ning mulle läheb nende arvamus korda.Kui mind huvitaks riisiomaniku arvamus,siis ju seda foorumit ei loeks.
Loodan,et saite mu mõttele pihta ja vastate sellele pisikesele mureküsimusele.



25.12.2007 at 21:01
cipo
Vaba teema???
Jõulurahu!

Miks ma panin oma poolt tsheburekide teemasse tehtud replay ette :finger ?? Ja ma tõesti ei suutnud aidata inimesi, kes tahavad viieka eest rauda omada. Selliseid teemasi ja vastavaid proteste on olnud ka varem - tõenäoliselt on need teemad kõik kustutatud ja R.I.P.

Kauem foorumis olnud ja piisavalt lugenuna - tuleb ka kirgastumine: tsheburekkide teema on ON võrdeline SROrgi teemaga "kus öÖsSelll süÜa Saaks äh+" ja seda ei taheta siia. Finito!!!! Ära põe vaid mine küsi siis mõnest muust foorumist.

Olen ka ise saanud vastu pead ja seda ka ühe korra täiesti asjatult (no krt. ma ikka otsisin ennem), kus mind saadeti suht uue am bussi valuvelje boltbatternit uurima mingitele ürgsetele saitidele, kust ma vastust ei saanudki ja siis oli juba teemal taba ees. So ... leidsin ise parema saidi, kui tabastaja soovitas. Aga krt. viineripirukate teemat ikka ka ei hakka tegema - onjunii!

Ja tsheburekid :devil ei ole Ühendriikide päritolu.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
25.12.2007 at 22:34
Tank1
Vaba teema???
Tere jälle.Jõulud said läbi(jube väsitav oli),aeg juttu puhuda.

Kõigepealt to cipo-Äkki süvened minu küsimusse-mind nii väga ei huvita mis riigis valmistatakse tšeburekke ja kuidas räägitakse sro leheküljel.Põdema ka ei hakka.Proovi teemas püsida.Peace.


To moded-Kui oma igapäevatoimetuste kõrvalt aega saate,siis äkki kirjutate siia mõne sõna sellest,mis siis ikkagi on vaba teema ja mida on sinna sobilik postitada.

Ise olen väga väheste foorumikogemustega, ja mõni väike vihje antud teemas vanade kalade poolt kulub kindlasti marjaks ära.
27.12.2007 at 21:11
hents99
  
Vaba teema???
Ma ei hakka modede eest vastama, kuid lisan oma mõtte Vabast teemast.
Cipo ütles päris tabavalt oma postis, lisan veel.

TqHq foorum on USA-autode ja kiirendussuunitlusega foorum, kus räägitakse USA autodest, kiirendustest, auto modifitseerimisest ja hooldusest.
On olemas ka ost-müük-vahetus.


Loe nüüd alafoorumite nimetused läbi: Autod, Hooldus ja remont, Modifitseerimine, Üritused, Vaba teema ja Turg.

Kõik, mis ei seondu eelpool nimetatud alafoorumitega, käib vaba teema alla, aga põhinõuded siiski jäävad (Need kaldkirjas)

Seega ei müüda ka Turu foorumis Hondasid ja Volkareid nt. - Teema siiski USA-rauaga seotud. Toitlustamine ei käi selle teema konteksti, nii lihtne see ongi. Eriti teema, kust mida saaks.

Lihtsalt paar arvamust minu poolt.

Peace! Ja paremat Uut aastat!

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
27.12.2007 at 21:33 1 edit. Last edited 27.12.2007 at 22:57 by hents99
kasp
Vaba teema???
üks tähelepanek veel.

kui hoolega lugeda. neid märksõnu alateemade all. näiteks autod/ üldsiem jutt USA autode kohta. see puudub vaid vaba teema ja ürituste ning english juures. ehk siis english on normaalne, ükski väljamalane ei hakka rääkima jahust või millestki. ürituste alla satuvad ka siuksed üritused, mis ei ole otseselt seotud USA'katega. vaba teema all, no mina saan ka hetkel aru niimoodi, et sinna võiks tõesti ka pirukatest kirjutada. ise nii uue generatsiooni inimene et ei teagi mis asi see tšeburekk on.

vot nii. tänana tähelepanu eest.

meeldivat aastavahetust;)
27.12.2007 at 21:44
newton
 
Moderator
Vaba teema???
Mina panin söögiteema ja 5K "usaraua" teemad lukku. Mis puudutab esimest, siis vaata natuke vaba teema all ringi - 80-90% teemadest puudutavad siiski USA autosid, USA autokultuuri, nendega liiklemist vms. ja minugi arvates ei peaks siit foorumist otsima lahendusi kõikidele elu muredele, mis seotud söögipoolise, pereelu või margikogumisega.

Madlobsteri viimane post teises teemas võtab üsna hästi kokku joone, mida moderaatorid on üritanud hoida.

Selles veidi sinisilmselt püstitatud 5K USA auto teemas anti minu arvates kõik mõistlikud vastused ära ning jutt kaldus euroopa autodele ja killupanemisele. Aga võib-olla ma eksisin - panin sinna nüüd uue pealkirja ja tegin teema taas lahti, nii et soovijatel on võimalik asjakohaseid kommentaare taas lisada.

Ja sulle Tank1 on soovitus natuke rahulikumalt foorumisse ja tema tavadesse sisse elada - siis õnnestuks ehk vältida seda, et tekitad oma esimese postiga nii palju poleemikat, et pärast tunned ennast solvatuna; samuti oleks sul siis äkki vähem vajadust oma esimese foorumis olemise kuu jooksul lausa paaril-kolmel korral võtta siinses alajaotuses sõna laadis "miks ikka nii, miks ikka naa...".

28.12.2007 at 10:43
partel
  
Vaba teema???
Mina olen vaba teemat suht liberaalselt kohelnud, lootes postitajate endi enesekritiseerimisvõimele.

Näiteks on mul 0.0 probleemi kui tekib küsimus arvuti (millega muuhulgas foorumisse pääseda) või fotograafiavaldkonnas (üritustel pilte teha). Või näiteks vaja sponsori- ja fännikraami (t-särk, infovoldikud, klepsud jne), vastavad tegelased on siin olemas, teistel ka huvitav teada. Või midagi huvitavat aerospace, militaarvallast. Ammendavat loetelu ei saa ju anda, inimestel peaks ikka niipalju oidu olema, et ise otsustada. Teisest küljest, kui on palju kasutajaid, siis ikka aeg-ajalt jura tekib.

Isiklikult minu jaoks on näitajaks "Modifitseerimine" alajaotuse osakaal, kus teemade/postituste arv paraku on nagu on. Mis muud kui tuleb ise sinna sisu tekitada...

Ja veel, et, nagu Peep juba mõned korrad on maininud, siis siia foorumisse postitamine ei ole mingi põhiseaduslik õigus ja moded ei pea oma otsuseid põhjendama. See mõistagi ei tähenda, et aru pärida või kritiseerida ei tohi.

:burnout


____________________________
_
28.12.2007 at 12:11
kulgur
Vaba teema???
quote:
hents99: Ma ei hakka modede eest vastama, kuid lisan oma mõtte Vabast teemast.
Cipo ütles päris tabavalt oma postis, lisan veel.

TqHq foorum on USA-autode ja kiirendussuunitlusega foorum, kus räägitakse USA autodest, kiirendustest, auto modifitseerimisest ja hooldusest.
On olemas ka ost-müük-vahetus.


Loe nüüd alafoorumite nimetused läbi: Autod, Hooldus ja remont, Modifitseerimine, Üritused, Vaba teema ja Turg.

Kõik, mis ei seondu eelpool nimetatud alafoorumitega, käib vaba teema alla, aga põhinõuded siiski jäävad (Need kaldkirjas)

Seega ei müüda ka Turu foorumis Hondasid ja Volkareid nt. - Teema siiski USA-rauaga seotud. Toitlustamine ei käi selle teema konteksti, nii lihtne see ongi. Eriti teema, kust mida saaks.

Kas tõesti ainult US päritolu masinatega sõidate igapäev mis vähemalt 20a. vanad ja iga õhta käite kummi vilistamas oma uuemate liikuritega. EI usu eriti, hoorumi kasutajatest jääb mulje, et ega ikka kõik ei sõida igapäevaselt rauaga ringi. Mõnigi mees kasutab igapäevaselt mõnda "riisi" või "konna" või SDR-i humanitaar abi liikurit.
Siit ka minu imestus kui kiiresti pandi teema lukku kui oleks abi vaja seoses soetatud masinal avastatud probleemidega, mis järgmine kord võib tabada ka kedagi teist kes on küll USA raua fänn kuid kasutab igapäevaselt mõnda EURO varjanti.
Panin oma Mazda teemalise küsimuse JUST selle pärast siia hoorumisse, et selle foorumi püsikasutajad on olude sunnil rohkem kuris erinevate automarkide iseärasustega. Ja kes teab millise laheduse leiaks kui oleks võimalik infot JAGADA! Maailm on väike EESTI aga veel väiksem, moded ei tohiks nii kitsarinnaliselt suhtuda teemadesse mis 100% foorumi temaatigaga kokku ei lange.
Aga ei, vabateema alla ei kõlba kirjutada "riisist", "konnast" või kangelasliku vennasrahva tehnoloogilistest saavutustest.
Milleks siis üldse VABA TEEMA ja SÕNAVABADUS!
28.09.2008 at 18:18
dodge
Vaba teema???
Aga lubage küsida, mis on varjant? Varjatud jant?
Varemgi siit läbi käinud termin. Andestage mu rumalus.
28.09.2008 at 18:29
_siim_
Vaba teema???
Leidsid koha nokkimiseks??
28.09.2008 at 18:46
Peeter82
 
Vaba teema???
quote:
kulgur:

Vanasti olla niiviisi olnud, et netifoorumites kirjutasidki ainult oma ala asjatundjad, targad ja laia silmaringiga inimesed.
Lollid ei osanud netti kasutada või olid vait. Nüüd on elu edasi läinud ja lollid arvavad, et võivad ükskõik kus ükskõik millist läma ajada.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
28.09.2008 at 20:20
Wolle
  
Vaba teema???
quote:
Peeter82:
Vanasti olla niiviisi olnud, et netifoorumites kirjutasidki ainult oma ala asjatundjad, targad ja laia silmaringiga inimesed.
Lollid ei osanud netti kasutada või olid vait. Nüüd on elu edasi läinud ja lollid arvavad, et võivad ükskõik kus ükskõik millist läma ajada.
Siiani olen kasutanud seda privileegi, et alati ei pea igalepoole postitama kui keegi midagi kirjutab seega kvalifitseerun Sinu liigituse alla. Fine! sellega olen rahul.

Aga lugupeetud sm. kulgur võiks sellisest asjast aru saada, et see "hoorum" on mõeldud siiski USA raua jaoks olgu ta siis igapäevaliikur või hobisõiduk. Sinu probleemile vastus on selline, et tqhq.ee ei ole MITTE põhiseaduslik õigus vaid privileeg mida Te olete otsustanud kasutada seega ei leia mina oma lolli mõistusega kuidas on Teil õigus veel kritiseerida Teile TASUTA pakutavat teenust. Ja peale selle veel pakuti Teile lahendus antud teemas välja kuidas võibolla oleks võimalus see mure lahendada.


____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
28.09.2008 at 20:39
_siim_
Vaba teema???
pm. lugesin ja vaatasin,leidsin ka asjale lahenduse,kui sobib...

http://www.mazdaklubi.com/foorum/

siit leiad oma probleemidele lahenduse

hetkel hakkab juba see teema midagi sellist meenutama!

http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?t=4499
28.09.2008 at 21:35 1 edit. Last edited 28.09.2008 at 21:35 by _siim_
hirax
  
Vaba teema???
quote:
siim_pallav:hetkel hakkab juba see teema midagi sellist meenutama!
http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?t=4499
Sry for OT, aga...
Oi jummel, s***, v*** ja punased potikud....... ma ei või :D :D :D
Parim huumor viimase 5 aasta jooksul.
See ju mitte "natuke nalja", vaid "super huumor" teemasse sobiv.
Seda vist näidataksegi ühes reklaamklipis "pakkumise" nime all oma töökaaslasele :)
Ainult, et pikali kukub naerust.
Vaesed turboclub foorumi liikmed :) Tunnen neile kaasa, no peab ikka kannatust olema selliste harimisel :D
Huvi pärast vaatasin veel selle kasutaja tehtud teemasid ja naermist, no tõesti hingest omaette hirnumist jätkus ja jätkub veelgi ikka vägagi kauaks.
Tqhq-s esinenud "driver" ja mõned üksikud staarid on ju sellis(t)e kõrval lausa mehhaanika professorid :D

Teemasse kah natuke.
Samas, mina toetan küll adminnide "karmi kätt" siin foorumis. See aitab minu meelest palju vältimaks ülalmainitule sarnase läbu tekkimist siin.
Noh jah, ok eks ole siingi nii mõnigi teema läbuks kätte läinud. Ka neid on teinekord huvitav lugeda (ässitaja ei ole, aga verd tahaks ikka näha :D :D ).
Saan ka kasutajast "kulgur" mõnes mõttes aru. Ise ma oleks otsinud vastavad eesti lehed ja foorumid läbi ja üritanud sealt selgust saada ning viimases hädas ka siinsele lehele küsimuse üles pannud. Tuleb ju tunnistada fakti, et siin käivad koos ikka vägagi erinevate huvidega, enamuses haritumad ja targemad, inimesed.
Loomulikult eeldades, et selline küsimus taba saab ja oleks jätnud näiteks oma postitusse kontaktid võimalikele vastajatele. Muidugi mingi mõistliku piirini võiks adminnid lasta ka suvalise japsi teemal areneda. See piir on muidugi adminnide määrata. Piltlikult öeldes oleme me kõik ühes suures elutoas koos ja jämmime mingitel teemadel. Elutoal ja tagatoal on ka paraku peremees ja kui me nendele ei meeldi, on neil õigus meid vaigistada või üldse välja visata :)
Mina, näiteks tean, et siin ei ole eriti mõtet küsida Ford 86 V6 (puhastverd made in usa) mootori teemal. Mitte, et keegi hoiaks saladusi, vaid sellise ajajärgu "alamõõdulise" kohta keegi ei teagi. Ei ole ju mõtet hakata räuskama, et hoiate kõik teadmised endale. Ega mikis kah keegi sellise mootoriga eriti tegele. Suht "rariteetne" teine :)

Jõudu ja jaksu ka adminnidele (newton, lasa, peep ja võib olla veel keegi, keda ma ei tea) !!!


____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
28.09.2008 at 02:51
partel
  
Vaba teema???
Mõned mõtted Vaba Teema kohta:

Isiklikult pooldan moderaatorite võimalikult vähest sekkumist. Mulle ei meeldi oma võimu välja näidata, aga tõsisematel juhtumitel on kuskil ikka piir ka. :kill

Samuti ei kehti võrdse kohtlemise printsiip. Minu jaoks on oluline, kuivõrd keegi on ala arengule kaasa aidanud. Vanemasse olijasse, kes ise võistleb, annab tech nõu vms on suhtumine ikka pisut teine kui kodanikku, kelle ainus "panus" on võistluste korraldajate, BHRA jne kirumine, ilma midagi konstruktiivsemat vastu andmata.

Disclaimer: kui on tõesti hädaolukord, siis tulebki ära kasutada seda, et foorumi liikmed on väga erinevate aladega seotud ja oskavad aidata pea mistahes küsimuses. Natuke imelik on öelda, et otsi sobiv foorum, kaeva see läbi, et teada saada, kes asja jagab, otsi sobiv teema jne. Aga see on ikkagi erand.

Mis vaba teema osakaalu puutub, siis näitab see hetkeolukorda. See, et Blown Alko teema on Modifitseerimise alt Vaba Teema alla tõrjutud, on täiesti normaalne. Selline on Eesti hetkeolukord, inimesed ei ole veel võimelised vastavat tehnilist diskussiooni arendama. Aga küll varsti on, blown alko on lihtsalt nii lihtne ja soodne viis võimsust saada, sellest ei saa üle ega ümber.

Mul isiklikult on ka suhtumine usa vs japs mõnevõrra nihkunud rohkem alla 1000 hj vs üle 1000 hj suunas. Näiteks "rullnokkade" Sam'i, Markeli, Viljari ja Kaidoga on hoopis rohkem arutada kui 50'ndate restoprojeki tegijatega.

Samuti on näiteks NHRA Funny Car'i võistlejate nimekirjas nii mõnigi Toyota Solara...

Et siis ei maksa karta postitamist. Eriti neil, kes mõtlevad, et kas ikka tasub seda postidada või mitte. :)

TqHq foorumi liikmeid on ikkagi neljakohaline number ja see peegeldab juba ühiskonna hetkeseisu, idioote tuleb ka edaspidi, need bännime ära ja elu läheb edasi. :burnout


____________________________
_
29.09.2008 at 13:03
Madlobster
Vaba teema???
Noh se sekkumine on ikka hädavajalik. Eks ma vahest isegi siin liigset mula hakanud ajama ja moded on asja ära piiranud. Siiani ei ole tundnud, et mulle siin liiga tehakse või minu vääramatut õigust sõnavabadusele piiratakse. Kellelgi külas olles pean ikka austama sealset kodukorda.

Aga on sort tegelasi, keda koguaeg igalpool kiustakase, piiratakse ja solvatakse ja kuhugi nad kunagi ei sobi. Nende küsimusi ja nõudmisi kunagi ei arvestata jne jne. Ja alati on teised selles süüdi.

Aga ausaltöeldes kui sa teed usa raua foorumi lahti ja vajutad show todays posts ja siis valdav osa teemasi oleks, et Kus saab seburaskat osta?, Millist alkolli te endale sisse kallate?, Kus osta kuldkalale akvaariumi mingit filtrit, Vanaisa jalgrattal vaja sisekummi?, Millised kaluri kummikud nokia vs vene kummik? Televiisori pult ei tööta???, jne jne.
Ning lisaks siis veel neid kiireid ja eredalt põlevaid tähti, kes siit läbi jooksevad ning kõik vanad olijad ja moded läbi sõimavad, et nende üliandekad ja vajalikud teemad lukustatkse/kustutatakse. Ja kui kõige selle peale moded läbi näppude vaataks mis siis sellest asjast saaks. Suhteliselt kiirelt muutuks see totaalse läbu foorumiks, mille hulgast ei viitsi küll enam midagi lugemisväärset otsima hakata.

Nagu ei võeta garaazis sünnitusi vastu ei remondita ka elutoas bigblocki. Üksikud erandid on aga erandid kinnitavad reeglit.

Ja ei täida see foorum ka infotelefoni või googli ülessanet, et registreeru püstita üks tore teema (Kust saab kõige odavamalt mingi xxx kartuli seemet KIIIIIIRREEEE!!!!!!).

Teise külje pealt vaadates, et äkki tõesti oleks hea kui oleks mingi nn läbu vabateema.
See peaks siis olema avalikult peidetud, et otsinguga sinna ei satu. Ilma sisselogimata sinna ei saa. Ja ka ühekordsed registreerujad ei pääse. Show todays posts seda ei näita jne. Ja moded seal ei käi.
Las siis olla selline padjaklubi ja keegi kellele ei meeldi see padjaklubi sinna lingile lihtsalt ei kliki ja siis pärast ei saa muliseda ka et näe pean siin kalamehe ussikestest ja krt teab millistest teemadest lugema.

Need siis lihtsalt minu mõtted. Aga nagu aru olen saanud siis moded sellist mulakoda tekitada ei kavatase ja meil ei ole midagi muud teha kui leppida sellega või teha oma foorum kus siis saame lahata täpselt neid teemasi mis meile meeldivad. Ning need paari kuu tagant tõusvad kääksud vaba teema vabaduse kohta ei muuda siin mitte midagi.

Selge on see, et nii palju kui on inimesi nii palju on ka mõtteid ja kõigile meelejärele ei saa nagunii kunagi olla. Sellpärast siis ongi erinevad kohad ja erinevad kodukorrad ning iga persoon siis peab leidma selle tema jaoks kõige sobivama kodukorraga koha.
29.09.2008 at 16:00
kulgur
Vaba teema???

Saan ka kasutajast "kulgur" mõnes mõttes aru. Ise ma oleks otsinud vastavad eesti lehed ja foorumid läbi ja üritanud sealt selgust saada ning viimases hädas ka siinsele lehele küsimuse üles pannud. Tuleb ju tunnistada fakti, et siin käivad koos ikka vägagi erinevate huvidega, enamuses haritumad ja targemad, inimesed.

Just seda ma oma postis silmaspidasingi, et teadjamad inimesed kasutavad seda foorumit ikkagi veidi rohkem kui algajad. Ning igasugune info liikumine ja jagamine võib tulla kasuks kellele iganes, koos jagatud teadmised laiendavad ehk rohkem silmaringi ja aitab edaspidi selliseid vigu, eksimusi ja olukordi vältida. ÄRA IIAL ÜTLE IIAL!

M.O.T.T.
29.09.2008 at 16:05
Jesper
 
Vaba teema???
quote:
Teise külje pealt vaadates, et äkki tõesti oleks hea kui oleks mingi nn läbu vabateema.
Mis saab, kui tood prügikonteineri mugavuse mõttes õuest tuppa? Pakuks et hais levib üle kogu maja :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.09.2008 at 16:15
Madlobster
Vaba teema???
quote:
Jesper:
quote:
Teise külje pealt vaadates, et äkki tõesti oleks hea kui oleks mingi nn läbu vabateema.
Mis saab, kui tood prügikonteineri mugavuse mõttes õuest tuppa? Pakuks et hais levib üle kogu maja :)

Aga just sellepärast lisasingi tingimused et sinna kuidagi lihtsalt ligi ei pääse. St see konteiner oleks õhukindlalt lukus. Ja kui keegi vägisi sinna sisse tungib siis ei ole tal vaja ka pärast viriseda et haiseb.

EDIT: Ei ole ma selle konteineri pooldaja. Aga ma ei viriseks ka kui selline konteiner oleks olemas aga ainult sellisel lukustatud kujul. Kui tahan klikin kui ei taha ei kliki aga see oleks siis jah selline segajäätmete konteiner kus prügi sorteerima ei pea ja keegi ei saa teisele turjaka karata, et see teema siia ei sobi.
29.09.2008 at 16:20 1 edit. Last edited 29.09.2008 at 16:25 by Madlobster
Fog
 
Vaba teema???
Tegelikkuses oleks vaja "Trash can" nimelist alajaotust kuhu saaks tõsta selle läbu. "Trash can"-is olevad teemad kustuvad kui viimasest postist on 2 päeva. Fiero foorumis meerikamaal on asi just nii lahendatud. Saad oma akvaariumi filtri kätte kui keegi aidata oskab ja kustu.

Edit: ja teistel on võimalik optsioonidest selle kuvamine välja lülitada nagu ka praegu.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
29.09.2008 at 16:47 1 edit. Last edited 29.09.2008 at 16:48 by Fog
partel
  
Vaba teema???
Nojah kui Vaba Teema vs Modifitseerimine on 10:1, siis on kaks võimalust:

* Vaba Teemat on liiga palju
* Modifitseerimist on liiga vähe

Selline olukord on normaalne selles mõttes, et näitab Eesti hetketaset. Kui liikmete arv on mitu tuhat, siis huvi võimsate autode vastu on pea sama, nagu muidu ühiskonnas, s.t. kaduvväike. Enamuse jaoks on esmatähtis ju auto välimus.

Meil ei ole 2 Top Fueli, 5 Pro Mod'i ja üldse 100 üle 1000 hj autot, siis oleks ju suhe pisut teine. Kes ikka natuke tõsisemalt asja võtab, sel pole aega harva vajaminevate eluvaldkondade foorumeid külastada, mul pole probleemi, kui asjalike postituste hulka aeg-ajalt ka OT tuleb. Tähtis on just asjaliku sisu tekitamise osakaal.

Kuni liikmed ise ei hakka asjalikku sisu tekitama, ei muutu midagi paremaks, modereeri palju tahad.


____________________________
_
29.09.2008 at 17:01
diesel
Vaba teema???
well, ma ise kuulun kindlasti suurimate prügiteemade tekitajate hulka ja seetõttu ehk pole kõige õigem inime lubatava-keelatava teemal sõna võtma, aga paar tähelepanekut siiski.
esiteks on tqhq paljudele nö. kodufoorumiks ja seetõttu kipuvad siia ka kõrvalised teemad tekkima.
ja teiseks ja väga oluliseks argumendiks on see, et siinse rahva iq on harju keskmisest kõvasti kõrgem ja seetõttu on kiusatus suur just siin oma murele lahendust otsida.

ja nüüd ma kiusatusele järgi ei anna ja asun otsima foorumit, kus suruõhu tööriistade teemal veidi tarkust juurde saada. :)
29.09.2008 at 17:19
hunt
 
Vaba teema???
Mul ka tqhq suht ainus foorum, mida igapäevaselt külastan.

Jah, olen küll siin ise ka OT'd tekitanud ... näiteks see herilaste teema.

Aga vaadates, kui elav diskussioon seal tekkis - justkui see teema polnudki väga vale ....

Ühesõnaga väga tore, et meil ka VABA TEEMA olemas on !!

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
29.09.2008 at 17:47 2 edits. Last edited 29.09.2008 at 17:48 by hunt
hents99
  
Vaba teema???
Teema oli vana juba peaaegu üks aasta ja siis hakati lampi tsitaadi üle arutlema. Minu arust on see BS. Kulgur, kas sul oli igav ja hakkasid vanadest postidest midagi "ärapandavat" otsima?

Ka mina küsisin teemajätkuks mingi aeg mitte-meerika V8 probleemi kohta, sellise üldise probleemi kohta. Sest siinset rahvast palju ja lahendust ei olegi vaja kaua oodata. Õnneks ka lahendus tuli, enne kui teemale taba ette pandi.
Ok, asi oli seda ilmselt väärt. sest tegu polnud tõesti USA V8`ga.

Aga pidevalt käib jutt mingi täiesti välise teema ümber, kus pole isegi tehnikaga mingit pistmist. Postitada saabki täpselt nii kaua, kui taba ette tuleb. Oleks siis sellega Aamen, aga ei, siis tehakse uus teema ja hakatakse modede kallal võtma ja ennast õigustama nagu selles eelpool lingitud turboklubi teemas.



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
29.09.2008 at 17:48
Madlobster
Vaba teema???
quote:
diesel:
ja nüüd ma kiusatusele järgi ei anna ja asun otsima foorumit, kus suruõhu tööriistade teemal veidi tarkust juurde saada. :)

Ok irw see vist oli väike iroonia :D
Aga arvan, et kui sa suudad selle suruõhutööriista küsimuse normaalselt postitada ei kustutata ega lukustata seda ka ära. Sest olen tähelepannud, et garaazitehnika ja tööriistade kohta esitatud küsimused saavad siin suhteliselt kiiresti vastuse ja lahenduse. Ja keegi ei ole kunagi ka kräunu tõstatnud et ei haaku kuidagi teemaga.

PS olen isegi siit kiiret abi saanud ja väga tänulik selle eest foorumi liikmetele ;)
PS Vabandan veel enda poolse viivituse eest aga olen siin ajahädas olnud. Katsun selle ndl jooksul ikka asja korda ajada :)
29.09.2008 at 18:02
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Vaba teema???   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.