register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : The page cannot be displayed  
Poster Message
urmas
The page cannot be displayed
Läsin kuu aega tagasi Netscapelt üle Explorerile ja sattusin äärmiselt ebameeldiva jama otsa. Kui lingile klikkida, siis üsna sageli väidab Explorer järgmist:
quote:
The page cannot be displayed. The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings. Cannot find server or DNS Error Internet Explorer
Vahest mitu korda järjest. Tööl on mul Win2000ME, kodus Win2000 (sama jama). Töises NT serveris pole jama täheldanud. Olen ka interneti ajutist failide folderit killinud, aga ei aita. Mida teha?
10.04.2002 at 13:07
peep
 
Moderator
The page cannot be displayed
Mul oli ME'ga nii palju jamasid (see k.a.), et tuli op süsteemi vahetada, nüüd kasutan 2k. ja jamade arv on drastiliselt väiksem.
10.04.2002 at 13:17
Iff
The page cannot be displayed
Mul oli kah kunagi masin jubedalt ebastabiilne ja ei saanud midagi teha õieti. Jamad lõppesid ku win XP sai installitud. Siiani parim windows mu meelest
10.04.2002 at 14:10
Daniel
 
The page cannot be displayed
IE 5.5 sp2 oleks ilmselt abiks :)
http://windowsupdate.microsoft.com/
10.04.2002 at 14:10
urmas
The page cannot be displayed
quote:
Iff: win XP sai installitud
See on Sul XP Home. Meie firmas jookseb üsna eripärane soft ja XP Home on kõige viletsamaks süsteemiks tunnistatud. Kui on Win XP Prof, siis sellega tuleb tavaliselt kaasa ka Win2000. Installimise ajal saad valida, kumba tahad ja tahta tuleb Win2000.

Updeidin IE 5.5 sp2, vaatan, mis saab.
10.04.2002 at 14:20
reimo
The page cannot be displayed
võta parem kohe 6.0 alla, kui updeitima hakkad, mul pole sellega viimasel ajal erilisi probleem olnud
10.04.2002 at 14:22
antoonio
The page cannot be displayed
quote:
reimo: võta parem kohe 6.0 alla, kui updeitima hakkad, mul pole sellega viimasel ajal erilisi probleem olnud

enda kogemused näitavad et IE 5.5 miskil määral parem 6.0st. See viimane leiutab aegajalt mingeid vigasid (seal kus neid varem ei täheldanud), ning aegajalt tahab ta need vead ka Billile saata (isiklikult ei meeldi sellised kellad, mis kuhugi end riputada tahavad). Aga eks valik on sinu alati ju võimalus üks metsa saata ja teist proovida.
10.04.2002 at 14:26
Iff
The page cannot be displayed
quote:
Mustang GT 94:
quote:
Iff: win XP sai installitud
See on Sul XP Home. Meie firmas jookseb üsna eripärane soft ja XP Home on kõige viletsamaks süsteemiks tunnistatud. Kui on Win XP Prof, siis sellega tuleb tavaliselt kaasa ka Win2000. Installimise ajal saad valida, kumba tahad ja tahta tuleb Win2000.

Updeidin IE 5.5 sp2, vaatan, mis saab.

Hmm... Mul nagu ika XP prof aga win 2k sellega küll kaasas ple. Asi tõenäoliselt selles, et pole originaal XP (häbi mulle;))
10.04.2002 at 14:30 Last edited 10.04.2002 at 14:30 by Iff
Daniel
 
The page cannot be displayed
quote:
reimo: võta parem kohe 6.0 alla, kui updeitima hakkad, mul pole sellega viimasel ajal erilisi probleem olnud

Parem ikka viimasepale lihvitud vana IE5.5 sp2 kui uus IE6.0 uute probleemidega ja igasugu vilede ja kelladega
mille otstarve vaid Billile selge !
st. mida ilusam seda suurem = aeglasem
10.04.2002 at 14:32
reimo
The page cannot be displayed
quote:
st. mida ilusam seda suurem = aeglasem
ehk: vaheta Linuxi + Netscape vastu :)
Vähemalt minul on serveri viimasest reboodist üle aasta, kusjuures jookseb asi tavalise 200MHz MMX-peal ilma mingite probleemideta
10.04.2002 at 14:35
Daniel
 
The page cannot be displayed
quote:
ehk: vaheta Linuxi + Netscape vastu :)

Heeee .... massin v6ib ju kenasti töötada aga mitu
korda Su Netscape on surnud selle aja jooksul ? ;)
tal selline paha komme surra kui rohkem kui 4 akent avatud ... ag asamas on ju ka veel Opera, mozilla, lynx, links .... jne
Aga tegelt on see juba offtopic ... sry
10.04.2002 at 14:44 Last edited 10.04.2002 at 14:47 by Daniel
reimo
The page cannot be displayed
OT: ega ma sealt eriti Netscape ei kasuta, pole sel masinal monitorigi järgi...
10.04.2002 at 14:50
Daniel
 
The page cannot be displayed
quote:
reimo: OT: ega ma sealt eriti Netscape ei kasuta, pole sel masinal monitorigi järgi...

No kuidas Sa siis saad soovitada Linuxi + Netscape
et brausida weebis ja lugeda Tqhq lehte ???
10.04.2002 at 14:52
urmas
The page cannot be displayed
Eks ta suri ka ühe aknaga ja Task Manageris oli neid mitu tükki korraga lahti. Aga integreeritud meiliprogramm oli ok. ME-s pöörlev Outlook on paras kaka. 2000 on jälle ok.
10.04.2002 at 14:55
reimo
The page cannot be displayed
panin serverile praegu monitori taha, hetkel 6 netscape akent lahti, toimib. Aga mu oma tehtud Alhell-i koduleht naitab ainult kysimarke. Tuleb vist minna nurka habenema:(
Aga esimeses jarjekorras soovitasingi siiski W2K+IE6..
Edit: Netscape 4.7 asendamine 6.2-ga kaotas küsimärgid...
10.04.2002 at 15:09 Last edited 10.04.2002 at 15:51 by reimo
minimum
The page cannot be displayed
IE-le igasugu servicepack'id ja critical update'd väga abx installida... a sinu probleem võib ka peituda võrgus: ntx brauser ei saa aeg-ajalt ühendust DNS'iga või mõni muu ulmeline põhjus.

____________________________
-
10.04.2002 at 15:46
LaSa
 
Moderator
The page cannot be displayed
winME on saatanast! Pole näinud ühtegi eksemplari, mis korralikult töötaks!
10.04.2002 at 16:10
LaSa
 
Moderator
The page cannot be displayed
quote:
reimo: Aga mu oma tehtud Alhell-i koduleht naitab ainult kysimarke. Tuleb vist minna nurka habenema:(
jah, see on teada-tuntud kodeeringute-kamm, mis NS 4x omab *x-asjadel
10.04.2002 at 16:11
Riho
The page cannot be displayed
quote:
LaSa: winME on saatanast! Pole näinud ühtegi eksemplari, mis korralikult töötaks!

mul on Win ME ja asi töötab ja miski väga kaua aega juba. Aga võib-olla tuleb see ka sellest, et arvutitest ja softist midagi ei tea :)
10.04.2002 at 17:34
LaSa
 
Moderator
The page cannot be displayed
quote:
Riho:
mul on Win ME ja asi töötab ja miski väga kaua aega juba. Aga võib-olla tuleb see ka sellest, et arvutitest ja softist midagi ei tea :)

see on puhtalt kasutaja viga lihtsalt!
:D
10.04.2002 at 17:59
urmas
The page cannot be displayed
quote:
109cid: IE 5.5 sp2 oleks ilmselt abiks :)
http://windowsupdate.microsoft.com/

Tundub, et Win2000Prof PC-le oli abiks :)
10.04.2002 at 23:59
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : The page cannot be displayed  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.