register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?   1 2 3 4 5  
Poster Message
Bikerman
 
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Camaro tagatuled on olnud juba pikki aastaid kollaste tagatuledega-see ülimalt hea,ei pea siin hakkama ümber "runkkama",ehk peo vahel välja mõtlema.
16.06.2008 at 21:25
Joel
 
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
2-, 3- ja 4-gen Camarod on üldse täiesti erinevad võrreldes 1-gen Camaroga, mida see uus versioon jäljendab. Tore muidugi kui ei pea põlve otsas asju ümber ehitama, aga just sellepärast võikski ju tehas ise LEDe kasutada. Tänapäeval pannakse kollaselt vilkuma ka kõige punasemad tuled. Aga praegu on tegelikult vist veidi vara nende tulede teemal ohkida.

____________________________
2xV8
16.06.2008 at 23:02
Gunn
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Muidu ju tip-top aga see rida 4 jutt. et kahene v oli kahe poolene turbo ka tuleb. ma saan aru et küttekulu ja ökonoomitamine jne-kuid miks siis selline auto!? kas on infot et kas meerika maa ja euro isendid mootoritelt samad? et 5.7 ka pakkuda v on mingi "euro" versioon näiteks ainult selle kahe liitrise rida 4 turbo v mingi 3.x-4.x v6 -ga?
17.06.2008 at 13:23
tfr
 
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?


:)
26.06.2008 at 17:06
charger
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Ehh, sellele käib isegi konks taha? 8o
Mul manualis kirjas, et: Towing Capacity - Not Recommended - ja passis ka tehase andmete järgi haagise massi lahtrid tühjad, aga selleks pole see auto vist ka mõeldud 8-)
Ju Camarol jõudu peab ikka jaguma ja ülekanded sobima.
26.06.2008 at 19:21
Gunn
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Esimesed Ametlikud fotod siis kabrio camarost. Mootorid ka head. http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=4680
09.07.2008 at 13:09
malloc
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Üks esimesi autosid, mille cabrio versioon meeldib lausa rohkem, kui tavaline.
14.07.2008 at 22:44
Xpert
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?


selline on siis sisemuse lõpptulemus. Pisut bling tundub esmapilgul, dioodidega oleks nagu liiale mindud veidi.







mootorid:
3.6 V6 - 300 hj (370 Nm)
SS (manuaal) 6.2 LS3 V8 - 422 hj (553 Nm)
SS (aut.kastiga) 6.2 L99 V8 - 400 hj (535Nm)
(SS'del on silindrite väljalülitumis süsteem, et paremat ökonoomsust saavutada.)

SS kaalub 1,700 kg vs Challenger SRT8 ~1900kg.

SS kaalujaotus 52/48.


The 2010 Chevy Camro is expected to arrive in U.S. dealerships in early 2009.


CHEVROLET UNVEILS THE 2010 CAMARO – A FUN, EFFICIENT SPORTS CAR FOR THE 21st CENTURY

* All-new, world-class sports car
* Fuel-efficient, 3.6L direct-injected V-6 delivers an estimated 26 mpg on the highway
* Range of fuel-saving, six-speed transmissions standard on all models and powertrains
* Powerful SS models equipped with LS3 V-8 (manual transmission) and L99 with Active Fuel Management (automatic transmission)
* Advanced vehicle technology, including Bluetooth connectivity and available HID headlamps with integrated halo rings
* Designed, engineered and built with GM’s global development process

LINK http://www.worldcarfans.com/9080721.012/official-chevy-camaro-details-and-photos
Ametlikku press releasi saab lugeda teksti lõpus, kui vajutada 'Press Release'

SPECIFICATIONS


19.07.2008 at 09:40 7 edits. Last edited 23.07.2008 at 13:37 by Xpert
ervin
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
quote:
Xpert: selline on siis sisemuse lõpptulemus. Pisut bling tundub esmapilgul, dioodidega oleks nagu liiale mindud veidi.

kaunis!!! kui nüüd materjalid oleksid ka nii head kui pildilt tundub, siis poleks ühtegi halba sõna kogu masina kohta öelda. :)
19.07.2008 at 10:14
mrtn
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
välimuses üks väike maitsevääratus: tagatulede kroomrõngad on liig. see ongi umbes nii, et kogu auto on peatnäha kaasaegne, siis need kroomrõngad viivad sind enne sisse istumist retrolainele. sisu mulle ei meeldi üldse.
19.07.2008 at 15:10
moo2rs
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Armatuur on jube. Esimese asjana tuli meelde Honda Jazz.

____________________________
Corvette ´81
TransAm `91
20.07.2008 at 09:58
rai
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Käigukangi juures olevad näidikud panevad silmi pilgutama. Tekib tunne nagu oleks topelt nägemine. :)
Minule igatahes meeldib sisemus rohkem kui Challengeri oma.
23.07.2008 at 15:01
Timo
  
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
ainuke asi, mis selle auto juures meeldib, on need retro stiilis ´´kellad´´ armatuuris ja mootor kapoti all, aga see mis nende kahe asja ümber on, on minumeelest katastroof. ei ole ilus mitte ühestki otsast. minumeelest liiga ulme see interjöör ja välimus ka nagu mööda. aga eks kui oma silmaga päriselus ära näha, siis asi muutub ma arvan. :D
23.07.2008 at 16:47
Jörm
 
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Vähe värskemat infot (Specs ja orient hind) uue Camaro kohta ja minu isiklikud arusaamad sinna juurde. Mul tuli täna Camaro vaimustus peale kui neid andmeid nägin, ei saand kirjutamata jätta...

http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=articleview&article_id=2558



____________________________
Amper Racing
01.08.2008 at 15:44
anryo
  
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
"SS-i pakutakse juba ettetellimisel 21 000 Euro eest Mobiles"
See on ju mingi 320 000.- eek vaid?
:smokin

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
01.08.2008 at 18:29
Toothfairy
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
See jutt, et tüdrukutele bmw-d meeldivad...
Ma võtan asja pigem nii, et miks ostavad mõned nt bmw, kui sama raha eest saab ameeriklase...
Minu kui naisterahva arvamus siis...

Ja üldiselt siis teemasse kah, et meeldib küll, aga aru ma ei saa, miks kõik uued autod ühtemoodi on? Euroopa autod siis ühtmoodi igavad ja ameerikased (mustang, charger, camaro)...

____________________________
Buick Riviera 72'
01.08.2008 at 23:51
mrtn
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
quote:
Toothfairy:Ma võtan asja pigem nii, et miks ostavad mõned nt bmw, kui sama raha eest saab ameeriklase...

igapäevaautoks on on suht loogiline ükskõik mis peale ameeriklase.
01.08.2008 at 23:58
Madman
 
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
quote:
Toothfairy: Ja üldiselt siis teemasse kah, et meeldib küll, aga aru ma ei saa, miks kõik uued autod ühtemoodi on? Euroopa autod siis ühtmoodi igavad ja ameerikased (mustang, charger, camaro)...

väga ühtemoodi ikka ei ole kui kõrvuti vaadata





____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
01.08.2008 at 00:07
ervin
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
quote:
mrtn:
quote:
Toothfairy:Ma võtan asja pigem nii, et miks ostavad mõned nt bmw, kui sama raha eest saab ameeriklase...

igapäevaautoks on on suht loogiline ükskõik mis peale ameeriklase.


samas see camaro tõotab uut külma sõda. ameeriklased on taaskord venelastest mootoritehnoloogiaga mööda läinud, eriti veel 3.6 mootori puhul.
01.08.2008 at 00:18
Toothfairy
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Noh, kui need pildid kõrvuti on, siis mina märkan küll ühiseid jooni... Identsed loomulikult pole... Ja minu jaoks pole ka ükskõik mis, peale ameeriklase igapäevaatona nii loogiline...

____________________________
Buick Riviera 72'
02.08.2008 at 08:59
mikimouse
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
OT: se charger on kül nagu mingi kotlet. nagu mingi RAM-i esiots. neljaukseline-sportkupee:D:D

camarost oleks ka rohkem oodanud.nina kena ja küljejoon ka suht.tagaots võõras.vbl harjub sellega.aga se sisu....no anna andeks.vbl IRL sees istudes on asi parem,aga pildilt jääb kül siuke mulje,et väga raskesti jälgitav ja ebakäepärane tilulilude meri seal.

miks krt küll kõik uued autot sellised "paksud" olema peavad.:S
02.08.2008 at 10:57
Heigo
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
quote:
mikimouse:

miks krt küll kõik uued autot sellised "paksud" olema peavad.:S

kardan, et siin mägib turvalisus rolli...


____________________________
'83 Firebird 350cid
02.08.2008 at 13:36
Jesper
 
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Pigem see on valitsev mood lihtsalt, bigger is better. Saadakse ju ka mingitest pisikestest punnidest 5 Euro NCAP tärni kätte, selle pärast ei pea küll suurt autot tegema et nõuetele vastata.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
02.08.2008 at 17:06 1 edit. Last edited 02.08.2008 at 17:07 by Jesper
Riho
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Nägin USA-s diileri juures GM-i sisemiseks kasutuseks mõeldud pilte ja infot. Minu meelest on sisu kena.
Võrreldes Mustangiga tundub autot olema oluliselt rohkem.
04.08.2008 at 12:58
BENBEN
  
Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?
Ei ole camaro fänn, aga arvamuse tahan öelda, enne kui siin Mustangi mustamiseks kipub ;) vaadake nüüd natuke aastaarve kah. Stang on 2005 väljunud müüki. Camaro aga... .Selge vastus Fordi poolt on uus Mustang. Võrdleme siis järgmine aasta.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
04.08.2008 at 13:16
tqhq.ee foorum : Autod : Camaro-fännid, arvamused uuest Camarost?   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.