register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Mercury Sable -92 problems  
Poster Message
ylovoitka
Mercury Sable -92 problems
3.0 V6 automatic. Paar päeva tagasi tekkisid järmised probleemid.

Vaiskelt kiirendades kuni teise käigu lõpuni on kõik normis, kui lülitab kolmanda sisse ja hakkan gaasi andma, ei juhtu mitte midagi, pedaali võib põhja vajutada, moototri tuurid ei tõuse. Siis tuleb teatud aja oodata, kuni kiirus langeb paar miili ja võtab teise käigu tagasi sisse, kui siis rohkem laba anda on kõik normis. Kogu probleem on ainult vaikselt kiirendades.

Vahepeal harva kostub kuskilt kapoti alt koputamist nagu mingi asi taoks vastu raami- tümps-tümps, ja gaasipedaaliga on tunda, et mingid nõksud käivad kuskilt läbi, nii parking kui drive'ga. Äkki on selle käiguvahetusega seotud?

Yhel päeval hakkas auto tagaosas mingi asi undama, nagu mingi puhur või pump töötaks??? Alguses tõmbas tuurid yles, siis jälle alla ja lõpuks jäidki yles.
Äkki on tegu bensapumbaga, mis ei anna korralikult kütust peale ja see põhjustab ka käikude probleemi?
11.04.2002 at 13:23
Ago
 
Mercury Sable -92 problems
ylovoitka - päriselt või?

Tundub canister purge solenoidi või kütuse rõhu klapi probleemi moodi.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
11.04.2002 at 13:37
ylovoitka
Mercury Sable -92 problems
Kas ise on võimalik ka selle remondiga hakkama saada, kui ei, siis kus soovitate ja palju umbes maksma läheb?
Kas sõita võib veel teatud kilomeetrid?
11.04.2002 at 13:47
T-Bird
 
Mercury Sable -92 problems
Mine tee testimine ,parast kqik laheb kiresti.
15.04.2002 at 14:27
rustang
  
Moderator
Mercury Sable -92 problems
quote:
ylovoitka:kus soovitate ja palju umbes maksma läheb?

Tauruse-Sable kastide remondi koha pealt on siin foorumis parimaks peetud firmat TransRem :devil Enne nendega kontakteerumist soovitan foorumis natuke tuhnida ;)
15.04.2002 at 15:21
ylovoitka
Mercury Sable -92 problems
Kuhu te soovitate mul testima minna? Kas spetsiaalselt USA autodele orienteeritud firmasse või suvalisse, kus aparaadid olemas on?
Millist firmat soovitate?
18.04.2002 at 13:33
Vanaisa
  
Moderator
Mercury Sable -92 problems
Kui kastiga midagi teha tahad, siis ikka mine kõigepealt Imre juurde Paldiski mnt.
18.04.2002 at 13:49
ylovoitka
Mercury Sable -92 problems
Tegelikult olen ma suht uus vend siin foorumis ja Imre Paldiski maanteelt ei ytle mulle mitte midagi. Akki saaks täpsustada, Firma ja Aadress?
18.04.2002 at 14:20
bels
Mercury Sable -92 problems
quote:
ylovoitka: Tegelikult olen ma suht uus vend siin foorumis ja Imre Paldiski maanteelt ei ytle mulle mitte midagi. Akki saaks täpsustada, Firma ja Aadress?
05045555

____________________________
Ford Explorer
18.04.2002 at 14:30
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Mercury Sable -92 problems  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.