register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Käigukast electronics  
Poster Message
Henc
Käigukast electronics
Kui tark see kobakas siiski on?
On küllalt räägitud, et automaatkastiga masin vöib iseenesest foori alt süstida (mina ise ei usu).
Kuid kohati on mul ette tulnud et "D" sisse lülitatult, pidur peal, auto jönksutab kohapeal, nagu kisuks edasi...
Peale uut käivitamist jälle OK!
Töötab nagu reset.
Kotermann mul siiani sees, aegajalt hakkab armatuuris ABS tuluke iseenesest pölema, seistes näitab spido 20kmh, tahho töuseb nt. kinnist akent üles lastes inisedes punasesse... jne... - siiani pole önnestunud lühist leida. Uus käivitus lahendab köik.
Kas peab juba raha koguma hakkama...?
12.04.2002 at 12:30
peep
 
Moderator
Käigukast electronics
kontrolli aju pistikud üle, sinna kipub vett sattuma ja tagajärjeks on korrosioon.
12.04.2002 at 13:04
Vanaisa
  
Moderator
Käigukast electronics
idee järgi peaks siis ka mingi veakood olema näha... kas siis lühis või katkestus aju-mingi asi?
12.04.2002 at 13:13
peep
 
Moderator
Käigukast electronics
vahel on jamad ka ilma veakoodideta, lisaks näeb osasid koode ainult scanneriga, tuli põlema ei lähe.
12.04.2002 at 15:21
Vanaisa
  
Moderator
Käigukast electronics
quote:
peep: vahel on jamad ka ilma veakoodideta, lisaks näeb osasid koode ainult scanneriga, tuli põlema ei lähe.

Kas see on ka OBD1 puhul nii?
et osad koodid kirjutab ekraanile ja osad saab ainult scannimasinaga?
12.04.2002 at 16:00
peep
 
Moderator
Käigukast electronics
Ei ekraani tal pole on Service Engine Soon ehk SES tuli. OBD I puhul saab koode lugeda ka "kirjaklambri meetodil", netis camaro faq'is peaks olema täpne kirjeldus.
12.04.2002 at 18:28
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Käigukast electronics  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.