register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kuidas up`ida oma müügikuulutust?  
Poster Message
ammi
 
Kuidas up`ida oma müügikuulutust?
Nii harva,kui ma midagi müün,:) siis kuidas asi käib,et etepoole kuulutust tuua?Pole ju mõtet jälle neid ridu kirjutama hakata.
Tegin muutusi kuulutuses,sellepärast küsingi!
Aitähh!
Kuulutus ise siin:

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=24708
13.03.2008 at 20:34
peep
 
Moderator
Kuidas up`ida oma müügikuulutust?
Kui Sa teed muudatuse kuulutuses, siis see ilmub "uued" alla ja sellega on muudatuse toimumise fakt kõigile nähtav, välja arvatud Sina ise.
13.03.2008 at 23:15 1 edit. Last edited 13.03.2008 at 23:16 by peep (Moderator)
autodusa
  
Kuidas up`ida oma müügikuulutust?
kus need uued on? Aga kui ma uuendan,siis seda kuulutust, jääb ta ikka sinna kaugele kus ta on oli ka ennem.Ja ei näe teda keegi.

____________________________
www.usacar.ee https://www.facebook.com/usacarest
Porsche 964
Ford Mustang Boss 302
MB C43 AMG
17.05.2008 at 19:17
kamamell
 
Kuidas up`ida oma müügikuulutust?
autodusa loe palun eelmise postitaja kirjutis uuesti läbi.
17.05.2008 at 20:17
tfr
 
Kuidas up`ida oma müügikuulutust?
quote:
peep: Kui Sa teed muudatuse kuulutuses, siis see ilmub "uued" alla ja sellega on muudatuse toimumise fakt kõigile nähtav, välja arvatud Sina ise.

Ja välja arvatud registreerimata ja sisselogimata kasutajad.
17.05.2008 at 20:56
Tammeleht
Kuidas up`ida oma müügikuulutust?
Hei! Kas ma saan muuta kuulutust vaid yhe korra? Olen see, kes pakub vahetuseks Haagistreilerit USA auto vastu.
Korra parandasin teemat lisades pildid sinna, kuid tahtsin veel yhe muudatuse teha. P2rast esimest muudatust l2ks teema lukku. Olen siin alles uus ja roheline ning ei tea ka yhtegi admini kellelt uurida.
Lisada tahtsin vaid seda, et uskumatu huvi on olnud ja t2nan k6iki pakkujaid ning endiselt otsin seda "6iget" endale.
04.06.2008 at 14:03
newton
 
Moderator
Kuidas up`ida oma müügikuulutust?
Kuna viimasel ajal panevad vastliitunud kasutajad siia üpris sagedasti kuulutusi, kus pakutakse müüa/vahetada foorumisse mittekuuluvaid sõidukeid (bemme, volkareid jne) ja me ei soovi, et siia tekiks lambiautode müügiplats, siis kustutame või lukustame sellised kuulutused oma parima äranägemise kohaselt. Kui sul on väga vaja seal midagi parandada, siis OK, saame korraks lahti teha; niisama upitamine võikski tegemata jääda.
04.06.2008 at 16:17
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kuidas up`ida oma müügikuulutust?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.