register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Smallblocki värvimine  
Poster Message
rustang
  
Moderator
Smallblocki värvimine
Värvipoe müüja soovitas mootoriploki värvida tavalise autovärviga, see ei pidavat nii kuumaks minema, et mingit kuumakindlat värvi vaja on. Millega Teie oma big- ja smallblockid olete värvinud?
17.04.2002 at 09:59
Kert
Smallblocki värvimine
Mina sain oma värvi us partsist....oligi spetsiaalne mootori värv. minuteada neil oli olemas fordi sinist ja suht normaalse hinnaga kuid küsi lauri käest usun et sealt saab ka tellida kui vaja....
17.04.2002 at 10:06
corvus
Smallblocki värvimine
mul just värvitakse .... kõike .... annan sulle numbri saad küsida - Vadim 05117310 - või minna otse vaatama Kadaka tee Car Service töökotta. Minu teada värvib ta värviga, mis on tavalises "spray" pudelis (eelmine aasta katsetasime ja aasta jooksul ei juhtunud midagi hullu, värv ei tulnud maha ja ei kobrutanud)
17.04.2002 at 10:44
Kert
Smallblocki värvimine
Minu värv oli ka spray tüüpi pudelis ja siiani on püsinud suht normaalselt, ei kobruta jne...
17.04.2002 at 10:49
jyrki
Smallblocki värvimine
I have always painted the engines with regular car paint, usually with the very same colour as what the car is. It will work just fine; it may discolour a little near the exhaust but so will the "engine paints".
17.04.2002 at 10:53
wax
 
Smallblocki värvimine
Mu plokk-kaaned värviti kah tavalise sprayga ja poole aasta :evil jooksul pole maha tulnud. :D<=
17.04.2002 at 11:21 Last edited 17.04.2002 at 11:25 by wax
Georg79Fire
Smallblocki värvimine
Spray mootorivärvide valik on suht kehvavõitu siin Eestis! Et saaks täpselt selle tooni,mis vaja, võib mootorit värvida autovärviga (mida ma ka oma mootoriga kavatsen teha) . Ja kindlasti tuleb alla lasta epokrunt. Võib kasutada ka muid metalli krunte, kuid epokrundi eelis on see, et ta välistab näiteks heledamapoolse värvitooni muutumise (kõrbemise) kuuma käes! Selle soovituse ma sain aastaid tagasi Soomest.
P.S. Värvitavad pinnad tuleb väga hoolikalt puhastada õlist ja muust sodist alguses üldpuhastusainega ja lõpuks silikoonõli eemaldajaga (mida on saada suvalistest autovärvi poodidest) ,et vältida hiljem tekkida võivaid ebameeldivusi!
17.04.2002 at 11:57
Ragnar
Smallblocki värvimine
Kas epokrunti spray'na ka pakutakse?
17.04.2002 at 12:56
Georg79Fire
Smallblocki värvimine
Sprayna epokrunti ei pakuta kahjuks.
17.04.2002 at 13:25
rustang
  
Moderator
Smallblocki värvimine
quote:
Ragnar: Kas epokrunti spray'na ka pakutakse?
No seda ei saa põhimõtteliselt sprayna teha, kuna ta segatakse enne värvimist kahest kompost kokku ja kivistumine on keemiline reaktsioon, mitte õhu käes kuivamine nagu tavavärvil.
17.04.2002 at 13:57
rustang
  
Moderator
Smallblocki värvimine
quote:
Georg79Fire: P.S. Värvitavad pinnad tuleb väga hoolikalt puhastada õlist ja muust sodist alguses üldpuhastusainega ja lõpuks silikoonõli eemaldajaga (mida on saada suvalistest autovärvi poodidest) ,et vältida hiljem tekkida võivaid ebameeldivusi!
Vot see on kõige ebameeldivam protsess asja juures. Mul ei ole plaanis mootorit pulkadeks võtta aga samasuguse rooste-õli-käkina ka vastvärvitud autosse ei tihka installida!
17.04.2002 at 14:04
LaSa
 
Moderator
Smallblocki värvimine
pese siis lihtsalt asi ilusti puhtaks!
17.04.2002 at 15:14
Georg79Fire
Smallblocki värvimine
quote:
rustang:
Vot see on kõige ebameeldivam protsess asja juures. Mul ei ole plaanis mootorit pulkadeks võtta aga samasuguse rooste-õli-käkina ka vastvärvitud autosse ei tihka installida!

Kui ma Lauri käest mootori ostsin,ei viitsinud mina ka mootorit lahti kiskuda,vaid puhastasin niisama ära ja teipisin mittevärvitavad osad kinni.Nüüd on tulemus näha: nii mitmestki kohast värvi lahti löönud.
Plokikaaned (malm) värvisin tookord hõbedase spray mootorivärviga (us-partsist ostetud) ja üpris kiiresti imbus rooste värvist läbi.
17.04.2002 at 15:26
PlyVal64
Smallblocki värvimine
Mina värvin alguses spray-ahjuvärviga 2-3 kihti ja siis sama firma tavalise spray-värviga õigesse tooni. Plyl juba 5 aastat nii ja ei mingit jama. Ka väga tihedat survepesu kannatab ülihästi. No ja vanim niimoodi värvitud mootor on juba 8 aastat kestnud(teda nii tihtipole pestud). Aga kollektoritel ahjuvärv ei püsi kahjuks...
17.04.2002 at 16:00
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Smallblocki värvimine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.