register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : teemakirjelduse laius  
Poster Message
urmz
teemakirjelduse laius
Häirib see, et eksploreri aknasse tekib horisontaalne kerimisriba, sest minu IE 5.0 ei oska enam laiemalt kirjutatud aknasisu wrap-ida ???
Vanas foorumis asi ei häirinud, ilmselt seal toimis automaatne wraping juba foorumitarkvara poolt ???

ma'i tea, kas olen ainus kes vahet on märganud.. :)
18.04.2002 at 22:14
peep
 
Moderator
teemakirjelduse laius
IE 5.50 ja probleeme pole
18.04.2002 at 22:16
reimo
teemakirjelduse laius
IE 6.0 ja kui aken on vasaku ülanurga menüüst laiem toimib automaatne wrappimine normaalselt
18.04.2002 at 22:25
urmz
teemakirjelduse laius
StarOffice 5.0 wrapib korralikult, kuigi foorumi välimus sellega vaadates suht perverssne :)
SUN toodab seega paremat tarkvara, või õigemini teeb seda kiiremini pisipehmest..
18.04.2002 at 22:25
reo
teemakirjelduse laius
Hetkel IE 5.0 ja ei miskit muret peale "uue foorumi bänneri" kadumist:)
18.04.2002 at 22:35
LaSa
 
Moderator
teemakirjelduse laius
duh, mis krdi resoga te masinad jooksevad.. ?

ma tsekkisin just peale kellegi nutmist, et ka banneriga koos on asi igati OK 800*600 resoga (mudugi ku aken pole poole ekraani laiuseks tõmmatud vaid ikka maximized)

L@IE5.5, IE6 & Opera 5
19.04.2002 at 09:56
newton
 
Moderator
teemakirjelduse laius
Veel üks võimalus, et tegu oli mingi teemaga, kuhu keegi oli mõne suure pildi postitanud. Neid juba wrappida ei anna :)
19.04.2002 at 10:13
LaSa
 
Moderator
teemakirjelduse laius
jup, see on ainus põhjendus, miks asi ei peaks 800*600 peale ära mahtuma
19.04.2002 at 11:46
partel
  
teemakirjelduse laius
Mõned pildid tekitavad ka 1024'le scrollimist.
19.04.2002 at 11:55
reo
teemakirjelduse laius
quote:
LaSa: duh, mis krdi resoga te masinad jooksevad.. ?

ma tsekkisin just peale kellegi nutmist, et ka banneriga koos on asi igati OK 800*600 resoga (mudugi ku aken pole poole ekraani laiuseks tõmmatud vaid ikka maximized)

L@IE5.5, IE6 & Opera 5
Ma ise arvan, et ma nii väga ei nutnud...:-/
Mul just see rõõm, et ma ei taha töisel ajal maximized aknaga foorumit lahti hoida. Ei või halba eeskuju näidata:D, tööd tuleb teha.
19.04.2002 at 14:44
gets
teemakirjelduse laius
quote:
newton: Veel üks võimalus, et tegu oli mingi teemaga, kuhu keegi oli mõne suure pildi postitanud. Neid juba wrappida ei anna :)
Vana foorum minu meelest sättis pildipostid ainult suuremaks ja järgmised postid tulid norm wrapiga uuesti.
19.04.2002 at 14:51
newton
 
Moderator
teemakirjelduse laius
Njah, see ongi ilmselt nii. Vaatab, kas võtab sellega midagi ette..
19.04.2002 at 14:56
ervin
teemakirjelduse laius
quote:
newton: Njah, see ongi ilmselt nii. Vaatab, kas võtab sellega midagi ette..
tee siis parem juba piltide resize-imine :)
19.04.2002 at 15:01
newton
 
Moderator
teemakirjelduse laius
Aga huvitav, kas mõnes foorumisoftis on piltide resize'imine olemas? Teoorias on seda ju võimalik teha, kuigi mitte väga lollikindlalt. Jpegi'de suurust pikslites ma juba PHP's loen, galerii tegemisel, giffid veel lihtsamad, ja siis liiga laiade piltide puhul selline räme, kuid proportsioonis resize tagis. Võimalik, kuid ilmselt siiski mõttetu.
19.04.2002 at 15:15
ervin
teemakirjelduse laius
quote:
newton: Aga huvitav, kas mõnes foorumisoftis on piltide resize'imine olemas? Teoorias on seda ju võimalik teha, kuigi mitte väga lollikindlalt. Jpegi'de suurust pikslites ma juba PHP's loen, galerii tegemisel, giffid veel lihtsamad, ja siis liiga laiade piltide puhul selline räme, kuid proportsioonis resize tagis. Võimalik, kuid ilmselt siiski mõttetu.
kui tahad, võin sulle provaidida vastava funktsiooni. Idee on iseenesest väga lihtne -- img tagi vahele jääv url ei võeta mitte otse, vaid läbi mingi php scripti a-la

19.04.2002 at 15:43 Last edited 19.04.2002 at 15:44 by ervin
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : teemakirjelduse laius  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.