register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Scoop   1 2  
Poster Message
urmas
Scoop
Igal hommikul tööle sõites tuleb mulle vastu mingi Mitsu maastur. Selle kapotil paikneb ilus suur scoop. Ilmselt tehasetoodang. Tundub et ei ole kapotiga ühes tükis. Kust saaks sellise? Ehk sobiks see Stangi kapotile ka? Olen USA-st pakutavaid kapotte uurinud, aga mulle meeldivat mudelit tehakse ainult uuematele Stangidele. Eks alternatiivid on ka, aga hing ihkaks enamat.
18.04.2002 at 23:12
peep
 
Moderator
Scoop
Turbodiislitel on need scoobid. Ma arvan, et Sa leiad isegi siit forumist kellegi, kes mitsudest midagi teab:)
18.04.2002 at 23:15
urmas
Scoop
Erkki ?
18.04.2002 at 23:18
vkx
 
Scoop
Kõige lihtsam ju küsida Mitsu esindusest. Scoop on peal Sportwagonil ja ka L200 kastikal kui sa pead silmas uuemat autot. Kas ainult diislitel või ka bensukatel, seda täpselt ei tea.
18.04.2002 at 23:21
peep
 
Moderator
Scoop
quote:
Mustang GT 94: Erkki ?

bingo !:)
18.04.2002 at 23:22
corvus
Scoop
mul on pajero sport V6 ilma scoobita, scoop on peal ainult diisel variandil ons ta L200 või sport või sportwagon
18.04.2002 at 23:29
urmas
Scoop
quote:
vkx: Kõige lihtsam ju küsida Mitsu esindusest.
Jah, kujutan ette. Tuleb üks tont Mitsu esindusse, tahab diisli scoopi saada ja podiseb midagi 5L usa autost, hobujõududest ja superchargerist. Nad hakkavad sellise jutu peale 1.3 liitrist Lanserit pakkuma :)
18.04.2002 at 23:31
BlueStang
 
Scoop
quote:
Mustang GT 94: Igal hommikul tööle sõites tuleb mulle vastu mingi Mitsu maastur. Selle kapotil paikneb ilus suur scoop. Ilmselt tehasetoodang. Tundub et ei ole kapotiga ühes tükis. Kust saaks sellise? Ehk sobiks see Stangi kapotile ka? Olen USA-st pakutavaid kapotte uurinud, aga mulle meeldivat mudelit tehakse ainult uuematele Stangidele. Eks alternatiivid on ka, aga hing ihkaks enamat.
GT, kas tahad midagi taolist:
http://www.zone.ee/BlueStang/BlueStang2.jpg

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
18.04.2002 at 23:33
corvus
Scoop
siin on mu vana L200 vahel kuskil scoopi ka näha :)
http://www.avariilised-autod.ee/vaata.php3?edit=203&keel=est

____________________________
Risto; Corvette '79
18.04.2002 at 23:39
BlueStang
 
Scoop
GT vaata seda:
http://www.ageclassic.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Store_Code=001&Product_Code=01-BFH-407&Category_Code=10

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
18.04.2002 at 23:43
vkx
 
Scoop
quote:
Mustang GT 94:
quote:
vkx: Kõige lihtsam ju küsida Mitsu esindusest.
Jah, kujutan ette. Tuleb üks tont Mitsu esindusse, tahab diisli scoopi saada ja podiseb midagi 5L usa autost, hobujõududest ja superchargerist. Nad hakkavad sellise jutu peale 1.3 liitrist Lanserit pakkuma :)

:D Noh, ma arvan, et ega see asi nüüd nii hull ka ei ole. Mis see nende asi on kuhu see scoop pandakse ja isegi kui öelda kuhu ma arvan, et nad on valmis seda ka hea meelega müüma küsijale.
18.04.2002 at 23:44
Erkki
  
Scoop
Scoopi? Äkki mitsu oma tõesti sobib? Mitsu kasutab scoopi turbodiislitel intercoolerile jahutusõhu juhtimiseks. Ma vaatan homme tööjuures, et mis meil pakkuda on ja mis hinnaga ning annan siis teada.

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
19.04.2002 at 00:03
urmas
Scoop
Sellel BlueStangi virtuaalsel autol on Ford Bullitt Mustangi hood. Jah, sellise ma ostaks. Aga neid 94.a. mudelile ei toodeta. Kena on üks scoop, mis on maha viksitud Challengerilt. Mitu kena hoodi meenutavad kangesti uuemat Firet. Üks hood on väga funktsionaalne, aga teeb Mustangile Dodge RAM airiga varustatud kastika näo. Kui midagi paremat ei leia, siis tuleb CobraR 1-2" kõrgendusega hood.
19.04.2002 at 00:13
urmas
Scoop
quote:
Erkki: Scoopi? Äkki mitsu oma tõesti sobib? Mitsu kasutab scoopi turbodiislitel intercoolerile jahutusõhu juhtimiseks. Ma vaatan homme tööjuures, et mis meil pakkuda on ja mis hinnaga ning annan siis teada.
Oleksin väga tänulik. Ja müügimeestelt tuleb küsida, kas see 94.a. Mustangile ka sobib. Kui nad ütlevad, et ei tea, siis tuleb neile öelda, et nad ei ole piisavalt tasemel ja ei oska kliendiga suhelda :evil
19.04.2002 at 01:01
jyrki
Scoop
"to be effective, forward facing scoops opening must be at least 30 square inches".
19.04.2002 at 09:00
LaSa
 
Moderator
Scoop
Huidaidel on ju kah scoop mahtuniversaalidel ja kränd Vitaral ja..
19.04.2002 at 11:36
BlueStang
 
Scoop
quote:
Mustang GT 94: Sellel BlueStangi virtuaalsel autol on Ford Bullitt Mustangi hood. Jah, sellise ma ostaks. Aga neid 94.a. mudelile ei toodeta. Kena on üks scoop, mis on maha viksitud Challengerilt. Mitu kena hoodi meenutavad kangesti uuemat Firet. Üks hood on väga funktsionaalne, aga teeb Mustangile Dodge RAM airiga varustatud kastika näo. Kui midagi paremat ei leia, siis tuleb CobraR 1-2" kõrgendusega hood.
Selle scoobi joonistas autodisainer Koop uuema stangi kapoti järgi. Ise olen vaadanud, et mingil Subarul oli üsna sarnane.


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
19.04.2002 at 11:46
Erkki
  
Scoop
Mitsu scoobi hinnaks tuleb 2,5k, aga hetkel seda kohapeal ei ole. Tellides on see 2 päeva kaugusel. Kui hinna peale ära ei minestanud ja scoop lähemat huvi pakub, siis tule kohale ja kaeme asja lähemalt...
PS. Varuosamehed arvasid, et kui scoop hästi ei sobi, siis tuleb võtta suurem haamer...:D läbu

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
19.04.2002 at 13:57
vkx
 
Scoop
Tallinnas peaks liikuma üks pruun Caprice, millel on kapotil jutu järgi Kia Carnivali scoop vist. Näeb täitsa OK välja.
19.04.2002 at 14:05
ervin
Scoop
quote:
vkx: Tallinnas peaks liikuma üks pruun Caprice, millel on kapotil jutu järgi Kia Carnivali scoop vist. Näeb täitsa OK välja.

tegemist on pontiac parisienne-iga ;)

Marekilt võib selle scoobi kohta küsida, numbri annan privas kui huvi on.
19.04.2002 at 14:13
vkx
 
Scoop
quote:
ekgerke:
quote:
vkx: Tallinnas peaks liikuma üks pruun Caprice, millel on kapotil jutu järgi Kia Carnivali scoop vist. Näeb täitsa OK välja.

tegemist on pontiac parisienne-iga ;)

Marekilt võib selle scoobi kohta küsida, numbri annan privas kui huvi on.

See auto millest mina räägin liikus eelmine aasta Lasnamäel tihti sama teed mida minagi sõidan tööle ja seisis praktiliselt minu kõrval maja juures. Olen sõitnud selle auto taga, kõrval, ees, sellest mööda ja tema minust mööda. Ma olen ikka 99% kindel, et see oli Caprice aga noh, kurat seda teab, kõik on võimalik?!
19.04.2002 at 14:31
LaSa
 
Moderator
Scoop
krt, rohkem ei ole selliseid pruune scoobiga autosid ju..

btw, kere on jah väliselt täpselt sama mis caprice'il :D
19.04.2002 at 14:39 Last edited 19.04.2002 at 14:40 by LaSa (Moderator)
partel
  
Scoop
Marekist mööda sõita on omaette saavutus ;)
19.04.2002 at 14:47
ervin
Scoop
quote:
partel: Marekist mööda sõita on omaette saavutus ;)
:D:D:D:D:D:D:D
19.04.2002 at 14:53
vkx
 
Scoop
quote:
LaSa: krt, rohkem ei ole selliseid pruune scoobiga autosid ju..

btw, kere on jah väliselt täpselt sama mis caprice'il :D
Kohe sportlik hasart tekkis, et kas ma tõesti nüüd nii puusse panin??? Kas neil ikka ei ole mitte vähe erinevad iluvõred ja kuidas nende tagatuledega on, või tahetakse öelda, et passis Parisien aga omanik ise pannud mõned Caprise jupid nagu näit. mõni Camaro/Firebird, nina ühelt tagumik teiselt? Hetkel aeg otsas aga õhtupoole otsin netist mõne pildi. Muideks üldse ei ürita lihtsalt mõtetult vaielda vaidlemise pärast, ma tõesti arvasin, et see oli Caprice aga ju ma siis eksisin.
19.04.2002 at 14:57
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Scoop   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.