register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : kardaani kolks  
Poster Message
udu
 
kardaani kolks
allapoole käiku vahetades tuleb mingi kolakas,
kiirendamisel ei ole niiväga tunda.
kas põhjuseks võiks olla käigukasti padi?

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
23.04.2002 at 18:46
max
kardaani kolks
mul oli kunagi camarol samade süptomitega kolk. Kiire pilk kasti padjale selgitas põhjuse - kasti padi pooleks.
23.04.2002 at 19:01
udu
 
kardaani kolks
tjah corvette alla ei mahu kuidagi seda kiiret pilku viskama :(

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
23.04.2002 at 19:06
max
kardaani kolks
Remont&co olid tookord abiks. Kui olekski kanali peale saanud, siis omapäi poleks enivei matsu läbi jaganud.
23.04.2002 at 19:09 Last edited 23.04.2002 at 19:09 by max
peep
 
Moderator
kardaani kolks
Kasti padi peaks kiirendamisel ka kolksu tegema, pigem pakuks jõuülekannet kastist tagapool.
23.04.2002 at 21:02
Kert
kardaani kolks
Tasuks kontrollida tagasilla pukse.... minul tuli see müstiline kolks sealt......
24.04.2002 at 11:44
Indrek
kardaani kolks
Vette puhul võib kolksuda veel tagasilla pikivardad, mul olid seal puksid läbi ja kolksus, tuli vardad välja vahetada, samuti peab aegajalt seda tala pingutama, mis jookseb kardaani peal ja ühendab käigukasti ja tagasilda, need poldid võivad ennast aegajalt lahti ise keerata, siis on veel paljudel autodel puruks vedru taga olevad tõmmitsad auto keskel ja vedru annab sealt nats liikuma.
Ega Sa seda kolksu Vette puhul muidu välja ei saa, kui peab ikka auto tõstuki peale ajama ja siis asja nats uurima. Kui Sul pole ise seda kuidagi võimalik teha, saada mulle privasse mail, vaatame, kas saab siin minu juures seda asja vähe vaadata.
24.04.2002 at 12:50
ylovoitka
kardaani kolks
Mu Sable'l on ka mingi ulme kolks tagasilla juures. Istusin siis laupäeval pagassi ja tydruk tegi sõitu, ei saand midagi targemaks. Vahepeal kolksub nagu kiiremas taktis, siledal teel on vait. Help?
29.04.2002 at 13:17
QRX
kardaani kolks
quote:
ylovoitka: Mu Sable'l on ka mingi ulme kolks tagasilla juures. Istusin siis laupäeval pagassi ja tydruk tegi sõitu, ei saand midagi targemaks. Vahepeal kolksub nagu kiiremas taktis, siledal teel on vait. Help?

amordipuksid!?
29.04.2002 at 13:23
ylovoitka
kardaani kolks
Samas, paigal loksutades ei kostu mitte midagi. Äkki sõites on siis teravam löök ja annab tunda, peab näpud õliseks tegema. . .
29.04.2002 at 13:46
anti
 
kardaani kolks
Kogemus mitteameeriklasega (Opel Senator). Kolksu tegi kardaan vastu põhja lüües- ära oli surnud selline jäigast kummist tugipuks kahest osast kardaani keskel ja ühtlase tempoga sõites oli vaikus aga rapsaka puhul käis seetõttu kolks.
29.04.2002 at 14:57
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : kardaani kolks  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.