register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : '70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.   .. 12 13 14 15 16 17 18 ..  
Poster Message
Olds
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
Taavi: E-body nägemusi laiast maailmast :)


Näeb üsna kuri välja

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
19.02.2010 at 21:50
rescue
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Kusjuures Anryo mudeli tagumine tiib tuleb miskit samalaadset kuulduste põhjal, kahjuks aga konkreetse joonistuse kohapealt ei oska kommenteerida kuidas teostada pööret paremale või vasakule:P
19.02.2010 at 00:48
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
rescue: Kusjuures Anryo mudeli tagumine tiib tuleb miskit samalaadset kuulduste põhjal, kahjuks aga konkreetse joonistuse kohapealt ei oska kommenteerida kuidas teostada pööret paremale või vasakule:P
Just.



____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
20.02.2010 at 10:30
Maik
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Ei taha kohe üldse kohe teada mis eht-über tunne võib olla sellisega sõita :)
Selline must nagu pildil on ikka eriti 1337 .

Ainuke asi,et sellistest erilisematest autodest on vahest nats imelik välja astuda ja oma asju ajada... kõik vahivad,
et kes sealt nüüd siis välja tuleb... :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
20.02.2010 at 20:18
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Ahh, mis seal ikka vahitakse - pigem, et no on ikka asotsiaal - ei jaksa isegi omale uut bemmi osta, sõidab mingi 40 aastat vana ameerika rondiga.... :lol

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
21.02.2010 at 15:32 1 edit. Last edited 21.02.2010 at 15:33 by anryo
Stealth
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
anryo: Ahh, mis seal ikka vahitakse - pigem, et no on ikka asotsiaal - ei jaksa isegi omale uut bemmi osta, sõidab mingi 40 aastat vana ameerika rondiga.... :lol

Sellest läbiloputatud ajudega halli massi arvamusest, kellede jaoks on auto mingi majandusliku staatuse näitaja, ei maksa välja teha. Vaimupimeduse jõud on suur.



____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
21.02.2010 at 15:41 1 edit. Last edited 21.02.2010 at 15:43 by Stealth
rustang
  
Moderator
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
LMC Super Cuda 200 MPH

13.03.2010 at 16:10
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Tänan hea lingi eest!
http://www.legendarymotorcar.com/site/552

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
14.03.2010 at 11:10
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Panen ka ise ühe lingi, milles ehitatav auto on mulle väga heaks eeskujuks just vedrustuse ja sildade paika saamiseks, kuna kasutab pea 100% sama setup'i mis mina.
http://www.lateral-g.net/forums/showthread.php4?t=17432



____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
17.03.2010 at 12:18
kuningas
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Väga tubli!!! Katsu masin kiirelt ellu äratada. Sellisest ilududest tunnevad paljud puudust. Kui sellisega liigud siis rullnokad jäävad nädalaks tee äärde seisma kõva m...iga ja kõht tatist märg, mis suunurgas tilgub. Edu sulle !!!
17.03.2010 at 12:38
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Sellel suvel kahjuks see ei õnnestu, seega rullnokad peavad erektsiooni muud moodi saavutama.... :lol
Aga asjad liiguva kogu aeg, pole lihtsalt midagi teile hetkel näidata.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
17.03.2010 at 13:23 1 edit. Last edited 17.03.2010 at 13:24 by anryo
peep
 
Moderator
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Oma kogemusest annaks soovituse, et ära teda väga jäigaks tee või siis tee selline, et jäikust saaks tavaliikumisel pehmemaks keerata. Paberil ja teoorias tundub nn. sportlik vedrustus jube mõistlik aga pikemaajalisele omaniku rahulolule on positiivsem, kui ta suudaks ka suuremad augud ja ebatasasused "ära seedida".
17.03.2010 at 17:14
Timo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Endamisi olen siin mõelnud, et kui ise ehitama hakkan, siis plaaniks õhkvedrustust+regullitavad amordid! Kruisad pikemat otsa, keerad amordi süldiks ja tõstad auto kõrgemaks, lähed rajale, keerad amordi kõvaks ja lased kõhu maha.
Eesti oludes suht mõtetu tundub olema mingit ´´karti´´ ehitada. Teed viletsad ja sõidumõnu kipub üürikeseks jääma!
Loomulikult on see puhtalt mõttesse tulnud lihtsalt ja tundub mõislik lahendus olema vähemalt mõttetasandil. Ei ole kahjuks uurinud, puurinud, ega oska aimatagi kuidas selline combo toimida võiks!

Edit: Täitsa lõpp, mälu ikka maru kehva, lugesin teema uuesti läbi ja täpselt sellise combo sa endale panedki ju :D . Jõudu igatahes edasisel ehitamisel ja et ikka jõudu ja raha jätkuks asi lõpuni vedada.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
17.03.2010 at 19:02 1 edit. Last edited 17.03.2010 at 20:25 by Timo
mats36
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Kust Hr Anryo omale õhupadjad ostis? Kui pole ka saladus, siis mis hinnaga?
17.03.2010 at 20:08
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
AirRide vedrustus tuleb, kuna seda saab "sillamüüja" käest osta otse.
Kindlasti saaks ise kompunnides soodsamalt, kuid kuna pikemas perspektiivis on plaan kõik muudatused legaalseks saada, siis on tugev argument, et komplekt on "spetsiaalselt" sellele mudelile tehtud. Ma ei kujuta muidugi ette, kas see ARK'i jaoks on eriti tugev argument muidugi.... :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
17.03.2010 at 21:10
mats36
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Ma muidu ise vaatasin ka netist. Leidsin muidugi sellise koha: http://www.streetbeatcustoms.com/Suspension/Air-Suspension-Kits/
müüakse kohe kittidena. Hinnad ka suht normaalsed erinevaid hindasid võrreldes. Ei tea mida ARK selle kohta ütleks.
17.03.2010 at 21:36
5.0
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
Timo: Endamisi olen siin mõelnud, et kui ise ehitama hakkan, siis plaaniks õhkvedrustust+regullitavad amordid! Kruisad pikemat otsa, keerad amordi süldiks ja tõstad auto kõrgemaks, lähed rajale, keerad amordi kõvaks ja lased kõhu maha.

õhkvedrudel minuteada see omadus, et kui tõstad auto kõrgemaks, siis läheb jäigemaks ja kui lased auto madalamaks, siis läheb pehmemaks ehk siis tekib kombinatsioon- madal auto, pehme vedru ja jäik amort või kõrge auto, jäik vedru ja pehme amort.
18.03.2010 at 08:19
Indrek_S
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Ei tea kuidas aftermarket airridega, kuid meitelgi populaarse Range Roveri õhkvedrud lähevad kõige madalamas positsioonis jäigaks kui betoonsilindrid, ning kõige kõrgemas pehmeks kui klassikaline USA raud...

____________________________
not done until it's done
18.03.2010 at 09:48
ervin
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
Indrek_S: Ei tea kuidas aftermarket airridega, kuid meitelgi populaarse Range Roveri õhkvedrud lähevad kõige madalamas positsioonis jäigaks kui betoonsilindrid, ning kõige kõrgemas pehmeks kui klassikaline USA raud...

airmaticuga on sama lugu. ei näe põhjust, miks aftermarketi omad selles osas erinema peaksid.
18.03.2010 at 09:59
peep
 
Moderator
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
Indrek_S: Ei tea kuidas aftermarket airridega, kuid meitelgi populaarse Range Roveri õhkvedrud lähevad kõige madalamas positsioonis jäigaks kui betoonsilindrid, ning kõige kõrgemas pehmeks kui klassikaline USA raud...

Pigem amordid lähevad jäigemaks. Kui padjast õhku välja lasta vedrutab ta rohkem. Sõidan igapäevaselt regullitava kõrgusega õhkvedrustusega, ülemises asendis on padjad jäigemad ja madalamas asendis amordid jäigemad. See on ka igati loogiline.
18.03.2010 at 10:26
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
DevilDeVille: pole küll ise mingi moparimees, a kunagi oli korraks põhjust uurida, ning siis jäi mulje, et ´742 kestaga 8 3/4 on kõikse tugevamad.

The rear pinion bearing in the 742 has 15% more load carrying capacity than the 489, this makes it the strongest overall. Mopar chose the 742 design when making the aluminum housing.

´742 tuvastamine:
1-3/4" large stem pinion (aka. '742')
Carrier casting numbers: 1634985 (1957-1964), 2070742 (~1961-1969).
This assembly was replaced by a phase-in of the 1-7/8" pinion starting in the 1969 model year. 1970 RW (Plymouth and Dodge mid-size) were the last models to use the 1-3/4" which appeared in a 2881489 case. This assembly was typically used in high weight/medium horsepower applications through high weight/high horsepower applications.
Pinion depth and bearing preload is set with shims.


mõned taadid seletavad, et nemad kasutaks üle 600 hj aplikatsioonide puhul dana60 a mäletan justkui mingeid 800 hj kombosid tugevamate poolassidega kusagilt.
quote:
tõnisson: 742 ja 489 on mõlemad nii "ühetugevused" ja maksavad ka ühepalju. 741 on nõrgem aga on silma jäänud, et 500hp bigblocki taga kestavad needki.
Dana60 oleks sul vaja..Fordi 9" on ju ka lahendus, selle vist leiab siitkandist kergemini ka kui dana.


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
13.09.2010 at 15:35
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Nojah, mul on just see '70 ja up arvatavasti. Aga eks ma lähen kaen need numbrid perra ükspäev.
Mul pildimaterjali veel ei ole, aga saabunud on hiljuti natuke nänni jälle autole:
- esisild koos mootorikinnituste ja roolilatiga
- esimesed- ja tagumised õhkvedrud+amordid
- tagumised four-link hoovad, puksid jms.
:)

Edit. Sillast veel rääkides, siis ta võiks kannatada mul ~600HP. Reaalselt tuleb vast mootorist vähem aga väike varu ei tee paha. Samuti pean mõtlema, kuidas sinna mingi blokkdiffer sisse panna. Aga samas ma mõtlen praegu, et mul oleks vist ikkagi mõistlikum Fordi 9" teed kasvõi minna, kuna esisild on ka Fordi poldivalemiga.... Lihtsam velgesid sobitada...

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
13.09.2010 at 15:37 4 edits. Last edited 13.09.2010 at 15:44 by anryo
tõnisson
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Mancini Racing

Mina jääksin 8 3/4 juurde, kuna see sul juba olemas..Mis poldivalemiga esisild on?
Esisillast tahaks pilte küll näha. Bill teab, mis Bill teeb ja ta teeb seda hästi.
Kui saladus ei ole, siis palju esisilla transport maksma läks?




____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
13.09.2010 at 15:57
Olds
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
anryo: Aga samas ma mõtlen praegu, et mul oleks vist ikkagi mõistlikum Fordi 9" teed kasvõi minna, kuna esisild on ka Fordi poldivalemiga.... Lihtsam velgesid sobitada...

Oleksin sinu sillast huvitatud,,,

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
13.09.2010 at 17:50
Stang-R
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Currie tagasillad:
http://www.currieenterprises.com/cestore/default_rearend.aspx

____________________________
Mustang 68 HT
14.09.2010 at 09:10
tqhq.ee foorum : Minu auto : '70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.   .. 12 13 14 15 16 17 18 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.