register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kas ma ei oska või ei saa ?  
Poster Message
uputaja
 
Kas ma ei oska või ei saa ?
selline küsimus siis : Mul selline probleem , et ei saa enda tehtud treemale lisa kirjutada . Login pealehel sisse , lähen enda teemasse , et juurde kirjutada , aga mida pole on add reply kiri . Paremal all nurgas näitab , et pole sisse loginudki?

Siist küsimus : Kas ma ise olen äpu või on asjal mingi konks kah?
25.08.2008 at 11:00
newton
 
Moderator
Kas ma ei oska või ei saa ?
No kui sa siia saad postitada, peaksid täpselt samuti saama postitada ka muudesse teemadesse, mis pole turu all ega lukus.
25.08.2008 at 11:14
Ri-Q.
 
Kas ma ei oska või ei saa ?
Kas see teema on ka lukus, et sinna kirjutada ei saa? http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=18186&page=2
Kui vabas teemas järge ajada, siis sellist teemat seal justkui üldse enam ei eksisteerigi.
E: Enam kirjutada ei taha, aga lihtsalt oleks huvitav teada.

____________________________
REC
BB
25.08.2008 at 11:20 1 edit. Last edited 25.08.2008 at 11:20 by Ri-Q.
newton
 
Moderator
Kas ma ei oska või ei saa ?
Lukus jah, kuna seal läks jutt piramise ja lambifilmide küsimise peale. Kuna teema on kaks aastat vana, siis on ta Vabas teemas küllap üpris kaugel.
25.08.2008 at 11:25
viplala
Kas ma ei oska või ei saa ?
quote:
uputaja: selline küsimus siis : Mul selline probleem , et ei saa enda tehtud treemale lisa kirjutada . Login pealehel sisse , lähen enda teemasse , et juurde kirjutada , aga mida pole on add reply kiri . Paremal all nurgas näitab , et pole sisse loginudki?

Siist küsimus : Kas ma ise olen äpu või on asjal mingi konks kah?

On ka paar korda sarnast asja juhtunud (Opera), aitas arvuti restart.
25.08.2008 at 14:52
newton
 
Moderator
Kas ma ei oska või ei saa ?
Probleeme võib põhjustada ka see, kui kasutad segiläbi aadresse tqhq.ee/forum ja www.tqhq.ee/forum. Soovitan alati kasutada www.tqhq.ee/forum aadresse.
26.08.2008 at 09:29
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kas ma ei oska või ei saa ?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.