register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Vortec 6.0 camarole???  
Poster Message
camaro89
 
Vortec 6.0 camarole???
Ei ole eriline kirjutaja siin aga vahest peab. Nimelt eelmainitud mootor koos kastiga 4L80E minuni jõudnud ja nüüd ka mõte ette võtta üks talvine projekt.Ja ehk on kellegil mõtteid,vihjeid, jne. et ennast hirmutab elektri osa, et kuida selle tööle saab. Netis kah na vähe vortec mootorite swapist juttu et äkki ikka ei sobi veoauto mootor sõiduautole ja vastupidi.....
30.09.2008 at 22:49
mikimouse
Vortec 6.0 camarole???
no minu kui amatöör-autoelektriku jaoks tundub se kõige väiksem probleem.kui pada aiste vahel ,siis elektri osa paneb käima kes iganes.kui skeem olemas,saaks vast isegi hakkama.
peale jaapanlasele teise mootori vahele aretamist ei oska lihtsalt enam karta selliseid asju :D

30.09.2008 at 23:19
astro94
  
Vortec 6.0 camarole???
Kas kast camarole liiga raskeks ei jää?Oma liikuril ka 5,7 vortec aiste vahel ja eriti ei nurise ;)

____________________________
Astro 94a 5,7 V8 müüdud
huvid läinud metsa poole ;)
igapäevaseks kärutamiseks euro Chevy ja jaapani Fjord
01.10.2008 at 17:59
camaro89
 
Vortec 6.0 camarole???
quote:
astro94: Kas kast camarole liiga raskeks ei jää?Oma liikuril ka 5,7 vortec aiste vahel ja eriti ei nurise ;)

Ma ei usu et kast raskeks jääb aga hirmutab elektri osa et kuida selle toimima saab. Et kas astrol kõik näidikud kah toimima said?
01.10.2008 at 20:07
astro94
  
Vortec 6.0 camarole???
kõik peale ABSi

____________________________
Astro 94a 5,7 V8 müüdud
huvid läinud metsa poole ;)
igapäevaseks kärutamiseks euro Chevy ja jaapani Fjord
01.10.2008 at 21:52
antennimees
 
Vortec 6.0 camarole???
Ja ABS ei hakanud tööle sellepärast, et OBD 1 ABS ei ühildunud OBD 2 mootori ajuga. ABS'il tuleks aju ära vahetada ja siis toimib. Kuna tooaeg kui seda sai tehtud, polnud '96 ja ülespoole Astro ABS'i aju võtta siis nii ta jäigi. Põhiprobleem oli selles, et vanal ajul võtab tagaratste signaali tagasillast aga uuemal ajul saab ta selle läbi mootoriaju, mis omakorda saab selle käigukastist.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
01.10.2008 at 21:59
camaro89
 
Vortec 6.0 camarole???
Nii et siis uuemat vortec mootorit lihtsam installida? Rahvas räägib mingitest juhtme kittidest et pidi asja suht lihtsaks tegema? Aga kes kus neid toodab tarnib??? Või ei ole vaja seda, et saab ka lihtsamalt? Asi veel selles et üks puhur ootab garaazi kapis klaasi taga paigaldamist et see teeb asja tiba keerulisemaks aga kuna ühele autole on juba paigaldatud puhur ja hakkas tööle (tänud Antennimehele) siis ehk hakkab see kah.
02.10.2008 at 08:30
hunt
 
Vortec 6.0 camarole???
Kui juba puhurivärgi peale asi läheb, siis oleks äkki mõte progetava aju peale mõelda.
Sam'i majas näit. nii mõnigi mitte kõigelihtsam projekt toimima saadud ....
Nende OBD- de seadistamiseks Meerikasse saatmine ei tundu justkui eriti lohutava perspektiivina.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
02.10.2008 at 08:54
camaro89
 
Vortec 6.0 camarole???
Olemas endal sihuke vidin millega saab aju progeda aga paraku se ainult ühe auto jaoks aga proovida saab.



Meerikasse ei olegi midagi saata kuna jah Eestis suht palju juba geeniuseid kes asjaga hakkama saavad aga nendel on paraku käedjalad tööd täis. Sellepärast sai ka eelmise puhuri projekti pärast se vidin tellitud et hind odavam ja asi toimib :D
02.10.2008 at 09:37 1 edit. Last edited 02.10.2008 at 09:38 by camaro89
Astro SS
Vortec 6.0 camarole???
Juhtmete punte pakub : Painless wiring ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
02.10.2008 at 09:51
hunt
 
Vortec 6.0 camarole???
quote:
camaro89:

Meerikasse ei olegi midagi saata kuna jah Eestis suht palju juba geeniuseid kes asjaga hakkama saavad aga nendel on paraku käedjalad tööd täis. Sellepärast sai ka eelmise puhuri projekti pärast se vidin tellitud et hind odavam ja asi toimib :D
Oled Sa kindel ?
Millegipärast soomlased oma LS x mootorite ajusid küll saadavad.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
02.10.2008 at 11:29
camaro89
 
Vortec 6.0 camarole???
Arvan et saata tasub siis kui läheb täpisteaduseks ja iga HP arvel aga kui lihtsalt swap tänavasõidu autole igapäevaseks kulgemiseks siis selle superchipipiga aju progemisest küll. Paegune projekt igaljuhul toimib kuigi ei ole täpselt se asi ikkagi paigas. Nimelt õhulugejaga ei taha asi toimida. Pistik on lahti ühendatud siis vist loeb miskit keskmist kütte segu ja asi toimib. Samas sellepärast siia postituse tegingi et arvamusi kuulda ja mitte hakkata jälle jalgratast leiutama (nagu siiamaani olen teinud :D) Et need progetavad ajud miski 10000+ vist maksavad ja se ei ole ka välistatud et seda teed seekord lähen kuna siis saab jälle ühtteist targemaks kah jne.
02.10.2008 at 11:51 1 edit. Last edited 02.10.2008 at 11:52 by camaro89
hunt
 
Vortec 6.0 camarole???
Odavama poole pealt pidi see VEMS'i aju asjad ära toimetama. Siin meie foorumiski mõni sõber selle asja maaletooja on.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
02.10.2008 at 11:56
anryo
  
Vortec 6.0 camarole???
LT1 kohta ma uurisin, ja jõudsin järeldusele, et mõtekam ja odavam on kasutada originaal LT1 aju, kui mingit muud aftermarket oma.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
02.10.2008 at 12:49
gearhead
 
Vortec 6.0 camarole???
quote:
anryo: LT1 kohta ma uurisin, ja jõudsin järeldusele, et mõtekam ja odavam on kasutada originaal LT1 aju, kui mingit muud aftermarket oma.
Ma nii puhtalt huvi pärast küsin et kuidas sa sellise järelduseni jõudsid?
02.10.2008 at 14:24
Maik
  
Vortec 6.0 camarole???
teoorias on ju lt1 aju ümberprogemine usas mingi 100 usd + saatmine, loogiline,et odavam, mitte paindlik,aga odavam.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
02.10.2008 at 20:49
camaro89
 
Vortec 6.0 camarole???
Elektri osas ma natuke teoreetik, et tekkinud küsimus kas keegi omab programmi mis käib arvutisse ja siis saad ise kõike reguleerida? Mõte siis järgmine et tänapäeva tehnika juures peaks ju olema võimalus (programmid) kõike kruttida. Paned juhtme läpakale järgi ja kukud kruvima. Se ei peaks ju tehniliselt võimatu olema. Ja aju pean jätma originaali kuna läbi selle ka kasti juhtimine käib. Se 4L80E kast mingite anduritega mis toimetavad ka mootori tööd või vastupidi. Kõige lihtsam osa on muidugi se vortec aiste vahele aga et se ka toimetama korralikult hakkaks on omaette ooper aga selle nimel me ju elamegi :D
03.10.2008 at 08:22
anryo
  
Vortec 6.0 camarole???
quote:
gearhead:
quote:
anryo: LT1 kohta ma uurisin, ja jõudsin järeldusele, et mõtekam ja odavam on kasutada originaal LT1 aju, kui mingit muud aftermarket oma.
Ma nii puhtalt huvi pärast küsin et kuidas sa sellise järelduseni jõudsid?
Võrdlesin erinevaid hindasid. Inferno juba kirjutas vastsuse.


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
03.10.2008 at 10:45
camaro89
 
Vortec 6.0 camarole???
Mul tekkinud mõningad küsimused klubile? Mis on vortec 6.0 ja LS2 6.0 vahe? Kas ainult sisselaske kollektor või miskit muud kah?
Mõned klõpsud mootorist kah :) http://www.usaraud.ee/?id=15_47_48_325&ll=1
09.10.2008 at 20:30
Astro SS
Vortec 6.0 camarole???
Põhiline erinevus on ploki materjaalis :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
09.10.2008 at 22:40
viva
Vortec 6.0 camarole???
Ehitan ´78 El Caminole LS1+TH700R4 combot. Maadlesin kah jupp aega mootorijuhtimise probleemiga. Ühest küljest võiks ise aretada ja programmerida jne edasi, kuid jäin siiski pidama Acceli komplektile, mis peaks tagama minu komplektile vajaliku töö.
http://www.mr-gasket.com/pdf/DFI_07.pdf
Paistab olevat lihtsalt paigaldatav ja vastavalt oma soovile progetav, lisaks NOSi ja bloweri seadistamise võimalused. Ligipääs läpakaga, graafiline esitus, võimalus kasutada lairiba lamdat jne.
Tellin ära, eks näis.


____________________________
+372 555 65 900
09.10.2008 at 22:55 2 edits. Last edited 09.10.2008 at 22:56 by viva
Gunn
Vortec 6.0 camarole???
quote:
viva: Ehitan ´78 El Caminole LS1+TH700R4 combot. Maadlesin kah jupp aega mootorijuhtimise probleemiga. Ühest küljest võiks ise aretada ja programmerida jne edasi, kuid jäin siiski pidama Acceli komplektile, mis peaks tagama minu komplektile vajaliku töö.
http://www.mr-gasket.com/pdf/DFI_07.pdf
Paistab olevat lihtsalt paigaldatav ja vastavalt oma soovile progetav, lisaks NOSi ja bloweri seadistamise võimalused. Ligipääs läpakaga, graafiline esitus, võimalus kasutada lairiba lamdat jne.
Tellin ära, eks näis.


Mis Su projektist tänaseks saanud on?
08.11.2009 at 02:03
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Vortec 6.0 camarole???  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.