register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : ebakorrektsed müügikuulutused?  
Poster Message
christian
  
ebakorrektsed müügikuulutused?
närvi ajab kohe,panen müügikuulutuse kuhu kirjutan KÕIK mis reeglite all kirjas ja veel rohkemgi aga kustutatakse ära,samas mõni müüb http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=28564

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=28553

ja kõik on korrektne,kuulutus püsib nädalaid.kas asi on modede tuttavatega seotud või milles asi ?
ma palun moderaatoritelt selgitust,annaks oma endise müügikuulutuse neile ülaltoodutele võrdluseks aga ei ole enam seda.ja edaspidi ei viitsigi pikka infot kuulutusse panna sest nagunii on järgmine päev se kustutatud.
ja milleks need reeglid kui moded ise nendest kinni ei pea? vahetage ennast välja inimeste vastu kes TAHAB muuta foorumit paremaks ja keda huvitab mis siin toimub
palun siis kustutage KÕIK ebakorrektsed kuulutused ära kohe kui nad sinna tekkivad mitte need kellel oli koma kuskile panematta.
15.10.2008 at 08:52
christian
  
ebakorrektsed müügikuulutused?
Antud lingid ei viita konkreetsetele isikutele vaid on juhuslikult välja toodud

eriti viper mida saab müüa ainult tel numbri kuulutusse kirjutades aga mina oma 15kilose vani kohta kirjuta palju inffi tahes aga ikka kustutatakse ära
15.10.2008 at 08:57
peep
 
Moderator
ebakorrektsed müügikuulutused?
Loe siis veekord reegleid. Eriti seda rasvaselt trükitud lauset:

quote:
Nendele nõuetele mittevastavad kuulutused võidakse kustutada ilma eelneva hoiatuseta.


Siin kuulutuse postitamise õigus on privileeg, mitte põhiseaduslik õigus. 3+ aasta jooksul, mil sa siinset keskkonda kasutad, võiks see põhitõde juba selge olla. Moderaatoritele koha kätte näitamine ei aita ja pole ka soovitatav, sest võib lõppeda sinu eemaldamisega siit foorumist. Küsida, või oma arvamust avaldada saab ka ilma moderaatoreid pikalt saatmata.

Infoks kõigile neile, kes kuulutuste tulpa aktiivselt kasutavad. Kui teil on vanem kuulutus ja te teete seal muudatuse, siis see kuulutus ilmub uuena ja on kõikidele kasutajatele nähtav, välja arvatud teie ise, sest te ise olete seda juba "lugenud". Ehk ärge muretsege, et keegi teie infot ei näe, kuna kuulutus ise on näiteks kolmandal lehel. Selle funktsiooni kuritarvitamine toob üldjuhul kaasa kuulutuse kustutamise või lukustamise ehk ärge üle pingutage, kui on uut infi siis muutke aga näiteks 15 editit kahe päevaga (on olnud sellist asja) on palju.;) Uut kuulutust ei ole lubatud teha enne 2 kuu möödumist eelnevast ja eelneva kuulutuse kustutamine ei lühenda seda tähtaega, sest moderaatoritele on selline liigutus näha.
15.10.2008 at 11:38
Vanaisa
  
Moderator
ebakorrektsed müügikuulutused?
Peep - kuulutust vist ei saagi ise kustutada.
Mis iseenesest on jama ja teeb modedele tööd juurde "lukku", "müüdud", "olemas" jne tühjade postide näol.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
15.10.2008 at 11:58
newton
 
Moderator
ebakorrektsed müügikuulutused?
Eelmisel kuul oli juhtum, kus ühe müügikuulutuse sisu kustutati ning pandi pealkirjaks lihtsalt "MÜÜDUD" ning üritati siis kohe sama autot uues teemas müüma hakata, enne reeglites nõutud kahe kuu möödumist. Selline pahatahtlik katse reeglitest möödahiilimiseks moderaatoreid lollitada teeb meele kurvaks küll.
15.10.2008 at 12:24
Jesper
 
ebakorrektsed müügikuulutused?
Njah, müügikuulutusi vaadatakse 10 korda vähem kui ülejäänud foorumit, aga nad toovad kaasa 90% moderaatorite töökoormast.

Harjumaa vanasõna :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
15.10.2008 at 12:38
Märt
ebakorrektsed müügikuulutused?
Kas neid müügikuulutusi ei saa eemaldada "show today's post" alt?
Kui nad asuksid kõik oma kinnises osas, siis vast ei segaks kah kedagi nende suurenenud hulk ja tihedad uppimised? Ehk:)

M@ ei müü ega osta midagi

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
15.10.2008 at 12:53
mart154
 
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
Märt: Kas neid müügikuulutusi ei saa eemaldada "show today's post" alt?
Kui nad asuksid kõik oma kinnises osas, siis vast ei segaks kah kedagi nende suurenenud hulk ja tihedad uppimised? Ehk:)

M@ ei müü ega osta midagi


Klikk profiilinupule "profile" => ignore new posts in.....
15.10.2008 at 15:14
christian
  
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
peep: Loe siis veekord reegleid. Eriti seda rasvaselt trükitud lauset:

quote:
Nendele nõuetele mittevastavad kuulutused võidakse kustutada ilma eelneva hoiatuseta.


Siin kuulutuse postitamise õigus on privileeg, mitte põhiseaduslik õigus. 3+ aasta jooksul, mil sa siinset keskkonda kasutad, võiks see põhitõde juba selge olla. Moderaatoritele koha kätte näitamine ei aita ja pole ka soovitatav, sest võib lõppeda sinu eemaldamisega siit foorumist. Küsida, või oma arvamust avaldada saab ka ilma moderaatoreid pikalt saatmata.



keegi pole ju kedagi pikalt saatnud ja kohta kätte näidata üritanud vaid esitasin küsimuse millele ma ikka vastust ei saanud,
ja moderaatoritesse nagu kuningatesse ei suhtu kuna olen rootsi kodanik ja mul juba on üks kunn.leian et siin on kõik võrdsed kasutajad mitte et uued peavad modede ees kummardama muidu lõppeb eemaldamisega foorumist.saan aru et teil on se võimalus liikmeid eemaldada aga niikaua kui tahan midagi teada millele moded vastata ei taha ei leia ma et se oleks õiglane-minu silmis näitaks se pigem lapselikkust.kasutan seda foorumit iga päev ja olen täiesti rahul ülejäänuga.
15.10.2008 at 15:17
Madlobster
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
astro ext:
quote:
peep: Loe siis veekord reegleid. Eriti seda rasvaselt trükitud lauset:

quote:
Nendele nõuetele mittevastavad kuulutused võidakse kustutada ilma eelneva hoiatuseta.


Siin kuulutuse postitamise õigus on privileeg, mitte põhiseaduslik õigus. 3+ aasta jooksul, mil sa siinset keskkonda kasutad, võiks see põhitõde juba selge olla. Moderaatoritele koha kätte näitamine ei aita ja pole ka soovitatav, sest võib lõppeda sinu eemaldamisega siit foorumist. Küsida, või oma arvamust avaldada saab ka ilma moderaatoreid pikalt saatmata.



keegi pole ju kedagi pikalt saatnud ja kohta kätte näidata üritanud vaid esitasin küsimuse millele ma ikka vastust ei saanud,
ja moderaatoritesse nagu kuningatesse ei suhtu kuna olen rootsi kodanik ja mul juba on üks kunn.leian et siin on kõik võrdsed kasutajad mitte et uued peavad modede ees kummardama muidu lõppeb eemaldamisega foorumist.saan aru et teil on se võimalus liikmeid eemaldada aga niikaua kui tahan midagi teada millele moded vastata ei taha ei leia ma et se oleks õiglane-minu silmis näitaks se pigem lapselikkust.kasutan seda foorumit iga päev ja olen täiesti rahul ülejäänuga.


Igale küsimusele saab vastuse ka ilusamat keelt kasutades.
MINA tahan jms Kuninga jutud ei tekita modedel ega teistel mingit isu sulle asju selgitada. Loe veel kord müügi kuulutuse reeglid rahulikult läbi. Ja äkki saad aru, et oled ise kuskil valesti käitunud. Ja oh seda häbi siis kui aru saad et oled ise midagi valesti teinud ja siis siin pröökanud, et kogu maailm on paha.
Ja kui ei saa aru siis küsi viisakalt. Ja sulle vastatakse ka viisakalt.
Selles mõttes et sa ei ole maksnud mitte pennigi selle foorumi kasutamise ja oma müügi kuulutuse avaldamise eest. Moded võimaldavad sulle selle võimaluse oma vabast ajast ja tasuta. Ja neil ei ole sinu ees mitte mingisugust kohustust.
Nii et ...
15.10.2008 at 16:23 2 edits. Last edited 15.10.2008 at 16:24 by Madlobster
christian
  
ebakorrektsed müügikuulutused?
mismoodi veel ilusamalt küsida?

on ju segelt kirjas: ma palun moderaatoritelt selgitust; mis mõttes ilusamat keelt?
lihtsalt enne ajas hinge täis,kirjutasin oma mure ära ja siis palusin selgitust.
aga kuna ma seda nagunii ei sa siis võiks selle teema lõpeteda.
ja saan ka sellest aru et moded teevad seda enda vabast ajast ja tasuta kuid äkki on veel siin foorumis keegi usaldusväärne inimene kes oleks nõus foorumlaste heaks oma toeka õla alla panema ja lihtsustaks elu ka teistel modedel
ja asi pole ju rahas alati kui kohustus endakanda võtta siis tuleb seda ka täita kas rahaeest või tasuta ei oma tähtsust.
15.10.2008 at 16:47
Madlobster
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
astro ext: mismoodi veel ilusamalt küsida?


Ma ei tea kui ma poleks asjast aru saanud siis ma oleks tõenäoliselt mõnele modele priva saatnud, et näe panin kuulutuse sellise ja sinna ja see kustutati ära, et mis ma valesti tegin.
Terve maailma ees kohe lahmima hakata ongi see lugu, et äkki tehakse ennast lolliks ja siis on sant tunne, et sellise valuga kohe selga lendasid.

Ma arvan et ei ole asi üldse hull. Ja sinu murele on täiesti loogiline seletus ja ka lahendus olemas. Võis ju ka olla, et moded panid millekagi puusse. Aga jah teinekord teeb viisakus ja teisest lugupidamine imesi. Viisakus ja lugupidamine ei ole perse pugemine ja kuningale vms ülemvõimule kummardamine. See on lihtsalt üks suhtlusviisidest.

Edit: siit jookseb ikka läbi igasugu rahvast.
regatakse ennast ära tehakse kõvasti uusi teemasi müüakse punnvõrri ameerika lipuga pakiraamil, pannakse mossele turbot ja ladast tehakse cadillac lahmitakse ja karjutakse lõpuks sõimatakse kõik läbi saadetakse moded b*ci ja läind ta oligi. Seega saa modede hoiakust ja käitumisest natuke aru. Ja sa ei ole ju nii uus et ei oleks seda jama siin ise kogenud.
15.10.2008 at 17:00 3 edits. Last edited 15.10.2008 at 17:15 by Madlobster
christian
  
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
Madlobster:
quote:
astro ext: mismoodi veel ilusamalt küsida?


Ma ei tea kui ma poleks asjast aru saanud siis ma oleks tõenäoliselt mõnele modele priva saatnud, et näe panin kuulutuse sellise ja sinna ja see kustutati ära, et mis ma valesti tegin.



sellepeale poleks ise tulnudki kuna pole kunagi privasid saatnud aga aitäh hea nõuande eest:D

ja sorry moded et kohe niiöelda sumpsi sõitsin
16.10.2008 at 08:23 1 edit. Last edited 16.10.2008 at 08:25 by christian
ingermann
 
ebakorrektsed müügikuulutused?
Turu rubriigi alt kustutati kuulutus vahetan jaapani päritolu tsikli sõiduauto või van´i vastu. Ma ei virise, see tõesti ei vasta turu teemas postitamise reeglitele. Aga kas selline kuulutus on aktsepteeritav vaba teema all?

____________________________
78 Corvette; 98 Town Car
22.10.2008 at 14:12
peep
 
Moderator
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
ingermann: Turu rubriigi alt kustutati kuulutus vahetan jaapani päritolu tsikli sõiduauto või van´i vastu. Ma ei virise, see tõesti ei vasta turu teemas postitamise reeglitele. Aga kas selline kuulutus on aktsepteeritav vaba teema all?

Reeglid on ju olemas ja nad on lihtsad:

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=11392

Otseselt vastuseks ütleks, et see oleneb kuulutuse sisust aga ma arvan, et 99% juhtudest ei ole.

+ oleks tore, kui pikaajalised ja asjalikud kasutajad arvestaks rohkem nende reeglite esimese lausega ehk soovitusliku joonega. Peame ise puhtust, siis on vähem tööd ka juhuslike või muidu vaimselt tasakaalutute kasutajate poolt tulevat müra ohjes hoidmisega.
22.10.2008 at 14:51 2 edits. Last edited 22.10.2008 at 14:58 by peep (Moderator)
tfr
 
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
ingermann: Turu rubriigi alt kustutati kuulutus vahetan jaapani päritolu tsikli sõiduauto või van´i vastu. Ma ei virise, see tõesti ei vasta turu teemas postitamise reeglitele. Aga kas selline kuulutus on aktsepteeritav vaba teema all?

Oleks lihtsalt kuulutusse pidanud kirja panema, et auto/van peavad kindlasti USA päritolu olema. Oleks reeglitega kooskõlas olnud ja need mitte-USAkate pakkujad oleks 90% tõenäosusega ikka helistanud ja pakkunud, et ehk näkkab :)
22.10.2008 at 15:06
ingermann
 
ebakorrektsed müügikuulutused?
Ok, aga mis on sellisel juhul vaba teema rubriigi definitsioon? Hetkel võib siit saada harivat infot laudpõrandate lihvimise ja kodutute loomade toetamise kohta. Kas need teemad on meerika autodega mingil kombel rohkem seotud?

____________________________
78 Corvette; 98 Town Car
22.10.2008 at 16:08
peep
 
Moderator
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
ingermann: Ok, aga mis on sellisel juhul vaba teema rubriigi definitsioon? Hetkel võib siit saada harivat infot laudpõrandate lihvimise ja kodutute loomade toetamise kohta. Kas need teemad on meerika autodega mingil kombel rohkem seotud?

Suvalise nodi müük siin on out ! Oli konkreetne küsimus ja see sai konkreetse vastuse. Vaba Teema definitsioon: adminnid otsustavad, mis sinna sobib ja lähtuvad otsustamisel nii saidi eesmärgist, postituses oleva kasuliku info sisaldusest kui iseenese subjektiivsest maitsest.

See ei tähenda, et sinna võib igasugust suvalist jama postitada ja lasta adminnidel siis ebavajalik maha kustutada, enamik inimesi saab ise ka aru, mida panna ja mida mitte.
22.10.2008 at 16:27 1 edit. Last edited 22.10.2008 at 16:30 by peep (Moderator)
ingermann
 
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
Vaba Teema definitsioon: adminnid otsustavad, mis sinna sobib ja lähtuvad otsustamisel nii saidi eesmärgist, postituses oleva kasuliku info sisaldusest kui iseenese subjektiivsest maitsest.

See ei tähenda, et sinna võib igasugust suvalist jama postitada ja lasta adminnidel siis ebavajalik maha kustutada, enamik inimesi saab ise ka aru, mida panna ja mida mitte.

Tänan ammendava vastuse eest, pilt selge. Üritan edaspidi suvalist jama mitte postitada ja suvalist nodi mitte müüa. Vabandan kui olen sellega siiamaani eriliselt silma paistnud.

____________________________
78 Corvette; 98 Town Car
22.10.2008 at 16:53
peep
 
Moderator
ebakorrektsed müügikuulutused?
quote:
ingermann: Üritan edaspidi suvalist jama mitte postitada ja suvalist nodi mitte müüa. Vabandan kui olen sellega siiamaani eriliselt silma paistnud.

Ei Sa ei ole silma paistnud millegi sellisega. Tuleb vahet teha avalikul - ja privaatsel vestlusel. Kui Sa saada mulle privaatse sõnumi küsimusega, siis on ka vastus Sulle isiklikult. Kui vestlus toimub avalikult, siis need küsimused-vastused ei ole mõeldud vaid vestluse osapooltele lugemiseks, vaid kõikidele informatsiooniks. Antud juhul oli see just nii.
22.10.2008 at 17:18
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : ebakorrektsed müügikuulutused?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.