register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 96 Mustang GT   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
arc71c
96 Mustang GT
Tervist

Algselt oli see teema ostuabi. Kuid nüüdseks on auto olemas ja mõtlesin, et ei hakka lisa teemat tegema vaid muudan seda.
Auto sai ostetud Hannese aka Kummipuru käest. Reedel sai autot vaatamas käidud, laupäeval mõeldud, pühapäeval helistasin, et ostan ära. Esmaspäeval sai kokkulepitud aeg ja samaks ajaks kutsusin treila ka järgi. Auto peale võetud sai sõidetud mustamäele ja garaasi paigutatud. Täna kolmapäeval siis oli ilus ilm mõtsin et teeb auto veel väljast korralikult puhtaks ja esimesed pildid ka.





Mina siis ka oma kaunitariga.


25.12.2008 at 12:14 4 edits. Last edited 09.04.2009 at 17:53 by arc71c
anryo
  
96 Mustang GT
Loodan, et www.fmce.ee on juba läbi uuritud?
IV põlvkonnast: http://www.fmce.ee/index.html?pg=IV

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
25.12.2008 at 14:39 1 edit. Last edited 25.12.2008 at 14:40 by anryo
Wolle
  
96 Mustang GT
Mulle isiklikult tundub Hannese auto olevat üks parimaid mis hetkel meie turult saada on. Ja kui Sa juba seda autot vaatad siis piilu seda http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=23091 kuulutust ka.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
25.12.2008 at 14:50
arc71c
96 Mustang GT
Nii palju kui kohti ette jäänud on olen kõik läbi uurinud.


Sai siis kohal käidud auto ülevaadatud ja kuulatud. Väga meeldis. Tundub, et ainus mure ongi hetkel tallinnas mustamäel talvekorter autole leida ja saab ostu ära teha.


Kes loeb võib pakkuda garaazi võimalust.




Ja nüüdsest on see kaunitar minu omanduses :)
25.12.2008 at 00:14 2 edits. Last edited 29.12.2008 at 18:48 by arc71c
kristjan_l
  
96 Mustang GT
Tubli töö!

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
29.12.2008 at 22:41
BlueStang
 
96 Mustang GT
well come to the club
30.12.2008 at 15:50
arc71c
96 Mustang GT
Täna siis auto puhtaks pestud garaasi panekuks. Ennem seda sai tagaakna pealt kleepsud eemaldatud. Auto seest puhtaks ja enamvähem üle vaadatud. Lähiajal tahaks istmed ära hooldada. Ja tagatuledega midagi ette võtta. Mustad tuled meeldivad aga hetkel kooruvad. Tagaklotsid ära vahetama. Ja samuti on karteripõhi alt märg ja kasti juurest ja tagasilla juurest ka kergelt. Kõik tihendid mis vaja ja õlid ära vahetama.

Samuti vaja esisillas polüpuksid määrida ja taha puksid tellida. Roolilatis otsakattekummid ära vahetama kuna vasak pool oli tsipa kahtlane.

Aga mis teha fordi originaal Mach 460 helisüsteemiga. Hetkel makk puudub. Kas oleks kellegil soovi seda omale saada. Või oskab keegi kommenteerida kui adekvaatset heli see süsteem suudab tekitada.

Oskab keegi äkki heleda naha jaoks häid hooldusvahendeid pakkuda. Ja samuti kuidas oleks kõige parem need tuled korralikult mustaks saada seisvalt ja töötavalt ilusa läbipaistvuse tagada.

Selle nädala lõpuks peaks selguma kas saan jääda samasse garaasi või kaugemale kolima.
31.12.2008 at 17:08 2 edits. Last edited 31.12.2008 at 21:45 by arc71c
MiL472
96 Mustang GT
Ingo raisk, maailm on ikka väike:) Õnne hea ostu puhul ja head uut!
01.01.2009 at 18:40
arc71c
96 Mustang GT
quote:
MiL472: Ingo raisk, maailm on ikka väike:) Õnne hea ostu puhul ja head uut!


See maailm on ikka uskumatult väike :D Aga su raud väga kena! Loodan, et suvel saab lähemalt näha:)

Aga tänud ja sullegi head uut!
01.01.2009 at 18:47 1 edit. Last edited 01.01.2009 at 19:12 by arc71c
arc71c
96 Mustang GT
Mõned päevad möödas sai siis lõpuks auto ka tõstukile aetud.
Tulemuseks: Karteritihend laseb läbi, radikas lekib?, käigukastil põhi lekib, tagasild kergelt tolmuniiske, Esimesed rattalaagrid pisut kahtlust tekitavad.

Aga kuna pole usa autodega nii palju kogemusi siis äkki oskate soovitada kus oleks parim koht kuhu juppide eest raha jätta? Ja samuti mis õli sobiks kõige paremini tagasilda? ( LSD )

Mõned pildid ka telefoniga tehtud.







Lisaks siis üks pilt kuidas auto tallinna jõudis. Sellega tahaks siis suured tänud öelda Reixile tänu kellel auto kiirelt kohale jõudis. Kes puksiiri abi vajab võib ta nrit mu käest küsida.
05.01.2009 at 20:44 2 edits. Last edited 05.01.2009 at 00:10 by arc71c
ivoK
96 Mustang GT
ise ka vaikselt olen neid vaadanud, eks peab ise ka ühe mustang-i ligi võtma.

Aga ilus isend, muretuid km-eid

Head Uut.
05.01.2009 at 20:59
anryo
  
96 Mustang GT
Mina soovitan alati American Beautyt. Väga hea töö ja toredad inimesed. Hinnad ka soodsad pealekauba - mis sa hing oskad veel tahta! :)
www.american.ee

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
05.01.2009 at 21:23 1 edit. Last edited 05.01.2009 at 21:24 by anryo
arc71c
96 Mustang GT
Mul põhiasi ongi, et jupid hea hinnaga. Tööd auto kallal teen kõik ise ära.
05.01.2009 at 21:47
autodusa
  
96 Mustang GT
Enne kui ostu kohta küsisid foorumis siis minu arust öeldi et see on parim mustang,väga hea jne.
Tekib küsimus kas auto millel
"karteritihend laseb läbi, radikas lekib?, käigukastil põhi lekib, tagasild kergelt tolmuniiske, Esimesed rattalaagrid pisut kahtlust tekitavad,tagatuled hetkel kooruvad,tagaklotsid vaja vahetada,esisillas polüpuksid määrida,taha puksid tellida. Roolilatis otsakattekummid ära vahetama",
on ikka heas korras auto? Ja lisaks need värvi erinevused?
Muidugi ma tean seda esimese lemmiku rõõmu ja ei taha seda rikkuda,tean et remontimine on alguses ka rohkem rõõm kui mure,
lihtsalt tekkis selline mõte mul, lugedes neid eelnevaid kiidusõnu ja siis neid auto tervisehädasi.
Kuigi vist võib nii olla et enamus müügis olevatest vanematest mustangitest on täitsa raiped.
05.01.2009 at 23:13 1 edit. Last edited 05.01.2009 at 23:14 by autodusa
viinakaru
 
96 Mustang GT
pole hullu midagi, ma oma cobral igavusest peaaegu 100% juppe ära vahetand ka need mis korras olid, differ ja mootor ja kast muidugi olid tip top ja on endiselt
nii see läheb värviks tiiva, siis kapoti..lõpeb ülevärviga, siis uut sisu vaja, vahetaks mõne sillajupi performarance oma vastu..krt vahetan juba siis kõik, oi rsk mingi plastik on koledaks kulund, ahh krt vahetan siis juba kõik jne...

____________________________
Automehed.ee
05.01.2009 at 23:16
Maik
  
96 Mustang GT
vana auto on vana auto....


iseasi kas on mõtet kõike korda tegema hakata, mul näiteks lekib auto õli aga mingi 6-7k remondi asemel olen vist 4l juurde kallanud aasta jooksul. + õlivahetus.

"tiba odavam" ja maha mul ei leki, kate all nii,et ...minule käib selline variant ka.

jutt ei käi corvetist.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
05.01.2009 at 23:24 1 edit. Last edited 05.01.2009 at 23:25 by Maik
arc71c
96 Mustang GT
quote:
autodusa: Enne kui ostu kohta küsisid foorumis siis minu arust öeldi et see on parim mustang,väga hea jne.

Kuigi vist võib nii olla et enamus müügis olevatest vanematest mustangitest on täitsa raiped.


Niih, ma kahtlen, et enamus müügis olevatest stangidest raiped on. Minu jaoks on need vead sellised vanema auto kohta täiesti normaalsed ehk olles mehhaanik ise olen arvestanud sellega. Ja nagunii oli plaanis kohe kõik tihendid ja õlid ja muud nipet näpet ära vahetada ja teha. Ja ongi kui avastad, et midagi läbi siis sellise auto puhul nagu Viinakaru ütles paned asemele performaans jupi. ja pisikesed asjad lõppevad suurtega. Minu jaoks on see auto heas korras. Olgugi, et pisivead on küljes. Saangi autoga lähemalt tutvuda. Lisaks andis automüüja ka nipet näpet asju kaasa nii et minu arust igati hea. :) olgem mõistvamad see pole poest ostetud auto!

Ja Viinakaru sinuga võtan varsti ühendust tulen vaatan üle mis jupid sul üle on :)


Ja kui kedagi huvitab näiteks fordi MACH 460 audio süsteem siis võtku ühendust :D
05.01.2009 at 23:31 2 edits. Last edited 05.01.2009 at 23:48 by arc71c
autodusa
  
96 Mustang GT
sa said valesti aru minust natuke. Kindlasti on need vead tühised,ma sain ka aru et ise oled ise käed otsas mees. Ja vahel ongi praem osta odavam auto ja teha ise heaks ja just nimelt vahetada ka midagi kõvemate pudinate vastu.See kõik on ok. Lihtsalt see teiste meeste jutt oli see mis silma hakkas. Et kõik on super aga kui sa päriselt ju ei tea mis sa räägid.Tühja sellest enam. Õnne auto puhul parem!
Muuseas mulle just üks sõber meenutas,et see auto võib olla lausa minu toodud.Et number peaks sama olema.Ei tea aga ju ta siis peaks ikka hea masin olema:)
05.01.2009 at 23:51 1 edit. Last edited 05.01.2009 at 23:52 by autodusa
arc71c
96 Mustang GT
quote:
autodusa: sa said valesti aru minust natuke. Kindlasti on need vead tühised,ma sain ka aru et ise oled ise käed otsas mees. Ja vahel ongi praem osta odavam auto ja teha ise heaks ja just nimelt vahetada ka midagi kõvemate pudinate vastu.See kõik on ok. Lihtsalt see teiste meeste jutt oli see mis silma hakkas. Et kõik on super aga kui sa päriselt ju ei tea mis sa räägid.Tühja sellest enam. Õnne auto puhul parem!
Muuseas mulle just üks sõber meenutas,et see auto võib olla lausa minu toodud.Et number peaks sama olema.Ei tea aga ju ta siis peaks ikka hea masin olema:)


Jap, mis sellest enam :D

Aga jap auto ajalugu huvitab alati! Kui oled toond ja võib olla tead midagi põnevat rääkida siis ootan vestlust!
05.01.2009 at 00:02
BlueStang
 
96 Mustang GT
quote:
arc71c:
Ja kui kedagi huvitab näiteks fordi MACH 460 audio süsteem siis võtku ühendust :D


Tere, mind täitsa huvitab originaalraadio, kui alles on.
05.01.2009 at 00:16
arc71c
96 Mustang GT
quote:
BlueStang:
quote:
arc71c:
Ja kui kedagi huvitab näiteks fordi MACH 460 audio süsteem siis võtku ühendust :D


Tere, mind täitsa huvitab originaalraadio, kui alles on.

Kahjuks makki polnud autos kui see minu kätte jõudis. Eks sellepärast saigi kogu kõlarimajandus kiirelt välja tõstetud.
05.01.2009 at 00:18
Kummipuru
 
96 Mustang GT
quote:
autodusa: sa said valesti aru minust natuke. Kindlasti on need vead tühised,ma sain ka aru et ise oled ise käed otsas mees. Ja vahel ongi praem osta odavam auto ja teha ise heaks ja just nimelt vahetada ka midagi kõvemate pudinate vastu.See kõik on ok. Lihtsalt see teiste meeste jutt oli see mis silma hakkas. Et kõik on super aga kui sa päriselt ju ei tea mis sa räägid.Tühja sellest enam. Õnne auto puhul parem!
Muuseas mulle just üks sõber meenutas,et see auto võib olla lausa minu toodud.Et number peaks sama olema.Ei tea aga ju ta siis peaks ikka hea masin olema:)

just nii see on... niiet ole ettevaatlik oma kriitikaga...;)

see, et 96 aasta autol tagasild kergelt niiske ja karteripõhi õline (maha ei tilgu midagi) mahub minu arvates küll mõiste "heas korras" alla... nagu ostja juba ütles on tegemist vana (üle 10 a) autoga ja teatud kriteeriumid sellega muutuvad... aga OK, see teema sai vist juba niikuinii lõpetatud...

Blue... see CD juust mis seal sees oli on mul siiani garaazhiriiulis, aga seda sa ilmselt ei mõelnud!!

Osade hankimisel soovitan ka kindlasti American Beauty-t nendelsamadel põhjustel, mis siin juba mainitud.

ja muretuid miile ostjale veelkord ka minu poolt...;)

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
06.01.2009 at 12:47
arc71c
96 Mustang GT
Oskab keegi öelda mis kogus õli läheb käigukasti, mootorisse ja tagasilda.
07.01.2009 at 12:08
BlueStang
 
96 Mustang GT
mootor 4,7, tagasild 1,3
automaatkasti ei tea - ohtralt

p.s - kui tahad erihead asja, siis küsi minu käest
aga mitte seekord, enne võib mingi tavaõliga puhtamaks lasta
07.01.2009 at 13:24 1 edit. Last edited 07.01.2009 at 13:26 by BlueStang
Vanaisa
  
Moderator
96 Mustang GT
BlueStang - sa ikka tegeled selle VetterWateriga (või mis ta oligi)?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
07.01.2009 at 14:33
tqhq.ee foorum : Minu auto : 96 Mustang GT   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.