register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.   1 2 3 4  
Poster Message
max
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Ärge nüüd inimest ära hirmutage. :) X-pipe annab ainult natuke jõudu juurde ja muudab häält. Ma pole küll antud auto mootoriga kursis, aga vana mulksuva 200-300 hp V8 puhul on tõenäoliselt vahe suurusjärgus 5 hp, mida tänaval tähele ei pane. Seadistad auto dünos ära, saad mitu korda rohkem jõudu juurde, kui torude (uuesti) väänamisega.
http://www.superchevy.com/how-to/exhaust/1504-x-and-h-pipes-add-easy-horsepower-but-which-is-best-for-your-ride/
01.06.2016 at 13:06 1 edit. Last edited 01.06.2016 at 13:07 by max
kaedoo
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Piltide pealt vaadates näen ka resosid või on see sukk? Kui resod siis miks?
01.06.2016 at 22:41
kohin
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
quote:
kaedoo: Piltide pealt vaadates näen ka resosid või on see sukk? Kui resod siis miks?

Need on sukad.
02.06.2016 at 10:07
Olds
  
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
quote:
rnx69: See oli su enda soov või töökojas lihtsalt lasti üle :)?
Lasti üle??? Me ei pidanud X-pipe antud combo puhul vajalikuks ja seetõttu on väljalase tehtud nii nagu pildilt näha. X-pipe tegemine oleks tähendanud kliendile lisaraha, mis antud väljalaske puhul pole aga oluline.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
15.06.2016 at 11:16
rnx69
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Kui nüüd meeletu sõjasaldus pole, siis millisesse suurusjärku sellise summuti ehitus performance töökojas jääb? Endal hetkel samamoodi summuti ehitamine käsil, oleks kogu keberniidi ja tükkide otsimise asemel võib-olla mõistlikum olnud töö hoopis outsource'ida?

Ma siiski olen harjunud nägema dual exhausti omavahel kokku viidud pooltega, olgu siis X või H või mis iganes, mis juba soundi mõttes annab omajagu juurde ja ühtlustab mürapilti, mitte ei käi iga lärts äratuntavalt eraldi. Lisaks mul on tunne, et kaks eraldi toru siiski ei mõju ka mootori tööle just kõige kaasaaitavamalt, õhku liigub läbi pisut vähem ning nõuab ka pisukest küttesegu kompenseerimist. Sellest ka küsimus tekkis tegelikult, polnud üldsegi irooniliselt mõeldud.

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
15.06.2016 at 12:10
kohin
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
quote:
rnx69: Kui nüüd meeletu sõjasaldus pole, siis millisesse suurusjärku sellise summuti ehitus performance töökojas jääb? Endal hetkel samamoodi summuti ehitamine käsil, oleks kogu keberniidi ja tükkide otsimise asemel võib-olla mõistlikum olnud töö hoopis outsource'ida?

Ma siiski olen harjunud nägema dual exhausti omavahel kokku viidud pooltega, olgu siis X või H või mis iganes, mis juba soundi mõttes annab omajagu juurde ja ühtlustab mürapilti, mitte ei käi iga lärts äratuntavalt eraldi. Lisaks mul on tunne, et kaks eraldi toru siiski ei mõju ka mootori tööle just kõige kaasaaitavamalt, õhku liigub läbi pisut vähem ning nõuab ka pisukest küttesegu kompenseerimist. Sellest ka küsimus tekkis tegelikult, polnud üldsegi irooniliselt mõeldud.


Kusagil 1k ringis läks maksma see koos püttide, torude ja tööga + veel lisaks sai ebay`st kolled tellitud(ca450euri).

Hetkel auto pukkidel jälle, vaja veovõlli simmerid ära vahetada ja käsipiduriga tegeleda siis saab ka üv läbitud.
16.06.2016 at 19:59
kohin
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Ülevaatus tehtud.
Kolmapäeva õhtul andis veepump saba ning täna hommikul sai see uue vastu välja vahetatud. Tänud selle eest Erkki`le ja usparts`ile.
Homme siis AB näeme.
15.07.2016 at 13:04
sven59
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Mis käigukast sul all on C6? Kas lasid ka selle ära renoveerida - kas ka Tartus. Küsin kuna endal ka 390 mootor, aga näeb natuke teistsugune välja. Tahtsin teada kuidas ta sul toimetab?
13.08.2016 at 19:58 1 edit. Last edited 13.08.2016 at 19:59 by sven59
kohin
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
quote:
sven59: Mis käigukast sul all on C6? Kas lasid ka selle ära renoveerida - kas ka Tartus. Küsin kuna endal ka 390 mootor, aga näeb natuke teistsugune välja. Tahtsin teada kuidas ta sul toimetab?

C6 jah. Ka käigukast käidi üle ja seda tehti ka Tartus.
Mis sa selle all mõtled kuidas toimetab?
14.08.2016 at 18:44
sven59
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Kui kiirendad, siis kui hästi ta käike lappab. Ühesõnaga kas häirib midagi? Palju sul selles 390nel muidu hp-sid või kw on?
15.08.2016 at 22:02
kohin
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
quote:
sven59: Kui kiirendad, siis kui hästi ta käike lappab. Ühesõnaga kas häirib midagi? Palju sul selles 390nel muidu hp-sid või kw on?


Käike vahetab hästi ainult juhitavus võiks parem olla.
Vastavalt sellele kui kiiresti gaasi vajutada vahetab ka käiku alla-toimetab ilusti!
Linnas on väga mugav kruiisid ja kui vaja siis võtab ka ratta ringi.
Passis on 242 kw aga kui palju päriselt on seda ei tea.
16.08.2016 at 13:41
sven59
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Mul on passis 235 kw. Originaalis on sisselaskekollektor mul 4 lõõriga ja huvitav, et kw-sid vähem märgitud. Aga andmed on õiged, kuna ka teistel samasugustel on sama palju. Linnas on ikka hea seal nii 500 pöördega podistada. Kuni 70 ei ole juhitavusega mingit muret. Üle 100 minna siis on väga hirmus. Olen ka kõike proovinud, et seda juhitavust paremaks saada - vaata '69 mustang. Igakord on ikka paranenud.

Praegu FMX käigukast all ja vahetan selle ka C6 vastu. Kerekood näitab ka, et tegelikult peaks C6 olema. Plaanisin küll vahepeal täitsa manuaalile üleminekut, aga selle kogu komplekti maksumus on USAs juba üle 6000 dollari. Plus kõik maksud ja saatmine.
17.08.2016 at 15:12
max
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
quote:
kohin:
...juhitavus võiks parem olla.

quote:
sven59:
Kuni 70 ei ole juhitavusega mingit muret. Üle 100 minna siis on väga hirmus.
Tehke autod korda! F*rdi spetsiifika kohta ei oska rääkida, aga selle ajastu autod peaksid vähemalt 100-ni sirgel teel ikka püsima.
22.08.2016 at 10:58
BENBEN
  
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Täpselt, tuleb korda teha! Vana Maverick´uga on veerandmiili lõpus 153km/h, sõida või ühe käega, mingit hirmu küll pole, vedrustus on pmts. sama mis Mustang I-gen.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
22.08.2016 at 14:18
kohin
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
quote:
max:
quote:
kohin:
...juhitavus võiks parem olla.

quote:
sven59:
Kuni 70 ei ole juhitavusega mingit muret. Üle 100 minna siis on väga hirmus.
Tehke autod korda! F*rdi spetsiifika kohta ei oska rääkida, aga selle ajastu autod peaksid vähemalt 100-ni sirgel teel ikka püsima.


Kes ütles et auto korras ei ole? Juhitavus võiks suuremal kiirusel natuke "konkreetsem" olla. Möödasõitu teed siis vahest vajutad ikka natuke rohkem ning siis mõtled, et mõni puks võiks natuke jäigem olla kuigi puksid on kõik välja vahetatud uute vastu. Aga ega auto ei olegi mõeldud ringrajal kihutamiseks vaid ikka kruiisimiseks.
22.08.2016 at 20:24
max
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Ise ütlesid. Kui masin on korras, siis käitub see legaalsete kiiruste piires täiesti okeilt. Otsusta ära, kas tahad kruiisimiseks (siis ära eelda rinkamasina juhitavust) või rinkamasina laadseks tooteks (siis tee auto vastavaks, vaheta vajalikud jupid välja jne).
23.08.2016 at 10:58
kohin
 
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
Väikene pildi uuendus:










13.05.2017 at 20:42 1 edit. Last edited 13.05.2017 at 21:29 by kohin
ervin
Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.
kaunis
13.05.2017 at 21:56
tqhq.ee foorum : Minu auto : Ford LTD 390FE hardtop coupe 67a.   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.