register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Müügi teema.  
Poster Message
mr. RocknRoll
 
Müügi teema.
Kusagil vaba teema all oli eraldi topic erineva kola müügi tarvis.?



Tim

____________________________
44269
12.02.2009 at 16:46
_siim_
Müügi teema.
ma sooviks osta co ballooni keevitusele,kas on siin foorumis kuskile teema teha lubatud? Autode ja varuosade alla see igatahes ei käi...
20.05.2009 at 23:18
Fog
 
Müügi teema.
quote:
_siim_: ma sooviks osta co ballooni keevitusele,kas on siin foorumis kuskile teema teha lubatud? Autode ja varuosade alla see igatahes ei käi...
Pane varuosade alla, ostukuulutused on natuke talutavamad kui müügi teemad, ehk kui sa seda müüa tahaksid, siis ilmselt kaoks see teema ära, aga ostukuulutus on ok.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
20.05.2009 at 23:23
Vanaisa
  
Moderator
Müügi teema.
Infoks kõigile müügihuvilistele. Kui kontoritoolil on V8 või SS kiri peal ehk ka laud/kapp/jalutuskepp tehtud miskisest autojupist, ei tee see eset paraku auto jupiks ega ka garaazitehnikaks. Selliseid kuulutusi paluks mitte müügi alla postitada.
Tänan.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
22.01.2010 at 20:07
tõnisson
 
Müügi teema.
quote:
Vanaisa: Infoks kõigile müügihuvilistele. Kui kontoritoolil on V8 või SS kiri peal ehk ka laud/kapp/jalutuskepp tehtud miskisest autojupist, ei tee see eset paraku auto jupiks ega ka garaazitehnikaks. Selliseid kuulutusi paluks mitte müügi alla postitada.
Tänan.

Miks mitte? Otsin näiteks ühele oma autole sobivaid peatugedega istmeid näiteks..Kummikuulutuste vahele midagi kasulikku ka minu arust..Natuke nalja ja miks mu auto käima ei lähe teemade kõrval tundub vägagi aus postitus olevat.


____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
23.01.2010 at 03:11
Vanaisa
  
Moderator
Müügi teema.
Kontoritool ja lauaks tehtud väga hea(peaaegu töötav) mootor pole varuosad, thats it.
Istmed ja peatoed saad sa suvalisest romulast ja kui sul on vaja ratastel kontori-turbo-ss-recaro toole, leiad nemad vaba teema alt.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
23.01.2010 at 05:15
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Müügi teema.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.