register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Dodge Challenger 1973 / Mootor 1970 R/T küsimus ?   1 2  
Poster Message
Varblane
Dodge Challenger 1973 / Mootor 1970 R/T küsimus ?
quote:
BigKeidu: Tegelt mul oli mõte selle teema algatamisega see , et tahtsin teada mis inimesed arvavad sellest . Polegi suurt mõtet panna turbot peale ja rikkuda masinat , tahtsin teada mis on inimeste erinevad arvamused , ei ole kellegagi kiirendanud , inimesed ärge saage valesti aru , ja mis puutub originaalsusesse , kõik originaal VA 1970 nda aasta mootor ja siis Porimatid 2 tükki . Ise olen tahtnud väikesest peale sllist masinat umbes 14 aastasest saadik , ja nüüd see olemas , ma hindan väag originaalsust , ja mis veel puutub sellesse autosse , ei oleks seda ostnud kui hinges poleks seda olnud , nii et ma otsisin seda masinat ja nägin vägapalju aveva et selle siia saada ja nii originaalsena kui vähegi võimalik . Ja kes arvavad et ms selle avrastasin või mida iganes , see arvaku edasi .
Keegi pole arvanud,et sa selle masina varastasid!Tahtsin teada kas sa sõidad sellest autost ikka sitta välja nagu peab?Noh teed burnoute ja särki värki.Drive it like u stole it!Või on see ainult garage queen?
28.05.2009 at 22:46
BigKeidu
  
Dodge Challenger 1973 / Mootor 1970 R/T küsimus ?
No praegu ta on ikka garaazis , mõte oli ainult suvel sellega sõita , ja seda suve on nii nagu on meil , eks natuke on saadud sõita ka sellega , aga suvi ees ja saab rohkem sõita , sain suve lõpus selle , ja ei hakanud porimülkasse sellega ronima sügisel .
28.05.2009 at 23:30
BigKeidu
  
Dodge Challenger 1973 / Mootor 1970 R/T küsimus ?
Kui sa hakkasid juba siin juttu tegema , siis küsime kohe mis autot sa ise omad ?
28.05.2009 at 23:39
Varblane
Dodge Challenger 1973 / Mootor 1970 R/T küsimus ?
quote:
BigKeidu: Kui sa hakkasid juba siin juttu tegema , siis küsime kohe mis autot sa ise omad ?
Hetkel ei oma veel sellist autot millest siin rääkida võiks.Aga otsingud käivad!Ei möödu peava kus ma ei vaataks automüügiportaale ja uuriks hindu jne.Lai valik teeb ausalt öeldes selle nn "õige" auto leidmise raskeks....
Enim meeldib 64-65 GTO,66-67 Chevelle,68 Charger,69 Road Runner,70 Chevelle,71-72 Road Runner,71-73 Mach 1.Vot sellised mudelid ja nende aastad meeldivad kõige rohkem. On ju raske valik?Üks ilusam kui teine. :)
28.05.2009 at 00:07
BigKeidu
  
Dodge Challenger 1973 / Mootor 1970 R/T küsimus ?
Täpselt nii , suhteliselt keeruline valik , eks see võtab omajagu aega kui sa jõuad ära otsustada alles , palju valikuvarinate , eks sealt langeb välja , mis on korralikum ja siis hinna järgi , ise kui ostma hakkasin teadsin kohe et tahan kindlalt challengeri , kuigi vahepeal alguses oli peas nii charger kui ka challenger , alguses oli charger , seda ma nägin kunagi ''The Fast and The Furiouse'' osas mis tuli 2001 või midagi sinnakantti välja , ja pärast seda tuli teine osa kus challenger oli , ka seal , ja kunagi isegi ennem seda nägin seda vanat usa filmi ''Vanishing Point '' kus vend sõidab valge Hemi Challengeriga ringi ja paneb mentide eest minema läbi osariikide , ja nii uurisingi ja jäi rohkem challengeri peale silm , kuigi tahaks kunagi chargerit ka proovida , eks vaatab mis tulevik toob , aga igaljuhul õnne sulle otsingutel , vaata et teed õige otsuse , mulle ise meeldib sinu varinbatidest Chevelle SS ja siis Charger , kuidi eks kõigil neil ole oma eripära ja väärtus , et kes mis nurga alt vaatab auto võlu
29.05.2009 at 12:31
onraj
Dodge Challenger 1973 / Mootor 1970 R/T küsimus ?
Kas keegi teab on see auto veel müügis?

Jarno
5012324
10.01.2014 at 20:21
rollingjack
 
Dodge Challenger 1973 / Mootor 1970 R/T küsimus ?
usaraua info järgi justkui oleks veel müügis:

http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1157



____________________________
Have fun and be safe!
10.01.2014 at 20:52
tqhq.ee foorum : Autod : Dodge Challenger 1973 / Mootor 1970 R/T küsimus ?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.