register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : USA stendimudelid.   1 2  
Poster Message
gets
USA stendimudelid.
quote:
Lowrider: Suured tänud arvamuste eest :) .

quote:
gets:
Isegi võtaks omale Camaro ligi, kuid Eestis neid väga müügil pole ja e-bayst ei ole kunagi miskit tellinud. Kui keegi mulle sellise või sarnase asja Eesti oskaks sebida, võtaks suurte tänudega vastu ja kataks kulud ja mõned õlled vms.
Ma isiklikult neid "Snaptite" vms kitte ei soovita, nad on mõeldud väikese vanusega inimestele, kes värvimist ei mõista ja liimiga ka väga sina peal pole. Kui kõvasti tööd teha siis annaks ehk korralikku tulemust küll.
Ehk oleks selline parem(mudelit ei pea üldse selliseks tegema nagu karbi peal pildil):
http://www.modelexpress.net/cgi-bin/modelexpress/shop/REV_2380si.html

No see oli üks väheseid 93...97 Camaroid, mis oli "buy it now" ja shipati üle maailma. Ja hilisemal vaatlusel oli üldse ainus sellise kerega, mis saadeti üle maailma. Olid igasugused convertibled ja 98+ aasta omad aga neid väga ei taha. See sinu pakutud on kah uuema ninaga. Enamjaolt vaja seda pigem erinevate kleepsude/maalingute proovimiseks, seega see mudeli lihtsam olek pole niiväga probleemiks.
23.09.2009 at 19:21
Lowrider
USA stendimudelid.
Võta Black66'ga ühendust, mina saan kõik oma mudelid tema kaudu tellitud, ta jagab seda ebay asja hästi ;)
23.09.2009 at 19:26
olevtoom
 
USA stendimudelid.
quote:
Black66: Seda loomulikult, kuid see on juba inimese enda otsustada. ;)
No seda küll oma elusuuruses eksemplari aknalauale ei tahaks... Kuid andestage järgnev rumal küsimustepaar.
Missugune mõõtkava vaikimisi kasutusel on, kas 1:24? S.t, kui näiteks ostaksin Jebaist ülalmainitud Resin Kit-i (mis muide ei ole Eldorado, ja seda mulle just vaja ongi) ning juurde ühe pakutavatest Eldoradodest, kas võiksin olla kindel, et nad ühes mõõdus on?

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
23.09.2009 at 20:10
Lowrider
USA stendimudelid.
quote:
olevtoom:
quote:
Black66: Seda loomulikult, kuid see on juba inimese enda otsustada. ;)
No seda küll oma elusuuruses eksemplari aknalauale ei tahaks... Kuid andestage järgnev rumal küsimustepaar.
Missugune mõõtkava vaikimisi kasutusel on, kas 1:24? S.t, kui näiteks ostaksin Jebaist ülalmainitud Resin Kit-i (mis muide ei ole Eldorado, ja seda mulle just vaja ongi) ning juurde ühe pakutavatest Eldoradodest, kas võiksin olla kindel, et nad ühes mõõdus on?
Kahjuks seda nüüd öelda ei oska, kuna nendel müüdavatel mudelitel mingit infot pole juures. Kõige tavalisem suurus on tõesti 1:24 ja 1:25 aga selles ei või kindel olla mis seal on.


Ma võin küsida ühest foorumist, ehk oskab keegi mingit asjalikku asja pakkuda ;)


A see asi et äkki oskate Eldorado ja mitte-Eldoradol vahet öelda, võibolla on võimalik et saab väikese tööga mudelil muudatusi teha et oleks mitte-Eldorado tunnused.
23.09.2009 at 20:15 1 edit. Last edited 23.09.2009 at 20:18 by Lowrider
Black66
 
USA stendimudelid.
quote:
olevtoom:
quote:
Black66: Seda loomulikult, kuid see on juba inimese enda otsustada. ;)
No seda küll oma elusuuruses eksemplari aknalauale ei tahaks... Kuid andestage järgnev rumal küsimustepaar.
Missugune mõõtkava vaikimisi kasutusel on, kas 1:24? S.t, kui näiteks ostaksin Jebaist ülalmainitud Resin Kit-i (mis muide ei ole Eldorado, ja seda mulle just vaja ongi) ning juurde ühe pakutavatest Eldoradodest, kas võiksin olla kindel, et nad ühes mõõdus on?
Peaks olema mõlemad 1:25, aga ma päris kindel ei ole. :)
See ei oma suurt tähtsust, kas 1:24 või 1:25, sest need mõõdud saab omavahel klappima.
23.09.2009 at 20:24
olevtoom
 
USA stendimudelid.
quote:
Lowrider...A see asi et äkki oskate Eldorado ja mitte-Eldoradol vahet öelda, võibolla on võimalik et saab väikese tööga mudelil muudatusi teha et oleks mitte-Eldorado tunnused.
Kõige kaugemale paistavad Eldorado teravatipulised ja tahapoole viltu tagatiivad ümmarguste paarislaternatega tiiva alaosas (sellised). "Tava"-Cadillacil olid tiibade otstel laternaid sisaldavad tiivanukid nigu inglil (vt. siia) :).
Aga ehk jätkame detailide üle arutamist erakirjavahetuses.


____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
23.09.2009 at 20:28
viplala
USA stendimudelid.
quote:
olevtoom:
quote:
Lowrider...A see asi et äkki oskate Eldorado ja mitte-Eldoradol vahet öelda, võibolla on võimalik et saab väikese tööga mudelil muudatusi teha et oleks mitte-Eldorado tunnused.
Kõige kaugemale paistavad Eldorado teravatipulised ja tahapoole viltu tagatiivad ümmarguste paarislaternatega tiiva alaosas (sellised). "Tava"-Cadillacil olid tiibade otstel laternaid sisaldavad tiivanukid nigu inglil (vt. siia) :).
Aga ehk jätkame detailide üle arutamist erakirjavahetuses.


Ärge jätke, muidu kolite lõpuks täiesti erakirjavahetusse.
23.09.2009 at 00:10
Lowrider
USA stendimudelid.
No olgu :D . Ega mul too emailide kirjutamine väga hästi välja ei tule.
Iseenesest ma leidsin et resinrealmis on saada 55 ja 57 Cadillaci.
http://www.resinrealm.net/GALLERIES/RRGallery/index.html

Ma pean mõnipäev kätte võtma ja Blackiga välja mõtlema midagi. Seda ma küsiks ära et kui ruttu oleks soovi saada seda Laci?
24.09.2009 at 19:45
Ri-Q.
 
USA stendimudelid.
Väga huvitav ülevaade! Mis seadmega Sa aerograafitöid teed - nii väikesed asjad näikse vajavat eriti peent ja täpset joont detailides?

____________________________
REC
BB
24.09.2009 at 20:17
Lowrider
USA stendimudelid.
Ei ole väga hullu asja vaja. Ma värvin kõik detailid üldise värviga ära ja siis teen pintsliga ja teiste asjadega detailsemaks. Paintjobide tegemine vajab palju teibiga maskeerimist.
Muidugi olen midagi tõsist ka proovinud:




Minu tööriist on selline, odav ebayst saadud 0,3mm düüsiga airbrush:






A muide. Olev, öelge mulle oma arvamus kas 55 Lac sobiks? Kui on pisikesi erinevusi 55 ja 56 vahel siis neid ehk annab ehk ise teha ka. Ja tollel mudelil ei saa kapotti ja uksi avada, sobib vaatamiseks väga heasti.
Me Blackiga tiba arutasime, kui too resin sobib siis me uurime hinnad ja asjad välja. Sebime mudeli Eestisse ja teeme Teile töö ära kuu või kahega ja saate ilusa läikiva mudeli panna päris autosse :) .



Siim.
24.09.2009 at 20:33 1 edit. Last edited 24.09.2009 at 20:36 by Lowrider
Lowrider
USA stendimudelid.
(autor pole mina)
Mõnel vennal annet on :D :D :D



Ja mõnel vennal on raha



15.12.2009 at 00:11
Lowrider
USA stendimudelid.
Vaadake seda slaidishow'd, kohati mitte ei tuvasta ära et oleks mudelitega tegu.
http://www.flickr.com/photos/24796741@N05/sets/72157604247242338/show/with/2346008881/
01.02.2010 at 17:38
ERAK
  
USA stendimudelid.
quote:
Lowrider: Vaadake seda slaidishow'd, kohati mitte ei tuvasta ära et oleks mudelitega tegu.
http://www.flickr.com/photos/24796741@N05/sets/72157604247242338/show/with/2346008881/

töötav link:

http://www.flickr.com/photos/24796741@N05/sets/72157604247242338/show/with/2346008881/

Taat on teinud tõeliselt filigraanse töö- lausa lust vaadata :)

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
01.02.2010 at 20:15
Maik
  
USA stendimudelid.
äkki sobib siia teemasse.
Kust saaks Corvette C5 COUPE punase mudeli ? Võiks olla selline 20-25cm pikkune, ma ei tea mis mõõtkava see on siis.

Jebais täna ainult z06 mudelid sellest autost ...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
22.09.2011 at 10:57
DevilDeVille
  
USA stendimudelid.
quote:
Maik: äkki sobib siia teemasse.
Kust saaks Corvette C5 COUPE punase mudeli ? Võiks olla selline 20-25cm pikkune, ma ei tea mis mõõtkava see on siis.

Jebais täna ainult z06 mudelid sellest autost ...

Pead vaid üle värvima

www.maisto.com leiab ka

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
22.09.2011 at 11:49 1 edit. Last edited 22.09.2011 at 11:55 by DevilDeVille
Maik
  
USA stendimudelid.
No ise nagu ei hakka sellist värvi üle värvima naljalt, võib untsu keerata + lisakulu ja vaev. Äkki ikka on punast ka olemas.
Vahepeal nagu ebays oli, peab ilmselt chekkima kohati...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
22.09.2011 at 12:08
tqhq.ee foorum : Vaba teema : USA stendimudelid.   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.