register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stendimudelid   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
homeboy
 
Stendimudelid
Tere!Kas paned ka tellimise peale miskit kokku?
12.10.2009 at 15:08
Lowrider
Stendimudelid
Ma ei viitsi momendil eestikeelset teksti kirjutada, aga ma copyn selle teksti mis ma välismaa foorumisse kirjutasin. Loodan et saate mu vigasest inglise keelest aru.

Now final pics, I didnt have time for cleaning that Chevy, but I hope you understand.
Here is some info about this build:
*Trunk opened, scratchbuilt trunk interior with dual hydraulic pumps and hosing and bodypaint floor with clearcoat and polishing. + some flocking. And crappy hinge system which is kinda weak.
*New lowrider-style spoke rims from pegasus
*front suspension mod
*Most of the engine parts painted with Alclad Chrome, added ignition wires and hydraulic hoses and cylinders and wires for battery
*Interior detailed with MCBA club plaque, seatbelts with PE hardware, model car box and working color bar. Dashboard painted with body color and polished and detailed
*Body painted with Zero Candy Liquid Bronze paint and has some custom pattern paintjob. Extra details are BMF'ed emblems and badges and trims and PE impalaSS on trunk. Custom pinstripe decal from 49 Mercury kit.











14.10.2009 at 21:57
Lowrider
Stendimudelid
quote:
homeboy: Tere!Kas paned ka tellimise peale miskit kokku?
Eks mõnikord ikka paneb. Aga mis masina järgi soov on? Meeles peab seda pidama et raudselt tasub arvestada vähemalt 1000 krooniga, vahest saab ka poolega, aga üldiselt on mudelite ehitamine kallis. Ja tihtilugu ei ole leida kindla aasta kindlat autot.
14.10.2009 at 23:30
Lowrider
Stendimudelid
Impalade kohta levib ütlus: "Impalas.... heartbeats of the roads", ja minu riiulis on aastast 62 kuni 65 neid hetkel:) . 63 aasta oma kavatsen millalgi ehitama hakata, siis ehk tuleb üks 1970 aasta oma. Tahaks veel 59, 61 ja 66 ära ehitada kindlasti ja 94-96 SS'i ka :)









18.10.2009 at 14:21
Lowrider
Stendimudelid
Pole vahepeal lolli mänginud, midagi siiski toimub:

25.10.2009 at 16:23
Lowrider
Stendimudelid
Sisu enam vähem valmis, tegin kaabu ka, mille meisterdamine oli üks tugev peavalu :)

26.10.2009 at 14:51
BloodzNCripz
Stendimudelid
Hei. Olen ise väga väga kaua tahtnud endale osta 1:25 skaalas plastikmudelid, aga kuidagi ei tulnud välja. Tahan ise hakata samuti mudelismiga tegelema,kuna selles olen enam-vähem osav ( tegelesin varem laevamudelismiga,kus samuti väga peen töö). Nimelt tahaksin hakata tegeme junker-eid, ehk siis neid mahajäetud autode mudeleid. Arvatavasti oled neid näinud,eriti youtube-s. :)
Sinu ülihäid mudeleid vaadates tekkis küsimus,et kust kohast sa neid saad? Kas neid saab Eestis kah? Või sa ostad välismaalt interneti kaudu?

yap,ülikõvad mudelid sul. (Y)
06.11.2009 at 22:44
BloodzNCripz
Stendimudelid
Näe, need siin ongi vanaraua stiilis mudelism. Kõik autod on 1:25 ja sellelt samal t firmalt, mille mudeleid ka sian kasutad.
Head nautimist :))








06.11.2009 at 22:55
Lowrider
Stendimudelid
quote:
BloodzNCripz: Hei. Olen ise väga väga kaua tahtnud endale osta 1:25 skaalas plastikmudelid, aga kuidagi ei tulnud välja. Tahan ise hakata samuti mudelismiga tegelema,kuna selles olen enam-vähem osav ( tegelesin varem laevamudelismiga,kus samuti väga peen töö). Nimelt tahaksin hakata tegeme junker-eid, ehk siis neid mahajäetud autode mudeleid. Arvatavasti oled neid näinud,eriti youtube-s. :)
Sinu ülihäid mudeleid vaadates tekkis küsimus,et kust kohast sa neid saad? Kas neid saab Eestis kah? Või sa ostad välismaalt interneti kaudu?

yap,ülikõvad mudelid sul. (Y)
Tervist!
Olen jah vaadanud videosi "roostes" mudelitest, täitsa meistriteoseid tehakse, olen näind õpetusi ka kuida siukseid teha aga lihtsalt endal huvi rohkem läikiva värvi ja kroomi suunas :) .
Põhiline teema kust mudeleid saada on Ebay
http://toys.shop.ebay.com/Automotive-/2580/i.html?_catref=1&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m282

Samuti tellin ka vahest siit, aga postikulu tahetakse tihtilugu päris karm pähe määrida:
http://modelexpress.net/cgi-bin/modelexpress/shop/index.html


Tööriistade ja detailide ja teiste vigurite jaoks on selliseid lehti:
http://www.hiroboy.com/catalog/index.php?osCsid=fe9b3b41b3140dd8efbfc9baa3542c52
http://stores.scaledreams.com/StoreFront.bok


Neid lehti igasuguseid aga mina kasutan põhiliselt Ebayd, Scaledreamsi ja Hiroboyd ;)





Muide niipalju infot minu tegemiste kohta et täna loodan maal 63 aasta Impala kere ära kruntida kui saan selleks ajaks värvi kõik eemaldatud. Järgmise nädala algul peaksin saama värvid, siis asun järgmine nädalavahetus värvima. Sain ka kirja et 94 aasta Impala on teele pandud, niiet nädal või kaks ja saan kätte :)
07.11.2009 at 11:10 1 edit. Last edited 07.11.2009 at 11:12 by Lowrider
BloodzNCripz
Stendimudelid
Wow,suur tänu. Nüüd saan ise ka hakata mudelismiga tegelema.
Kui palju seal modelexpressis hinda peale määritake umbes? Ma mõtlen alates lähtekohast kuni Eestini?


Kui mudelid kätte saan ja tegema hakkan,siin teen ka roostes mudelite teema. Siis saavad kõik näha minu tegemisi :P

Suured tänud veel kord:)
07.11.2009 at 12:23
BloodzNCripz
Stendimudelid
Mõtlesin veel,et teen kah alguses mingi läikiva mudeli, selleks et natukenegi kogemusi saada nende plastikmudelitega.
Kas sinu komplektides olid kohe Lowrider-i kuldsed rattad sees,või pidid sa nad eraldi tellima?
:)
07.11.2009 at 12:25
Lowrider
Stendimudelid
Postikulu tuleb tavaliselt igaks juhuks arvestada nii et korruta mudeli hind kahega, tavaliselt läheb vähem, aga on ka juhuseid kus läheb rohkem.

Nendel mudelitel on...
http://www.modelexpress.net/cgi-bin/modelexpress/shop/RMX_2574.html
http://www.modelexpress.net/cgi-bin/modelexpress/shop/REV_2592.html
http://www.modelexpress.net/cgi-bin/modelexpress/shop/REV_2040.html
http://www.modelexpress.net/cgi-bin/modelexpress/shop/REV_2883.html
(ebays on veel igatsugu lowrider-series mudeleid Revellilt kui otsida)
....sellised veljed, kas siis kuldsed või kroomitud, karbi pildilt näed ära:
07.11.2009 at 12:30 1 edit. Last edited 07.11.2009 at 12:36 by Lowrider
BloodzNCripz
Stendimudelid
Tänks. Hakkan siis kah tegelema,eks hiljem panen pildid ülesse :)
07.11.2009 at 23:23
kaedoo
 
Stendimudelid
Tere!
Vaatan Su tegemisi ja oskan ainult kiita!
AGA!
Kuna paned oma tööd internetti,siis võiks olla autodel mingi taust,nagu oli romudel.Mitte akna laual või raaamatu riiulil.Ära võta seda solvanguna vaid soovitusena,Sinu tehtud tööd on väimustavad.Kunagi tegin ise RAF bussi koopia vineerist,FIAT-ABARTH pleksist ja mingi formula tinutatud plekist+tegime sõprradega mudelautode raja,millele ise autod tegime.
Jõudu Sule!
07.11.2009 at 23:43
Lowrider
Stendimudelid
Olen mõelnud dioraama ehitamisele aga tollega selline lugu et seda ei ole mul mitte kusagile panna et ta jalus ei oleks, liiga väikese ehitamine ka nagu mõttetu.
07.11.2009 at 00:47
Lowrider
Stendimudelid
63 aasta auto saab edeva värvi nädalavahetusel. :) Ei tea kas ülevaatuselt nii särava värviga läbi pääseb.


10.11.2009 at 20:22
Lowrider
Stendimudelid
Niisiis, täna saime kokku kasutaja Martin K'ga, kes andis sellise pony mulle ehitamiseks :) . Pean ütlema et järgmine AMT/Ertl mudel mis on igati korralik ja detailne(vanasti ma seda firmat ei usaldanud kuna räägiti palju halba, samas Black rääkis et korralik AMT võib korralikust Revellist ka parem olla, järelikult siis ei ole veel viletsat AMT'd näinud). Omaniku soovil tuleb tavaline fuel injected mootor, mitte topeltturboga, mootoriks on 5,7L OHV V8 elektroonilise sissepritsega, 5käiguline manuaal või 4käiguline automaatkast.
Värvide osas alles saadan Martinile emaili ning arutame läbi erinevad variandid.



Mind üllatas see et oli igavesti pikka teksti lugeda, olen harjunud et ainult üks lõik napisõnalist infot ja kohe õpetuseni, a selle mudeli puhul oli lugeda palju :)
15.11.2009 at 18:11
Lowrider
Stendimudelid
Sain uue paki, 94 Impala tuleb sünge stock muskel, 61 tuleb lowrider :) .
17.11.2009 at 14:07
Lowrider
Stendimudelid
Pajatasin natuke juttu siia LT1 Impalast, kõik info võetud peast, parandage mind kui ma mingit p**ka rääkisin :D
http://www.plastikmudel.pri.ee/foorum/viewtopic.php?p=11592#11592


Täna pidin vabastama järgmise riiuli :)
17.11.2009 at 19:56
Jesper
 
Stendimudelid
Oeh, seda pilti vaadates tekib püha masendus peale - minu "kollektsioon" on küll poole võrra väiksem, aga ma polegi füüsiliselt kõiki eksemplare korraga näinud, mõned on üle linna garaažides laiali, ülejäänud üldse lageda taeva all...

Liikumisvõime on enamikul nagunii samaväärne kui neil seal pildil, sama hästi võiksid siis juba 1:24 mõõdus ka olla :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
18.11.2009 at 12:46 1 edit. Last edited 18.11.2009 at 12:47 by Jesper
Lowrider
Stendimudelid
Kraam on pakitud. Viiruste tõttu suleti meie kool erakorraliselt mõneks päevaks, esmaspäev ja teisipäev on vaba. See tähendab, et lähen täna õhtupoole maale ja tulen esmaspäeva õhtul tagasi, saab ennast täitsa segi värvitud :)
21.11.2009 at 11:39
Lowrider
Stendimudelid
Martin anna teada kas siuke roheline sobib ;) . TUmedamat enam välja ei pigista.



61 Impala sai vähe klassikalisema värvi, ei hakka midagi ekstreemset tegema. Nägin ühte "drop-top" 61 Impalat samasuguse värviga ja hakkas hirmsasti meeldima.



63 Impala peal panin oma maskeerimisoskused proovile



23.11.2009 at 19:08
Lowrider
Stendimudelid
Näete kui peent tööd tehakse :D



Ja see tõesti on väike
30.11.2009 at 16:32
Lowrider
Stendimudelid
Long time no updates. Kool ja kõikvõimalikud muud asjad on aja täiesti ära röövinud, viitsimisest tuleb ka puudust. Aga täna võtsin lõpuks kätte ja tegin natuke tööd Firebirdiga, siis kui Martinilt mudeli sain siis suure suuga lubasin et võibolla saan kuu ajaga valmis aga no minu kuu aega venib ikka päris pikaks . Mootor sai nipet näpet ja armatuur ka, spidokal ja tahhol sai pisut punasega mäkerdatud, aga peaks olema parandatav.
17.12.2009 at 20:11
Lowrider
Stendimudelid
Hulga tööd läks nendesse ratastesse. Alguses olid tavalised kroomitud asjakesed. Värvisin kärjed kuldseks, seejärel vahed ning poldid mattmustaga, seejärel räme peavalu rehvikirjade värvimisega.
23.01.2010 at 17:44
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stendimudelid   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.