register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stendimudelid   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Lowrider
Stendimudelid
quote:
hardtop: Võtan arvesse paraku endal oskused selliseid mudeleid teha on null :( seega ega ongi vaid kaks varjanti tellimus töö või siis osta kusagilt.

Kas lihtsalt masstoodangu metallmudel ei sobi? Ma metallmudeleid ei vaadanud.
26.03.2010 at 21:35
hardtop
 
Stendimudelid
quote:
Lowrider:
quote:
hardtop: Võtan arvesse paraku endal oskused selliseid mudeleid teha on null :( seega ega ongi vaid kaks varjanti tellimus töö või siis osta kusagilt.

Kas lihtsalt masstoodangu metallmudel ei sobi? Ma metallmudeleid ei vaadanud.

Kuna neid masstoodangu mudeli pakkujaid on ka seinast seina ei oska ma isegi valida,mida eelistada neist. Ehk mõni targem oskab rohkem rääkida.
26.03.2010 at 21:40
Lowrider
Stendimudelid
quote:
hardtop:
quote:
Lowrider:
quote:
hardtop: Võtan arvesse paraku endal oskused selliseid mudeleid teha on null :( seega ega ongi vaid kaks varjanti tellimus töö või siis osta kusagilt.

Kas lihtsalt masstoodangu metallmudel ei sobi? Ma metallmudeleid ei vaadanud.

Kuna neid masstoodangu mudeli pakkujaid on ka seinast seina ei oska ma isegi valida,mida eelistada neist. Ehk mõni targem oskab rohkem rääkida.

Imudel.com
Seal on mõned metallmudelite tootjate asjatundjad ;) . Hoiatan muidugi et foorum on lapsikut spämmi täis, aga ilusti küsida offtopicu teemas siis küll vastajaid tekib.
26.03.2010 at 00:29
Lowrider
Stendimudelid
Paremad pildid.








Pisike F-body suurte B-body'de vahel.
27.03.2010 at 19:27
lamp
Stendimudelid
Vb natuke OT aga huvipärast tahtsin küsida et kui lasta sinul mudel teha ntx oma auto nn koopia, et kas numbrimärgi koopia ka autole külge saad teha?
27.03.2010 at 20:58
Lowrider
Stendimudelid
Kleepsupaber on otsas kahjuks, aga vb ehk tavalisele paberile printida ning siis kile veel peale kleepida siis peaks enam vähem välja nägema.

Mis autoga muidu tegu on?

Samas ma nagu väga ei kibele tellimustöid võtma, tahtjaid on jubepalju aga ma ise olen väga aeglane ehitaja ja omalgi 3 poolikut mudelit kapi otsas.
27.03.2010 at 21:01 1 edit. Last edited 27.03.2010 at 21:03 by Lowrider
Koit
  
Stendimudelid
Ma ei jõua selle 95 Impala valmimist ära oodata enam :D Millal saab?

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
27.03.2010 at 21:03
Lowrider
Stendimudelid
quote:
Koit: Ma ei jõua selle 95 Impala valmimist ära oodata enam :D Millal saab?
Eks siis saab kui 61 ja 63 Impalad jalust ära saab ükskord :P Need mul esmajärjekorras.
Muidu tegelt on tegemist 94 aasta omaga. Samas 94 ja 95 aasta Impaladel mingit vahet ei ole, 96 tulid pisimuudatused.
27.03.2010 at 21:04 1 edit. Last edited 27.03.2010 at 21:05 by Lowrider
Lowrider
Stendimudelid
quote:
Koit: Ma ei jõua selle 95 Impala valmimist ära oodata enam :D Millal saab?
A seda ka veel et mul kapis sama aasta Caprice ka :D . Tollega oleks mul suht jõhkrad plaanid, siuke hullem custom taxi. :D Iseasi kuna ma seda alustada üldse jõuan.
27.03.2010 at 21:08
Koit
  
Stendimudelid
Ära eputa :D Hehee..mulle lihtsalt selle kerega aparaadid kangesti sümpatiseerivad ja sellepärast iga kord, kui selle teema "new post" tekib, siis kohe kargan vaatama..a tutkit :) Igatahhes on Sul selle asja peale käppa ja silma! Tegelt mul aega on ;)

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
27.03.2010 at 21:11
Lowrider
Stendimudelid
quote:
Koit: Ära eputa :D Hehee..mulle lihtsalt selle kerega aparaadid kangesti sümpatiseerivad ja sellepärast iga kord, kui selle teema "new post" tekib, siis kohe kargan vaatama..a tutkit :) Igatahhes on Sul selle asja peale käppa ja silma! Tegelt mul aega on ;)
No olgu, mis ma ikka siin arvuti taga molutan. Spetsiaalselt selle pärast, et leidub keegi kes väga tõsiselt on huvitatud tolle mudeli ehituskäigust, otsin kapist karbi üles ja hakkan 94 Impalat tegema :D . Väga palju ma muidugi teha ei saa kuna suuremad jupid tuleb airbrushiga värvida, seda saan ainult maal teha.
27.03.2010 at 21:13
antennimees
 
Stendimudelid
quote:
Lowrider:
quote:
Koit: Ma ei jõua selle 95 Impala valmimist ära oodata enam :D Millal saab?
Eks siis saab kui 61 ja 63 Impalad jalust ära saab ükskord :P Need mul esmajärjekorras.
Muidu tegelt on tegemist 94 aasta omaga. Samas 94 ja 95 aasta Impaladel mingit vahet ei ole, 96 tulid pisimuudatused.

'94 ja '95 Impalad on siiski erinevad, '94 oli kere veel terava nurgaga klaasi (küljepealt viimane) jaoks aga klaas oli juba ümara nurgaga ja siis tühiku täitmiseks oli vastav plastiktükk impala märgiga. '95 oli aga ka kere juba ümara nurgaga nii, et listükki vaja ei olnud. Muudes asjades ei olnud jah erinevusi. '96 oli juba päris palju erinevusi ja päris suured, põrandashifter, analoogarmatuur, OBD2 ja veel nipetnäpet.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
27.03.2010 at 21:18
Koit
  
Stendimudelid
Väärt informatsioon antennimees ;) Ma polnud seda tähele pannudki siiamaani, sellepärast julgelt 95 kirjutasin. Aga isand lõuraider, ära kiirusta ;) Las ta ootab oma aega, kukub parem välja...ma arvan :)

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
27.03.2010 at 21:25
Lowrider
Stendimudelid
Ei ma vaikselt nokitsen siin küll, teised mudelid on suhtkoht laki taga kinni, ootan ühelt Wales'i tüübilt kahekomponendilise laki kõvendajat.

Muidu ehk aitaksite otsida googlest stock Impala LT1 mootori pilte, mida rohkem seda parem. Mul see õpetus siin käseb pooled asjad metallikpunaseks ja kuldseks värvida, kuna kit on mõeldud lowrideriks. Mina tahan siiski stock'iks ehitada. Juhe jooksis praegu suht kokku mitme detaili värvimise asjus, mitte ei tea mis värvi nad olema peavad.
27.03.2010 at 21:27 1 edit. Last edited 27.03.2010 at 21:27 by Lowrider
antennimees
 
Stendimudelid
Peaks leidma igale maitsele

Corvettel oli natuke punasega mängitud aga teistel oli lihtsalt alumiiniumi karva, isegi mitte poleeritud ja triipude vahed olid mustad.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
27.03.2010 at 21:33 1 edit. Last edited 27.03.2010 at 21:35 by antennimees
Lowrider
Stendimudelid
Nja, samas nagu originaal Impala mootorit ei ole kerge nende vahelt üles leida. Corvettel/Camarol/Firebirdil peaks minumeelest siiski vähesel määral teine LT1 olema. "Impala LT1" andis tulemuseks hirmsat moodi turbotatud mootorid, aga siis taipasin otsida "Fleetwood LT1" ja "Roadmaster LT1" kuna neil on suhtkoht identsed mootorid Impalaga. Mingid pildid seega sain, kui saaks mootorit veel mitme nurga alt näha siis oleks väga viis. Aga eks ma midagi välja nuputa siin.
27.03.2010 at 21:43
antennimees
 
Stendimudelid
quote:
Lowrider: Nja, samas nagu originaal Impala mootorit ei ole kerge nende vahelt üles leida. Corvettel/Camarol/Firebirdil peaks minumeelest siiski vähesel määral teine LT1 olema. "Impala LT1" andis tulemuseks hirmsat moodi turbotatud mootorid, aga siis taipasin otsida "Fleetwood LT1" ja "Roadmaster LT1" kuna neil on suhtkoht identsed mootorid Impalaga. Mingid pildid seega sain, kui saaks mootorit veel mitme nurga alt näha siis oleks väga viis. Aga eks ma midagi välja nuputa siin.

Erinevus on aju softis põhiliselt. Impalal on malm kaaned, Camarol on alukaaned ja vist tibakese suuremad klapid ja pihustid ning Corvettel on lisaks alukaantele ja pihustitele ka natuke parem nukk, plokk on kõigil malmist ja väljanägemist on muudetud plasttükkidega. Jõudu siis vastavalt 260, 280 ja 300 hp

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
27.03.2010 at 22:01
Koit
  
Stendimudelid
Mingi pilt on siin, Impala ilma nokata


____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
27.03.2010 at 22:49
Lowrider
Stendimudelid
Too on 509 Big Block ju, tehasest kahjuks sellise mootoriga välja ei veeretud :D
27.03.2010 at 23:45
Koit
  
Stendimudelid
:) Vahi, ma olen spets. Kui mingit nõu tahad, siis ma võin une pealt kõik asjad üles lugeda, koos rockauto.com varuosakoodidega ;) Hhahaa, sorry ;)

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
27.03.2010 at 01:06
Lowrider
Stendimudelid
Mul lihtsalt jäi seesama mootor google otsingust silma, mingi Hot Rodi artikkel oli kus istutati 509 Impala peale :D
28.03.2010 at 11:11
Lowrider
Stendimudelid
Siuke näeb välja mudelisti laud :D
01.04.2010 at 21:53
Lowrider
Stendimudelid
Tegin 63 Impala pagassi Pesco 280 hüdraulika süsteemi, kuna pole nii pisikeste detailidega väga osav siis sai pisut lopergune. Vajab veel värvimist ja sättimist.




03.04.2010 at 20:23 1 edit. Last edited 03.04.2010 at 22:57 by Lowrider
Lowrider
Stendimudelid
03.04.2010 at 00:43
Lowrider
Stendimudelid
Kes tahab antud vanakooli-hüdraulika vallas silmaringi avardada siis siin on head lugemist:
http://www.eternalrollerz.com/TechArticles/AircraftHydros.htm
http://www.eternalrollerz.com/TechArticles/Pesco80.htm
03.04.2010 at 01:02 1 edit. Last edited 03.04.2010 at 01:02 by Lowrider
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stendimudelid   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.