register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stendimudelid   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
Lowrider
Stendimudelid
quote:
Koit: Ma ei jõua selle 95 Impala valmimist ära oodata enam :D Millal saab?
No natuke on arenenud ka vahepeal :D .
Niisama mingi pilt.

Jupid suures enamuses värvitud, aga ma ei leia interjööri juppe mitte kusagilt, tuleb tuba koristama hakata :D

Sai aknaid ka vähe värvitud mustaga.





Muidu ütleks et väga viletsasti edeneb see hobi mul. Postiteenus.... kuidas öelda... inglise keeles ütleksin "is giving me shit". Igastahes on suudetud 2 tähtsa sisuga pakki kaduma panna, tädid kontoris ei oska ka midagi kosta sellepeale. Eriti oluline on 2-komponendilise laki kinniti(kui mäletate siis tegin hiljuti isegi eraldi teema) pakk, loodan leida mõnest poest kui satun mõnda suuremasse linna. Ning mul on plaan suvel ehitada ühte väga erilist mudelit, aga pakk pole juba mitu kuud kohale jõudnud.
27.05.2010 at 19:04
Lowrider
Stendimudelid
Bbody on vahepeal arenenud, sai isegi valmis aga kisub hämaraks. Homme teen pilte valmis masinast.
Mõned progressi pildid
Interjöör:




Peaaegu valmis mootor, puudub õhupuhasti karp.


Põhi. Tagasild tuli veel lahti lammutada kuna perse jäi liiga kõrgele, lõikusin vähe vedrustuse juppe ja sain normaalsemaks.




Üks hämar pilt valmis autost, homme teen neid juurde.
12.06.2010 at 20:38
Lowrider
Stendimudelid







13.06.2010 at 12:01
Lowrider
Stendimudelid
Uus projekt, twin turbo takso. 94 Chevy Caprice.
Rohkem pilte ja juttu siin:
http://www.plastikmudel.pri.ee/foorum/viewtopic.php?p=12287#12287

15.06.2010 at 14:13
vvt
  
Stendimudelid
nats oma targutamist ka:)

1. summuti otsad saab õõnsaks puurida ja seest mustaks värvida,siis meenutab vorsti asemel ikka toru
2. põhjaalused värvitud detailid nagu õõtsad,sillatala vms pole mitte mattmustad, vaid semigloss mustad
3. käigukasti plekk põhi pole tavaliselt hõbedane, vaid must

Edu!

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
15.06.2010 at 14:45
Lowrider
Stendimudelid
quote:
vvt: nats oma targutamist ka:)

1. summuti otsad saab õõnsaks puurida ja seest mustaks värvida,siis meenutab vorsti asemel ikka toru
2. põhjaalused värvitud detailid nagu õõtsad,sillatala vms pole mitte mattmustad, vaid semigloss mustad
3. käigukasti plekk põhi pole tavaliselt hõbedane, vaid must

Edu!
1. Tehtud
2. Semigloss värv oli mul sitt ruudus niiet jäi ära :D
3. Annab parandada! Mõtlete seda asjandust mida inglise keeles nimetatakse "Transmission Pan'iks"? (Ei tunne eesti keelseid auto juppide väljendeid hästi)

Tänud nõuannete eest :)
15.06.2010 at 14:57
Lowrider
Stendimudelid
Võiks Florida neegreid affida ja vanale Chevyle suur kroomvelg alla kruvida ;)





Aga jään lowrideritele omastele 14-15 tolliste kodarvelgede juurde



Pagasiruumis kahjuks pagasile ruumi ei jää, tulevad vanakooli lennukihüdraulika pumbad, mis päris lowrideri mõnusalt hüppama paneks. Vajab veel hulga tööd. Torud on parajalt lopergused, kasutasin kirjaklambritraati aga raibe on nii kange et ei andnud näpitsatega kuidagi sirgeks ajada. Peab veelkorra kroommarkeriga üle ka värvima



Capricel lõikasin pagasniku kere küljest lahti, valged plastmassid selleks, et nendest lõikan pagassi luugialused servad välja, see kus tihendid ja asjad on




Edevad Club Linea L'566 veljed lähevad hoopis Caprice alla

01.07.2010 at 22:15 1 edit. Last edited 01.07.2010 at 22:15 by Lowrider
Lowrider
Stendimudelid
Proovisin täna esimest korda elus 2-komponendilist lakki, väga tegija sai. Kahjuks sai täna segu natuke halb, väike apelsinikoor on siin-seal, aga üldilme väga hea. Eile värvisin üht teist mudelit ja sai sigakena, täna suutsin teise kihiga tiba ära rikkuda.




Tiba riknenud püss, ei kavatse kogu kaadervärki uuesti värvida arvestades seda vaeva, mis ma tolle paintjobiga nägin. Küll aga poleerin apelsiinikoort meenutavad kohad üle ja kõik kärab
04.07.2010 at 22:20
Lowrider
Stendimudelid
Okei järgmine Impala sai valmis, homme päiksesesära käes teen rohkem pilte:
05.07.2010 at 20:06
Lowrider
Stendimudelid
Enne kui uttu tõmban, viskan siia ka pildid, 63 sai valmis, öelge ka mis arvate












Ja olen valmistunud järgmise mudeli ehitamiseks.
06.07.2010 at 15:50
Lowrider
Stendimudelid
Mul üks pisut rumalam küsimus.

Mul on hetkel käsil Chevy 409 mootori kokku panemine ning hetkel pusin jagaja ning küünlajuhtmetega. Kas on normaalne, kui jagaja ning juhtmed on valget värvi? :D Mõnda siukest aftermarket komplekti on 1:1 skaalas autodel olemas? Antud detail on nii pisike, et ei raatsi pintslit värviga kokku teha tolle näru pärast ning kõige sobivam ülipeenike traat mul, millest küünlajuhtmeid väänata on ka valge isolatsiooniga.
Ma vast teen tolle kaadervärgi nii või naa valge, aga lihtsalt huvi pärast küsin kas sellist värvi süütesüsteem oleks pärisautodel normaalne
17.07.2010 at 21:48
BlueStang
 
Stendimudelid
ei usu - jääb mulje nagu ee oleks seinapeale juhtmeid vedanud
17.07.2010 at 22:50
Lowrider
Stendimudelid
Üpris mitmed mu senised mudelid on valgete küünlajuhtmetega olnud kuna mul jupp toda traati käepärast, siiamaani pole ma nagu tollest suurt lugu teinud, kas sobiks või mitte
Ühe minu kunagise 49 Mercury mudeli mootoriruum:
http://i136.photobucket.com/albums/q169/siim1234/Mercury/P1020113.jpg
17.07.2010 at 22:57
Ri-Q.
 
Stendimudelid
Valged küünlajuhtmed on olemas (vt nt Taylor, aga on ka teistel tootjatel), kuid see on autodel ikkagi suhteliselt harvanähtav kraam. Originaalis sel mootoril nad kindlasti valged polnud. Klassikaline küünlajuhtme värv on must, punane, sinine, kollane, oranž.
Tumeda juhtme eelis on see, et kuna need kipuvad kergesti määrduma, ei pea neid puhastama või ei riiva need silma.

____________________________
REC
BB
18.07.2010 at 10:19 1 edit. Last edited 18.07.2010 at 10:23 by Ri-Q.
Lowrider
Stendimudelid
Antud 409, mis mul käsil on, ei tulegi originaal. Mudel(ehk 61 Impala SS) tuleb stiilipuhas lowrider, kroomitud ning graveeritud raam ning sillad, palju kroomitud mootorijuppe jne, selliseid masinaid puhastatakse nagunii igast nurgast iga jumala nädal niiet määrdumine pole probleem :D
18.07.2010 at 11:27
Lowrider
Stendimudelid
Nonii, järgmine probleem:
õpetuses käseb mingi toru moodi asja lükata sisselaskekollektori tagaotsa, jagaja kõrvale, teine ots jääb rippuma mootori allaotsa starteri kõrvale. Mitte ei jaga ära mis funktsiooniga too olla võiks ja kuhu too teine ots käima peaks, praeguse õpetuse järgi peaks ta sinna rippuma jääma ???
18.07.2010 at 14:18
altraditional
Stendimudelid
Karterituulutus? kuni varaste 60dateni oli see vähemalt mõningatel chevydel lahendatud kõhu alla suunatud toruna.
20.07.2010 at 12:01
Lowrider
Stendimudelid
Täitsa võimalik, toru olekski pidanud rippuma jääma, kuid ma ei saanud aru miks. Aga tänud, siis võib tolle toru täitsa külge lükata :)
20.07.2010 at 12:56
Lowrider
Stendimudelid
Väike stiilikas, nädalavahetuseks koju tagasi ja siis peaks antud Impala valmis olema ;)
22.07.2010 at 18:12
Lowrider
Stendimudelid
Järjekordne mudel valmis :) (vajuta pildile)

25.07.2010 at 21:35
Koit
  
Stendimudelid
See on seninähtutest kõige ülbem. Super töö!

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
25.07.2010 at 21:44
Lowrider
Stendimudelid
Pole ammu postitanud, aga üks uus mudel käsil, sai paintjobi tegemises edasi areneda :) , kvaliteedi saavutamises taandareneda :(
Pildile vajutades suunab foorumi kus rohkem juttu ja värki
29.08.2010 at 17:27
Lowrider
Stendimudelid
Chevyde rida hirmpikaks veninud ikka
02.09.2010 at 19:14
Lowrider
Stendimudelid
Järjekordne projekt paistab juba valmis saama, siiski tööd on veel hulga niiet ehk järgmine nädal saab valmis mudelit näha, see lihtsalt väike mockup et näha kas näeb normal välja.

07.10.2010 at 20:54 1 edit. Last edited 07.10.2010 at 20:54 by Lowrider
Lowrider
Stendimudelid
Oibljät mis mõte mul tuli.

Peaks tegema siukse asja mudelina vahelduseks lowrideritele:


Ainukese vahega, et ma paneks uuema LS9 vahele, tuleb selletarbeks uus ZR1 Corvette mudel sebida ja sealt tehnilise poole kasutusele võtta. :)
Mõne nädala jooksul katsun vastavad mudelid endale soetada.
09.10.2010 at 15:06
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stendimudelid   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.