register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stendimudelid   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
Lowrider
Stendimudelid
Coming soon:

Paar mootoridetaili pusklevad vastu, muidu oleks valmis juba.
29.01.2011 at 16:21
Lowrider
Stendimudelid
Valmis ta sai, rohkem pilte siin
30.01.2011 at 16:20
resident
Stendimudelid
Väga kobe:)
Tegid sellest copy?



____________________________
Ex-93 Pontiac Trans Am cid 191 V6
88 Pontiac Trans Am GTA cid 305 V8
www.firebird.ee
30.01.2011 at 18:42
Lowrider
Stendimudelid
See oli inspiratsiooniks just.
LS7 asemel sai aga LS9 mootor vahele istutatud. Lisaks ei ole ma kindel, mis ta veermikuga tegi. Niiet päris koopia ei ole, lihtsalt inspireeritud tollest :)
30.01.2011 at 21:19
Lowrider
Stendimudelid
3 mudelit kavatsen usa-tuurile saata teisipäiv, näevad natuke rohkem maailma kui mina tõenäoliselt :D .
Golden Gate taustal ja näitustel tuleb pildimaterjali siis kui nad sinna jõuavad.
http://plastikmudel.net/foorum/viewtopic.php?t=1003
06.02.2011 at 23:28
sqirrel
 
Stendimudelid
Vabandan ette võhikliku küsimuse pärast, aga mis järjekorras sa neid mudeleid kokku paned. Kas enne värvid detailid ära ja siis liimid kokku? Ma mõtlen just nt. mootori detailid jne. Kas enne raamilt ära lõikamist värvid nad ära?

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
12.02.2011 at 09:23
Black66
 
Stendimudelid
quote:
sqirrel: Vabandan ette võhikliku küsimuse pärast, aga mis järjekorras sa neid mudeleid kokku paned. Kas enne värvid detailid ära ja siis liimid kokku? Ma mõtlen just nt. mootori detailid jne. Kas enne raamilt ära lõikamist värvid nad ära?
See oleneb väga paljuski ehitajast. Mõni värvib raami küljes kõik detailid, mõni aga lõikab lahti ja värvib siis. Mina nt lõikan lahti, lihvin lõikamisjäljed üle ning värvin. Siis pole vaja pärast muretseda, et värvitud jupi lahtilõikamisel peab uuesti lõigatud kohast üle võõpama. Mootori puhul toimin mina üldiselt nii, et blokipooled liimid kokku, sisselase kah üldjuhul ning siis värvin bloki osa ära. Hiljem laon kaaned ja muud pulinad külge. Ühesõnaga, kõik mis tuleb bloki värvi, liimin tavaliselt kokku ja siis värvin.
12.02.2011 at 11:26
Lowrider
Stendimudelid
See oleneb jah isiklikust eelistusest. Osa detaile värvin airbrushiga eraldi ära ja siis liimin kokku. Mõned detailid liimin kokku ning värvin siis. Osa väiksemaid detaile liimin auto külge ära ning siis pintsliotsaga värvin, et liim pärast värvi ära ei mäkerdaks.
12.02.2011 at 21:19
Motorist
  
Stendimudelid
Värvkattele peaks rohkem rõhku panema kui tahad et kena oleks. Paaril pildil on näha ebaühtlased lärakad värvi sees, ja paaril pildil on näha et lakk on päris sidrun. Ise olen tattninana esimeste aerosoolidega lääne autode keresid üle võõbanud. Aerosoolakiga jännanud niiet silmeest virvendab. Jagu sain. Kirjeldada ei oska sulle aga temperatuur ja kihtide ajavahed ning paksused ja pihustuvuse ühtlus peavad olema õiges järjekorras siis saab väga kauni tulemuse. Hetkel nii paneks hindeks 4 miinus..... Kuid jõudu, siinseid asju vaadates tekib kuri tahtmine mõned mudelid ka oma lauale tellida ja vanu aegu meenutada.
PS. sain aru et teed selle nn airbrušiga , loodan et sul on kõik rõhuregulaatorid, niiskuse ja õli eemaldid ja et sa ka peale värvi peale kandmist raatsid püstolit lahti võtta ja pesta ja puhastada enne kui lakki puutud, sellest oleneb väga paljugi.
Edu!

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
12.02.2011 at 22:39
sqirrel
 
Stendimudelid


____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
12.02.2011 at 22:45
Lowrider
Stendimudelid
quote:
Motorist: Värvkattele peaks rohkem rõhku panema kui tahad et kena oleks. Paaril pildil on näha ebaühtlased lärakad värvi sees, ja paaril pildil on näha et lakk on päris sidrun. Ise olen tattninana esimeste aerosoolidega lääne autode keresid üle võõbanud. Aerosoolakiga jännanud niiet silmeest virvendab. Jagu sain. Kirjeldada ei oska sulle aga temperatuur ja kihtide ajavahed ning paksused ja pihustuvuse ühtlus peavad olema õiges järjekorras siis saab väga kauni tulemuse. Hetkel nii paneks hindeks 4 miinus..... Kuid jõudu, siinseid asju vaadates tekib kuri tahtmine mõned mudelid ka oma lauale tellida ja vanu aegu meenutada.
PS. sain aru et teed selle nn airbrušiga , loodan et sul on kõik rõhuregulaatorid, niiskuse ja õli eemaldid ja et sa ka peale värvi peale kandmist raatsid püstolit lahti võtta ja pesta ja puhastada enne kui lakki puutud, sellest oleneb väga paljugi.
Edu!
Jah, aga minu värvimise võimalused on piiratud. Linnakorteris ei ole võimalik värvida ning heal juhul kord nädalas satun maale, kus on kasutada vana hollandi kompressor(tehnikat ma nii hästi ei tunne niiet mina nendest regulaatoritest ja eemalditest ei tea midagi) ning nõukaaegne hobusetall/kolhoosilaut, mis on nüüd kolaruumiks muudetud. Sealne õhk on kohati tolmune ning temperatuur sõltub sellest, mis ilm õues on. Niiet värvimistingimused pole parimad. Samuti pole rahalisi võimalusi niipalju, et professionaalset kaadrit saaks endale teha, olen ju alles keskkooli õpilane.
Ning see, et ma tihti maale kompressori ligi ei roni, paneb mind olukorra ette, kus palju juppe vaja lühikese aja jooksul ära värvida(et eesolev nädal midagi nokitseda oleks) mistõttu kvaniteet hakkab kohati kvaliteeti ületama.


Ning värvimise koha pealt mul ka mingeid erialaseid teadmisi ei ole, olen kõik teadmised ja kogemused omandanud katse-eksitus meetodil. Järk-järgult saab uusi asju ja värve katsetatud, kasvõi see, et 3-4 mudelit tagasi läksin 2-komponendilise laki peale üle.



Samas need lärakad ja värgid, skaala on 1:25 mistõttu ei jää pooled mikrovead tõenäoliselt kunagi oma riiulielu jooksul kellegile silma. Ligidalt tehtud pildid pigem paisutavad need üles.
12.02.2011 at 00:49 1 edit. Last edited 12.02.2011 at 00:52 by Lowrider
kaedoo
 
Stendimudelid
Ära nüüd solvu profi peale,olen ka märganud iluvigu aga pole lihtsalt öelnud.Laudas-kolakambris saad lihtsate vahenditega teha värvikambri-kasvuhoone kile,temperatuuri jaoks kasutad tavalist soojaõhu puhurit ning tolmu eemaldamiseks kasutad pumbaga pudelit(klaasipesemis vahend).Ühesõnaga teed pisikese kambri,soojendad,niisutad ja hakkad värvima.See võib vabalt 2x2 meetrit olla.Kodus tehes pane kasvõi kübar autole peale,kui tahad pärast tolmu imema hakata.:)
Jõudu Su projektidele.
12.02.2011 at 01:18
Motorist
  
Stendimudelid
Tallinna noorherra vist? Mõnel vanemal kasutajal on raudselt garaaz milles piisavalt sooja ja kompressor koos regulaatoriga. Küsi vanematelt foorumlastelt kenasti abi! Kuna ma ise Tartus siis ei saa aidata. Muidu poleks kahju lasta pisinikerdusi teha.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
13.02.2011 at 16:57
Lowrider
Stendimudelid
quote:
Motorist: Tallinna noorherra vist? Mõnel vanemal kasutajal on raudselt garaaz milles piisavalt sooja ja kompressor koos regulaatoriga. Küsi vanematelt foorumlastelt kenasti abi! Kuna ma ise Tartus siis ei saa aidata. Muidu poleks kahju lasta pisinikerdusi teha.
Põltsamaal ikka.

Ega nüüd nii hull ka asi pole minuarust et teiste elamist reostama pean hakkama :D . Ma olen momendil enda võimalustega täitsa rahul sest nii ma olen harjunud ehitama.
13.02.2011 at 19:19
Lowrider
Stendimudelid
Muidu momendil olen ma olukorra ees, kus puudub motivatsioon ning idee ehitada midagi. Praegu pole mul ühtegi projekti ehitada ning eksamiperioodini on natuke veel aega.
Võibolla tuleb kellegil pähe mõni eriline Eestimaal asetsev (usa)auto mida oleks tore 1:25 skaalas ehitada? Olen isegi paaril korral mõelnud Kuriksi ja Erki kiirendusautode peale, aga see eeldaks väga tõsist uurimist, sest lihtsad autod need pole.
13.02.2011 at 19:40 1 edit. Last edited 13.02.2011 at 19:41 by Lowrider
kaedoo
 
Stendimudelid
Sul ju ideid küll,ise just ütlesid välja.
13.02.2011 at 20:34
Motorist
  
Stendimudelid
Äkki vaatad kas leidub ntx Opel Monza A1 ;) või Cadillac Fleetwood Brougham 1986 4D ?

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
13.02.2011 at 20:55
christian
  
Stendimudelid
Äkki härra Fog-i pontiac?
Tal teemas palju pilte ja juttu mida Sa ka kindlasti juba lugenud ja näinud oled.

PS: ei ole küll suur usaraud kuid suht haruldane ja parem kui opel ikka.
13.02.2011 at 21:31
Lowrider
Stendimudelid
quote:
kaedoo: Sul ju ideid küll,ise just ütlesid välja.
Kui neid kiirendusmasinaid mõtled, siis nende ehitamiseks tuleks ajast puudu. Mul siin pikka pidu pole, varsti eksamid tulemas ning sügisel juba uues koolis.
quote:
Motorist: Äkki vaatad kas leidub ntx Opel Monza A1 ;) või Cadillac Fleetwood Brougham 1986 4D ?
Opelite ja Cadillacide valik on kahjuks väga väike.

quote:
christian: Äkki härra Fog-i pontiac?
Tal teemas palju pilte ja juttu mida Sa ka kindlasti juba lugenud ja näinud oled.

PS: ei ole küll suur usaraud kuid suht haruldane ja parem kui opel ikka.
Ma loodan, et Fog seda isiklikult ei võta, aga pole minu maitse kahjuks ;) . Samuti minuteada väikses skaalas neid tehtud pole.




Pean veel uurima ja mõtisklema, see Eesti auto mõte oli lihtsalt väike mõttevälgatus.
13.02.2011 at 21:39
Black66
 
Stendimudelid
Fiero on täiesti 1:25 skaalas olemas. :)
17.02.2011 at 23:59
Lowrider
Stendimudelid
Aga hilja juba, tellisin jiibeist ühe Impala jälle :D
17.02.2011 at 00:23
Lowrider
Stendimudelid
56 Chevy jõudis igatahes tervena USA maale, paar pisidetaili olid küljest kukkunud, aga mingit tõsist kahju ei kannatanud. Jõudis täpselt õigeks ajaks kohale, sest homme on NNL West nimeline näitus seal, mis on üks suurimaid.

http://www.modelcarsmag.com/forums/index.php?showtopic=41192&st=0&p=431596&hl=roadkill2525&fromsearch=1&#entry431596
25.02.2011 at 09:28
Lowrider
Stendimudelid
Kui keegi nädalavahetusel Viljandi kandis viibima peaks siis astuge ka Minimaailma nimeliselt näituselt läbi :) . Seal igast kraami väiksemas skaalas, panen enda Impalad ka sinna välja. Päri lennuväljal toimub see.

Siit peaks kogu info leitav olema
http://minimaailm.ee/


03.05.2011 at 17:04
Lowrider
Stendimudelid
Mingid poolpidused pildid üritusest. Kes täna ei jõudnud, on võimalus homme ka näha mõned tunnid. Igavene hulk usarauda kohale veetud, samuti militaarkraami oli küllaga. Pildistamata jäi RC värgindus õues.
http://s136.photobucket.com/albums/q169/siim1234/Minimaailm%202011/?albumview=slideshow
07.05.2011 at 22:50 1 edit. Last edited 07.05.2011 at 22:51 by Lowrider
Black66
 
Stendimudelid
Minu poolt samuti mõned pildid huvilistele.
http://black66.planet.ee/Minimaailm2011/phpslideshow.php
09.05.2011 at 10:13
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stendimudelid   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.