register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : so pissed off!!  
Poster Message
Olds
  
so pissed off!!
krt tahax välja logida aga ei saa. olen söbra arvutiga sisse loginud ja ei saa välja logida.:(
16.06.2002 at 01:55
Ragnar
so pissed off!!
quote:
Olds: krt tahax välja logida aga ei saa. olen söbra arvutiga sisse loginud ja ei saa välja logida.:(
sulge aken ning ava uuesti. Kui oled veel sisselogitud see hetk, siis proovi uuesti...
17.06.2002 at 13:02
Olds
  
so pissed off!!
ei aita siin mingi sulgemine ega kurat-teab mis.
olen kurb!? meeleheitel! jne. kas tôesti ei saa keegi teine mizkit ette vôtta. mul on juba kôrini oldsina esinemisist.
ise olen 'checko' ja tahaks sellex jääda mitte asendada O-d ???
20.06.2002 at 22:19
urmas
so pissed off!!
Kui masinas on Win2000:
Mine folderisse C:/Documents and Settings/"nimi, millega oled end windowsi sisse loginud"/Cookies ja kustuta sealt vägisi kõik failid. See aitab :)
20.06.2002 at 22:42
partel
  
so pissed off!!
Praegu panin IE kinni, tegin uuesti lahti ja logisin välja - töötas.
20.06.2002 at 22:44
Ragnar
so pissed off!!
On endalgi seda juhtunud korduvalt.

Proovid välja logida, ei aita. Katsetad paar korda. Sulged IE, avad uuesti tqhq lehe ning logid uuesti välja. Siiani on toiminud selline skeem. :)
20.06.2002 at 23:27
minimum
so pissed off!!
abx jah siis mitte appikarjumine vaid temp. internetifailide kustutamine. käib siis nii: IE-l Tools --> Internet Options --> (Temporary Internet files) Delete Files

edit: korduva jama puhul, nagu ka varem soovitanud väänata (Temporary Internet files) Settings --> Every visit to the page

editedit: ja üleüldse, alustuseks tiri kõik update'd, mis M$update lehelt antakse ära ning siis hakka vea põhjust otsima

____________________________
-
20.06.2002 at 00:27 Last edited 20.06.2002 at 00:31 by minimum
hirax
  
so pissed off!!
newton siin vist tegija, saada talle priva. Vist nii et server saadab ühe cookie masinasse... seda vist juba tead......??
Kui jätsid kasutajaks registreerumisel valimata "Save password" või oled selle hiljem maha võtnud, piisab foormist välja logimiseks sellest, kui sulged kõik brauseriaknad.

Välja logimine on põhimõtteliselt vajalik ainult siis, kui sinu kasutatavale arvutile on ligipääs teistel inimestel. Kui jätad end välja logimata, on võimalus, et teised isikud, kellel on sinu arvutile ligipääs, saavad foorumis tegutseda sinu nime all.
20.06.2002 at 02:41
minimum
so pissed off!!
küpsist killida saab nii:
otsid kettalt faili nimega *www.tqhq* (tärnid vajalikud), kätte peaksid saama faili sinu_kasutajaprofiili_nimi@www.tqhq[1].txt (võib olla ka: sinu_kasutajaprofiili_nimi@www.tqhq[2].txt )
kustuta see fail (IE oleks soovitav enne kinni hoida) ning nüüd peaks hea olema... kui ei, siis restart abx

ahjah, w9x ei pruugi seda sinu_kasutajaprofiili_nimi sinna küpsise ette kleepida... mitte ei mäleta, kuidas täpselt oli

____________________________
-
21.06.2002 at 04:37 Last edited 21.06.2002 at 04:38 by minimum
Olds
  
so pissed off!!
ikke ei aita miski-proovisin nii hea kui halvaga
24.06.2002 at 17:52
antoonio
so pissed off!!
Kõik küpsised prügikasti ja kogu moos, aitab igasat asendis, vähemalt endal pore probleemi sellest tekkinud. Võib ka küpsised ära keelata optionsitest kuid siis võib tekkida probla kui näiuseks netipangandust tahad kasutada siis ei pruugi panka sisse pääseda.
25.06.2002 at 17:45
minimum
so pissed off!!
quote:
Olds: ikke ei aita miski-proovisin nii hea kui halvaga
aga format c: ? :D

____________________________
-
25.06.2002 at 18:55
mrtn
so pissed off!!
proovisin täna. pärast messide lugemist välja logida ei saanud. panin akna kinni, tegin uuesti lahti, vajutasin "logout" - toimis.
25.06.2002 at 21:17
Olds
  
so pissed off!!
ei tööta ikke mizki.täitsa p***es.
kas kuidagi on ennast kasutajate nimekirjast maha tômmata? äkki uuesti kirja panna ja siis sisse logida vms.
oldsu nimest on juba körini. krt. see on ikkagi ju minu arvuti!!:*(
26.06.2002 at 01:18
Olds
  
so pissed off!!
quote:
minimum:
quote:
Olds: ikke ei aita miski-proovisin nii hea kui halvaga
aga format c: ? :D
seda ei tahaks kohe kuidagi prooovidagi
26.06.2002 at 01:20
newton
 
Moderator
so pissed off!!
quote:
abx jah siis mitte appikarjumine vaid temp. internetifailide kustutamine. käib siis nii: IE-l Tools --> Internet Options --> (Temporary Internet files) Delete Files
See minimumi soovitus peaks kõige parem olema, kui sa tead, et sul ühtegi teist hädavajalikku cookie't pole, mida säilitada oleks vaja. Peale selle paned browseri kõik aknad kinni ja siis kui uuesti käima paned, peaksid olema välja logitud. Kui see ei aita, või sa ei kasuta IE-d, siis on vaja teada, mis browser ja op süsteem kasutusel on, siis teab täpsemalt soovitada. Windows2000 ja IE kohta Mustang GT 94 ülevalpool juba kirjeldas, kuidas cookie'sid käsitsi kustutada.
27.06.2002 at 11:46
LaSa
 
Moderator
so pissed off!!
quote:
minimum: editedit: ja üleüldse, alustuseks tiri kõik update'd, mis M$update lehelt antakse ära ning siis hakka vea põhjust otsima
just just, mul on omal IE6@XP, proovisin veel IE55@NT4 ja IE55@w98 -- logib igast asendist välja. Kõik loomulikult patchitud kah nagu peab.

Ühesõnaga -- mehed, tehke oma arvutid esmalt korda & siis tulge kurtma seie :D
27.06.2002 at 14:56
Riho
so pissed off!!
Ühesõnaga -- mehed, tehke oma arvutid esmalt korda & siis tulge kurtma seie :D

Parem ärge tehke - Riho@ei tea arvutist midagi ja probleeme ei ole.
Ainuke kiri mis vahel ette lööb: replace the user :D
27.06.2002 at 15:12
LaSa
 
Moderator
so pissed off!!
quote:
Riho:Parem ärge tehke - Riho@ei tea arvutist midagi ja probleeme ei ole.
Ainuke kiri mis vahel ette lööb: replace the user :D
ühesõnaga -- tehke siis, kui oskate teha või kutsuge keegi appi, kes teab mida teeb ;)
27.06.2002 at 15:27
minimum
so pissed off!!
quote:
LaSa: ühesõnaga -- tehke siis, kui oskate teha või kutsuge keegi appi, kes teab mida teeb ;)
just :)
minimum@nõus.abivajajatele.iga.kell.format.tsee.tegema :D

____________________________
-
27.06.2002 at 20:35
checko
so pissed off!!
:):):)Ma olen lôpuks jälle onnelik. Kutsusin ühe teadja-mehe ja ta tegi asja korda. Kuigi ma täpselt ei saand aru mis tegelt viga oli, sest cookied ja palju muud ma olin juba ära kustutand. Ma olen jälle mina ise!!!!
:rollin
teema kinni!
tänud köigile abix olnuile.:)
27.06.2002 at 23:58
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : so pissed off!!  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.