register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kaks uut lugu üleval  
Poster Message
newton
 
Moderator
Kaks uut lugu üleval
2001 Bigmeet nagu ikka üks vingemaid ja ilmselt pika puuga kõige suurem lähiümbruse üritus.
2002 Tampere Show on veidi väiksem aga juba teist aastat omajagu kvaliteetsem üritus kui Helsinki näitus.
18.06.2002 at 10:32
urmas
Kaks uut lugu üleval
Enne Johannisbergi kämpingut on mingi jalgpalliplats ja selle taga paikneb rootsi-soomlaste puhkebaas. Selles rajoonis telkimine ei maksa midagi. Parkisin oma laagri jalgpalliplatsi serva. Naabriks sain mingid rootsi noored. Öösel pidi muidugi Svensson oma Lottale taha keerama. Hommikul tuli mul siis järeltulevale põlvele selgitada, et noortel tädidel on telgis magamine tervislikult kahjulik, kuna õhku ei jätku. Mõlemal öösel toimus paarisaja meetri kaugusel maantee äärses kõrtsus burnoutide võistlus. Kõik möödasõitjad pidasid oma kohuseks teeääres õlut rüüpavat kõrtsuseltskonda muidugi lõbustada. Kummivilistamine kestis umbes neljani hommikul.

Näituse ametlik hindamine toimus pühapäeva hommikul. Üllatav oli, et osa autosid toodi kohale just hindamise ajaks ja nädalavahetuse näitusest osa ei võtnudki. Kui ma pühapäeval ca k.12 ära lahkusin, siis alles moodustati hindamise rivi.
18.06.2002 at 13:40
peep
 
Moderator
Kaks uut lugu üleval
jah, rahust ja vaikusest pole seal mõtet unistadagi - magamisest samuti mitte- rock'n'roll all night long...;)
18.06.2002 at 13:50 Last edited 18.06.2002 at 15:04 by peep (Moderator)
rustang
  
Moderator
Kaks uut lugu üleval
OMC tiimis olnuna tekib mingi ettekujutus.....:D
18.06.2002 at 15:01
urmas
Kaks uut lugu üleval
Suured tänud veebimeistrile. Tema tööd siin ehk rohkemgi.
18.06.2002 at 23:32
kristjan_l
  
Kaks uut lugu üleval
quote:
Mustang GT 94: Enne Johannisbergi kämpingut on mingi jalgpalliplats ja selle taga paikneb rootsi-soomlaste puhkebaas. Selles rajoonis telkimine ei maksa midagi. Parkisin oma laagri jalgpalliplatsi serva.

Räägi mitu päeva Sa seal korvpalliplatsil telkisid ja kas keegi korraldajatest ohkima ei tulnud?

Ja BTW: kas ka see aasta minek?
26.06.2002 at 00:51
urmas
Kaks uut lugu üleval
quote:
kristj88: Räägi mitu päeva Sa seal korvpalliplatsil telkisid ja kas keegi korraldajatest ohkima ei tulnud?
Ja BTW: kas ka see aasta minek?
Ma olin jalgpalliplatsi servas kaks ööd. Selle ümbruses oli 30-40 autot/telki. Platsilt järve randa oli ehk 100m. Ainus probleem oli see, et ühel öösel tuli mingi kohalik oma bemmiga platsile tolmu keerutama. Platsi muru oli ka nii ära kuivanud, et grillimise käigus suvatses paar ruutmeetrit ära põleda :) Selleks aastaks on mul piletid küll bronnitud, aga fiilingut veel ei ole s.t. ei tea, kas lähen.
26.06.2002 at 01:07
kristjan_l
  
Kaks uut lugu üleval
Kas piletite all mõtled laevapileteid (lähed autoga?)
28.06.2002 at 23:29
urmas
Kaks uut lugu üleval
quote:
kristj88: Kas piletite all mõtled laevapileteid (lähed autoga?)
Piletite all mõtlesin jah laevapileteid. Platsile sisenemise pileteid ei bronnita ka suure raha eest mitte.
28.06.2002 at 00:23
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kaks uut lugu üleval  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.