register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : EV Kaitseväe maasturid   1 2 3  
Poster Message
Andrus
EV Kaitseväe maasturid
hmm. mina motlesin ausalt oeldes uuemaid blazereid:



selle masina tähises pole kül mingit eraldi nime: lihtsalt Chevrolet Blazer minu teada...

ja ennem kui sa kuskil mainisid S-10 hakkasin mina hoopis pickupile motlema.. icc
08.11.2002 at 10:32
LaSa
 
Moderator
EV Kaitseväe maasturid
uus blazer on pigem s10 j2rglane.
08.11.2002 at 10:41
Andrus
EV Kaitseväe maasturid
eks ta nii ole jah, eriti kui mõõte vaadata, taga ei anna sellel uuel blazeril pea et yldse istuda, jalad juhil seljas.
08.11.2002 at 10:45
denis23
EV Kaitseväe maasturid
tõstaks teema ülesse.


sooviks küsida, kuidas on vahepeal lood EV kaitseväes olevate USA-kadega? Eelkätt mõtlen Chevy Blazerite ning K30 ja samuti Dodge Power Wagonitega?
Kas on midagi ka seal saadaval, või teada plaanitavast mahakandmisest? Oleks küll huvi nii sõidukite kui ka varuosade vastu, kuid tutvusi ja teadmisi kahjuks napib.

20.10.2007 at 14:11
ReyMan
EV Kaitseväe maasturid
quote:
denis23: tõstaks teema ülesse.


sooviks küsida, kuidas on vahepeal lood EV kaitseväes olevate USA-kadega? Eelkätt mõtlen Chevy Blazerite ning K30 ja samuti Dodge Power Wagonitega?
Kas on midagi ka seal saadaval, või teada plaanitavast mahakandmisest? Oleks küll huvi nii sõidukite kui ka varuosade vastu, kuid tutvusi ja teadmisi kahjuks napib.



Kaitseväest ei saa Sa midagi. Need mis on on seal põhjusega ja need mis mahakanti on Kaitseliidu valduses.
Kui Kaitseliitu käpa vahele paned siis on võimalik saada üht koma teist.
Kaitseväel puudub igasugune õigus müüa midagi eriti veel eraisikule, kaitseliidule nad annetavad mahakantud varustust.
Mine lähima liidu maleva juhatuse juurde ja küsi sealt otse. Kaitseliitlane olemine tuleb ilmselt kasuks.

Uuritud ja puuritud seda asja küll ja veel.
20.10.2007 at 16:00
denis23
EV Kaitseväe maasturid
lugu on selline et minule tervet autot pole vaja.

aga on olemas asjad mille väärtus on vanaraua hind X2, on olemas ka need mis on vanaraua hind X10
Mõned asjad üldse ei maksa kokkuostus midagi.

See et üht teist on Kaitseliidust saada, seda olen kuulnud. Kuidas Dodge V300M, ehk Power Wagoniga mis tulid Taanist 90-ndate alguses?
Mõtlen sellist mis on pildil
http://www.unicweb.ee/modules.php?set_albumName=album69&id=100_0041&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_photo.php
Kas need on Kaitseliidus ka olemas?
20.10.2007 at 22:21
ReyMan
EV Kaitseväe maasturid
quote:
denis23:Mõtlen sellist mis on pildil
http://www.unicweb.ee/modules.php?set_albumName=album69&id=100_0041&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_photo.php
Kas need on Kaitseliidus ka olemas?

Olen neid näinud küll aga Kaitseliidus kasutust ei oska kommenteerida.
Aga uuri järgi: Kaitseliidu foorum
Või mine kohe peastaapi Toompea 8, see peaks olema seal Okupatsiooni muuseumi kõrval valge maja.
23.10.2007 at 10:30
Astro SS
EV Kaitseväe maasturid
quote:
denis23: lugu on selline et minule tervet autot pole vaja.

aga on olemas asjad mille väärtus on vanaraua hind X2, on olemas ka need mis on vanaraua hind X10
Mõned asjad üldse ei maksa kokkuostus midagi.

See et üht teist on Kaitseliidust saada, seda olen kuulnud. Kuidas Dodge V300M, ehk Power Wagoniga mis tulid Taanist 90-ndate alguses?
Mõtlen sellist mis on pildil
http://www.unicweb.ee/modules.php?set_albumName=album69&id=100_0041&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_photo.php
Kas need on Kaitseliidus ka olemas?


Sul on juba üks WM300 olemas,kas tahad veel lisaks või varuosadeks ?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
23.10.2007 at 17:29
denis23
EV Kaitseväe maasturid
Jah, olemas on laias laastus, kuigi pole täpselt see mudel. Aga kui on võimalik teist saada normaalse hinnaga siis oleks hea meelega võtnud - Power Wagon on piisavalt haruldane ja huvitav auto. Ja vanarauahinnaga varuosi võtaks küll piiramatus koguses.
24.10.2007 at 12:53
Astro SS
EV Kaitseväe maasturid
Ma oleks ka huvitatud ühest Power Wagonist .... ;)



edit: ma olen vaadanud,et M-37 saab soodsalt Rootsist ja WM300 on suht palju pakkuda Norras ;)


Ise eelistaksin WC-51 nimelist liikurit

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
24.10.2007 at 13:32 1 edit. Last edited 24.10.2007 at 13:48 by Astro SS
denis23
EV Kaitseväe maasturid
Aga miks arvad et minul on just WM300? Ja miks just WC51? Minule isiklikult rohkem meeldib WC52
24.10.2007 at 13:49 1 edit. Last edited 24.10.2007 at 13:50 by denis23
Astro SS
EV Kaitseväe maasturid
quote:
denis23: Aga miks arvad et minul on just WM300? Ja miks just WC51? Minule isiklikult rohkem meeldib WC52

WM300- see jäi silma paar aastat tagasi kuskilt foorumist, ilmselt UniCwebist

MIs ta sul siis tegelikult on ?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
24.10.2007 at 14:00
altraditional
EV Kaitseväe maasturid
Kui kedagi peaks huvitama, siis tean üht pakutavat 70date lõpu power wagonit.
24.10.2007 at 14:03
Astro SS
EV Kaitseväe maasturid
quote:
altraditional: Kui kedagi peaks huvitama, siis tean üht pakutavat 70date lõpu power wagonit.

Anna vihjeid, olen huvitatud!!

On se tsiviil või militari ? (nende erinevus on nagu öö ja päev)



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
24.10.2007 at 14:07
denis23
EV Kaitseväe maasturid
70-ndate lõpu PW on vist juba natukene teine auto, kui need millest meie oleme rääkinud?
24.10.2007 at 14:14 1 edit. Last edited 24.10.2007 at 14:26 by denis23
denis23
EV Kaitseväe maasturid
Tunnen ühe rootsi venna. See vend oli müünud oma taastatud Power Wagonit, aga 2 nädala pärast tekkis tal vastupandmatu igatsus Power Wagoni järgi.
Mille järgi ta leidis metsas 30 aastat kuuse all seisnud vrakki ning asus selle taastamist. Võite pilte nautida:)

http://groups.msn.com/Fargopowerwagonrestoring/shoebox.msnw?Page=1
24.10.2007 at 18:08
altraditional
EV Kaitseväe maasturid
quote:
Astro SS:Anna vihjeid, olen huvitatud!! On se tsiviil või militari ? (nende erinevus on nagu öö ja päev)
Militaar. Privasin sulle.
24.10.2007 at 21:13
Astro SS
EV Kaitseväe maasturid
Aastad on lennanud ja minu Power Wagoni otsingud on soiku jäänud

Eelmine nädal sai aga ühte endist militaar PW lähedalt uuritud (paraku polnud see pill müügiks) ja oli siiski piisav, et taaselustada huvi nende vastu.


Mind huvitab igasugune info Eesti Läti Leedu kaitseväes olnud endiste Taani sõjaväe Dodge Power Wagonite info, nii juppide kui tervete masinate kohta.

Sobivad ka Rootsi ja Norra versioonid.

Kontakt profiilis

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
24.02.2015 at 16:16
tqhq.ee foorum : Autod : EV Kaitseväe maasturid   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.