register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Ettepanek BUSINESS teema algatamiseks   1 2  
Poster Message
anryo
  
Ettepanek BUSINESS teema algatamiseks
Miks te ei või suvakraami mujal müüa? Olgem ausad, kui ma soovin osta laudaust, siis ma ei tule seda ju otsima siit foorumist? Siit foorumist otsitakse (USA) autodega seotud kraami ja nende kuulutuste lisamine on lubatud ju?
Arumaisaa.

Edit. "Kunstlikult" trafficu ja kasutajate arvu suurendamine sellise mitte-foorumi-eesmärkidega-kooskõlas-olevate-postitustega on ju foorumile kui sellisele isegi mitte kasutu vaid pigem kahjulik!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
19.03.2010 at 11:27 2 edits. Last edited 19.03.2010 at 11:29 by anryo
christian
  
Ettepanek BUSINESS teema algatamiseks
quote:
Peeter82: Sa christian mõtle natuke. Kellele sa klient oled? Oled sa foorumi omanikele midagi maksnud, et võid ennast kliendiks nimetada ja midagi nõuda?
Ei, sa oled kasutanud tasuta teenust, mille eest võiks tänulik olla.
Ilmselt seda suvakraami müügiteemat ei tule, kuna see ei lähe kokku foorumi eesmärkidega ja tekitaks ainult mõttetut läbu ja trafficut. Tõmbaks ligi inimesi, kelle huviala ei ole usaraud jne.


Ei ole ju mina süüdi, et tasuta.
Näit nagu krooks mainis, väike nuts iga kuulutuse eest ja oleks kõigil tore ja omanikel ka väike vaevatasu topicu korrashoidmise eest.:beer
Ja inimene kelle huviala pole usaraud ei pruugiks sinna ligi saada.
Nõudnud ei ole ma ka midagi,ei ole vaja lugeda ridade vahelt,et teema põnevamaks ajada ;) . vaid lisasin teemasse mida mina arvan asjast mis ongi ju foorumi mõte, et avaldada oma arvamust, mida ma ka tegin
Tänulik olen igaljuhul ja väga, kuna olen siit piisavalt huvitavat leidnud ja palju abi saanud :hail ,kuid see teema ei olnud algselt tänulikkuse avaldamine vaid ettepanek businessi teema algatamiseks.
19.03.2010 at 11:30
peep
 
Moderator
Ettepanek BUSINESS teema algatamiseks
quote:
Peeter82: Ilmselt seda suvakraami müügiteemat ei tule, kuna see ei lähe kokku foorumi eesmärkidega

10 p. !
19.03.2010 at 11:50
christian
  
Ettepanek BUSINESS teema algatamiseks
quote:
peep:
quote:
Peeter82: Ilmselt seda suvakraami müügiteemat ei tule, kuna see ei lähe kokku foorumi eesmärkidega

10 p. !

sellel juhul võiks ju olla null toleranss, st. teemad mis ei lähe kokku foorumi eesmärkidega ei peaks siin ju olema? Näit naljateema,kliimamuutus,üürile anda garaaz jne.
aga Peeter82 jutus point sees, usun,et paljud foorumlased oleks nõus väikse aastamaksuga et hoida terve foorum heal tasemel ning hoida eemale neid kes ainult automüügi eesmärgil siin liituvad,kuna see on tasuta.
Näiteks 100.- aasta teeb 8,33 eek-i 1 kuu mis ei ole ju palju? Samas saaks midagi kogutud rahaeest korraldada ja moded vaeva ja viitsimise eest tasutud.
pluss võiks olla TqHq logoga nänni saada koguaeg (pastakad,nokamütsid vms.)

Jälle kõigest minu arvamus,niiet ärge kõvasti lööge.
19.03.2010 at 12:31
anti
 
Ettepanek BUSINESS teema algatamiseks
Ettepanek teha eraldi teema- "Ideid foorumielu rikastamiseks", siis tekiks mingi mõtetekogum, millest toredamad võiks ellu rakendada kui juhtfiguuride heakskiidu saavad. Hunt'i see BUSINESS teema tegelikult oli ka ju idee, soov, vähemalt tema arvates foorumit paremaks muuta, no pommitasime idee põhja, sry, Hunt :) Eks rahulolematud on vaikselt ju tegutsema asunud, nt fire83 protestiaktsioonist sai ju ootamatult huvitav ja hariv lugemine. Seega seltsimehed rahulolematud, ettepanekud-ideed kirja.
19.03.2010 at 14:12
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Ettepanek BUSINESS teema algatamiseks   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.