register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : tqhq foorum 10 aastane   1 2  
Poster Message
wax
 
tqhq foorum 10 aastane
quote:
Riho:Vaatasin praegu, et sellesse foorumisse reganud 02.04.2001. Enne seda vanas foorumis 2000 aastast?

Mul samuti 08.02.2001 profiilis :D :beer Oh aegu :)
23.04.2010 at 14:49
PlyVal64
tqhq foorum 10 aastane
Minulgi ilutseb sama kuupäev: 08.02.2001. Selle vanema ezboardiga oli mul miskine jama, see ei tahtnud mind üldse tunnistada, vähemalt alguses küll mitte. Siis kasutasin "salaja".

Vahva on veel see, et tqhq baasilt tekkis ju veel teinegi oluline sõprusseltskond - need, kes sirgelt sõitmise asemel tahavad kurve võtta. Devilc, Rustang, Peep jne.
Ehk tegelikult võiks tqhq.ee ajaloo ja mõju Eesti hobimootorispordile üldisemalt täiesti õigustatult kronoloogilisse järjekorda seada. Otseselt, osaliselt ja pisut kaudsemalt on tikutaku kaudu käinud ju palju oluliseid üritusi, vaidlusi mingitel reegliteemadel jne. Samamoodi on siit kaudu otsesemalt-kaudsemalt "tekkinud" vist ka uusi klubisid a'la Mustangi, Cadillaci etc omad, BHRA jne.

Seega teekski ettepaneku, et püüaks meenutada, mis kõik on siitkaudu "tekkinud, toimunud, läbi jahutud jne".

Mina panen iseendaga seotud ürituse, mille arengule on selle üleskutse mõju võimatu alahinnata - see on Uunikute Talveralli. Lugedes seda vana teemat, siis just siit tuli vaat et pool praegusestki raskekahurväest, kelle peale saab (pommi)kindel olla. Wax, Riho, Martin, Margus61, LaSa, Meintz, Allan, Hundu ehk IndrekO jne. Alles hiljem kolis keskpunkt temaatilisemasse foorumisse koos samade meestega.

edit: No ja ei saa meenutamata jätta seda teemat: päev varem Erkki registreerus ja me kõik teame, milleni see on tänaseks viinud :D Ei saa väita, et dragi ja autoehituse kultuuri osas ei oleks tikutakul pisike roll olnud mängida?
quote:
Erkki:Oma rolli mängis kindlasti ka tqhq lahe seltskond,keda olen mõnda aega kõrvalt jälginud :)
PS. Kui mootor millekski ka suuteline on,loodan pakkuda seltskonda ka kiirendusrajal.
23.04.2010 at 15:11 5 edits. Last edited 23.04.2010 at 15:37 by PlyVal64
Jesper
 
tqhq foorum 10 aastane
Ei ole küll laias plaanis eriti suure tähtsusega fakt, aga minugi elu keeras siinne foorum pea peale, kuigi veidi lipukirjast erinevas suunas.

Palju õnne :beer

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
23.04.2010 at 16:31
pprz
 
tqhq foorum 10 aastane
Kui Priit siin mainis suurematele massidele :) tqhq avaldatud mõju, siis mina saaks näiteks öelda, et sellel saidil oli osaline mõju ka üksikisikule. Noore autohuvilisena hakkasin 2001-02.a paiku uurima ühe perekonnas olnud Eestis üpris ainulaadse liikuri saatuse kohta ja leidmisel oli abiks neti.ee kaudu leitud üks gz.ee lõpuga saidi järglane :D Otsingu käigus tulid esile muudki foorumid ja lehed, sh tqhq ja "kodufoorum". Viimasest võib muide mainida mitut sõbralikku inimest, kes “sisseelamisel” suuresti abiks olid. Suur hulk põnevat kodumaist informatsiooni pani neid kodulehti-foorumeid sügavamalt uurima, mis oli eesti keelt mitteoskajale võimalik vaid pideva sõnastike lehitsemise teel ;) Mõne aja pärast ei olnud enam sõnastikke vaja…

:beer


____________________________
sergeizjuganov.com
23.04.2010 at 19:29
kps
 
tqhq foorum 10 aastane
Seda asja ei kannatanud linkida, aga meenutuseks (tehke copy paste aadressireale browserisse) :)

http://web.archive.org/web/20001024205611/http://www.tqhq.ee/

____________________________
Worst signature ever!
23.04.2010 at 21:46
STW
tqhq foorum 10 aastane
Ei saa isegi siin jääda vaiki ja oma õnne soovid tuleb ikka pühalikult edastada.

Ei saanud minu huvi alugst kahjuks (see vist oli juba ema piimaga kaasas) käesolevalt saidilt aga oma esimese V8 auto ostsin siiski just siiit saadud kontaktide läbi. Aga TqHq austuseks tõstan klaasi alati, olen siit saanud igakülgset abi oma autodega toime tulemiseks, ning leidund alati ka oma uue sõbra siit lehelt.



Seega ei muud kui õnne ja kohtume järgmise kümne juures.
23.04.2010 at 00:32
reimo
tqhq foorum 10 aastane
Viimasel ajal küll vähe siin sõna võtnud (eriti, kuna minu hobiliikur vaikselt muutunud rohkem ühte teise asjalikku autofoorumisse rohkem sobivaks), aga üritan ikkagi vähemalt pealkirjad läbi lugeda aeg-ajalt. Esimestel aastatel sai ikka kõik postid jooksvalt läbi loetud, foorum oli alati taustal lahti, ja nagu midagi uut ilmus, siis see ka loetud sai.
Õnnitlused ja tänusõnad saidi tegijatele ja püstipidajatele!
:beer

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12
24.04.2010 at 09:48
BlueStang
 
tqhq foorum 10 aastane
Aeg lendab:) Vaatasin ka oma regamise kuupäeva üle - see on 16.11.2001, mis on samas minu esimese Mustangi ostu kuupäev, mil ma ka uueks fooruminimeks võtsin "BlueStang".
Samas olin varem registreerunud nime all "newman" - päris huvitav oleks teada, mis kuupäeval ma selle nimega esmaregamise tqhq-s tegin, sest varasemad postitused "newman" alt on kuhugi kadunud?
24.04.2010 at 12:02
mikimouse
tqhq foorum 10 aastane
kui poleks olnud AB üritusi, kus aparaate lähemalt uurida saab ja nende toredate omanikega tutvuda, ning seda foorumit, kust kõvasti julgustust saanud, siis ei oleks mul praegu kindlasti V8 jänkiautut (kuigi tõmme nende vastu lapsest saati olnud).

nii, et Õnne, mis muud :)

____________________________

24.04.2010 at 13:21
christian
  
tqhq foorum 10 aastane
ei hakka uut teemat tegema aga oleks huvitav teada palju foorumis tegelikult kasutajaid on?
Näiteks mina olen nr. 738 kokku pea 4200 kuid palju neid vahelt ära langenud on?
on selle kohta kellegi infot äkki.

vabandan kui on loll küsimus aga olen kord selline kellel on kõike sihukest vaja teada mida teised võibolla vajalikuks ei pea.

Parimat Christian
05.02.2011 at 22:40
newton
 
Moderator
tqhq foorum 10 aastane
Kuna mitteaktiivseid kasutajaid pole ammu kustutatud, siis neid on päris palju. u. 4000 kasutajast on foorumit sellel aastal sisselogituna kasutanud alla veerandi, viimase kuue kuu jooksul alla poole.
05.02.2011 at 22:58
christian
  
tqhq foorum 10 aastane
Suur tänu kiire vastuse eest.
sain täpselt kõike teada mida vajasin (võib tunduda kummalisena).

Päikest
Christian
05.02.2011 at 23:10
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : tqhq foorum 10 aastane   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.