register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : kas minu masinal on miski viga, või ...  
Poster Message
PlyVal64
kas minu masinal on miski viga, või ...
... on kõigil tqhq.ee avalehelt autoesitlustele minnes alumised pildid lootusetult sassis. Muidugi poleks mul midagi, kui minu Ply asemel Georgi Fire garaazhis oleks, kuid siiski ... Newton, kas miski kogemata "kamm"?
11.07.2002 at 19:20
minimum
kas minu masinal on miski viga, või ...
quote:
PlyVal64: ... on kõigil tqhq.ee avalehelt autoesitlustele minnes alumised pildid lootusetult sassis. Muidugi poleks mul midagi, kui minu Ply asemel Georgi Fire garaazhis oleks, kuid siiski ... Newton, kas miski kogemata "kamm"?
proovisin nii ja naa.. ei saanud Sinu auto esitluselt ühtgi Fire pilti ette.. ;)

____________________________
-
11.07.2002 at 20:56
peep
 
Moderator
kas minu masinal on miski viga, või ...
mul kõik ok ! X-files ?:D

BTW, minu lehel thanks to newton mõningane pilditäiendus.
11.07.2002 at 23:01
PlyVal64
kas minu masinal on miski viga, või ...
No näed, nüüd mul kah korras ... aga ausalt, kas oli väike näpukas saidil endal või tõesti anomaalia minu masinas?
12.07.2002 at 14:24 Last edited 12.07.2002 at 14:24 by PlyVal64
newton
 
Moderator
kas minu masinal on miski viga, või ...
Sain ka täna hommikul igati õige pildi ette. Eile saiti ei näppinud, nii et kõige tõenäolisem on tõesti mingi sinu arvuti anomaalia.

Mida sa siis täpselt nägid, autoesitluste lehel oli sinu auto pildi asemel Georgi oma? Kas ülejäänd pildid olid selle lehel õiged? Kas sinu artikkel oli OK või jäi seal või kuskil mujal veel midagi katkist silma?
12.07.2002 at 14:30
PlyVal64
kas minu masinal on miski viga, või ...
quote:
newton: Sain ka täna hommikul igati õige pildi ette. Eile saiti ei näppinud, nii et kõige tõenäolisem on tõesti mingi sinu arvuti anomaalia.

Mida sa siis täpselt nägid, autoesitluste lehel oli sinu auto pildi asemel Georgi oma? Kas ülejäänd pildid olid selle lehel õiged? Kas sinu artikkel oli OK või jäi seal või kuskil mujal veel midagi katkist silma?

Minu autost allapoole olid pildid sassis - minu auto kohal oli Georgeoma, Corvusel minu!!!irw!, jne. Ehk Georgi "kollane ime" oli esindatud 2 korda ja Haakoni oma polnud päälehel üldse. Juttude all oli kõik parimas korras.
12.07.2002 at 14:35
newton
 
Moderator
kas minu masinal on miski viga, või ...
Ja pilt püsis sellisena, kuigi sa tegid refreshi ja scrollisid edas-tagasi jne.?
12.07.2002 at 14:45
PlyVal64
kas minu masinal on miski viga, või ...
quote:
newton: Ja pilt püsis sellisena, kuigi sa tegid refreshi ja scrollisid edas-tagasi jne.?
Jep! Sel päeval asi ei paranenudki ... järgmisel seevastu küll.
15.07.2002 at 12:13
mrtn
kas minu masinal on miski viga, või ...
teoreetiline võimalus, et su webiprovaideri proxy solkis midagi ära.
15.07.2002 at 12:29
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : kas minu masinal on miski viga, või ...  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.