register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Sõida ettevaatlikult!  
Poster Message
Jamez
Sõida ettevaatlikult!


____________________________
Team Outlaw
11.06.2010 at 14:08
emty
Sõida ettevaatlikult!



____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
11.06.2010 at 14:28
ervin
Sõida ettevaatlikult!
kahju tõdeda, aga esimene video on puhteestlaslik demagoogia. selline "shokiteraapia" koos lavastatud ja pärisvideodega pooleks tekitab pigem soovitust vastupidise efekti ning püüab rohkem "näägutavaid eitesid õhtulehe lugejaskonnast". emty toodud musta huumoriga lähenemine on pigem toimiv variant.
11.06.2010 at 16:37 1 edit. Last edited 11.06.2010 at 16:37 by ervin
Maik
  
Sõida ettevaatlikult!
see esimene on mingi kokkupandud mix mingi random kasutaja poolt.
Seal sees on vast mingi 4-5 klippi nö. lavastatud reklaamklippidest mida siis näidati ametlikult televisioonis kuskil.

Minuarust üsna mõjuvad asjad ja võiks vabalt eestis näidata.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
11.06.2010 at 18:11
viplala
Sõida ettevaatlikult!
Huvitav, kui selliseid klippe näidata Eestis, siis milline oleks nende mõju sõitjatele.



Arvatavasti ei tekita need klipid mitte mingit mõju.

Samuti ei mõjuta shokiteraapia liikluses osalejaid, just sellel kindlal hetkel, just neid juhte, kes roolis vea teevad.
Turvavöö reklaam toob kindlasti kasu aga need klipid on tõesti õhtulehe lugejatele.
11.06.2010 at 21:29
Saabotska
 
Sõida ettevaatlikult!
Noh eks vaadata on ikka valus aga roolis olles ununeb kõik. Eriti kui täis peaga rooli istuda. Ise juba aastaid korralik juht tänu halvale kogemusele, ei olnud küll isiklikult roolis ja õnneks keegi surma ka ei saanud ning keegi suuremaid vigastusi ei saanud kuid mõtlema pani ikka.

____________________________
Dodge ram 2500 van `97
11.06.2010 at 22:04
v6sa
Sõida ettevaatlikult!
quote:
ervin: kahju tõdeda, aga esimene video on puhteestlaslik demagoogia. selline "shokiteraapia" koos lavastatud ja pärisvideodega pooleks tekitab pigem soovitust vastupidise efekti ning püüab rohkem "näägutavaid eitesid õhtulehe lugejaskonnast". emty toodud musta huumoriga lähenemine on pigem toimiv variant.

Misasi on demagoogia?

See, et mingi oinas sõidab teed andnud auto kõrvalt inimese teadlikult surnuks? Või mõni muu seal videos näidatud, meie liikluses nii tihti aset leidev sigadus, mis asjade halva kokkusattumise korral lõpeb kergesti laipadega. Ning pahatihti just süütute kõrvalseisjate laipadega...

Väga hea, et keegi need videod siia postitas.

Inimese keha on metalliga kohtudes väga habras. Kes ei usu, võiks kord päästeametiga kaasa sõita. Või kiirabiga.

Ning minu arvates võiks kehtestada liiklusõnnetuse põhjustajale karistuseks mitte aresti või rahatrahvi, vaid kohustuslikku laibatükide kokkukorjamist. Nii nädalat kaks päästeameti auto meeskonnas peaks esialgu piisav olema...

Need klipid ei mõju ilmselt neile, kes teadlikult sigatsevad ning arvestavad karistuse puudumisega. Kuid meil on hulk juhte, kes ei ole oma lolluste võimalikest tagajärgedest teadlikudki. Kes koolis füüsikatundides plikade seelikute alla piilusid ning autokoolist end lihtsalt läbi vedasid, sest nad on "nii kõvad juhid". Ehk mõni vaatab ja hakkab mõtlema - imesid ju juhtub...

Selliseid klippe peaks näitama ka autokoolis. Ehk oleks ennetav mõju lolluse ja pohhuismi vohamisele.

Paneme veel mõned:
http://www.nuffi.ee/video/zulfxGdYVeE


http://www.nuffi.ee/video/cd1Jbp2JGkQ





Auto on massihävitusrelv. Mida suurem ja raskem, seda ohtlikum...

Mõelgem sellele, kui oma asju ajame.
11.06.2010 at 22:11 1 edit. Last edited 11.06.2010 at 22:20 by v6sa
ervin
Sõida ettevaatlikult!
quote:
v6sa:
Misasi on demagoogia?
...
Need klipid ei mõju ilmselt neile, kes teadlikult sigatsevad ning arvestavad karistuse puudumisega. Kuid meil on hulk juhte, kes ei ole oma lolluste võimalikest tagajärgedest teadlikudki. Kes koolis füüsikatundides plikade seelikute alla piilusid ning autokoolist end lihtsalt läbi vedasid, sest nad on "nii kõvad juhid". Ehk mõni vaatab ja hakkab mõtlema - imesid ju juhtub...

ära soni. ma tean väga hästi mis juhtub olukorras inimkeha vs. rauatükk. olen omal nahal seda korduvalt üle elanud, sa ei pea mulle moraali lugema. kui sellist videot teha, siis tuleb faktid sirgeks saada, mitte näidata debiilikutest jalakäiaid kes ise omal süül auto alla jäävad ja seejärel võltsmoraalina juhi vangistamist ning sinna vahele klippe kus reaalselt ongi tegemist sigatseva ja ettevaatamatu juhiga.
11.06.2010 at 01:10
Koit
  
Sõida ettevaatlikult!
Ai kui lahe on see tikutakulik ülbus ja omastarust "lahe" olemine. Kõik räigelt ja ajudeta sõitjad minge perse ja üritage selleks "inimkehaks" panna kasvõi oma ema, sest ega enamus seda lapsetegemise kunsti niikuinii ei mõika, ja mulisege siis uuesti. Jamezi point oli hea alguses, juhtis tähelepanu. Õnneks tulid tarkpead jälle välja ja asi muutus mõttetuks. Fakk kui vigaseks see foorum kisub, kahju on vaadata. Saab mingit bänni vms. kasutada siin?

P.S. Jään mõnuga seda jõhkrat argumentide ja väidete paraadi ootama, mis siia kohe järgneb, sest ma olen lollakas ja ei tea üldse kuidas näiteks keset Tallinna bussijaama ootepaviljoni sõõrikuid tehal, niiet kellelgi pole mingit ohuraasugi.

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
12.06.2010 at 04:45
cce
Sõida ettevaatlikult!
quote:
ervin:
quote:
v6sa:
Misasi on demagoogia?
...
- imesid ju juhtub...

ära soni. ma tean väga hästi mis juhtub olukorras inimkeha vs. rauatükk. olen omal nahal seda korduvalt üle elanud,

Üle eland mida?Alla jäänud või üle sõitnud?
12.06.2010 at 07:07
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Sõida ettevaatlikult!  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.