register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal  
Poster Message
veedler
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
Niisiis käidud ja nähtud jälle. Panen siia lingi ka oma amatöörfotode juurde. lehekülgi albumis kokku 19, mitte 15, nagu alguses näitab. Oma muljeid ja pildimaterjali, võiksid ka teised kohalkäinud siia üles panna.

Link: http://fotoalbum.ee/photos/veedlerpoiss/sets/1016485

05.07.2010 at 15:34
ammi
 
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
http://fotoalbum.ee/photos/ammiammi/sets/1017119/?page=1&seek=0
06.07.2010 at 10:37
ammi
 
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
siin teemas ka palju videomaterjali ja pilte

http://www.overdrive.fi/forum/viewtopic.php?t=191538&postdays=0&postorder=asc&start=105
07.07.2010 at 12:14
partel
  
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
Viljari incar:



____________________________
_
08.07.2010 at 21:09
VKM
 
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/11110-Xtra+Motors+-+Eestlased+kiirenduse+EM-il+Alastaros+1+paev.aspx

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
14.07.2010 at 21:25
veedler
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
Ei hakanud uut teemat tegema. Panen siia vanasse fotod ja paar sõna, selle aasta üritusest.

Minu pildid: http://fotoalbum.ee/photos/veedlerpoiss/sets/1177387

Üritusest siis nii palju, et palav oli. Mitte ükski päev ei langenud temperatuur alla 31 kraadi. Päike tappis ikka julmalt. Võistlus oli nagu ikka. Ka sõitjad ütlesid, et ei ole tegemist kiire rajaga, seega mingeid ulmelisi rekordeid ei tulnud. Finaalide päev oli aga üsna suur läbikukkumine. Nimelt avastati hommikul, et ajavõtusüsteem ei tööta. Oli ikka nii läbi põlenud, et helikopteriga mindi varuosasid tooma. Närviliste nägudega mehed sagisid stardialas kuni kella 3-ni päeval. Alles siis läks esimene paar peale. Kuna laeva väljumise aeg surus peale, jõudsime ainult ühe eliminaatorite ringi ära vaadata. See oli aga ka üllatusi täis. Esimese ringis langesid välja mõlemad euroopa meistrid Andy Carter ja Urs Erbacher. Mitte, et tehnika oleks alt vedanud. Lihtsalt soomlased tõmbasid neile kodus koti pähe. Risto Poutiainen ja Mikael Kagered ei pääsenud üldse eliminaatorisse. Mikael Kagered korraldas ka reedese võistluspäeva lõpetanud plahvatuse, mille sarnast pole ma mina vist isegi video pealt näinud. Mõned mehed said häid pilte ka sellest põmakast.

Järgmise aasta mõtted käivad juba Tierp-i mineku suunas. Kommentaatorite ja sõitjate suust muud ei kuulnud, kui hea rada seal on ja kui kiiresti ikka seal sõita on võimalik. Eks näeb. Üldkokkuvõttes oli tore, nagu alati.
04.07.2011 at 16:14
Marko L
 
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
quote:
veedler:
Järgmise aasta mõtted käivad juba Tierp-i mineku suunas. Kommentaatorite ja sõitjate suust muud ei kuulnud, kui hea rada seal on ja kui kiiresti ikka seal sõita on võimalik. Eks näeb. Üldkokkuvõttes oli tore, nagu alati.


Kindlasti tasub minna Tierpi. Vahe on minu arust nagu Eestil ja Soomel.
Alastaro rohkem sihuke tore nädalavahetus, aga kui ikka kõva sõitu tahad näha siis on Tierpi minek !
Üritame järgmine aasta uuesti minna niiet seltsis segasem.

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28
04.07.2011 at 18:03
valdz
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
quote:
veedler: Mikael Kagered korraldas ka reedese võistluspäeva lõpetanud plahvatuse, mille sarnast pole ma mina vist isegi video pealt näinud. Mõned mehed said häid pilte ka sellest põmakast.



Kui raja ääres (vasaku liiva mäe otsas) istudes läks väga palava ilmaga hetkeks päris kuumaks kui see mööda läks. Ei tea kas raja ääres olevatel fotograafidel jäid ikka kulmud alles. :)



Veel pilte:
http://urheilu.kuvat.fi/kuvat/dragracing/FHRA%20NITRO%20%20Nationals%202011/Friday/?n=100

04.07.2011 at 20:06
Ets
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
Rootsi minekul tasub kindlasti mõelda kaasavõetava polügloti peale. Alastaro on selline "oma ja kodune" variant. Rootsis ei mõista keegi piletimüüjatest ega turvadest sulle arusaadavas keeles asju selgeks teha.
Olin paar aastat tagasi Mantorpis. Võtsime pojaga ette sama programmi, mille oleme läbinud ka Alastaros, juba aastaid. Reedel sinna ja esmaspäeval minema...
Rajad on erinevad. Mantorp erineb Alastarost nagu The Strip Z-Max`ist. Aga see ei olegi ju see, mille järgi kuhugi oma kondid kohale vedada!!! Rohkem loeb ikkagi fiiling, mille kogu üritusest saad! Ja lubage mul ennast õieti väljendada: Mantorpi Veidec`i (laiemalt öeldes Rootsi) korraldajad Eestis üritust teha ei saaks...
Minuga on kindlasti nõus need 3 inglise keelt emakeelena kõnelenud + 2 saksa keelset härrasmeest, kellega me koos pühapäeva hommikul kell 6.30 peatribüüni piletisabas seisime ja imestasime, et "miks küll muu rahvas (rootsikeelne) siia ei tule?"...
Mina olen pärit Lõuna-Eestist ja Soome keelt ei valda. Soomekeelse jutuvada mingist mõttest saan ikka aru... Mingi kogemus nagu... Ja Alastaros toetab kommentaare ingilsekeelne asjatundlik jutt.
Mantorpis olid esimesed kommentaatoritepoolsed arusaadavad asjatundlikud sõnad lõpus: "Ladies and gentlemen, the race is closed!"
Ja see raha!
Kui minna sinna mingi MTÜ rahade toel ja kellegi kohaliku kutsel siis valik on kindlasti Tierp või Mantorp Alastaro ees.
Kui aga tahad minna kindla peale välja siis Alastaro.
04.07.2011 at 20:46
ammi
 
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal


05.07.2011 at 08:27
ammi
 
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
Üks kokkuvõte kogu nädalavahetusest läbi "team`i" silmade.

05.07.2011 at 12:34
anryo
  
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
quote:
Ets: Rootsi minekul tasub kindlasti mõelda kaasavõetava polügloti peale. Alastaro on selline "oma ja kodune" variant. Rootsis ei mõista keegi piletimüüjatest ega turvadest sulle arusaadavas keeles asju selgeks teha.
Olin paar aastat tagasi Mantorpis. Võtsime pojaga ette sama programmi, mille oleme läbinud ka Alastaros, juba aastaid. Reedel sinna ja esmaspäeval minema...
Rajad on erinevad. Mantorp erineb Alastarost nagu The Strip Z-Max`ist. Aga see ei olegi ju see, mille järgi kuhugi oma kondid kohale vedada!!! Rohkem loeb ikkagi fiiling, mille kogu üritusest saad! Ja lubage mul ennast õieti väljendada: Mantorpi Veidec`i (laiemalt öeldes Rootsi) korraldajad Eestis üritust teha ei saaks...
Minuga on kindlasti nõus need 3 inglise keelt emakeelena kõnelenud + 2 saksa keelset härrasmeest, kellega me koos pühapäeva hommikul kell 6.30 peatribüüni piletisabas seisime ja imestasime, et "miks küll muu rahvas (rootsikeelne) siia ei tule?"...
Mina olen pärit Lõuna-Eestist ja Soome keelt ei valda. Soomekeelse jutuvada mingist mõttest saan ikka aru... Mingi kogemus nagu... Ja Alastaros toetab kommentaare ingilsekeelne asjatundlik jutt.
Mantorpis olid esimesed kommentaatoritepoolsed arusaadavad asjatundlikud sõnad lõpus: "Ladies and gentlemen, the race is closed!"
Ja see raha!
Kui minna sinna mingi MTÜ rahade toel ja kellegi kohaliku kutsel siis valik on kindlasti Tierp või Mantorp Alastaro ees.
Kui aga tahad minna kindla peale välja siis Alastaro.
Piletimüüjate (ja muu personali) osas ei pea su jutt paika, kuid kommentaatorid räägivad küll 99% Rootsi keeles. Mitte et nad ei oskaks Inglise keelt (Rootslased oskavad seda isegi rohkem kui Soomlased), kuid nad lihstalt ei tule selle peale, et kahes keeles rääkida.
Ja Mantorp on Tierpist ikka kraadi kehvem kohta.... :smokin

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
06.07.2011 at 15:51
2TEP60
  
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
Sai siis ka vaatamas käidud ja saadud võimsa vaatemängu osaliseks


____________________________
May the spring be with us!!
02.07.2018 at 09:29
hirax
  
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
Pole tähele pannud, et siin oleks sellest kurvast uudisest juttu olnud: http://www.dragracingeurope.eu/edrs/2018/06/27/last-big-race-at-alastaro/
Nimelt Alastaro kiirenduse osal lõpetatakse võistlused ära, ringraja osa pidi edasi tegutsema.
Pidi puudekallistajate töö olema.
Ise sain ka seda alles kohapeal teada ja vähemalt mul on küll meel kurb.


____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
09.07.2018 at 19:04
Jesper
 
FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal
Viimane EM Alastaros, mitte viimane EM Soomes - FHRA ehitas uue raja Kauhavasse, kuna Alastaro vajas ajaga kaasas käimiseks nagunii järjest suuremaid investeeringuid ning asjaolu, et seal saab korraga kasutada kas ainult strippi või ainult ringrada, on lühikese suvega põhjamaal rahaliselt kahjulik.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
12.07.2018 at 08:40
tqhq.ee foorum : Vaba teema : FHRA Nitro Nationals järelkaja, pildi ja videomaterjal  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.