register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Cadillac Seville STS ´89   1 2  
Poster Message
mats36
Cadillac Seville STS ´89
Räägi paljuga Sina teda müüsid? Mulle jäi silma ma mäletan mingi suts üle 30 tuhande eks. Hetkel müügis 45k soodusega ja 55k täishind. Seda siis Auto24 järgi. Tundus muidu jah, et vahepeal kadus ära sealt.

Kahjuks neid Sevillesid läheb ja rullikate kätte. Juutuubis on mingid videoklipid ka kus eestlased ühega kimavad




Aga igatahes, Deville on 110% hea valik, hoia meid ka kursis siis!
26.12.2010 at 14:05
Timo
  
Cadillac Seville STS ´89
quote:
mats36: Räägi paljuga Sina teda müüsid? Mulle jäi silma ma mäletan mingi suts üle 30 tuhande eks. Hetkel müügis 45k soodusega ja 55k täishind. Seda siis Auto24 järgi. Tundus muidu jah, et vahepeal kadus ära sealt.

Kahjuks neid Sevillesid läheb ja rullikate kätte. Juutuubis on mingid videoklipid ka kus eestlased ühega kimavad




Aga igatahes, Deville on 110% hea valik, hoia meid ka kursis siis!


Krdi lammas rsk, jälle minu piltidega müügikuulutus. Vaatasin, hetkel Auto24jas 3 sõiduki kuulutust minu piltidega, aga mina ei ole müüja. Kas sellise asja vastu annab kuidagi võidelda ka? Nii laisk ei saa olla, et ei viitsi uusi pilte teha.

Mina müüsin seda autot 38000 EEK´uga, mis oleks ka selle auto reaalne väärtus võibolla, koos väikse tingimisruumiga. Ise ostsin selle naeruväärse raha eest, aga panin sisse ka kõvasti. Teha jäi veel aga mulle tundus nagu asi mõtetuks minevat ja siis lükkasin turgu. Masina ostsingi pm ajutiseks liikuriks, sest tol hetkel igapäevaliikur sai otsa ja oli kiiresti asendus leida.

NB! Kui kellegil tekib huvi antud isendi vastu, siis võta minuga ühendust, räägin täpsemalt, mis tehtud ja mis teha vaja veel. Selle raha eest, mis ta müügis on, saab juba uue STSi.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
26.12.2010 at 14:38
Vanaisa
  
Moderator
Cadillac Seville STS ´89
tüüpiline eesti pisiärikas - osan, müün ja vahetan :lol
samasugune bisnesmees on jobu, kes lätis asuvat hõbedast vana limo-Caddyt müüb - lätlase hind on 22k ja see siin paneb lausa mingi 50kiloga.

Aga mis seal ikka, DeVille on hea valik.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
26.12.2010 at 14:54
mats36
Cadillac Seville STS ´89
Aga Timo, helista talle ja maini oma pilte.
26.12.2010 at 15:01
Koit
  
Cadillac Seville STS ´89
Auto tegi kindlasti "mingit imelikku häält" ja pidi kiirelt müüki panema, enne kui midagi vussi läheb. Ja loomulikult väikese juurdehindlusega, sest see jobu kelle käest ma ostsin, andis selle ju puhtamuidu ära :d Tegelt oli mul üks semu Sinu masina peale juba üsna kikki aetud Cadillac Clubi seltskonna poolt, aga seekord läks siis sedasi. Loodame, et puruks ei aeta, üsna haruldane Eesti tänavapildis.

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
26.12.2010 at 16:06
Timo
  
Cadillac Seville STS ´89
quote:
Koit: Auto tegi kindlasti "mingit imelikku häält" ja pidi kiirelt müüki panema, enne kui midagi vussi läheb. Ja loomulikult väikese juurdehindlusega, sest see jobu kelle käest ma ostsin, andis selle ju puhtamuidu ära :d Tegelt oli mul üks semu Sinu masina peale juba üsna kikki aetud Cadillac Clubi seltskonna poolt, aga seekord läks siis sedasi. Loodame, et puruks ei aeta, üsna haruldane Eesti tänavapildis.

Ei teinud see masin mingit imelikku häält. Ma räägin, kui keegi tahab täpsemalt teada, siis helistagu mulle. ja minupoolt olnud müügihind oli reaalne, et ma ei häviks. praegune hind aga suhteliselt ulme.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
26.12.2010 at 17:16
Rein000
 
Cadillac Seville STS ´89
Oled leidnud teise asemele?
04.02.2011 at 19:47
Timo
  
Cadillac Seville STS ´89
quote:
Rein000: Oled leidnud teise asemele?

Ei ole, aga eks kevade poole peab ikka midagi istumise alla võtma. Pole ju turul midagi head pakkuda ka.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
05.02.2011 at 18:47
Rein000
 
Cadillac Seville STS ´89
Seda minagi, täitsa tühi.
05.02.2011 at 19:12
Vanaisa
  
Moderator
Cadillac Seville STS ´89
kui turg on tühi, tuleb mikistanist tuua?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
05.02.2011 at 21:22
tqhq.ee foorum : Minu auto : Cadillac Seville STS ´89   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.