register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Inff Ford Probe kohta  
Poster Message
M-A
Inff Ford Probe kohta
Vaatan endale parasjagu autot ja üheks võimalikuks variandiks oleks ka Probe aastast `93 (uuema kerega). Tegemist peaks olema USA turu jaoks toodetud autoga. Tahaks teada, kuidas selle pilli vastupidavuse ja varuosade hindadega on? Loodan, et keegi kompetentsem oskab vastata!
24.07.2002 at 19:28
kristjan_l
  
Inff Ford Probe kohta
Kui USA turu jaoks siis võid kindel olla et vähemalt tagatulede pärast tekib arvelevõtmisel mõnus kammajaa... Nii 5 tundi seletamist, nurumist, ähvardamist, vandumist :) Ja ühel sõbral on ka (küll uuem) samasugune pill, siiani pole miskit lärmi teind et laguneks nagu segane...
24.07.2002 at 00:07
Raul
Inff Ford Probe kohta
Nende tuledega tekib probleeme isegi tavalisel korralisel ülevaatusel. Mul auto juba 8 aastat eestis olnud ja ülevaatusel mehike teatab, et punased suunatuled ja ülevaatust ei saa. Õnneks oli mul kusagilt meelde jäänud, et enne 94` aasta x kuupäeva eestisse toodud masinatele see nõue ei kehti ja sain ikka asja korda aga ülevaatusel oli kohe tunda et USA raud ei kuulu nende lemmikute hulka.
24.07.2002 at 00:28
hirax
  
Inff Ford Probe kohta
quote:
Raul: enne 94` aasta x kuupäeva eestisse toodud masinatele see nõue ei kehti

Minu teada on ka nii ja olen neile "mehikestele" veel öelnud et tulesid ja muud tähtsaid asju ei tohi ju omavoliliselt ümber ehitada. Siiani on nad siis targalt noogutanud ja nõusse jäänud.
Sry for OT
Probe kohta ei tea

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
24.07.2002 at 01:12
camsist
 
Inff Ford Probe kohta
quote:
M-A: varuosade hindadega on?

Seal vist mazda 626 palju ühist on - silla osadel vähemalt. Aga kui kui plekke vms vaja siis läheb vist jamaks!

____________________________
'86 Camaro
25.07.2002 at 10:22
Jose Cuervo
Inff Ford Probe kohta
quote:
M-A: Vaatan endale parasjagu autot ja üheks võimalikuks variandiks oleks ka Probe aastast `93 (uuema kerega). Tegemist peaks olema USA turu jaoks toodetud autoga. Tahaks teada, kuidas selle pilli vastupidavuse ja varuosade hindadega on? Loodan, et keegi kompetentsem oskab vastata!

Probe-iga on selline lugu, et nime kannab ta küll Fordi oma aga baseerub tegelikult Mazda tehnikale (626). Originaal varuosad on sellest tulenevalt kallid (nagu jaapani autodel siinmail tavaliselt ikka) ning b-varuosasid pole paljuski saadaval.

Postitan siia ka ühe urli, kust on põhjalikum faq selle generatsiooni Probe/Mazda kohta http://homepage.ntlworld.com/dorothy.bradbury/probemx/
25.07.2002 at 10:32
tqhq.ee foorum : Autod : Inff Ford Probe kohta  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.