register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : ´77 Ford Ranchero 500  
Poster Message
Ziilike123
´77 Ford Ranchero 500
Nii.Mõtlesin, et tutvustan Teile siis oma "Pisikest".
Tegemist siis 1977 aasta Ford Ranchero 500 mudeliga.Masin oli algselt 5.0 mootoriga, kuid tänu heale ja toredale pakumisele tiksub nüüd masinal siis 7.5l mootor.Ossin ma ta 2008 aastal Laitsest ja peale seda ta oli kuni 2010 aastani peidus.
Ega ma oskagi niimoodi miskit lisada.kui kellegil küsimusi, või varujubinaid sellele masinale siis karjuge julgelt:)


ma nüüd proovin paar pilti ka panna:D






____________________________
Elu algab 5'st liitrist, taevas 7'st!!

'77 Ranchero 500, 460cid ("Punapea")
Dnepr MT-11
Sisu Pasi XA-188
06.11.2010 at 00:53 1 edit. Last edited 06.11.2010 at 01:34 by Ziilike123
rescue
 
´77 Ford Ranchero 500
Sinu enda profiilist:

"Elu algab 5'st liitrist, taevas 7'st!!"

tundub et sel juhul mõni mees taevas juba :)
õnne igaljuhul ;)
06.11.2010 at 02:47
Ziilike123
´77 Ford Ranchero 500
hm..kurja..pilte ei näita.ei tea.asi võibolla minus:)

Aga ok.eila olin siis natuke kinni, kui tegin seda teemat
aga masinast ja tema saagast pikemalt:

Alguses oli mõte osta üks teine kastikas: El Camino siis.vaatasin tööl olles netis tkuulutusi ja kuna ühtegi latiinot ei olnud müüa jäi jalgu Ranchero.Kohe, kui masina nina nägin muutus plaan kapitaalselt ja otsus oli kindel- selle Punapea ma pean saama.võtsn omanikuga ühendust, uurisin masina kohta rohkem ja paar kuud hiljem sai siis kaema mindud (mind ega omaniku ei olnud eestis pikalt) ja kohe, kui seda autot põõsastevahelt nägin välja vuramas: armastus esimesest silmapilgust:)
Sain taga oma aastake, pool sõita ja siis jäi silma tiku-taku kuulutus, kus müüdi Lincoln Mark III (69) mootorit koos kastiga imeodavalt Pärnus.Uurisin siis, kas selle mootori oleks võimalik endale peale istutada:P (nu kurja...5.0 oli vähe:P).selgus, et saab:).mõeldud tehtud, mootor ostetud ja vahetusse.tänu saatusele ja eesti riigile pidin jälle kauaks ära minema ja mootor jäi pikalt vahetusse.

Masina kere ise on täitsa titimiti olekus (roostet on 2-3 kohas pisike plekike)
Nu puudused:
salong on risu (iste katki ja vajunud ja pooled kellad, viled puudu)
värv- on kahjustada saanud paarist kohast ja oleks vaja värvida uuesti
veermik ja muu tehnika-oleks vaja nokitseda

Mootor: nagu mainitud on siis 7.5l V8 kenasti
kast: C6

Mis veel...nu sild peaks tal olema 9" taga.

Olen taga siis käinud 1. mai üritustel ja otseloomulikult Eesti Usa pealinnas Haapsalus (masina asukoht ka seal kandis)Miskipärast olen tähele pannud, et Rancho mehed ei tihka eriti oma masinaid exponeerida.ABCS´l oli neid siis 2 peale minu, aga viimasel 1.Mai üritusel ei olnud ühtegi seltsilist

Lühidalt siis tegemist minu esimese nunnuga ja vaieldamatu lemmik:).igati rahul ostuga!

(kui keski oskab neid pilte siia korralikult üles laksata siis oleks abiks:)

seniks Ego tripp:

http://fotoalbum.ee/photos/Ziilike123/sets/1012979/

____________________________
Elu algab 5'st liitrist, taevas 7'st!!

'77 Ranchero 500, 460cid ("Punapea")
Dnepr MT-11
Sisu Pasi XA-188
07.11.2010 at 19:54
mats36
´77 Ford Ranchero 500
Kui ei näe üleval pilte siis soovitan paar korda refreshida, peaksid tulema (minul tulid). Igatahes väga kenake teine. Kohati isegi kenam kui Elcod, igal autol on omad nurgad mille pealt ta kõige ilusam on :D .
07.11.2010 at 21:00
Martin460
´77 Ford Ranchero 500
Mulle ka meeldivad need 77-79 ninad. Ainuke asi mis minu silma riivab on sellistel isenditel see, et tagumised rattad tunduvad kõigil olevat kerega võrreldes liiga pisikesed. Aga see võibolla minu kiiks...igatahes auto on ilus.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
08.11.2010 at 16:35
Ziilike123
´77 Ford Ranchero 500
kas kellegil heal inimesel oleks Ranchero 500 armatuuri pakuda? pean silmas seda osa, kus kellad ja viled on.või kasvõi saaks mulle paberile kontuurid teha, et ma ise teeks omale siis uue....

____________________________
Elu algab 5'st liitrist, taevas 7'st!!

'77 Ranchero 500, 460cid ("Punapea")
Dnepr MT-11
Sisu Pasi XA-188
24.12.2010 at 15:49
tqhq.ee foorum : Minu auto : ´77 Ford Ranchero 500  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.