Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/include/packer.php on line 15

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 145
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 183
mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe   1 2  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
Chrysler teda eriti ei huvita oma portfelli autodest paraku (nagu ka Mitsu) ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
20.12.2010 at 17:54
vvt
  
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
quote:
Vanaisa: Arenenud maailmas oleks autodiilerid või emafirma ise sellise artikli pärast portaalilt vabandust nõudnud, meil paraku munadega diiereid pole ja on rõõmsad, et üldse kuidagi pildile saavad - tegu ju suuremal või vähemal määral tellitud artikliga. :lol

Silber on ju kuuldavasti (vähemalt kliendiga asju ajades) vägagi "munadega". Isegi Pealtnägijas on see käsitlemist leidnud. Või on Chrysleri diiler vahetunud, ma vähemalt pole kursis, kas on.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
20.12.2010 at 17:59 1 edit. Last edited 20.12.2010 at 17:59 by vvt
trs200
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
Kui ma ei teaks paremini, siis pakuks et selle teema on siia teinud mõni telhvi palgal olev tegelane. Mõttetu tekst, ebameeldiv tegelane, vilets teostus. Sellepärast ei tunnegi ükski diiler või normaalse närvikavaga tegelane ennast sellest videost puudutatuna. Häirima ei jää mitte antud auto iseloomustus vaid selle nn ajakirjaniku ja teostuse stiil. Kahju on ainult 5 raisatud minutist, et seda jura vaatasin.
Ükspäev silberis jäin uut Grandi silmitsema. Mingi nurga alt on tõesti soliidsem ja suurem kui eelmine põlvkond, aga eelmine jättis palju sihvakama ja konkreetsema mulje. Eks see ole harjumise asi. Hinna poolest on siiski tegu suht mõistliku autoga(kõikvõimalike tilu-liludega 5.7 overland on ca 49k$, 5.7 overland standardis 41k$). Sisse ei viitsinud istuda, aga esmapilgul tundus interjöör soliidne ja mugav, miski otseselt ei häirinud. Eks ma olen vana hea plastikuajastu autodega sealtkandist juba harjunud ja selles mõttes on edasiminek muljetavaldav.
20.12.2010 at 19:23
sten666
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
See, kas videoartikli teinud kodanik on autokauge idioot või mitte on üks küsimus
Mulle ka konkreetne videolõik väga arukat muljet ei jätnud, aga vaadates asja teise külje pealt - kui mulle ajakirjanikuna mingi konkreetne auto ei meeldi, miks ma peaksin seda kiitma?
Tore kui väljendatakse oma arvamust. meile selle konkreetse video edastanud portaali lugejatena jääb järgmine võimalus järgmine kord mitte lugeda/vaadata.
Eesti autoajakirjanus ongi selles osas igav, et ajakirjanik kerjab maaletoojalt proovisõiduks autot ja suures hirmus järgmine kord p****se saadetud saada ei julge midagi vähemat kui ülipositiivset öelda.
20.12.2010 at 19:38
STW
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
quote:
sten666: See, kas videoartikli teinud kodanik on autokauge idioot või mitte on üks küsimus
Mulle ka konkreetne videolõik väga arukat muljet ei jätnud, aga vaadates asja teise külje pealt - kui mulle ajakirjanikuna mingi konkreetne auto ei meeldi, miks ma peaksin seda kiitma?
Tore kui väljendatakse oma arvamust. meile selle konkreetse video edastanud portaali lugejatena jääb järgmine võimalus järgmine kord mitte lugeda/vaadata.
Eesti autoajakirjanus ongi selles osas igav, et ajakirjanik kerjab maaletoojalt proovisõiduks autot ja suures hirmus järgmine kord p****se saadetud saada ei julge midagi vähemat kui ülipositiivset öelda.

Ajakirjanik võiks ikka objektiivselt asju kirjeldada, see kas talle midagi meeldib või ei meeldi pole oluline. (jutuks olevat videot näinud ei ole)
20.12.2010 at 19:41
sten666
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
Mingi nähtuse ( auto , film, teatrietendus, kunst) arvustamine ei ole nii või teisiti objetkiivne tegevus. Selline arvustus ongi ühe kodaniku subjetkiivne nägemus mingist sündmusest/asjast.
20.12.2010 at 20:02
trs200
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
Ma tegelikult ei saanud küll aru, et antud "ajakirjanikule" auto poleks meeldinud või ta seda kuidagi negatiivselt oleks iseloomustanud. Arvamus, et 5.7 on liig väljendab ainult selle tegelase isiklikke eelistus, mitte ei ole põhjendatud või võrdlev väide. Pigem on asi mingi clarksoni jäljendamises vms, mida kahjuks iga tattnokk ei mängi välja. Lõpptulemuseks on ebameeldiv, ülbe ja pealiskaudne arvustus, kus mingi lambapea närib nätsu ning pimedas sõidab mingi suur tume auto.
20.12.2010 at 20:21
PlyVal64
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
quote:
sten666: Mingi nähtuse ( auto , film, teatrietendus, kunst) arvustamine ei ole nii või teisiti objetkiivne tegevus. Selline arvustus ongi ühe kodaniku subjetkiivne nägemus mingist sündmusest/asjast.
quote:
STW: Ajakirjanik võiks ikka objektiivselt asju kirjeldada, see kas talle midagi meeldib või ei meeldi pole oluline.
Alustama peaks sellest, et autoajakirjanik peab autosid tundma. Kasvõi teoreetiliselt, nagu legend M.-H. Kuuse. Oskus sõita on lisaboonus, oskus väga kiiresti sõita eriti hea lisa. Siis võiks kirjutaja autode siseelu suhteliselt põhjalikumalt tunda, siis võiks kirjutaja olla sinasõber autospordiga jne, jne. Muuseas, kõigile neile tingimustele vastavaid mehi on Eestis täitsa palju kohe ja päris mitmed on rohkem-vähem ka siinsel saidil näha.

Peldikuseinale on alles jäänud vaid pläkutavad wannabe-klaarksonid aga kahjuks on nad piisavalt rumalad teadmaks, kui palju iniemsi tegeleb BBC's vaid tekstide väljamõtlemisega. Lisaks on meestel ikka omajagu "autoajalugu" seljataga ja näiteks May julges hakata "kildu viskama" ja midagi radikaalsemat arvama autodest ikka mitu aastat peale TG'sse tööle tulemist. Siis, kui sai hakata tõmbama jooni muusiku ja autode vahele ning mehele oli tekkinud mingigi arvestatav kogemustepagas.

See, et inimesel sulg jookseb aga sealt vaid napakusi saab kokku veerida, ei muuda asjaolu idiootsusest. Ma tean, peldikuseina täpselt sama tobe ja rumal juhtkond nõuab puhta pasa tootmist kvantiteedina aga siis võiks sinna sekka kasvõi üksainsamgi asjalik ja sisuline lugu normaalse pealkirjaga sattuda. Ainsad mõistlikud nupukesed on olnud kohitsetud võõrad pressiteated a'la TMi Aasta Auto oma. Aga ei saagi ju tahta mingitki kvaliteedi teket, kui kirjutav materjal on sügavalt ebakvaliteetne. Ahjah, teine täpselt samasse auku tegelane on mingi Mihkelsi-nimeline paskivillide treial. Selge, et noor mees peab kuskilt pihta hakkama ja pisitasa juurde õppima. Hea näiude Autolehe aegadest Margus Pipar: tuli otse tipist autoerialalt, palju ikka noorel (elu)kogemust on. Suurt midagi aga hakkas vaikselt oma joont ajama ja tänaseks on kogemust tulnud omajagu. Lisaks siis teoreetiline autode tundmine. Kui kätte satub, siis loen mõnuga. Eks see on pisut ka iseloomu asi, Margus ei arvanud kohe, endal kõrvatagused märjad, et on autonduse jumal ja suurim arvamusliider.

PS: vahet tuleb teha ka kitsama seltskonna foorumitel ja suurel avalikul meedial. Oma subkjektiivset arvamust võib näiteks siin rauafoorumis väljendada a'la "kõik jaapani autod on pask" aga avalikus meedias peab olema võimalikult objektiivne. Objektiivne saab olla aga vaid ajude, kogemuste ja teadmistega inimene. Loll on "õnnis", mitte objektiivne.
20.12.2010 at 20:24
ervin
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
Priit, nagu ma ütlesin - Delfi autojutud on kroonika lapsajakirjanike tasemel :)
20.12.2010 at 20:53
Andrus
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
Kahjuks on jah need videod suuresti täiega puusse. Rohkem räägitakse videos taustal olevast arhitektuurist kui autost millega sõidetakse.

Priit, mis puudutab Mihkelsit, siis see mees ajab veel hullemat juttu suust välja.

Kolmas nukker portaal on autonet.ee minu arvates, kus iga "review" on pressiteade suurte kiitustega. See nimetu autor võiks omale munad kasvatada ja vahel öelda, mis ta autost tegelt ka arvab. Samas võib olla ta seda teeb ka - pole ammu sed portaali külastanud.

20.12.2010 at 21:25
rai
Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe
quote:
Vanaisa: Chrysler teda eriti ei huvita oma portfelli autodest paraku (nagu ka Mitsu) ;)
Teades ka natuke tausta :) põle see jutt peris õige. Lihtsalt asi on selles, et ma küll ei saa ise seda väidet kinnitada, aga olen kuulnud, et esimene laps on see kõige armsam.
20.12.2010 at 23:26
tqhq.ee foorum : Autod : Uus Grand Cherokee jänkihaigusi enam ei põe   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.