register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Blazer 97a 4,3   1 2  
Poster Message
jorss26
Chevrolet Blazer 97a 4,3
sai endale muretsetud 97a Blazer,kahjuks ei oska siia pilte üles panna(äkki keegi aitab mind selles).
Autost niipalju,et pole sellega eriti veel korralikult sõita saanudki,kuna autol oli automaatkasti rike ja on õigemini siiamaani.Vahetab käigud ära ja siis mingi aja pärast viskab tagasi teise käigu peale.Muidu suht korralik Blazer,üks alumine sarniir vajab vahetust(mis saab kohe tehtud) .Hetkel rohkem ei oskagi kirjeldada,kui kast vahetatud saab siis võib olla veel.Üritan ka pilte panna siia.
20.12.2010 at 19:37
jorss26
Chevrolet Blazer 97a 4,3
http://www.upload.ee/image/997378/P5161313.JPG http://www.upload.ee/image/997391/P5161312.JPG http://www.upload.ee/image/997401/P5161310.JPG
20.12.2010 at 20:03 3 edits. Last edited 20.12.2010 at 20:08 by jorss26
Harry_R
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Tore, et Blazereid siia juurde tekib. :)
Pildid pead kuhugi eelnevalt üles panema (photobucket, imageschak vm.), siis saad siia laadida.

Edit: oled teinud seda juba


20.12.2010 at 20:05 2 edits. Last edited 20.12.2010 at 20:55 by Harry_R
Vanaisa
  
Moderator
Chevrolet Blazer 97a 4,3
jorss26 - pildi saad nähtavaks pildiraamiga kastile kliksates ja aadressi sinna vahele kopeerides


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
20.12.2010 at 20:21 1 edit. Last edited 20.12.2010 at 20:21 by Vanaisa (Moderator)
jorss26
Chevrolet Blazer 97a 4,3
nüüdseks siis paras hunnik krõbisevat kulutatud,vahetatud sai sarniirid,küünlad,juhtmed ja hetkel on käigukast juppideks,läheb uus remondikomplekt sisse+kõik muu mis vaja vahetada,eriti viga oli saanud ajuplaat ja kasti õli oli ka ikka must.ühesõnaga kast on kap.remondis,loodan et varsti saan ikka korda ja liikuma,pole ju ostmisest saadik(1a) sõita saanudki korralikult...
30.01.2011 at 20:36
Harry_R
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Pane siis hinnad ka, kes teab mis tulevik võib tuua. :D
01.02.2011 at 22:03
sqirrel
 
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Imelik, et nendel väikestel Blazeritel kastid otsa saavad... minu tutvusringkonnas kaks Blazerit. Ühel sai tagurpidikäik otsa ja teise kast on ka lõpetamise äärel...

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
01.02.2011 at 22:44
79capri
 
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Midagi imelikut ei ole.

quote:
jorss26: .......kasti õli oli ka ikka must....

Millal viimane õlivahetus oli ?
02.02.2011 at 15:00
jorss26
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
79capri: Midagi imelikut ei ole.

quote:
jorss26: .......kasti õli oli ka ikka must....

Millal viimane õlivahetus oli ?
see miks kast otsad andis seda ma kahjuks ise täpselt ei teagi,kuna sai ostetud sellisena.Auto hakkas meeldima esimesest silmapilgust ja võtsin kohe ära,vahepeal sai töötuks jäädud ja siis ta põhiliselt seisiski 2010aastal,nädalas korra sai sõidetud,et päris seisma ei jääks.Nii ma siis sõitsin väiksemaid otsi,käike vahetas neljandani kui veidi üle keskmise piitsa anda ja siis mingi aja pärast jälle lõi teise käigu peale tagasi.Ostes vahetasin kohe ära filtri ja kasti õli,nädalaga oli õli suht must.Vana välja ja uus sisse(ka uus filter) ja siis sõitsin vahelduva eduga mingi paar-kolm kuud,käiguosa läks paremaks,mingi hetk juba sõitis nii,et neljandat teisele ei vahetanudki,aga see rõõm oli üürike.2010a lõpus sai TÜV läbi ja nüüd remondis.Kasti õli ja filtrit sai kokku vahetatud umbes 200km läbimisel 3 korda,mis läks maksma(kui õieti mäletan siis kroonides 3000).Nüüdseks on kast täielikult lahti võetud ja lasen vahetada kõik mis vähegi vahetamist vajab,on olemas tutikas remondikomplekt,loomulikult läheb uus filter ja õli,mis oli eriti viga saanud on ajuplaat,see läheb uus ja palju asju veel(pole eriti spets sel alal,seepärast ei hakka asju siin ka nimetama).Samas tahaks ka ette panna nö kängururaudu ja lisatulesid,aga see juba tulevik.Palju see kõik maksma läheb,seda veel ei tea,aga selge on see,et nüüd saab kõik mis vaja vahetatud,nii kastis,veermikus,kui ka mootoris nipet näpet ja ma väga loodan,et saan ka lõpuks hakata nautima V6 sõitu,pole ju sellist isendit kunagi omanud.On olnud veel kunagi firebird 92a ja camaro 94a.
02.02.2011 at 22:55
Harry_R
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
sqirrel: Imelik, et nendel väikestel Blazeritel kastid otsa saavad... minu tutvusringkonnas kaks Blazerit. Ühel sai tagurpidikäik otsa ja teise kast on ka lõpetamise äärel...

Krt, ära hirmuta.
Kui tihti tuleb sellel autol käimakoti õli ja filtrit vahetada? Keegi mainis, et mootoriõliga üks välp.
02.02.2011 at 23:24 1 edit. Last edited 02.02.2011 at 23:25 by Harry_R
rnx69
 
Chevrolet Blazer 97a 4,3
No ega see nii hull ka vist ikka pole, manuaal rääkis minu mäletamist mööda 18-24K miilidest.

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
02.02.2011 at 23:48
christian
  
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Vähe teemast mööda aga kui juba kast õlist juttu siis kasutan juhust.
kui tihti peaks dodge ram-il kämakotti õli vahetama? olen nüüd aastaga ca 40 000 milest läbinud ja ei tea millal eelmine omanikgi vahetas (kui üldse vahetas)
ram siis cummins ja automaat kui sellel mingi tähtsus on.
ettetänades

Christian
03.02.2011 at 10:25
sqirrel
 
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
christian: Vähe teemast mööda aga kui juba kast õlist juttu siis kasutan juhust.
kui tihti peaks dodge ram-il kämakotti õli vahetama? olen nüüd aastaga ca 40 000 milest läbinud ja ei tea millal eelmine omanikgi vahetas (kui üldse vahetas)
ram siis cummins ja automaat kui sellel mingi tähtsus on.
ettetänades

Christian

Kiire otsing internetis andis tulemuseks 60k miili... ei tea kas see ka õige on.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
03.02.2011 at 10:41
christian
  
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Tänud kiire vastuse eest!
Ei tea kas se kuidagi tunda ka annab kui on nn. aeg vahetada?
vahepeal suvel OD jukerdas aga Härra Astro-SS andis head nõu kuidas "reset" kastile teha.
10 min. ja töötas jälle.
03.02.2011 at 10:52
sqirrel
 
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
christian: Tänud kiire vastuse eest!
Ei tea kas se kuidagi tunda ka annab kui on nn. aeg vahetada?
vahepeal suvel OD jukerdas aga Härra Astro-SS andis head nõu kuidas "reset" kastile teha.
10 min. ja töötas jälle.

Kui ikka ei tea millal viimati vahetatud on, siis oleks ju mõistlik see asi ära teha. Milleks oodata.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
03.02.2011 at 11:38
wax
 
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
Harry_R:Kui tihti tuleb sellel autol käimakoti õli ja filtrit vahetada? Keegi mainis, et mootoriõliga üks välp.

Transmission, automatic 4L60-E/1
· Capacity : Capacity 4,7 liter

· Use condition : Normal
· Service intervals : Check 12000 km
: Change 160000 km

· Use condition : Severe
· Service intervals : Check 12000 km
: Change 80000 km
03.02.2011 at 13:13
jorss26
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
Harry_R:
quote:
sqirrel: Imelik, et nendel väikestel Blazeritel kastid otsa saavad... minu tutvusringkonnas kaks Blazerit. Ühel sai tagurpidikäik otsa ja teise kast on ka lõpetamise äärel...

Krt, ära hirmuta.
Kui tihti tuleb sellel autol käimakoti õli ja filtrit vahetada? Keegi mainis, et mootoriõliga üks välp.
minu Blazeri kast oli täiesti otsas,jäi ainult 2käiku,nüüdseks sai ostetud tuttuus sisu sisse,kõik mis vähegi vahetamist vajas,aga paraku ei toimi ikkagi kast.praeguseks kast jälle laiali võetud ja ootab paari vidinat,et uuesti proovida,kas hakkab toimetama.Krt vot see on raudselt mu elu parim auto,1,5aastast,mis auto on minu käes olnud,pole ma temaga sõita normaalselt saanud,ainult teise auto raha on juba läinud remondile.Kunagi kui see kast korda saab,siis on minul ka peaaegu tuttuus auto...
21.05.2011 at 20:18
Harry_R
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Ja mina võin rahus öelda, et siiani omatud autodest vastupidavamaid. Aasta jagu igapäeva kasutuses ja ainult elementaarsed ning pisiasjad, mis vahetust vajanud. Talvel sai teda rapitud parajalt ja isegi sillad on korras veel. Loodetavasti ei kutsunud nüüd kurja karja.
23.05.2011 at 22:49
lumeinimene
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Peale autoostu võiks ikka kõik mahlad ise kohe vahetada mitte uskuda eelmist omanikku.
24.05.2011 at 09:47
jorss26
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
lumeinimene: Peale autoostu võiks ikka kõik mahlad ise kohe vahetada mitte uskuda eelmist omanikku.
ja olekski kindlasti vahetanud kuna olen absoluudselt kõigil autodel vahetanud kohe,aga sai see liikur ostetud kasti rikkega,nö riski peale mindud,lootes,et viga pole ikkagi suur,sest vahetas käike,aga ei hoidnud sees.
27.05.2011 at 21:31
jorss26
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
jorss26:
quote:
lumeinimene: Peale autoostu võiks ikka kõik mahlad ise kohe vahetada mitte uskuda eelmist omanikku.
ja olekski kindlasti vahetanud kuna olen absoluudselt kõigil autodel vahetanud kohe,aga sai see liikur ostetud kasti rikkega,nö riski peale mindud,lootes,et viga pole ikkagi suur,sest vahetas käike,aga ei hoidnud sees.
üle pika aja sain auto kätte,käigukast pole ikka see mis peaks,Top parts ütles,et DSP andur(või midagi sellist)vajab vahetamist,kas sellest andurist võib sõltuda käikude korralik sisselülitus,teiselt kolmandale nagu libiseb veidi muidu on nagu ok?
10.08.2011 at 20:00
Wolle
  
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Võibolla mõeldi TPS andurit ehk Throttle Position Sensor?

Edit: Mõte oli, oskust polnud :P

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
10.08.2011 at 20:09 1 edit. Last edited 10.08.2011 at 20:48 by Wolle
Vanaisa
  
Moderator
Chevrolet Blazer 97a 4,3
Throttle position sensor ikke wolle mõtlesid

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
10.08.2011 at 20:43
jorss26
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
Wolle: Võibolla mõeldi TPS andurit ehk Throttle Position Sensor?

Edit: Mõte oli, oskust polnud :P
oli vist jah,autot kätte saades oli rõõm nii suur et ei kuulnud õieti.SUUR probleem on ikkagi käigukastiga,kas on üleüldse EESTIS sellist inimest,kes tahab-soovib-oskab aidata sellega,et leiab vea üles,miks rahulikult gaasi andes vahetab käike normaalselt,aga kui veidike rohkem vajutada siis libiseb?Miks ma seda küsin on see,et auto oli 8 pikka kuud "kasti remondis" ja asi ikka ei toimeta õieti.Ostsin kõik uued vidinad sisse mida remondimees ütles,aga tööle seda kasti pole saadud,läinud on juba meeletu hulk kroone-eurosid.Ja seepärast EESTIST,et need kes seda tegid või üldse ei võtnudki teha" remondimehed "(vaid hoidsid autot kinni)sellega hakkama pole saanud.Väidetavalt on kast õieti kokku pandud,et viga on tsp anduris või mingi elektroonika kamm...nii öeldi
12.08.2011 at 19:09
rescue
 
Chevrolet Blazer 97a 4,3
quote:
jorss26:
quote:
Wolle: Võibolla mõeldi TPS andurit ehk Throttle Position Sensor?

Edit: Mõte oli, oskust polnud :P
oli vist jah,autot kätte saades oli rõõm nii suur et ei kuulnud õieti.SUUR probleem on ikkagi käigukastiga,kas on üleüldse EESTIS sellist inimest,kes tahab-soovib-oskab aidata sellega,et leiab vea üles,miks rahulikult gaasi andes vahetab käike normaalselt,aga kui veidike rohkem vajutada siis libiseb?Miks ma seda küsin on see,et auto oli 8 pikka kuud "kasti remondis" ja asi ikka ei toimeta õieti.Ostsin kõik uued vidinad sisse mida remondimees ütles,aga tööle seda kasti pole saadud,läinud on juba meeletu hulk kroone-eurosid.Ja seepärast EESTIST,et need kes seda tegid või üldse ei võtnudki teha" remondimehed "(vaid hoidsid autot kinni)sellega hakkama pole saanud.Väidetavalt on kast õieti kokku pandud,et viga on tsp anduris või mingi elektroonika kamm...nii öeldi

Kas uute osade hulka kuulus ka turbiin? Panustan sellele veale.
12.08.2011 at 21:53
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Blazer 97a 4,3   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.