register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Yellowcab  
Poster Message
andero
 
Yellowcab
Tere! Selline küsimus teile, et kas eestis on kellegil kollast suuremat usa sedaani või lausa autentset yellowcabi (mudel ei ole oluline, ei pea olema see 50-date stiilis.) Sooviks oleks seda rentida üheks päevaks ja reklaamis kasutada. Leidsin eestist ainult ühe omal käel aga see on limusiin, mis ei ole kõige parem variant. Jään lootma teie abile.
Andero
03.01.2011 at 16:56
Wolle
  
Yellowcab
ise olen tallinnas näinud ühte soccermom autot mis on kollane ja plafooniga. Kontakte ei tea.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
03.01.2011 at 17:03
andero
 
Yellowcab
Ilmselt peab ta olema ikkagi sedaan, kuigi tänapäeval on just crossoverid ja SUV-id mis sealmail taksot sõidavad. :D
03.01.2011 at 17:09
DevilDeVille
  
Yellowcab
kunagi TamGarages ühele kundele tehti Caprice autentseks. Osales ka 2008 Uunikute Talverallil. sedakaudu peaks olema võimalik leida vast.

üks laenatud pilt ka:


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
03.01.2011 at 17:24
Koit
  
Yellowcab
Resideerub mälu järgi Pärnus see asi. Täitsa kindel ei ole, aga kuskilt kõrvu jäänud.
paak.ee äkki abiks?

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
03.01.2011 at 17:34
Sillakas
Yellowcab
Ma olen seda masinat näinud saku vahel paar korda suvel.
03.01.2011 at 20:31
supp
Yellowcab
kui soccermomi alla peetakse silmas seda kollaseks kleepitud voyageri siis see käib ca korra nädalas minu juures ravimeid ostmas, kontakti pole aga kui huvi siis võin küsida järgmine kord
03.01.2011 at 20:32
tfr
 
Yellowcab
Ainus NYC-kollane mahtuniversaaltakso, mis mulle linnapildist meenub, on mingi Mazda MPV vms. Käis suve-sügise poole korra ka uudistest läbi, kui tal Viru hotelli ees olelusvõitluse käigus kummid läbi torgiti. Jäi meelde, et näidati suurelt ukse peal olevat hinnakirja a la 170eek/km - mida selle tunni kaupa reklaamiks rentimine maksta võiks, ei oska ette kujutada :)
03.01.2011 at 20:35
R.Ott
 
Yellowcab
TamGarage on küll juba kadunuke, kuid mõni aasta tagasi olid nad Haabsalu üritusel kollase taksot imiteeriva masinaga (Caprice???). Ei ole hetkel aega pilti otsima hakata

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
03.01.2011 at 20:39
Peeter82
 
Yellowcab
quote:
R.Ott: TamGarage on küll juba kadunuke, kuid mõni aasta tagasi olid nad Haabsalu üritusel kollase taksot imiteeriva masinaga (Caprice???). Ei ole hetkel aega pilti otsima hakata
Sa oled ju puhta pime, sellesama auto pilt on siin teemas.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
03.01.2011 at 21:00
R.Ott
 
Yellowcab
quote:
Peeter82:
quote:
R.Ott: TamGarage on küll juba kadunuke, kuid mõni aasta tagasi olid nad Haabsalu üritusel kollase taksot imiteeriva masinaga (Caprice???). Ei ole hetkel aega pilti otsima hakata
Sa oled ju puhta pime, sellesama auto pilt on siin teemas.

Ma nüüd häbenen...

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
03.01.2011 at 22:37
jürgen
 
Yellowcab
Kunagi oli pärnus üks checker cab ka olemas aga pole sellest enam midagi kuulnud. Arvan et aasta oli 2002.
03.01.2011 at 23:57
hunt
 
Yellowcab
A tegelt oleks jube pidav pusinessiplaan miskise sellise saaniga Talinnas taksot sõita ... huvilisi peaks igaljuhul jaguma ... ka natuke kõrgema km/hinna juures

.... ma kujutan juba siitki seltskonnast mõnda potentsiaalset tellijat ette !!

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
03.01.2011 at 00:11
kristjan_l
  
Yellowcab
Tervitus.

Kunagi Tam Garage'le kuulunud auto on täitsa alles ja Tallinnas. Kõige adekvaatsemat infot saab vast siit: meelis@tamgalerii.ee

Jõudu!

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
06.01.2011 at 21:29
Taksist
 
Yellowcab
Auto on hetkel taastamisel...kui hästi läheb siis suvel võib autot linna vahel näha.
Kui keegi teab kust saada normaalse hinnaga varuosi siis andke teada...eriti pakub huvi tammsaare teel garaazibokside vahel asuv pontiac???
21.01.2011 at 23:21
andero
 
Yellowcab
Aitähh kõigile tagasiside ja abi eest aga kahjuks jäi see reklaam ära kuna ei võitnud konkurssi.

Andero
09.02.2011 at 16:58
tqhq.ee foorum : Autod : Yellowcab  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.