register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)  
Poster Message
reisisell
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Oleks küsimus laiemale ringile. Kas Stratuse ostmine oleks mõistlik tegu? Kuidas on selle ehituskvaliteet? Pean silmas just 2,5 V6 mootoriga isendeid. Mida peaks silmas pidama kui sellist masinat vaatama minna?
Tänud kõigile kes viitsivad vastata:)
heigo
21.01.2011 at 11:59 1 edit. Last edited 24.01.2011 at 11:44 by reisisell
Timo
  
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Mitte, kui just remondirõõmu ei soovi! Niipalju kui mina kuulnud näinud, siis ei ole just vastupidavamate killast see masin.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
21.01.2011 at 12:02
ivoalaska
 
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
See 2.5 mootor küll kõige hullem ei olnud. Mul oli kunagi Dodge analoog ja mootori osa pidas hästi vastu, seda remontima ei pidanud kunagi. Käigukasti ja muud elektrikalad olid suhteliselt igapäevane nähtus.
21.01.2011 at 12:13
DevilDeVille
  
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Ei.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
21.01.2011 at 12:18
villem
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
See vanem -97 käigukast pidi suht õnnetu olema,aga 98+ uuem k.k.(millel saab +,- -ga ise vahetada) peaks norm. olema.
Mul sugulasel 3 aastat olnud ja probleeme pole esinenud.

____________________________
Sõiduautode diagnostika ja remont.Rehvivahetus.
21.01.2011 at 14:04
ivoalaska
 
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Mul oli see vanem variant sellisel juhul A604 oli kasti markeering minu meelest. Kalasid esines päris palju.
21.01.2011 at 14:11
reisisell
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Tundub, et üldiselt on tegu suht õnnetu aparaadiga ja endale muretseda pole mõtet?
21.01.2011 at 14:23
ivoalaska
 
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Miskipärast usun, et su Buickile jääb igatpidi alla ;)
21.01.2011 at 15:18
DevilDeVille
  
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Kindlasti on Buick mäekõrguselt parem auto, hoolimata vanemast aastanumbrist mugavam-töökindlam-autom.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
21.01.2011 at 16:14
vvt
  
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Mul oli kolleegil liisitud mingi 2000ndate alguse (punnsilmne) Neon, Eestist uuena ostetud, kindla ajalooga ja ls ostmise hetkel 110kkm.Viie aasta jooksul, mil koos töötasime jõudis laiali lennata mootor (lammutusest ostis asemele) ning käigukasti remonditi kaks korda. Kogu auto oma kvaliteedimuljelt meenutas neid 90ndate Kia-sid. Kuna ta päris uut asemele võtta ei tahtnud, siis liisingust ka lahti ei saanud, sest katsed seda mõistliku hinnaga müüa jäid täiesti edutuks.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
21.01.2011 at 19:57 1 edit. Last edited 21.01.2011 at 19:59 by vvt
Astro-97
  
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
meil on ka peres stratus. 2.5 mootoriga ja 98a. käimakott on sellel autostick variandiga. sai ta ostetud miski 2007a sügisel ja esimene 120 000 rem oli tegemata. sai siis veepump, rihmad, küünlad, õlid, filtrid ja käigukasti miski tihend ka vahetatud... peale seda pole mitte üht viga olnud. korra sai siin hiljuti miskit pidurimanseti asja aetud bjuutis...aga see ka kõik. bensu läheb maanteel 7 cruisega 100-110 ja linnas 11/ 100-le. soojaks läheb ka ruttu ja jalgu ei jää kellegile. hämmastav väljaronimise võime on tal kui on normaalne kumm all. esiveolise kohta ainult kiidusõnad...
kasutan seda autot ise ka aeg ajalt, kui lumekate juba bussi esispoilerit kraapima hakkab.. põhiliselt sõidab temaga naine. el-iste, cruise, kont, reg.rool.el-raadioantenn... need nagu tavalised asjad seal juures. suhteliselt hea on tehase poolt istme alla paigutatud helivõimendi...paraku tulevad tema omadused välja vaid siis, kui on originaalmakk sealt välja visatud ja uus CD asemele pandud..:)

võrrelda ei oska ma teda kahjuks muude markidega, sest pole kogemusi peale oma astro bussi ja sellesama stratusega. aga probleemsetest autodest olen ka kuulnud...ja need jäävad tõesti siin alla 97a isendite juurde. seal jah on käigukasti probleemid...nende aju kuumeneb üle kuna on kapoti all mootori juures kohe ja eks ole seal veelgi neid asju. palju sõltub ka kuidas omanik hoiab, kui ikka tallab kogu aeg ja ruinab teda ega siis pea ükski auto vastu.

kokkuvõtteks, meie oleme enda peres olevaga rahul. kui ilusa velje ka veel alla saaks oleks tegu suht kena autoga.... ja kui soovid osta sellist, siis vaata jah ikka 97 ülespoole, ning millel on autostick variandiga käigukast.

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
22.01.2011 at 01:29
Marx
 
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Miks mitte osta, kui meeldib.
Oli kord 97.a 2,5L ja autostick. Kõige korralikum sai ostetud, mis turul oli ja sõitis aastaid muredeta. Olen kuulnud, et käigukastiga tasub talvel lumme kinni jäädes olla ettevaatlik – ei maksa edasi-tagasi vuristamisega üle pingutada. Muidu igatu soliidne sõiduk. Linnas 15, maanteel 7 sajale.

____________________________
Lincoln Mark VIII
23.01.2011 at 01:59
Gunn
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Tänaseks 2 aastat tagasi, oli mul Stratus 2.0 ja manuaal kast, 1995 aasta isend ja null probleemis selle autoga. Tavaline korraline õli vahetus ja vajadusel mõni puks, kuid üldjoontes mugav ja vastupidav auto. "Kuulnud" olen palju negatiivset selle auto kohta ja eriti vanemate, kuid kui soov vanem, kui 1997 osta, siis võta 2.0 ja manuaalkast. Bensiini võtab sama palju kui 2.5 ja olgem ausad ega see 2.5 selle uimase ja ebaloogiliselt toimiva autom kastiga niiväga "kiirem" ka pole. (samuti kasutad ja katsund antud isendeid)
Selgitan miks leian et selle ajajärgu automaat sebringud väga head muljet ei jätnud: tegu "iseõppiva kastiga", nagu aru sain. Kuid seda ta ära ei õpi et pöördeid piirajas hoides kiirust ei tule. Nimelt möödasõitu tehes vms kus vaja kiirendust, siis vahetab ta ühe käigu liiga palju alla, ilmselt teise käigu peale. Niiet kui vaja kiiret möödasõitu teha näiteks, siis: vajutad "gaasi põhja", ootad sekundi, kast vahetab käigud kuhugi teise käiguni. Siis lööb pöörded piirajasse, saab aru et pöörded punases ning erilist kiirendust ei toimu kuigi juht küsib selle järgi, paneb järgmise käigu millele järgneb siis lõpuks kiirendus, ning kui olukord teel pole selle aja jooksul mutunud (pimedaks läinud v mõni uus tuleb vastu) siis saab möödasõidu kenasti ära teha.
24.01.2011 at 06:03
79capri
 
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
2.5 V6 om Mitsubishi mootor.
24.01.2011 at 08:46
reisisell
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Sellega on mul mingi pilt antud autost olemas. Löökski teema lukku. Tänud kõigile kes viitsisid kirjutada.
24.01.2011 at 11:44
Astro-97
  
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
quote:
reisisell: Sellega on mul mingi pilt antud autost olemas. Löökski teema lukku. Tänud kõigile kes viitsisid kirjutada.


said siis mingi stratuse omale? valgusta meid kah:)


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
27.01.2011 at 23:02
reisisell
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Ei ole veel ostnud. Kõigepealt vaja Mustangist lahti saada:) Kuulasin maad veitsa.
02.02.2011 at 16:20
Rein000
 
Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)
Ära GM i toodangut hülgama hakka, ma juba hakkasin mõtlema, aga vaata nüüd kui GM pol DevilDeville ja Koidu näol mu õigesse ratta tagasi tõmbasid.
02.02.2011 at 16:36
tqhq.ee foorum : Autod : Chrysler Stratus - kas osta või mitte? Teema lukku:)  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.