register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Täheldematu :) muusika   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
viplala
Täheldematu :) muusika
quote:
Harry_R: Minu jaoks on ja jäävad sümpaatseks vanad eesti lauljad, Tarmo Pihlap jt., vaieldamatu lemmik on Mati Nuude. Hetkelgi Mati lood plaadimängijas. 80 - 90'dad üldse parimad, nii eesti, kui välismaine, näiteks ABBA. Olles ise 26 aastane, siis tutvusringkonnas vaadatakse seetõttu väga imelikult. :D Trumm ja bass on asi, mida minu kõrvad keelduvad kuulamast.


Miks siis nii :) Neil ju 90 prossa lauludest coverdatud. Mõned huvitavad näited.




või



või




Kahjuks, kui hakata võrdlema neid, siis originaalid on nagu täht taevas versus küünal näppude vahel. Mitte et nad laulda ei oskaks aga... Nad on kõik kindlasti meie muusika tähistaevas, olenemata isegi sellest, et nad enamuse oma kuulsuse oreoolist, teiste arvelt said (Joala puhul võib-olla veits vähem), aga ikkagid, nagu Meie Mees täna. Olenemata sellest, et enamus meie esiklauljatest ei olnud eriti kõvad laululoojad, oskasid nad siiski viisi pidada ja olla erilised...mis ongi kõige tähtsam ju. Onju :)

Paar üllatust veel. Millised tuttavad lood võiksid teile ette tulla, meie lauluvaramust?









23.02.2011 at 00:08 1 edit. Last edited 26.02.2011 at 10:48 by viplala
dodge525
Täheldematu :) muusika
seda et Bruce Willis musa teeb (country, blues) seda avastasin ise ka mitte väga ammu ja isegi paar plaaditäit materjali tal on avaldatud- suht norm muss ja suht mõnus tegelane.

no hea küll. veidi näitlejatest veel ja teise külje pealt. Kahju, et kõike seda mis esitatud selles seerias ei pandud plaadi peale- usun et sellel põlvkonnale oleks see nagu soe sai lettidel olnud. Siiamaani ei mõista miks seda äriprojektiks ei keeratud. ühesõnaga .....vaadake
ps:enne vaatamist on soovitav istumiskoht otsida


.
24.02.2011 at 11:52 1 edit. Last edited 24.02.2011 at 12:00 by dodge525
krooks
  
Täheldematu :) muusika


____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
24.02.2011 at 12:10
Lowrider
Täheldematu :) muusika
quote:
tfr:
quote:
Lowrider: Vahi kurja, ma arvasin koguaeg et see Ice Cube'i meloodia.

Kust tuleb inimesel üldse selline mõte, et räpiloos olev rohkem kui kahest noodist koosnev meloodialõik on originaallooming, mitte mingi sämpel? :)
Seda küll, aga Ice Cube'i austan sellegipoolest seetõttu, et ta oma juurte juurde jäänud :) . Teised räpijorsid on tänapäeval räpi omadega ikka väga metsa keeranud, raha nimel segavad kokku klubimuusika ja muu jamaga.

Näide tema uuelt plaadilt:
24.02.2011 at 14:40
Duality
 
Täheldematu :) muusika



24.02.2011 at 15:06
cipo
Täheldematu :) muusika


____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
24.02.2011 at 15:46
viplala
Täheldematu :) muusika

Ma vaatasin wikist, seal oli näidatud väljundit 12 plaati aga ma olen kohe kindlasti kuulnud ka kahte soomekeelset plaati Hurriganes'ilt, välja antuna kusagil 90'nendatel.
24.02.2011 at 00:49
mats36
Täheldematu :) muusika
ZZ Top on ja jääb minu arvates.

24.02.2011 at 01:06 2 edits. Last edited 24.02.2011 at 01:07 by mats36
viplala
Täheldematu :) muusika
quote:
mats36: ZZ Top on ja jääb minu arvates.


http://www.dailymotion.com/video/x6y3w5_billy-gibbons-and-his-cars_music





Kui korra Buddy Guy ja bluesi juurde tagasi tulla, siis olge nii kenad, kuulake ja nutke...selline peab olema üks kitarril mängitud blues. Carlos Santana versus Buddy Guy


24.02.2011 at 01:50
mats36
Täheldematu :) muusika
Natuke offtopicut:

Gibbonsil on need autoteemad jah päris tuntuks saanud. Muidugi Cadzilla on see mis on kõige kõige rohkem tähelepanu saanud oma unikaalsuse suhtes. Ning see mulle meeldib. Kuid respect tuleb anda ka sellele väiksele punasele Ford 3-window Coupe hot rodile, mis ehitati videote ''Gimme all your Lovin'' ; ''Sharp dressed man'' ja ''Legs''. Kuid otsustati ka kaasata seda hot rodi veel kolmes nö triloogia videos. Ehk siis triloogia esimene osa oli ''Sleeping bag'', siis tuli ''TV Dinners'' kus teda oli vaid raasuke näha vihjamaks, et auto veel elab. ''Rough boy'' jäi ametlikult selle liikuri viimaseks videoks. Kuid teda oli veel sutsuke näha ''Burger man'' video alguses.

Aga muusikast rääkides siis ZZ Top oli esimene otsene kokkupuude rock muusikaga ning lugu mis mind rockilainele tõmbas oli ''Concrete and Steel''. Ilmselgelt tänan oma kunagist naabrimeest, kes oli nii lahke ja seda plaati oma mängijal mulle alailma demonstreeris. Peale ZZ Topi kuulan veel teisigi laias valikus olevaid kitarri-trummi lugusid, kuid minu arvates vajaks ZZ Top natukese kõrgemale tõstmist.

E: Ei soovi Buddy Guy-le, B.B. Kingile, Santanale ja teistele halba - kuulan ka neid päris palju. Kuid minu jaoks on ülevalpool mainitud bänd just SEE.
25.02.2011 at 08:49 1 edit. Last edited 25.02.2011 at 08:52 by mats36
Lowrider
Täheldematu :) muusika
Vot see on muusika :)
25.02.2011 at 22:58
viplala
Täheldematu :) muusika
quote:
Lowrider: Vot see on muusika :)

No rütmi tajumisega on tal nüüd küll probleeme ja D duur jäi kah veits hiljaks :lol
25.02.2011 at 00:02
tfr
 
Täheldematu :) muusika
quote:
viplala: Miks siis nii :) Neil ju 90 prossa lauludest coverdatud. Mõned huvitavad näited.

Kusjuures ma olen korduvalt mõelnud, et huvitav - kui kõik muu läänest pärinev oli tollal nõuka-ajal automaatselt paha-paha ja kapitalistlike sigade vandenõu kõikvõimsa kommunismi alustalade vastu, siis sellest, et meie artistide repertuaar 90% ulatuses lääne lugude kaveritest koosnes, polnud nagu kellelgi midagi.

Aga et see lugu ka originaal ei ole, oli isegi mulle mingil hetkel üllatuseks/avastuseks:



Rock Hotelli varamust muidu näiteks klassikuid veel:



25.02.2011 at 00:16 1 edit. Last edited 25.02.2011 at 00:30 by tfr
kaedoo
 
Täheldematu :) muusika
quote:
Lowrider: Vot see on muusika :)
25.02.2011 at 00:19
tfr
 
Täheldematu :) muusika


25.02.2011 at 00:47 1 edit. Last edited 25.02.2011 at 00:48 by tfr
viplala
Täheldematu :) muusika
Claire's Birthday- Venus on tõesti igasuguse tipu lähedal. Väga ülbe lugu.

Kas keegi arvab ära ka loo, mis võiks olla just sellest loost oma alguse saanud.
26.02.2011 at 11:07
madis
Täheldematu :) muusika
Muusikakriitikud räägivad et on Eesti popmuusika enne ja pärast Eplikut.
Nõustun 100%
26.02.2011 at 11:25
viplala
Täheldematu :) muusika
Nagu kaks tilka vett

Jaak Joala



Rory Gallagher, üks bluesi kuldnäpp jälle.

26.02.2011 at 11:50
tfr
 
Täheldematu :) muusika
quote:
viplala: Kas keegi arvab ära ka loo, mis võiks olla just sellest loost oma alguse saanud.

JMKE "Tere perestroika" ilmselt? :)
26.02.2011 at 19:50
vr_
  
Täheldematu :) muusika
Kui juba kaverdamiseks läheb siis

Singer Vinger



Siit edasi, kui on vaja tempokalt töö ära teha ja ennast mitte segada lasta siis see lugu läheb repiidi peale ja klapid pähe:D


____________________________
Imperialist 71
26.02.2011 at 23:30
Motorist
  
Täheldematu :) muusika
Mul on millegi pärast juba mulje et kui ma teeksin oma mikimaasõidukit tutvustavale klipile saksa elektroonilise muusika tausta, siis ma saaksin varsti vist kesta peale.
Siin enamus ju vanu rokipeere... :D heas mõttes.
Ma ise kohtan kogu aeg sellist suhtumist et ahha kui sa juba vanatehnikaga ja mikiauto fänn ole siis sulle peab see rokk meeldima. Damed ei pea. Omale meeldib just hilisõhtutel tööd teha kui raadiost tiksub taustmuusika mis ei sunni kuulama vaid tiksub oma takti. R2 progressioon, Tramm ja buss oleks esmased kõige levinumad näited.

Eelpool on olnud arvamusi et see on ja peab... Ei pea. Eks igaühele jää oma.

Isiklikult ei salli 95 protsenti negru muusikast.
Samas ntx Tartu MC Põletajate klubis on olnud vägagi kõbedaid traadi venitajate õhtuid millest rõõmu tunda.
Kõige hullem on see kui valge neeger üritab muusikat tehes olla suurem neeger kui neeger ise.
Eelpool olnud video kus japsistanis sõitsid ringi vägagi kaunid ja kõrgel tasemel vanakesed , see oli autode valikul ja video teostusel väga bro. Küll aga ei saa ma aru kilidest kes tahavad latiinod olla.....
VAT EEVER!
Eks ma ka ise vannabeee cadi omanik.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
26.02.2011 at 23:47
Jamez
Täheldematu :) muusika


Vot nii......

____________________________
Team Outlaw
27.02.2011 at 09:56
viplala
Täheldematu :) muusika
Metallica - Enter Sandman Saab ka nii... :)
27.02.2011 at 10:31
memphis
Täheldematu :) muusika
Võib-olla teavad/mäletavad mõned teist sellist Eesti funk-roki punti nagu seda oli Super Slinky.
Igatahes on Slinky mehed uuesti asja käima pannud ja saanud hakkama sellise teoga nagu Slinghunt.

Minu arvates hetkel vaat et parim eesti kraam.

Näha peaks saama neid õige pea Tallinn Music Week'il.

www.slinghunt.com
27.02.2011 at 14:53
Duality
 
Täheldematu :) muusika

Üli-hea lugu.
28.02.2011 at 15:41
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Täheldematu :) muusika   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.