register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Oldsmobile 98 Regency 82'  
Poster Message
karlerik
Oldsmobile 98 Regency 82'
No nii, sai endale siis muretsetud üks suur usaraud. On ta meil peres olnud juba päris mitu aastat, ema ta kunagi ostis, tegi mõned tiirud ja siis seisma ta jäi ja seisis kohe päris mitu aastat(kui ma ei eksi siis tüki 5-6 a). Oli ta hiiul ühes garaazis(kuskil 3-4 a), kus teisedki ameeriklased pargitud olid kui majanduslike raskuste tõttu sai ta endale 2 aastaks maja kõrvale. Viimane kord kui ma masinat nägin oli ta lihtsalt üks suur lumehunnik, hakkas kahju, kaevasin masina lume alt välja ja vedasin tööjuurde ära kus nüüd anna sõrmedele valu. Pidurid kõik kinni, summuti tagumine osa kõik alt ära mädnenud aga muidu põhi kõva, pindmine rooste peal. Oli ta ka vist kunagi ära värvitud, aga osade kohtade pealt on mullid väljas ja tagumiste pillaaride pealt ka rooste väljas. Masinaga olen praegu 4 päeva tööd teinud, selle aja jooksul on kõik pidurid ära puhastatud ja hooldatud, taga uued klotsid ja silindrid. Ette ootan hetkel peapumpa kuna see läbi ja ka piduri voolikuid. Sai ka natukene maad luurata ja otustasin ka terve tagumiku tal üle vävida, katuse naha ka uue panna. Üldjuhul olen masinaga väga rahul, kuna viimati see masin töötas 2009 aasta suvelõpul, paar vajutust kütusepumbale, õlikontroll ja starterit...käis kui kella värk, nagu eile alles tuli sõidust. Hetkel ka mõned kehvad pildid masinast mis ma mobiilifoniga teinud olen.


17.03.2011 at 13:11 5 edits. Last edited 23.03.2011 at 19:25 by karlerik
Oldermann
 
Oldsmobile 98 Regency 82'
Õilis tegu!
huvitav ristleja igaljuhul.

____________________________
Universumi arhitekt
17.03.2011 at 13:45
karlerik
Oldsmobile 98 Regency 82'
Küsimus suuremale ringile, millise ainega või mis võtetega oleks kõige edukam nahaliimi katuselt eemaldada? Ise mõtlesin, et nii kui nii tuleb katusele uus värv, et miks mitte proovida mingisuguse värvi eemaldajaga?
17.03.2011 at 14:10
DevilDeVille
  
Oldsmobile 98 Regency 82'
proovi alustuseks silikoonieemaldajaga, see võtab igasugust ködi maha ilma värvi kahjustamata

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
17.03.2011 at 14:59
kaedoo
 
Oldsmobile 98 Regency 82'
Kui on lihtsalt liim siis jah silikoonieemaldiga aga koos porolooniga tuleb teda liitritega uhada.Paar aastat tagasi tegelesin sellega.Võid proovida diiselküttega,see mõjus liimijääkide eemaldamisel( hiljuti tegin) aga põhitöö tegin ikka soojapuhuri ja näpuga rullides(villid sain näppude otsa,kasuta töökindaid).:beer
17.03.2011 at 22:28 1 edit. Last edited 17.03.2011 at 22:32 by kaedoo
karlerik
Oldsmobile 98 Regency 82'
Nii, katuselt nahk maas ja poloron ka... sõrmedelt ka nahk maas... Nüüd tuleb järgmist nädalat oodata, siis saab peapumba kätte, ülejärgmine nädal ehk läheb värvimisse ja peale seda nahatamisse. Oleks samas tarvis veel leida 215-235/75 15 rehve, eriti seff oleks kui valged randid oleks ka veel rehvidel, äkki on kellelegi pakkuda?
18.03.2011 at 09:26
Hellborn
Oldsmobile 98 Regency 82'
Kas se masin mitte 4-5 aastat tagasi Tartust pole ostetud.....kuidagi maru tutava värvitooniga?

____________________________
Harley 88"
Chevrolet M1028 379"
Buick Le Sabre Coupe 468"
Shvetsov ASh-62IR Radial Engine 1830"
NOTHING BEATS CUBIC INCHES --- BIGGER IS BETTER

FULL THROTTLE CLUB
18.03.2011 at 19:23
karlerik
Oldsmobile 98 Regency 82'
Täpselt nii, aastaid tagasi sai ta kunagi Tartust toodud. On sul äkki infi selle masina ajaloost?
18.03.2011 at 20:32
Hellborn
Oldsmobile 98 Regency 82'
quote:
karlerik: Täpselt nii, aastaid tagasi sai ta kunagi Tartust toodud. On sul äkki infi selle masina ajaloost?


On se ostetud Tauf autost?

____________________________
Harley 88"
Chevrolet M1028 379"
Buick Le Sabre Coupe 468"
Shvetsov ASh-62IR Radial Engine 1830"
NOTHING BEATS CUBIC INCHES --- BIGGER IS BETTER

FULL THROTTLE CLUB
21.03.2011 at 20:09
karlerik
Oldsmobile 98 Regency 82'
Hetkel ei oska öelda, täpsustan selle üle veel millalgi! Seniks mõni pilt:


katuse nahk maas:

21.03.2011 at 22:09
tqhq.ee foorum : Minu auto : Oldsmobile 98 Regency 82'  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.