register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Sillalukku ja peaülekande soovitus?   1 2 3 4  
Poster Message
Pedaal
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
Kalkulaator

http://www.tqhq.ee/dir.php?id=62
04.06.2020 at 10:03
pepe
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
Vahetasin savanal ülekande 4.11 3.21 vastu.Maantesõit oluliselt vaiksem,aga algas uus häda-kuna selle bussi ABS loeb tagarataste pöörlemiskiirust käigukastilt siis tuleb nüüd esiratastega vahe sisse .Kui kiirus läheb üle 20kmh. süttib tuli anti lock ja ABS enam ei toimi Kas sellisele probleemile on mingit lahendust.Buss aastast 2000 6,5 d.
10.01.2021 at 18:13
DevilDeVille
  
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
quote:
pepe: Vahetasin savanal ülekande 4.11 3.21 vastu.Maantesõit oluliselt vaiksem,aga algas uus häda-kuna selle bussi ABS loeb tagarataste pöörlemiskiirust käigukastilt siis tuleb nüüd esiratastega vahe sisse .Kui kiirus läheb üle 20kmh. süttib tuli anti lock ja ABS enam ei toimi Kas sellisele probleemile on mingit lahendust.Buss aastast 2000 6,5 d.

https://www.summitracing.com/parts/dak-sgi-5e

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
10.01.2021 at 18:23
Vanaisa
  
Moderator
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
kas käigukasti andurile pole asendust?
Dacota asju ostaks ainult siis kui rahakott puuga seljas :)
10.01.2021 at 20:18
max
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
Ma pole selle bussi aju vaadanud, aga teoreetiliselt võiks seal olla mingi vastav parameeter, mida siis kohendada saab. Samas, litsentsi ostmine jms ei ole odavam, kui mingi jupi ostmine, mis aju ära petab.
10.01.2021 at 22:16
Vanaisa
  
Moderator
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
kuidas see kasti andur üldse räägib? Voltides või kuidagi muud moodi?
10.01.2021 at 22:29
pepe
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
Originaallahendust tõenäoliselt ei ole,sest tehas nii kiiret ülekannet sellele bussile ei pakkunud.See dakota tundub isegi reaalsena ainult ,et kes selle paigaldamisega hakkama saaks.ma ise elektrikuna suht nõrk.
11.01.2021 at 06:45
DevilDeVille
  
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
quote:
pepe: Originaallahendust tõenäoliselt ei ole,sest tehas nii kiiret ülekannet sellele bussile ei pakkunud.See dakota tundub isegi reaalsena ainult ,et kes selle paigaldamisega hakkama saaks.ma ise elektrikuna suht nõrk.

Iga inimene, kes oskab elektriskeemi lugeda ja kellel kruvikeeraja/jootekolb käes püsib, saab selle jupstüki installiga kenasti hakkama.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
11.01.2021 at 06:58
Jesper
 
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
Konkreetset lahendust ei tea, aga väheusutav, et ainult anduri vahetusest piisab. Reeglina on seal mingit sorti hammastega vöö või ketas, millelt anduriga mööduvaid hambaid kokku loetakse. Andur ise on eri ülekannetega sama, aga robustsemal juhul muudetakse hammaste arvu ja peenemal juhul lihtsalt üht numbrit ABS-i ajus. Kuigi teoreetiliselt on olemas ka pöörlemissagedust pingeks muundavad andurid, siis need on ABS-i jaoks liiga aeglased. Sellise asja petmine on veidi keerukam kui mingi takisti vms, sisuliselt tuleb mõõta ühest otsast hammastevahelist aega ja siis teisest otsast genereerida neid signaale mingi muu sagedusega, sellest ka jupstüki hind.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
11.01.2021 at 10:33 2 edits. Last edited 11.01.2021 at 10:39 by Jesper
Tim
 
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
4L80E on elektrooniliselt juhtiav kast. Kas mingi softiga ei pääseks ligi, et seadistada seda käigukasti andurit?



Ma ei usu, et tavalise TECH2ga hakkama saab, see on mul olemas muidu.
11.01.2021 at 11:10
Maik
  
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
seda üleval videos olevat hptuners-i softi/riistvara peaks eestis paar tk vast nüüdseks leiduma.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
11.01.2021 at 12:59
ivoalaska
 
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
quote:
Jesper: Kuigi teoreetiliselt on olemas ka pöörlemissagedust pingeks muundavad andurid, siis need on ABS-i jaoks liiga aeglased.

Kõik eelnev jutt õige ja nii seal kastis asjad toimuvadki aga pöörlemissagedust signaaliks muutvad andurid on induktiivandurid ja neid kasutatakse/kasutati ABS süsteemis laialdaselt. Nende ainus miinus on hallandurite kõrval see, et nendega ei ole võimalik ratta pöörlemissuunda määrata, mistõttu igasugu ESP jms süteemide puhul on nad kasutud.


____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
11.01.2021 at 16:28
Tim
 
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
Kui keegi siin omab seda HPtunersi programmi ja oskab sellega ümber käia, võiks märku anda. Mul oleks vaja kasti shift pointid üle vaadata.
11.01.2021 at 20:12
max
Sillalukku ja peaülekande soovitus?
Mul on.
11.01.2021 at 20:49
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : Sillalukku ja peaülekande soovitus?   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.