register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Raadi NightRace 14. september   1 2 3 4 5  
Poster Message
spinner
Raadi NightRace 14. september
Kas 50 eegu sõitjatele keegi kiivrit ka pakkus? Niipalju kui mina neid nägin, ei olnud mitte ühelgi kiivrit peas !!
15.09.2002 at 11:29
prr
 
Raadi NightRace 14. september
trv.

kohal käidud, pildid ja video tehtud. igati 5 üritus.

ilm küll natuke jebis ürituset, aga corvetid kuivatasid ilusti raja ära :)

nüüd on siis uus ctree kah valmis, ainult et stagemine vähe jebis. küll ta tööle hakkab. ctree teamile tnx ja palju edu.

pildid siis http://south.park.ee/nightrace
minu lemmikud nr. 158, 169, 170, 173, 200, 203!!!

video läheb siis tiivikusse ja jällegi kellel soovi prr@south.park.ee. ka speedesti video peaks varsti valmis saama.

raadil kohtume siis juba uuel aastal.

peace.
15.09.2002 at 13:04
driimer
 
Raadi NightRace 14. september
üldjoontes ainult väga head muljed!
aga mis Lauri autoga siis toimus ja palju lõpuks terveks jäi?

aitäh ja jõudu korraldajatele ja võistlejatele! :)
15.09.2002 at 14:23
peep
 
Moderator
Raadi NightRace 14. september
Selle aasta parim ja rajuim võistlus ! Kiired autod, palju rahvast, hea feeling mida veel tahta ? Ok, no soojem oleks võinud olla ja rohkem sõiduvõimalusi.:)

Korraldajatele suured tänud ja keep the good thing going !

Eks alati saab asja parandada ja korraldajad loodetavasti ise ka teavad mida järgmine kord teisiti teha aga üks asi jäi häirima, mitte korralduse vaid kaasvõitlejate käitumise poole pealt - kui autod seisavad line-up'is siis sinna ei trügita vahele ! Loomulikult, vahel ikka võib sõbra vahele lasta, et koos joonele panna aga üldreegel on siiski, et kõik seisavad järjekorras !!! Muidu juhtub, et mõned saavad 4-5 kvalifikatsioonisõitu sama kui teised peavad 1-2 leppima + see vaheletrügimine tekitab paraja segaduse ja tarbetut närvilisisust. Vastupidine ebaviisakas käitumine on, kui jäetakse oma auto line up'i seisma ja ise minnakse kuhugi jalutama - kas siis kõik ülejäänud peavad ootama niikaua kuni härra/proua suvatseb oma auto juurde naasta ? Kui vaja jalutada, siis tuleb auto lihtsalt seniks kõrvale parkida.

Seega, üritaks järgmisel korral viisakamalt !

PS. prr - head pildid, tänu Sinule saab võistlustest korraliku arhiivi.
15.09.2002 at 14:55
forced2race
Raadi NightRace 14. september
Oi kui unhappy inimene olen . Põhjus mitte ilmumiseks oli küll oluline : Crac-i sünnipäeva pidu aga neid pilte vaadates tekkib siiuke tunne et pidi seda peo korraldama Tartus hoopis !
Valus ! Viis vetti , mega mosse ja teised rajud masinad!!!
Ei tea ,kas westfield-i või a la westfield-i mootori pilti vaadates ,laususin : OH my God this is beautiful !
Tundub et kõige kõvem üritus oli aastas !
PS mis jälle Lauriga juhtus ? Kuidagi juba tendents siiuke et kui loed arvamusi viimastest üritustest, alati keegi küsib . mis Lauril juhtus ? . Kurb . Edu talle, et uues aastas ei juhtuks midagi .

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
15.09.2002 at 15:26
anti
 
Raadi NightRace 14. september
Ka pilte, päris öised pildid homme :)
http://kodu.neti.ee/anti/NightRace_14.09/
15.09.2002 at 16:22 Last edited 15.09.2002 at 16:23 by anti
tfr
 
Raadi NightRace 14. september
Tulemused ka kusagil on? Ja kas PRR piltidelt ainult paistis nii või sõitis Kari tõesti mingite pidavamate kui talvekummidega? :)


Indrek, oli paraku teise projektiga hõivatud
15.09.2002 at 17:53
kphsalo
Raadi NightRace 14. september
Jah sõidsin ralli asfaltkummidega 210/625 (laius/diameeter).
Pidin ikka settima pagasnikusse 2 ratast + tööriistad,
ja paak täis bentsu,et saaks pidamist,aga ikka parem kui hakkapelitatega. :)

Mulle meeldis prr piltidest kõige rohkem 257
15.09.2002 at 20:52
prr
 
Raadi NightRace 14. september
quote:
PS. prr - head pildid, tänu Sinule saab võistlustest korraliku arhiivi.

tnx :)

muide, nikerdan siin kõikide raadi ürituste kohta ühte cd'd, kus oleks pilte ja infi jne jne.

vaatame, mis välja tuleb.
15.09.2002 at 00:29
Vince
Raadi NightRace 14. september
Tervist kõigile ja tänusõnad nightrace'i korraldajatele. Oli tõesti vaatamist väärt üritus, mis nädalalõpu palju sisukamaks tegi. Eriti veel siis kui oma pool aastat remondis olnud Chevyga esimene pikem sõit just sellisele üritusele teha.
16.09.2002 at 08:52
smr
Raadi NightRace 14. september
Oli tõesti mõnus üritus, Raadil vist suisa publikurekord.
Päeva jama ajasüsteemiga muidugi natukene häiris, kuid siiski tänud ctree teamile, ilma nendeta poleks ka seda üritust kui sellist. Teatud jamad öösel valgustuse, heli ja elektriga olid etteplaneerimata ning enamasti tingitud genekate vedeliku vähesusest.

Õhtu Äksis oli muidugi raju, esimese bändi esinemine läks per**e tänu puudulikule helitehnikale, teine bänd sai juba muusikat teha. Õhtu (tegelikult küll järgmine keskhommik) lõppes küll kahjuks ühe murtud jalaluuga krossirajal :(
16.09.2002 at 09:59
smr
Raadi NightRace 14. september
quote:
forced2race:
Ei tea ,kas westfield-i või a la westfield-i mootori pilti vaadates ,laususin : OH my God this is beautiful !


Kas keegi on antud mootoriga kursis ka? Sai selle masina juures tiba juttu räägitud (vist siis omaniku/sõitjaga) ning tema väitis kaljukindlalt, et seal on 375 hobust, kuid tagasild ilma lukuta (!!!). Samas pärastpoole masinat sõitmas vaadates ma hakkasin natukene kahtlema selles.... On kellelgi mingeid täpsemaid andmeid või peabki 375 hp ja allatonni masin sedasi liikuma?
16.09.2002 at 10:41
Quattro
  
Raadi NightRace 14. september
Üritus oli igati lahe. Tänu oma toredatele kaaslastele jäi aga lõpp nägemata, kuna mõnel tekkis hirmus koduigatsus. Krt oleks pidanud ikka oma autoga üritust vaatama minema, oleks saanud ise tagasiminekut dikteerida.
Millal tulemusi näeb?

____________________________
Passat,R1100GS
16.09.2002 at 10:59
camsist
 
Raadi NightRace 14. september
quote:
On kellelgi mingeid täpsemaid andmeid või peabki 375 hp ja allatonni masin sedasi liikuma?

Kahtlane! Kalkulaatorit kasutades peaks ta siis oma näitajate juures (mass: u.750kg? ja rwhp: u.350?) kihutama veerandmiili 9,77/224,4?!?! Tegelikkus oli aga hoopis teine ju!???


____________________________
'86 Camaro
16.09.2002 at 11:16
gets
Raadi NightRace 14. september
Minu meelest sõitis westfield esimese poole rajast läbi kummisuitsu sees? Sinna need hobused läksidki.
16.09.2002 at 11:22
smr
Raadi NightRace 14. september
quote:
gets: Minu meelest sõitis westfield esimese poole rajast läbi kummisuitsu sees? Sinna need hobused läksidki.

nonoh, nii hull see asi nüüd küll polnud. Jah, ehk esimesed 60 ft oli suitsu, siis asi normaliseerus.
Samas, mis mõte on ehitada siis 375 hp mootor ja mitte installida difrilukku?
16.09.2002 at 11:25
gets
Raadi NightRace 14. september
Olguolgu, suitsu polnud jah nii palju aga ratas käis päris pikalt ringi.

Muidu täitsa lahe üritus oli, olgugi, et päev otsa kahevahel olin kas minna või mitte ja alles poole kümneks kohale jõudsin :P

Üsna pahviks võttis rahva/autodemass. Suve üritustel polnud minu meelest kolmandikkugi seda rahvast mis nüüd.

Kas rahvas pidigi rajale nii lähedal olema? Tea kas finishi ligi olijatel võttis seest võbisema, kui Nova ~300m peal ratta ringi lasi ja vibama hakkas.

Mosse oli täitsa kõva sõiduk. ~800hp ikka sõidab üle prahi.

Häiris ainult vali muusika stardihetkedel. Oleks meeleldi kuulanud mootorite haali hoopis.
16.09.2002 at 11:31 Last edited 16.09.2002 at 11:42 by gets
dochmees
Raadi NightRace 14. september
Üritus oli väga tasemel IMO. Vähemalt tõestati fakti, et Speedest on korralduse poole pealt ikka väga nõrk üritus. Tänud kõigile NightRace korraldajatele!!!!
16.09.2002 at 11:38
peep
 
Moderator
Raadi NightRace 14. september
IMO ei peaks Estfieldid võistlema samas klassis koos päris (st. kaetud ratastega, keret omavate) autodega. Pikemas perspektiivis muutub teiste osalejate jaoks asi mõttetuks, kuna on juba ette teada kes võidab, ning võidu põhjus ei ole mitte auto ehitaja geniaalsus ja juhi sõiduoskus, vaid lihtsalt konstruktsiooni eripärast tulenev kaalueelis mida teistel oleks ülikulukas või isegi võimatu tasa teha. Siinkohal ma ei süüdista miskitpidi Estfield'i team'i, kuna momendil on neil reeglite kohaselt täielik õigus osaleda aga ma arvan, et reeglid tuleks ümber teha, kehtestades miinimumkaalu klasside kaupa. Palju see olema peaks, ei oska öelda aga pikk talv on ees ja seda jõuab veel mõelda.

Eesmärk on eelkõige huvitav, tasavägine ja paljudele osalejatega võistlus, mitte paari kolme osaleja vaheline rutiinne kohtadegamine. Viimast ei viitsi keegi vaatama tulla ega pole ka korraldajal mõtet sellist asja korraldada.
16.09.2002 at 11:52 Last edited 16.09.2002 at 11:55 by peep (Moderator)
ats
 
Raadi NightRace 14. september
Konkreetne Chevy estfield olevat kaalunud üle 900 kg - mõni 2L klassi auto on kergemgi ning mootor oli 5.7 ülepuuritud 5.9ks. Kastiks tavaline automaat ning LSD puudumise tõttu ka maanteel suvalisel kiirusel (150?) pidi ratas libisema hakkama, kui gaas põhja vajutada.
16.09.2002 at 13:18
Heiti
Raadi NightRace 14. september
quote:
smr:
quote:
forced2race:
Ei tea ,kas westfield-i või a la westfield-i mootori pilti vaadates ,laususin : OH my God this is beautiful !


Kas keegi on antud mootoriga kursis ka? Sai selle masina juures tiba juttu räägitud (vist siis omaniku/sõitjaga) ning tema väitis kaljukindlalt, et seal on 375 hobust, kuid tagasild ilma lukuta (!!!). Samas pärastpoole masinat sõitmas vaadates ma hakkasin natukene kahtlema selles.... On kellelgi mingeid täpsemaid andmeid või peabki 375 hp ja allatonni masin sedasi liikuma?


Sai mootori plokilt number maha kirjutatud ja see mootor on tõesti 5,7l ja 375 hp annaks see välja.Selles hobujõus kahtlen ka mina sügavalt.
16.09.2002 at 13:43
ats
 
Raadi NightRace 14. september
Veel külajutte :)
Mootorit ei ole üle puuritud, mitte eestis, vaid kohas, kus ka mootori stendi sai panna, et hobuseid mõõta.
Seega peaks number õige olema.
16.09.2002 at 14:32
jyrki
Raadi NightRace 14. september
"Sai mootori plokilt number maha kirjutatud ja see mootor on tõesti 5,7l ja 375 hp annaks see välja."
Do you mean the block casting number? If I'm not all wrong, it's the '010' block, used in almost all "goodwrench" engines.
16.09.2002 at 14:42
smr
Raadi NightRace 14. september
quote:
ats: Veel külajutte :)
Mootorit ei ole üle puuritud, mitte eestis, vaid kohas, kus ka mootori stendi sai panna, et hobuseid mõõta.
Seega peaks number õige olema.

njah, ka mulle rääkis konkreetne härrasmees, et mootor ehitatud mingi rootsi elukutsleise poolt, kes aastakümneid seda tööd teinud.
ok, kui asjal ongi 375 hobust, siis minekut takistab diffriluku puudus + kummid...?
16.09.2002 at 14:55
Taavi
Raadi NightRace 14. september
Ma vaatasin ka neid V8 Estfield'i pilte...tagumised rehvid olid jah kuidagi nutuselt kitsad. Ei tohiks ju rakse olla sinna midagi laiemat alla seada (midagi sarnast nagu mossel :)), kui oli eelnevalt teada, et pidamisega probleeme on. Kui on näha, et autol potensiaali on, miks siis kõik ära nullida selliste väikeste tegemata jätmistega (LSD puudumine+rehvid)?
16.09.2002 at 15:09 Last edited 16.09.2002 at 15:11 by Taavi
tqhq.ee foorum : Üritused : Raadi NightRace 14. september   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.