register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Vanasti oli lõbusam   1 2  
Poster Message
viplala
Vanasti oli lõbusam
Vanasti oli lõbusam...nii lihtne see ongi.
08.12.2011 at 02:50
BlingBling
Vanasti oli lõbusam
Vanasti oli lõbusam, sest küte oli odavam...
09.12.2011 at 10:36
Astro SS
Vanasti oli lõbusam
Paistab,et ma ei ole ainuke kes arvab et viimasel ajal on siin rihm maas....

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
09.12.2011 at 11:34
tõnisson
 
Vanasti oli lõbusam
Nii on.

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
09.12.2011 at 11:36
Maik
  
Vanasti oli lõbusam
Mitte vanasti, vaid suvel !


Preagu lund sajab kahesajaga...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
09.12.2011 at 12:27 1 edit. Last edited 09.12.2011 at 12:32 by Maik
Tyymiiz
 
Vanasti oli lõbusam
Aga miks vanasti lõbusam oli ? Mis põhjustab teie kurvameelsust ? Tuleb tunda rõõmu rohkem pisiasjadest, jõulud tulevad, lumi tuleb, tore juu ?

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
09.12.2011 at 12:33
peep
 
Moderator
Vanasti oli lõbusam
Hea tähelepanek, olen ka ise selle peale mõelnud ! Järgnev mõtisklus ei puuduta mittte ainult tqhq'd vaid enamust Eesti autofoorumeid mida satun lugema.

Aktiivselt postitav seltskond on väikesearvuline ja püsiv olnud läbi mitme aasta. Ei oma statistikat kuid pakun, et kasutajate keskmine vanus on tõusnud enam-vähem võrdselt foorumite endi vanusega. Nooremad pigem eelistavad teisi suhtluskanaleid ja autod ei tundu üldse nii popp teema olevat kui 10-15 aastat tagasi, kus nõukaajast pärit meeste jaoks oli iga uhkem pill seni ebareaalse unistuse täitumine ja just hakkas tekkima vahendeid, et need teoks teha. Tänaste noorte jaoks on samasugused autod vaid osa tavalisest elust ja raha oleks ka mujale kulutada.

Kunagi alustati suure entusiasmi ja mitte niiväga põhjalike teadmistega. Aja jooksul on väike osa kunagistest entusiastidest omandanud märkimisväärse kogemuse ja pühendunud teemale tasemel, kus see toob leiva lauale või vähemalt natuke võid leiva peale. Või siis lihtsalt realiseerinud kunagi unistusena tundunud eesmärgid ja prioriteedid on tänaseks muutunud. Neil pole kohalikest foorumitest infot vaja ammutada ja neil pole ka midagi siia anda, sest teemade ring millega nad kokku puutuvad ja mis neid huvitab, käib tavakasutajal üle pea. Selliseid inimesi on vähe aga nad on oluline osa foorumi kvaliteedist. Kui keegi meenutab endisi "huvitavaid" aegu, siis viidatakse sageli sellistele kasutajatele.

Keskmine aktiivne kasutaja on oma emotsioonid ammu välja elanud, teadmised avaldanud ja vaidlused ära vaielnud (nael vs. lamell, esivedu vs. tagavedu jne). Nende võime uut ja asjakohast sisu postitada on piiratud. Soovides endiselt olla osa communityst, tegelevad nad linkide, piltide, naljade jms. postitamisele ja haaravad kümne küünega kinni igast vähegi intrigeerivast teemast, siinses kontekstis näiteks kolme tähte B, M ja W sisaldavast kombinatsioonist vms. Võtaks kokku sõnaga feissbuukistumine. Sellised kasutajad toodavad enda arvuga võrreldes proportsionaalselt rohkem postitusi aga mitte eriti palju sisu.

Siis tulevad kasutajad, kelle jaoks on foorum vaid praktilise nõuande saamiseks, ostuks-müügiks ja vahel teiste abistamiseks. Nemad ei muretse, kas on "huvitav" või mitte. Peaasi, et oleks kasulik. Kui nad saavad siit head nõu ja vahel teha endale meelehead abistades teisi, siis sellest piisab. Nad produtseerivad enamuse teemakohasest sisust.

Ülejäänud on juhuslikud külalised, ühel on midagi vaja, teisel on igav, kolmas on purjus jne.

Kas foorum, mis põhineb praktilisel infovahetusel ja teemakohasel diskussioonil on "huvitav" ? Ilmselt oleneb kellele ? Tänapäeva sisutühjas inforuumis võib ta tõesti tunduda ebaatraktiivsena kuna puudub ballast ja mõnuaine, mis tekitaks rahuldustunde ilma pingutuseta. Aga see on elu kus kõik muutub ja õnneks on kõvasti laienenud valikuvõimalused, mis lubab igaühel olla just seal kus ta soovib ja teha seda mis meeldib.
09.12.2011 at 12:52 1 edit. Last edited 09.12.2011 at 12:55 by peep (Moderator)
ervin
Vanasti oli lõbusam
peep, lisaks sinu mainitule ka need kellel ei ole (enam) otsest huvi/entusiasmi usa autode vastu vaid käivad siin a) vanast harjumusest b) kuna tegemist on üsna hea eestispetsiifilise arhiiviga paljudes ka mitte "ameeriklasi" puudutavates küsimustes
09.12.2011 at 16:03
MiL472
Vanasti oli lõbusam
Asi läheks juba siis põnevamaks kui usaraua-omanikud tuleksid kapist välja ja kirjutaksid "minu auto" teema all oma masinatest. Eestis on rauda ju sitaks, mina küll aru ei saa miks salatsetakse.

Isiklikult meeldib mulle HAMB foorumi õhustik - vennad kirjutavad oma rodidest aga samas niisama jutte on ka piisavalt. Kes on seal käinud see teab.

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
09.12.2011 at 20:51
BlingBling
Vanasti oli lõbusam
quote:
peep:Soovides endiselt olla osa communityst, tegelevad nad linkide, piltide, naljade jms. postitamisele ja haaravad kümne küünega kinni igast vähegi intrigeerivast teemast, siinses kontekstis näiteks kolme tähte B, M ja W sisaldavast kombinatsioonist vms. Võtaks kokku sõnaga feissbuukistumine. Sellised kasutajad toodavad enda arvuga võrreldes proportsionaalselt rohkem postitusi aga mitte eriti palju sisu.

Siis tulevad kasutajad, kelle jaoks on foorum vaid praktilise nõuande saamiseks, ostuks-müügiks ja vahel teiste abistamiseks. Nemad ei muretse, kas on "huvitav" või mitte. Peaasi, et oleks kasulik. Kui nad saavad siit head nõu ja vahel teha endale meelehead abistades teisi, siis sellest piisab. Nad produtseerivad enamuse teemakohasest sisust.

Ülejäänud on juhuslikud külalised, ühel on midagi vaja, teisel on igav, kolmas on purjus jne.

Kas foorum, mis põhineb praktilisel infovahetusel ja teemakohasel diskussioonil on "huvitav" ? Ilmselt oleneb kellele ? Tänapäeva sisutühjas inforuumis võib ta tõesti tunduda ebaatraktiivsena kuna puudub ballast ja mõnuaine, mis tekitaks rahuldustunde ilma pingutuseta. Aga see on elu kus kõik muutub ja õnneks on kõvasti laienenud valikuvõimalused, mis lubab igaühel olla just seal kus ta soovib ja teha seda mis meeldib.

Igal pool tuleb ikka BMW teemaks. Miks? Miks mitte ford sierra või suured maasturid. Ma ei saa aru, kas see on viha selle 3% vastu kes reegleid ei järgi või kõigi. Minu jaoks on BMW igapäeva liikur ja hea on ju teada kuidas näiteks odavalt salongi ventikat vahetada või kuhu diagnostikasse minna ? või mitte?

See et mul on bmw ei tee minust rullnokka ja rocki vihkajat
09.12.2011 at 21:16 4 edits. Last edited 09.12.2011 at 21:24 by BlingBling
Astro SS
Vanasti oli lõbusam
quote:
MiL472: Asi läheks juba siis põnevamaks kui usaraua-omanikud tuleksid kapist välja ja kirjutaksid "minu auto" teema all oma masinatest. Eestis on rauda ju sitaks, mina küll aru ei saa miks salatsetakse.

Isiklikult meeldib mulle HAMB foorumi õhustik - vennad kirjutavad oma rodidest aga samas niisama jutte on ka piisavalt. Kes on seal käinud see teab.

Paljudel (nagu ka minul, kuna olem oma vitsad juba kätte saanud) on oma liikuritest mitte kirjutamise põhjuseks teatud asutuse vastikud ametnikud.....................

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
09.12.2011 at 21:42
Lowrider
Vanasti oli lõbusam
quote:
Astro SS:
quote:
MiL472: Asi läheks juba siis põnevamaks kui usaraua-omanikud tuleksid kapist välja ja kirjutaksid "minu auto" teema all oma masinatest. Eestis on rauda ju sitaks, mina küll aru ei saa miks salatsetakse.

Isiklikult meeldib mulle HAMB foorumi õhustik - vennad kirjutavad oma rodidest aga samas niisama jutte on ka piisavalt. Kes on seal käinud see teab.

Paljudel (nagu ka minul, kuna olem oma vitsad juba kätte saanud) on oma liikuritest mitte kirjutamise põhjuseks teatud asutuse vastikud ametnikud.....................
Mis on muidugi eriti kurb asi, koguaeg mõtlend et kustkohast küll Astro SS masina kohta lugeda saaks.(ilma irooniata. Kui ma ikka olen õieti aru saand ning seostan õiget autot õige inimesega et see on üks kolekiire koleraske nelivedune :D )
09.12.2011 at 21:45
viplala
Vanasti oli lõbusam
quote:
Astro SS:
quote:
MiL472: Asi läheks juba siis põnevamaks kui usaraua-omanikud tuleksid kapist välja ja kirjutaksid "minu auto" teema all oma masinatest. Eestis on rauda ju sitaks, mina küll aru ei saa miks salatsetakse.

Isiklikult meeldib mulle HAMB foorumi õhustik - vennad kirjutavad oma rodidest aga samas niisama jutte on ka piisavalt. Kes on seal käinud see teab.

Paljudel (nagu ka minul, kuna olem oma vitsad juba kätte saanud) on oma liikuritest mitte kirjutamise põhjuseks teatud asutuse vastikud ametnikud.....................

Sellega seoses tuli meelde üks muinasjutt.


Ühel ilusal aga külmal hommikul, lendas värvuke üle lagendiku. Kuna õhk oli kõrgemal õhus jääkülm, külmus värvuke ära ja kukkus alla.
Samal ajal, tuli mööda lagendikku, rohtu mäludes, üks lehm. Lehmad nagu ikka, söövad ja situvad. Parasjagu täpselt seal kohas, kuhu oli kukkunud külmunud värvuke, lasigi lehm oma soolestiku tühjaks ja otse värvukesele peale.
Kuna sitt oli soe, soojendas see mõne aja pärast üles ka värvukese. Värvuke lõi silmad lahti, ja kuna tal oli nüüd hea ja soe olla, hakkas säutsuma.
Lehmast nats maad tagapool, kõmpis sama rada mööda, üks kass. Kass jäi korra kuulatama, ning siis sööstis värvukese juurde, kes siiani sita sees kinni oli ja siiani veel säutsus. Kiisu võttis värvukesel turjast kinni ja tõmbas ta sita seest välja, ning seejärel pikemalt mõtlemata, pistis värvukese nahka.

Ja siit ka kolm moraali:

1. Kõik ei ole veel su vaenlased, kes sind täis situvad.
2. Kõik ei ole veel su sõbrad, kes su sita seest välja aitavad.
3. Kui sul on hea ja soe olla, siis hoia oma suumulk kinni, ning ära säutsu sellest tervele maailmale.

Just selle pärast jäetaksegi oma autost kirjutamata.

Kui nüüd teemasse, siis kui mingi asi hakkab hääbuma, võetakse tavaliselt selle vastu ette midagi. (Sama teema on näiteks firma ja kasum). Kui ikka hakkab nutuseks kiskuma, on vaja mingeid muutusi, mitte nutta taga vanu võitluskaaslasi ja süüdistada, veel olemas olevaid liikmeid. Juhul kui omanike/modede meelest ongi siinse asja point arhiiv, siis ma olen oma aega ikka väga valesti sisustanud.
Miks te hoiate, kümne küünega ja hambad ristis, kinni ühest ajale vaikselt jalgu jäävast, foorumist? Miks mitte ajaga kaasas käia? Äkki oleks mõtekas asja arendada, selle asemel, et ta arhiiviks muuta. Potensiaali ju on, või oli?
Mulle ei jõua kohale, kas te ei saa aru või ei taha saada... See foorum oli/on paljude jaoks nn. kodufoorum. Aina paisuvate keelamiste käskimistega ei muutu midagi paremaks, vaid aina suurem oht on hääbuda, muutuda arhiiviks. Kas seda te tahategi? Kuidas avatakse rüüsleri uks, ma ostsin uue klepsu aknale ja ost-müük?
09.12.2011 at 22:17
anti
 
Vanasti oli lõbusam
quote:
viplala:
quote:
Astro SS:
quote:
MiL472: Asi läheks juba siis põnevamaks kui usaraua-omanikud tuleksid kapist välja ja kirjutaksid "minu auto" teema all oma masinatest. Eestis on rauda ju sitaks, mina küll aru ei saa miks salatsetakse.

Isiklikult meeldib mulle HAMB foorumi õhustik - vennad kirjutavad oma rodidest aga samas niisama jutte on ka piisavalt. Kes on seal käinud see teab.

Paljudel (nagu ka minul, kuna olem oma vitsad juba kätte saanud) on oma liikuritest mitte kirjutamise põhjuseks teatud asutuse vastikud ametnikud.....................

Sellega seoses tuli meelde üks muinasjutt.


Ühel ilusal aga külmal hommikul, lendas värvuke üle lagendiku. Kuna õhk oli kõrgemal õhus jääkülm, külmus värvuke ära ja kukkus alla.
Samal ajal, tuli mööda lagendikku, rohtu mäludes, üks lehm. Lehmad nagu ikka, söövad ja situvad. Parasjagu täpselt seal kohas, kuhu oli kukkunud külmunud värvuke, lasigi lehm oma soolestiku tühjaks ja otse värvukesele peale.
Kuna sitt oli soe, soojendas see mõne aja pärast üles ka värvukese. Värvuke lõi silmad lahti, ja kuna tal oli nüüd hea ja soe olla, hakkas säutsuma.
Lehmast nats maad tagapool, kõmpis sama rada mööda, üks kass. Kass jäi korra kuulatama, ning siis sööstis värvukese juurde, kes siiani sita sees kinni oli ja siiani veel säutsus. Kiisu võttis värvukesel turjast kinni ja tõmbas ta sita seest välja, ning seejärel pikemalt mõtlemata, pistis värvukese nahka.

Ja siit ka kolm moraali:

1. Kõik ei ole veel su vaenlased, kes sind täis situvad.
2. Kõik ei ole veel su sõbrad, kes su sita seest välja aitavad.
3. Kui sul on hea ja soe olla, siis hoia oma suumulk kinni, ning ära säutsu sellest tervele maailmale.

Just selle pärast jäetaksegi oma autost kirjutamata.

Kui nüüd teemasse, siis kui mingi asi hakkab hääbuma, võetakse tavaliselt selle vastu ette midagi. (Sama teema on näiteks firma ja kasum). Kui ikka hakkab nutuseks kiskuma, on vaja mingeid muutusi, mitte nutta taga vanu võitluskaaslasi ja süüdistada, veel olemas olevaid liikmeid. Juhul kui omanike/modede meelest ongi siinse asja point arhiiv, siis ma olen oma aega ikka väga valesti sisustanud.
Miks te hoiate, kümne küünega ja hambad ristis, kinni ühest ajale vaikselt jalgu jäävast, foorumist? Miks mitte ajaga kaasas käia? Äkki oleks mõtekas asja arendada, selle asemel, et ta arhiiviks muuta. Potensiaali ju on, või oli?
Mulle ei jõua kohale, kas te ei saa aru või ei taha saada... See foorum oli/on paljude jaoks nn. kodufoorum. Aina paisuvate keelamiste käskimistega ei muutu midagi paremaks, vaid aina suurem oht on hääbuda, muutuda arhiiviks. Kas seda te tahategi? Kuidas avatakse rüüsleri uks, ma ostsin uue klepsu aknale ja ost-müük?

Suured sõnameistrid, poetage mõni konkreetne ettepanek ka jutu sekka. Foorumi loojatelt ei saa midagi nõuda ja ei pea nemad meile meelelahutust pakkuma.
09.12.2011 at 00:07
viplala
Vanasti oli lõbusam
quote:


Suured sõnameistrid, poetage mõni konkreetne ettepanek ka jutu sekka. Foorumi loojatelt ei saa midagi nõuda ja ei pea nemad meile meelelahutust pakkuma.


See ei ole avatud lähtekood, kui sa ei ole veel aru saanud. Huvi korral, oleks ka pakkujaid.
09.12.2011 at 00:15
hunt
 
Vanasti oli lõbusam
Ise olen nii tqhq kui 4x4 foorumite igapäevane lugeja.

Huvitav jah, et asjad arenevad risti vastupidi ... enne 4x4-s vähem postutusi .. nüüd mõni laupäev siin 5 tk, seal aga elu areneb hooga...



____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
09.12.2011 at 01:25
camaro89
 
Vanasti oli lõbusam
Aga alati on igal teol ja tegemisel ju põhjus ja tagajärg ...... minustki sai mingil hetkel ainult foorumi lugeja!
10.12.2011 at 12:32
camaro89
 
Vanasti oli lõbusam
quote:
camaro89: Aga alati on igal teol ja tegemisel ju põhjus ja tagajärg ...... minustki sai mingil hetkel ainult foorumi lugeja!
Foorimumi sulgemise poolt ma pole ...... pigem vastupidi ja igale probleemile on valdavas enamuses ka lahendus :D
10.12.2011 at 12:34
peep
 
Moderator
Vanasti oli lõbusam
Sulgema ei hakka keegi midagi, see on iga-aastane "foorum sureb välja, maailm saab otsa" teema. Võiks ju vanad teemad uuesti läbi lugeda aga kordamine olevat tarkuse ema.

Seega siis kordame üle, naljanurka, prüginurka ja kirbuturunurka ei tule ka sel aastal. Moderaatoritel jääb endiselt alles õigus kehtestada reegleid ja nende täitmist jälgida. Hoolimata sellest, et keegi peab sellist tegevust valeks, rumalaks, ebapädevaks jne. ja hoolimata sellest, et tal võib vahel õigus olla. Usaraua teema parema kajastamisega seonduvaid ettepanekuid oleme minevikus ridamisi ellu rakendanud ja ka uued ettepanekud ei jää vastukajata ning on igati teretulnud. Me ei luba, et 100% kõik ettepanekud käiku lähevad. Saiti ümber programmeerima keegi ei hakka, hea või halb aga selline ta meil on.

Samuti ei kavatse neli foorumi haldamisega tegelevat isikut anda lubadust kirjutada uusi artikleid või muud sisu, et ülejäänutel lõbusam oleks. Olemasolevate artiklite tasemel kaastöid võtame vastu kahel käel ja rõõmuga nende poolt kes oskavad, teavad, tahavad jne. Eriti on kaastööd oodatud neilt, kes pole sisu kvaliteediga rahul. Kus viga näed laita seal tule ja aita.

Ülaltoodu põhineb lisaks meie isiklikele eelistustele faktil, et foorumis on viimase 30 päeva jooksul viibinud 964 sisseloginud ja umbes 2x rohkem sisselogimata kasutajaid, ning jätkuvalt rohkearvulisel usaraua teemalistel postitustel. Ei näi lõpu moodi...
10.12.2011 at 13:51
newton
 
Moderator
Vanasti oli lõbusam
Minul ei ole mingit probleemi foorumi tehnilise arendus- ja haldustegevuse üleandmisega kellelegi teisele, kui arenduse suunad ja arendaja usaldusväärsus on ka teistele modedele vastuvõetavad. Kindlasti tuleks kasuks, kui keegi sellega rohkem tegeleks kui mina.
quote:
See ei ole avatud lähtekood, kui sa ei ole veel aru saanud. Huvi korral, oleks ka pakkujaid.
Milliseid innovaatilisi ettepanekuid ei saa teha enne, kui PHP kood on silme ees? Nagu öeldud, annab sedagi korraldada.

Mis puudutab käske ja keelde, siis milline hetkel keelatud tegevus aitaks foorumis sisulist arutelu juurde tuua ja süvendada?

Ma saan aru ka kodufoorumi mõttest ja sellest, et igaüks tahaks oma kodus ikka oma äranägemise järgi käituda, ja see ilmselt töötabki, kuni kodus veel sadu ja tuhandeid erinevaid inimesi pole. Kui neid aga nii palju koguneb, tekib paratamatult ka inimesi, kelle meelest kodu pole kodu, kui see pole kaunistatud roosade dildode ja haakristidega ning seal igal teisel õhtul korralikult laastavat läbu maha ei peeta. Jällegi paratamatult keegi "kannatab", nii seda lubadades kui ka keelates.
10.12.2011 at 14:37
mrtn
Vanasti oli lõbusam
Üks asi veel: eelpool mainitud mugavate dinosauruste ja facebooki aegadel internetti jõudnute vahel olev lõhe ja sellest tulenevad erinevad vaated foorumi arengu osas ("onu, sa ajad iba") ei tõmbu mitte kokku vaid laienevad ja see on paratamatu põlvkondade vaheline erinevus, sama vana kui inimsugu, siin lihtsalt omamoodi kontekstis. Aasta aastalt muutuvad interneti kasutajad rohkem sisu tarbijateks, mitte tootjateks. Osaliselt muutub sisu tarbimine ja sellele reageerimine ise sisu tootmiseks (suhtlusvõrgustikud), aga vanas maailmas nagu siin, sünnib kvaliteetsisu vanal moel ja selle integreeritus ja üheseltmõistetavus peavad jääma olemasolevate reeglite tulemiks.

Kui mina esimest päeva arvutisse jõudsin, tuli selleks, et arvutist midagi ägedat välja tuleks, ise programm kirjutada. Sama siinse foorumiga.

<-- silitab habet.
10.12.2011 at 20:47
Vanaisa
  
Moderator
Vanasti oli lõbusam
mrtn´le lisaks - ei ole vaja "toota" foorumi sisu vaid (hobi)autosid.


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
10.12.2011 at 21:03
anryo
  
Vanasti oli lõbusam
Väike ja kodune foorum ongi minu arvates mõnus. Ja eriti mõnus on veel, et inimesed tunnevad teineteist isiklikul tasemel ka väljaspool foorumit.
See, kellele ei meeldi, see ei postita / loe. Ja kellele meeldib, see ei virise. Jätkame samas vaimus!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
11.12.2011 at 15:18
Kummipuru
 
Vanasti oli lõbusam
quote:
anryo: Väike ja kodune foorum ongi minu arvates mõnus. Ja eriti mõnus on veel, et inimesed tunnevad teineteist isiklikul tasemel ka väljaspool foorumit.
See, kellele ei meeldi, see ei postita / loe. Ja kellele meeldib, see ei virise. Jätkame samas vaimus!
Arvan kah, et kui mõistlikke ettepanekuid arendamiseks pole, ei tasuks vinguda, et igav on...
Ja nagu kodanik "vanaisa" juba ütles: rohkem tegusid ja vähem juttu...
11.12.2011 at 19:59
Willie
Vanasti oli lõbusam
Olen ka siinse foorumi pikaaegsem lugeja ning ei kavatse küll lugemist lõpetada, kuna pole naljanurka. Jänkiraua teema on ikka olnud hingelähedane ja aegade jooksul on erinevat rauda omatud, nüüdki üks Chrysler hoovis. Tsikli poolest ka HD ja ega see pisik kuhugi kao. Sihin juba pikemat aega hobiautoks ühte Dodge toodangu eksemplari ja siinne foorum on päris hea infoallikas esilekerkivatele küsimustele vastuste leidmiseks. Jätkake aga samas vaimus ja meilgi ju omad teadmamehed ja asjapulgad olemas. Ja muidugi ei saa märkimata jätta, et lõbusama vahelugemise eest on aastate jooksul ikka hoolitsenud herr Pärtel.

Niikuinii on enamus lugejaid ka teiste foorumite jälgijaid ja sealsed naljanurgad dubleerivad omavahel üsna usinalt. Sama oli ka siin, kui siit leitud naljad kopiti biker.ee naljanurka ja ka vastupidi.
11.12.2011 at 21:09
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Vanasti oli lõbusam   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.