register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Vanasti oli lõbusam   1 2  
Poster Message
kps
 
Vanasti oli lõbusam
Eks neid piinlikke pause ole igal pool võimalik täheldada. Antud foorumi kontekstis on täiesti arusaadav, et raske on noort verd selle pisikuga nakatada, mis paljuski selle foorumi on algselt loonud. Mida aeg aga edasi, seda taskuid laostavamaks selle foorumiga seonduva autopargiga tegevus muutub, kuna suure algustähega Usa Rauda kahjuks enam juurde ei toodeta, mida selles foorumis kahjuks kõige enam hinnatakse ja ihaldatakse. Aparaadid ise vananevad ja muutuvad rariteetsemaks ja kontingent, kelle rahatasku seda võimaldab, järjest väiksemaks jääb.

Minugi eksirännakud on mitmeid kordi usa rauani viinud, aga peale ajutise kasutamise pole sellest rohkemat midagi välja tulnud. On nii mõnigi eurooplane oma käega taastatud (üks neist ka pisut vanem) ja lisaks täielik pisik neljaveoliste sõiduautode järele, mida ka hunnikus oman ja ise paljuski hooldan ja remondin ning selle tõttu on ka vaba aeg asja paika pannud. Üheks põhiliseks miinuseks sai minule tegelikult see, et raske on leida pikemaajaliseks tegevuseks pinda, kus saaks üles ehitada mõni korralik 2000+ VAN'i laadne isend :(. Ja kuna ei huvita eriti kellegi teise kätetööga valminud ilus aparaat, vaid meeldib nautida oma kätetöö vilju siis sinna see ongi jäänud ja lähiajal ka kindlasti jääb.

Mis nüüd aga kogu ülevaltoodu point - ma pole lakanud seda foorumit külastamast sõltumata sellest, et siin on tõesti viimasel ajal suhteliselt vaikne. See on nagu hea harjumus käia kiikamas, mis selles valdkonnas lahedat toimub.

Mis ma kõigile vanadele kaladele ja ennast üleliia õhku täis ahminud tegijatele soovitan teha selle foorumi paranemiseks - ärge kurat "tapke" ja tampige maa alla noort verd peale nende esimest postitust siia foorumisse. Las nad olla alguses kõvatajad või jutumehed, millestki saabki see ju kunagi alguse. Nii kaob igasugune tahe suhteliselt kiirelt, kui isegi kodukandirahvas koheselt kirve pähe kinni lööb ja tulemuseks on järjekordne streetracer pigem odava bemmiga (ei streetrace ega bemm pole selles kontekstis halvustavalt mõeldud vaid maine, mis see kooslus on loonud)! Ja kui minu jutt nüüd kelleski kohe tekitab küsimuse, et "ah mida see ahv ka nüüd räägib, või toogu mõni näide", siis vot see ongi see asi, kus oleks vajalik iseendaga toimuvas pisut ringi vaadata ja mõelda "kas ma olen tõesti midagi tähele panemata jätnud seda foorumit kasutades".

Peace ja keep up the good work!

PS! Kui tõsise USA raua "minu auto" teemat on vaja pildimaterjaliga ja jutuga täiendada siis Tartu maakonnas võtaks kasvõi ise mõne huvitava objekti valmimise luubi alla ja käiks kasvõi mitmed korrad aastas rahvale vaatamiseks ja lugemiseks täiustusi kogumas ja avalikustamas (teada on, et paljud kel kuldsed käed, pole arvutite ja muuga väga "sina" peal).


Edit: vähe sõbralikum link tehtud ja ka parema kvaliteediga.

____________________________
Worst signature ever!
11.12.2011 at 21:14 2 edits. Last edited 13.12.2011 at 21:16 by kps
tarmo4x4ee
Vanasti oli lõbusam
quote:
BlingBling: Igal pool tuleb ikka BMW teemaks. Miks? Miks mitte ford sierra või suured maasturid. Ma ei saa aru, kas see on viha selle 3% vastu kes reegleid ei järgi või kõigi. Minu jaoks on BMW igapäeva liikur ja hea on ju teada kuidas näiteks odavalt salongi ventikat vahetada või kuhu diagnostikasse minna ? või mitte?

See et mul on bmw ei tee minust rullnokka ja rocki vihkajat

See kõik tore, aga seda, kuidas BMW salongi ventikat vahetada ei pea ju siit foorumist saama küsida? Või sain ma millestki valesti aru?
Minu teada on neid BMW foorumeid mitu tk, kus kindlasti teadjad mehed koos.

Aga foorum on ikka lahe ja nagu öeldakse "keep up the good work!" :)
11.12.2011 at 22:00
Märt
Vanasti oli lõbusam
Alati on ju huvitav vanemaid poste lugeda:) Allpool siis väike lugu uue "driveri" tekkimisest:)

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=7478

Teemasse ka, kui öelda pole midagi, siis tuleb lugeda. Kuna ise midagi valmis teha ei oska, siis käingi vaikselt piilumas, mis oskajad teevad.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
12.12.2011 at 14:25
partel
  
Vanasti oli lõbusam
Heh, et riik peaks appi tulema, et foorumit sisukamaks muuta?

Vihjeks, et riigid on pankrotis.

Eks see ole see õpitud abitus, et kui piisavalt vinguda, siis tuleb keegi hea onu ja lahendab probleemi.

Karm tõde on sageli see, et ainus võimalus midagi tehtud saada on seda ise teha.

Mina vast olen pisut panustanud selle saidi kaasasutajana ja mingil määral ka dragi teerajajana.

See on hindamatu kogemus, võistlusauto ehitamine on vaid murdosa kogu drag racing operatsiooni juhtimises, mida saab kasutada ka igapäevaelus. Pean olema tänulik alguses Laurile ja mõistagi Erkkile, et selle võimaluse andsid, mitte et nad ise minu tegevusest kasu ei saanud.

Praegu tagasi vaadates vangutan pead, et pidin ikka fänn olema, et nii palju tunde sisse panin.

Hetkel tegelen rohkem paari teise huvialaga, ei ole aega 16 tundi päevas dragi uurida, et NHRA jms uudiseid kajastada. Oleks NHRA'sse läinud mõni aeg tagasi, oleks võib-olla assistant crew chief $100,000 aastapalgaga. See selleks.

Samas, ega kvalifikatsioon pole kuhugi kadunud, peale "kordusõppust" saaks Pro Modiga hakkama, mitte tipptasemel muidugi.

Foorumist:

See on ikkagi kodufoorum, nagu Anryo ütles, siis vanemad olijad tunnevad teineteist ka väljaspool foorumit juba aastaid. Muuseas, minu traagika on see, et mind tunnevad kõik nägupidi, aga mina ei tunne kõiki neid. Siis peab mõistatama, et kes see oli, kes tuli "Oh, tere Pärtel! Las ma teen sulle õlle välja!" :)

Samuti on hea, et liikmed on üsna erinevatel elualadel. Kui on autoväline küsimus, siis keda usaldada rohkem, kas mõne teise foorumi tundmatut liiget või tqhq staazikat liiget? See pole ju mingi küsimus.

Mis sisusse puutub, siis erinevad projekti on alles töös, see et igapäevaselt ei kajasta ei tähenda ju, et ameerika autondus on välja surnud.

Avakruisidel, ABCS'l on ikka midagi näidata.



____________________________
_
12.12.2011 at 14:31
BENBEN
  
Vanasti oli lõbusam
Selle kohta, et vanasti oli lõbusam võin öelda, et oli jah. Põhjusel, et enda teadmised olid selle teema pealt kasinamad. Nüüd koos foorumiga arenedes ei viitsi ju iga tatipritsimise ja eitede moodi kiljumise peale sissegi logida, rääkimata vastu kirjutamisest. Vanasti oli see selline asine foorum, muheda olekuga, teineteisest lugupidav (sa said ju bjuutil nende samade nägudega pärast kokku) nüüd on lihtsalt kasutajaid rohkem ja saab salaja sappi pritsida. selle pärast ei viitsigi vanemad olijad enam kirjutada ja uutel pole midagi kirjutada(pole teadmisi) ja siis hakataksegi kirjanduslikku foorumit üllitama, tahad suhelda, helista ja lähme joome paar õlut, teeme piljardit, sõidame karti, näiteks.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
13.12.2011 at 11:34
hents99
  
Vanasti oli lõbusam
Mina arvan, et foorumis ei käi sisutihe arutelu enam seepärast suure hooga, et aeg on niipalju edasi läinud ja väga palju pole enam avastada. Näiteks ca 10a tagasi linnapeal nähtud Camaro/Firebird tekitas tugevaid emotsioone, aga hetkel enam mitte, see on suht-koht tavaliseks saanud.

Infot ei pea enam nii väga küsima, vaid vähegi leidlikum lugeja otsib, mitte lihtsalt ei küsi. Varem oli ka raskem netiavarustest infot leida.

Mulle isiklikult meeldib, et niisama pläma on vähem ja asjalikku sisu rohkem. Mis sest, et üldiselt uute postide arv on väiksem, järelikult on ka mõttetut möla vähem. Vahepeal tundubki, et mõned postitavad vaid seetõttu, et neil on igav ja/või suhtlemisvaegus.....kunagi ei tule nendelt arukat tehnilist teavet(sest nad ilmselt ei valda seda ega ka foorumi algupärast konteksti), vaid pigem põhjendamatut vaidlust ja ärapanemist. Nimesid ei nimeta.

Edu ja jõudu kõigile!

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
13.12.2011 at 02:14
hunt
 
Vanasti oli lõbusam
Tegelt pekske Pärtlit !

Tema kõiges süüdi !

Oleme ausad, et suurimat arutelu tekitasid ikka temapoolse aktiivse osavõtuga teemad.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
14.12.2011 at 11:56
PlyVal64
Vanasti oli lõbusam
quote:
peep: Hea tähelepanek, olen ka ise selle peale mõelnud ! Järgnev mõtisklus ei puuduta mittte ainult tqhq'd vaid enamust Eesti autofoorumeid mida satun lugema.

Aktiivselt postitav seltskond on väikesearvuline ja püsiv olnud läbi mitme aasta. Ei oma statistikat kuid pakun, et kasutajate keskmine vanus on tõusnud enam-vähem võrdselt foorumite endi vanusega.
Jup, Peep, nii see on. Ja vanuse suurenemisega tulevad kas uued huvid või vanad tagasi või... Ise loen/kirjutan hetkel seda kõrgelt mägedest Andorrast ja kuna miskit raua-teemalist pole viimase 7 nädala jooksul silma-kõrva jäänud, pole olnud põhjust ka kajastada. Küll olen kirjutanud pika reisikirja purjetamisfoorumsse ja säädnud üles tuhatkond pilti. Ise tunnen siin tqhq's just reisikirjadets puudust, mida kasvõi Sina vanasti isuga tegid. Aga ka Sinu suundumus on ju muutunud kõverteedel sõitmisele, seega pole miskit imestada.
16.12.2011 at 11:08
peep
 
Moderator
Vanasti oli lõbusam
Kirjutan heameelega, kuid eredamatest asjadest millega olen viimased aastad tegelenud isegi nime poolest teemalähedased ettevõtmised, nagu Mustangi külastamine kahjuks kvalifitseeru. :D Lähiajal on teema ca. 2000 hj. aga jällegi, mitte Pro Modified vaid Rapa Nui...ja see ei ole dragi klass... :)

Kui kõik plaanikohaselt sujub, siis ehk sügisepoole saan omalt poolt üht-teist muljetada, mis siinsele sihtgrupile huvi pakub. Samas siin on kindlasti kümneid kui mitte sadu isikuid kellel on isiklikke usaraua teemalisi elamusi-kogemusi mida tasuks teistega jagada. Muide, selleks ei pea olema keele- ja kirjanduse eriklassi lõpetanud, mõned pildid ja julge pealehakkamine on kindel võit. ;)
16.12.2011 at 00:22 2 edits. Last edited 16.12.2011 at 00:23 by peep (Moderator)
Olds
  
Vanasti oli lõbusam
quote:
BENBEN: Selle kohta, et vanasti oli lõbusam võin öelda, et oli jah. Põhjusel, et enda teadmised olid selle teema pealt kasinamad. Nüüd koos foorumiga arenedes ei viitsi ju iga tatipritsimise ja eitede moodi kiljumise peale sissegi logida, rääkimata vastu kirjutamisest. Vanasti oli see selline asine foorum, muheda olekuga, teineteisest lugupidav (sa said ju bjuutil nende samade nägudega pärast kokku) nüüd on lihtsalt kasutajaid rohkem ja saab salaja sappi pritsida. selle pärast ei viitsigi vanemad olijad enam kirjutada ja uutel pole midagi kirjutada(pole teadmisi) ja siis hakataksegi kirjanduslikku foorumit üllitama, tahad suhelda, helista ja lähme joome paar õlut, teeme piljardit, sõidame karti, näiteks.
Just nimelt. Kuna viimastel aegadel on foorumis pea olematu arutelu huvitavatest projektidest ja tehnilistest lahendustest, siis külastan USA foorumeid ja ammutan teadmisi sealt. On foorumeid, kus niisama "register here" nuppe ei ole ja pead maksma väikese summa krediitkaardilt, et üleüldse kasutajaks saada. See on tegelikult hea lüke-hoiab ära mõtetud teemad ja asjast räägivad inimesed, kes seda ka valdavad

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
17.12.2011 at 11:55 1 edit. Last edited 17.12.2011 at 11:55 by Olds
Astro SS
Vanasti oli lõbusam
Natuke reisikirjadest, siis ka mul õnnestus sel aastal Meerikale ring peale teha (põikasin ka korraks Kanadasse) , sai ka käidu aasta suuremal diiselkastikate kogunemisel, mille raames toimus draggrace ja sledpull :devil -- need taadid on ametlikult hullud :D ja meie tegemised on nagu tite peer vannis

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
17.12.2011 at 13:34 1 edit. Last edited 17.12.2011 at 13:35 by Astro SS
Ri-Q.
 
Vanasti oli lõbusam
quote:
Astro SS: Natuke reisikirjadest, siis ka mul õnnestus sel aastal Meerikale ring peale teha (põikasin ka korraks Kanadasse) , sai ka käidu aasta suuremal diiselkastikate kogunemisel, mille raames toimus draggrace ja sledpull :devil -- need taadid on ametlikult hullud :D ja meie tegemised on nagu tite peer vannis
Ja millisest teemast ma saan rikkaliku pildimaterjaliga illustreeritud reisikirjeldust lugeda?

____________________________
REC
BB
17.12.2011 at 18:07
madis
Vanasti oli lõbusam
Probleem minu silmade läbi:

1) asjalik teemaalgatus
2) Siis keegi keerab offtopicuks
3) Siis hakatakse mölisema ja lahmima
4) Teema kinni.

Mõistlikum oleks läbu välja visata või offtopicu eest väike bänn panna.
09.01.2012 at 20:05
pimeroolis
Vanasti oli lõbusam
... noh aga kui pidada üks topikutest just sellisen, kus saavad vabalt müristada püsivad teised topikud puhtamana... :smokin noh minu arvamus, või jookseb umbe...?

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
10.01.2012 at 21:59
hents99
  
Vanasti oli lõbusam
quote:
pimeroolis: ... noh aga kui pidada üks topikutest just sellisen, kus saavad vabalt müristada püsivad teised topikud puhtamana... :smokin noh minu arvamus, või jookseb umbe...?

See ei toimi....ja kui toimiks, oleks samuti üpris õudne.

Mina toetaks Madise mõtteavaldust. Viimane teema oli minu arvates päris konstruktiivne, võibolla teema küsimus kaldus veidi kõrvale, aga oli ikkagi asjalik. Aga kuna euro vs usa auto teemas usa auto kohta käivat kriitikat ei lubata, tuli kiire taba, mis seal ikka. Arvestades foorumi konteksti on see arusaadav. Lõpp läks ka puhtalt mölaks, aga selle oleks võind ju kustutada ja siiski edasi minna.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
10.01.2012 at 22:46
Vanaisa
  
Moderator
Vanasti oli lõbusam
enamus mölamehi kustutamist ei näe, kasvatuslik efekt seega olematu.
Mõned räuskamised sai ikka ka ära kaotatud.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
10.01.2012 at 22:57
wagoneer
Vanasti oli lõbusam
Sain minagi omad vitsad kätte :D kui oma ühest auto ostu soovist plärasin. Ja krt näe ei olegi veel sellist toonud :D

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=9991

Aga muru oli vanasti alati rohelisem ja taevas oli sinisem ning linnukesed laulsid hoopis ilusamalt.
Nii lihtsalt oli on ja jääb.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
18.02.2012 at 19:36
christian
  
Vanasti oli lõbusam
Ja ka oma naine oli kunagi löbusam ja ilusam....
19.02.2012 at 09:38
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Vanasti oli lõbusam   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.