register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.  
Poster Message
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Tere!


Peale pikka autootsingut sai otsustatud sellise isendi kasuks. Esimene ameeriklane (eelnevad autod on olnud VW, Peugeot ja Fiat). Kuna Vision, New Yorker jms. on alati meeldinud siis peale mõne auto vaatamist sai toodud eile õhtupoolikul (29.02.2012) see Vision.
Kindlasti oli otsustamisel suur roll auto värvil ja sisul (hall nahksisu).

Natuke andmeid ka...

Esmane registreerimine 31.05.1995 ja esmane registreerimine Eestis 02.03.2005. Eelmise omaniku käes on auto siis olnud sellest ajast saadik ja tundub, et on korralikult hoitud/hooldatud (tegu oli üldse väga meeldiva Härraga )

Töömaht: 3518cm3
Võimsus: 155kw/211hj
Bensiin-kat
Tühimass 1720kg/Täismass 2100kg
Pikkus 5250mm/Laius 1920mm/Kõrgus 1434mm


Mõned pildid auto24.ee kuulutusest kuni saab tehtud korralikud pildid k.a. sisust.










Esmamulje on väga hea... sõidumõnu on super ja üldiselt on tegu siiani parima autoga mida olen omanud.
Edasised plaanid on auto hoida superlux korras mingit prismapaketti ei tee
Lähiplaanidest siis:
õlid/filtrid
xenon (kuidas kellelegi, aga originaaltuled kehvad)
korralik välispesu/poleer

01.03.2012 at 14:17 1 edit. Last edited 09.03.2012 at 00:59 by SFsound
R.Ott
 
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Selle masina disain ei ole mitte just paljudele meelt mööda. Ise kuulun selle vähemuse hulka, kellele see istub. Olen üsna pikalt seda mudelit jälginud ja tundub, et 3.5 vajab väga korrektset hooldust ja ei kannata eriti tallamist. Samas, kui hästi "pommikindel" 3.3 seda liigutaks? Soovin edu ja loodetavasti viitsid selle masina edasist käekäiku ka siin valgustada.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
02.03.2012 at 04:06
ivoalaska
 
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Tegelikult see 3.5 moto ja üldse samasse perekonda kuuluvad on üsna head mootorid. Chrysleritel pigem nõrgemaks küljeks käimakast, mistõttu väga peenestada ei maksa. See 3.5 vist nagunii 3.3 edasiarendus?

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
02.03.2012 at 10:14
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Heh, huvitav teada, et paljudele ei meeldi selle masina disain, niipalju kui ma tean, siis ei ole ühtki tuttavat/sõpra kellele see ei meeldiks. Jah, see 3.5ne vajab tõesti korrektset hooldust. Tallamise kohta raske õelda, ei ole just sportauto - rohkem nagu cruiser. Ise ma raske jalaga ei ole nii, et küll ta kestab :)
Ennem selle auto ostu sai just vaadatud 3.3 ja 3.5 erinevusi. 3.3 oma hädise 118kw'ga on natuke naljakas ja niipalju kui küsitud uuritud sai siis nii pommikindel ta ei ole midagi - just kiideti pigem 3.5.
Masina käekäigust saab kindlasti siit lugeda edaspidi ja ka Chrysler'i klubi foorumist.
02.03.2012 at 10:16
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
quote:
ivoalaska: Tegelikult see 3.5 moto ja üldse samasse perekonda kuuluvad on üsna head mootorid. Chrysleritel pigem nõrgemaks küljeks käimakast, mistõttu väga peenestada ei maksa. See 3.5 vist nagunii 3.3 edasiarendus?

Edasiarendus jah.
02.03.2012 at 10:16
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Tekkis paar küsimust auto kohta. Oskab keegi õelda kuidas sisse lülitada esimesed udutuled? Ja palju on selle masina kütusepaagi suurus?

Samas tekkis ka huvi välja vahetada originaalkõlarid ja stereo - lisada ka mõned võimendid (esialgne plaan näeb ette Nakamichi stereot, 3 ribalisi komponentkõlareid ette ja taha aknalauda 6" x 9" woofreid (jah woofreid mitte midbasse). Woofrikasti ehitada ei taha ja ei näe ka selleks vajadust. Sellega seoses aga tekkis küsimus el. antenni kohta, et kuidas see toimib?
07.03.2012 at 23:29
rescue
 
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
El antenn toimib nii et kui raadio lülitad sisse siis jookseb välja ja kui kinni keerad siis tirib sisse tagasi, meie kliimas ei soovita, tikuvad maru kiirelt kinni jääma ja otsa saama, eriti kui veel tegu aastaringse sõiduvahendiga;)
07.03.2012 at 01:22
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
quote:
rescue: El antenn toimib nii et kui raadio lülitad sisse siis jookseb välja ja kui kinni keerad siis tirib sisse tagasi, meie kliimas ei soovita, tikuvad maru kiirelt kinni jääma ja otsa saama, eriti kui veel tegu aastaringse sõiduvahendiga;)

Tean, et ta nii toimib... pigem oli küsimus mõeldud selles suunas, et kui ma stereo välja vahetan siis kuidas ta toimima jääb.
08.03.2012 at 09:23
Sprot
  
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Udutuled olid PT cruiseril kaugtulede lüliti (rooli küljes olev kang) otsa tirides. Ei tea täpselt kuidas Visionil ag akui on samad konsooli jupid siis võib ehk olla :)

____________________________
'99 Chevrolet Blazer LT 4.3 Vortec V6
08.03.2012 at 10:19
pimeroolis
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
quote:
rescue: El antenn toimib nii et kui raadio lülitad sisse siis jookseb välja ja kui kinni keerad siis tirib sisse tagasi, meie kliimas ei soovita, tikuvad maru kiirelt kinni jääma ja otsa saama, eriti kui veel tegu aastaringse sõiduvahendiga;)
Mul oli eelmisel autul üle kümne aasta Boschi el. antenn ja töötas ilma igasuguste probleemideta. No ilmselt töötaks veel aga auto läks Kuusankoskele. Antenn kodus riiulis. Ei ragistand raadiot ja toimis kenasti. Talvel kipub vahest jääkorra alla mattuma, siis ei lähe lõpuni sisse. Vahest lihtsalt puhastad ja kerge silikoonõliga kokku ja toimib. See Boschi süsteem veab lindiga ja kui isegi mingil põhjusel sisse ei lähe, no näiteks kõveraks läind, jääs, porine... Siis ei lõhu midagi ära. Lihtsalt surrab natuke ja keik. Väänad antenni sirgeks, puhastad ära ja jälle korras. Igati mõnus värk paned autu parki ja antenn läheb ka kokku ei teki võõrastel isu disainida seda. Seal tagatiiva peal minu autulgi oli igati hea koht. Enamus raadiotel see el. antenni lülitus olemas. Uuri juhtmete lülitus manuaali.


____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
08.03.2012 at 20:03 3 edits. Last edited 08.03.2012 at 20:24 by pimeroolis
wahur
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
quote:
SFsound: Tekkis paar küsimust auto kohta. Oskab keegi õelda kuidas sisse lülitada esimesed udutuled? Ja palju on selle masina kütusepaagi suurus?

Samas tekkis ka huvi välja vahetada originaalkõlarid ja stereo - lisada ka mõned võimendid (esialgne plaan näeb ette Nakamichi stereot, 3 ribalisi komponentkõlareid ette ja taha aknalauda 6" x 9" woofreid (jah woofreid mitte midbasse). Woofrikasti ehitada ei taha ja ei näe ka selleks vajadust. Sellega seoses aga tekkis küsimus el. antenni kohta, et kuidas see toimib?

Hei

Esimeste udutulede jaoks peaks piisama kui tulede lülitit tõmmata enda poole, siis saab ka tagumise udutule sisse lülitada.
Kütusepaak peaks olema 18 gallonit ehk ca 68 liitrit.

Elektrilise antenniga ei tohiks olla probleeme, peaks suhteliselt iga uuema raadioga toimima.

wahur
08.03.2012 at 21:59
tfr
 
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
quote:
SFsound:Tean, et ta nii toimib... pigem oli küsimus mõeldud selles suunas, et kui ma stereo välja vahetan siis kuidas ta toimima jääb.

Enamusel viisakatel raadiotel peaks seal vastav ots olema, kuhu antakse pinge peale, kui raadio sisse lülitatud on. Ja mille peale antenn ennast siis kikki ajab.
08.03.2012 at 22:25
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Tänud vastamast, sain targemaks ja leidsin ka uue stereo tagant ANT juhtme :)

Kuna täna sai uus aku tellitud ja peale seda on ka plaanis mahlad uued panna koos filtritega siis ootaks siia natuke selle alast juttu ka.
Mis õli keegi soovitaks ja miks?
Õhufilter ja õlifilter läheb K&N.
Samas ka tekkis küsimus kus asub bensiinifilter ja kas selle vahetamiseks peab olema günekoloog/teadlane?

Edit:

Kuna endale meeldib väga kui on autol nn. dual exhaust siis kuidas seda antud autol korraldada saaks. Endal käis peast läbi 2 pütti aga samas ei taha midagi väga lärmavat - pigem madalat V mootorile omast heli.
08.03.2012 at 23:24 1 edit. Last edited 09.03.2012 at 22:06 by SFsound
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.



24.03.2012 at 23:08
jeebik
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.


Kuna endale meeldib väga kui on autol nn. dual exhaust siis kuidas seda antud autol korraldada saaks. Endal käis peast läbi 2 pütti aga samas ei taha midagi väga lärmavat - pigem madalat V mootorile omast heli.


See hääl hakkab tekkima vist natukane teistel mootoritel.
Enda jeebul küll V8 ja natukene järgi aidatud väljalase, kuid hääled ei ole need, mis õigetel meeriklastel, ja las need hääled neile ka ainuomaseks jäävad...


____________________________
2000 Grand Cherokee 4,7 V8
1997 deville concours 4'6 V8
24.03.2012 at 02:32
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Nii

Hetkel seisab siis masin VKM Motorsis ja ootab kolmapäeva. Kuna mootorisse tuli selline armas kolks sisse :) edasi vaatab mis siis saab...
31.03.2012 at 02:37
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Kuna nüüd tuleb ette võtta mootorivahetus kahjuks...

Siis mis sinna peale Visioni enda 3.3 ja 3.5 veel sobib? 300M 3.5? Või veel midagi?
07.04.2012 at 13:34
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Niikaua kuniks leiab autole uue südame siis üks uuem pilt.

07.04.2012 at 20:08
Check Engine
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Mootorite kohalt midagi väga valida pole. Uuema põlkonna 3,5 asendamine on keerulisem. Samas 40+ hj tuleks kohe juurde. Samas vana mootor uue peale on jälle lihtsam töö. Mõned kel 2,7 on kokku jooksnud on asendanud selle esimese geni 3,5ga. Kui inglise keelest aru saad võid söögikõrvale lugeda siit midagi. http://www.lhforums.net/forums/showthread.php?t=10253&highlight=engine+swap http://www.lhforums.net/forums/showthread.php?t=12079&highlight=engine+swap
08.04.2012 at 10:34
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Vaatasin need kaks linki läbi.. oehh, midagi head seal ei ole. Kuigi uuema tüübi 3.5 oleks nagu väga väga hea.
10.04.2012 at 17:47
SFsound
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Kuna ma olen nüüd täiesti nõutu, siis andke keegi nõu.
Mida edasi?
Autost loobuda ei taha, kap. remont on ka mõte aga nagu mulle õeldi siis kas tasub ikka ära.
11.04.2012 at 18:47
90Deville
 
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Kui autot kasumiga edasi müüa ei plaani, siis vast endale söiduks ja südamerahu huvides tasub ka mootoriremont ära.
Kindlasti odavam tuleks kuskilt lammutusest möni toimiv kone leida, a kas neid üldse on, mis maksavad jne...pealegi ei tea sealt ka kunagi, mille saad.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
11.04.2012 at 19:00
krooks
  
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
Uuri nt Märtenilt või euroromulatest kas kuskil süda pakkuda. Teed vahetuse ja kulged jälle. Samas aga peale kap.rem tead oma autot hästi.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
11.04.2012 at 19:02
sindrinahk
Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.
* olen kasutaja "sindrinahk" naine.

Olen sama isendi ülirahul omanik. Kuigi bensiini joob ohtralt, on 5 aasta jooksul konkreetselt remondi peale raha läinud suht vähe. Korraline hooldus tagab mugava ja rahuldust pakkuva kulgemise. Isegi kodus diivani peal pole nii mugav istuda, kui autoroolis ;)
Kusjuures mootoriga oli mul sama juhtum. Peale õlivahetust jooksis kokku ??? Tekitas palju küsimusi, et, mis siis viga on. Olgu öeldud, et auto toodi Eestisse Jaapanist ja ilmselt oli rohkem seisnud, kui sõitnud. Ehk oli selles probleem, ei tea. Ühesõnaga olin ka probleemi ees, et kas nüüd romulasse ja saan sealt mõne krooni (krooni ajal), või laseb kasutatud mootori peale panna ja sõit läheb edasi. Sai otsustatud kasutatud mootori kasuks. Ei kahetse mitte ainsaks hetkekski!!! Mootori saime Carservice abiga ning mottor+pealepanek läks kroonides minu mäletamistmööda 16000eegi kanti.
Julgen sulle soovitada korralik kasutatud mootor leida ja seda autot mitte romulasse viia. Väga hea auto on!



Kõike head ja külma närvi otsustamisel!
Katrin.
22.04.2012 at 10:58
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chrysler Vision 3.5 V6 1995a.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.