register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 11.09.   1 2 3  
Poster Message
altraditional
11.09.
Ma ei ole küll varem ürituste korraldamisega tegelenud, aga oleks ettepanek selle päeva puhul mingitlaadi cruise korraldada. Mida arvate, kes osaleks?
03.09.2002 at 22:00
tfr
 
11.09.
Kui see hästi korraldada, annab ilmselt TQHQ-le kõvasti publicity-t teha ilmselt. "Ameerika autod kruiisimas Ameerikas toimunud koledate sündmuste mälestuseks" :)
03.09.2002 at 22:48
peep
 
Moderator
11.09.
Loomulikult oli see kolekurb sündmus aga mind isiklikult jätavad need jänkimaa asjad suht. külmaks.
03.09.2002 at 23:50
Fire
11.09.
Mõte üli hea.

Paremat tähtpäeva annab välja mõelda.
Näidata kes on tõeliselt USA ja Ameerika autode patriot, näidata neile uskumatutele, et toetust USA-le on igal pool.

Ise kindel tulija.... 101%

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
03.09.2002 at 00:11
altraditional
11.09.
quote:
peep: aga mind isiklikult jätavad need jänkimaa asjad suht. külmaks.

Külmaks või mitte, tuum olekski rohkem cruisis, kui kuupäevas. Eks sünnipäevadki on rohkem nagu ettekäänded ,et kokku tulla ja pidutseda, midagi muud see päev ju ei tähendagi, sest tegelikult midagi inimesega ei juhtu, et aasta on see või teine.
läks vist pikaks ja segaseks.
Igaljuhul, meediatähelepanu võib selline asi küll tõmmata.
03.09.2002 at 00:16
Fire
11.09.
Mind see päev küll külmaks ei jäta.... (oli ikka uskumatu lugu küll).

Minu arust tuleks propageerida päeva just kui "11 september". Tegelikult tuleks siia kaasata minu arust ka ratturid.

Mingi ülemaailmne Ameerika cruisingu päev....

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
03.09.2002 at 00:23
altraditional
11.09.
Idee kujuneb juba õige laiadele massidele.
Kui nii karmilt ette võtta, peaks reklaamima äkki ka? Miinuspool oleks see ,et igasugu bemuvennad ummistavad siis tänavad ära, näidates, kui 'õiged' nad on.
03.09.2002 at 00:31
tfr
 
11.09.
Ütleme nii, et selle koha pealt jagan ma Peebuga arvamust, et nii hingest seda üritust siin nüüd tähistada/meenutada pole mõtet.

Lihtsalt, kui tahta teiste (ameeriklaste) ebaõnnelt profiiti lõigata, siis see "mälestuskruiis" oleks hea võimalus TQHQ-le avalikku publicity-t teha. Aga sellisel juhul peaks ta ikkagi TQHQ-üritus olema - et ameeriklased ja ameeriklased only, Jalgratturid, bemuvennad ja minusugused jaapani autodega groupied jäägu välja :)
03.09.2002 at 00:40 Last edited 03.09.2002 at 00:40 by tfr
Fire
11.09.
quote:
udu56: Idee kujuneb juba õige laiadele massidele.
Kui nii karmilt ette võtta, peaks reklaamima äkki ka? Miinuspool oleks see ,et igasugu bemuvennad ummistavad siis tänavad ära, näidates, kui 'õiged' nad on.

Eks ta ole, kindlasti on selle ürituse vastaseid, kuid ma ei usuks et bemuvennad tahaksid olla mingid Osama sõbrad, eks nad peavad lihtsalt leidma oma tähtpäeva ja ma ei usu et keegi läheb siis ameerika autodega tänavaid plokeerima.
Ürituse peaks korraldama vaatamata sellel kas see ületaks uudiste künnise või mitte. Kuigi uudiste agentuure ja ajalehti tuleks asjast teavitada.
Muidugi tuleks enne teha kindlaks kas ideel on järgijaid.
Reklaamiks on esialgu see lehekülg ma arvan et piisav.

Asjas on igastahes Pointi.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
03.09.2002 at 00:46 Last edited 03.09.2002 at 00:54 by Fire
Fire
11.09.
quote:
tfr: Ütleme nii, et selle koha pealt jagan ma Peebuga arvamust, et nii hingest seda üritust siin nüüd tähistada/meenutada pole mõtet.

Lihtsalt, kui tahta teiste (ameeriklaste) ebaõnnelt profiiti lõigata, siis see "mälestuskruiis" oleks hea võimalus TQHQ-le avalikku publicity-t teha. Aga sellisel juhul peaks ta ikkagi TQHQ-üritus olema - et ameeriklased ja ameeriklased only, Jalgratturid, bemuvennad ja minusugused jaapani autodega groupied jäägu välja :)

Minu arust ei ole see teiste ebaõnnelt profiiti lõikamine, vaid puht südamlik kaastunde avaldus Ameerika rahvale.
Kindlasti peaks see üritus olema Americans only.
Kuigi samat mõtteviisi jagavad inimesed peaksid saama ka ennast väljendada.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
03.09.2002 at 00:52 Last edited 03.09.2002 at 00:52 by Fire
kongo
 
11.09.
väike cruising olex mõeldav.
paluda lahkelt kentmani usa saatkonna esine
kentmani tänava lõik avada läbisõiduks.
just cruising mitte burnout

Peace .)
04.09.2002 at 09:07
Fire
11.09.
quote:
kongopongo: väike cruising olex mõeldav.
paluda lahkelt kentmani usa saatkonna esine
kentmani tänava lõik avada läbisõiduks.
just cruising mitte burnout

Peace .)

Loomulikult peab üritus olema rõhutatult viisakas.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
04.09.2002 at 09:15
smr
11.09.
quote:
Fire: Mõte üli hea.

Paremat tähtpäeva annab välja mõelda.
Näidata kes on tõeliselt USA ja Ameerika autode patriot, näidata neile uskumatutele, et toetust USA-le on igal pool.

Ise kindel tulija.... 101%

eee.... usa patrioot??
et kes pole meie poolt, on meie vastu?

loodan väga, et usa riiklikku mentaliteeti ei võta üle siinsed usakate omanikud, muidu kaotavad need siiani rahvasilmis imestus ning positiivset vastukaja (vastukaaluks SR) omanud autod selle.
04.09.2002 at 10:14
Fire
11.09.
quote:
smr:
quote:
Fire: Mõte üli hea.

Paremat tähtpäeva annab välja mõelda.
Näidata kes on tõeliselt USA ja Ameerika autode patriot, näidata neile uskumatutele, et toetust USA-le on igal pool.

Ise kindel tulija.... 101%

eee.... usa patrioot??
et kes pole meie poolt, on meie vastu?

loodan väga, et usa riiklikku mentaliteeti ei võta üle siinsed usakate omanikud, muidu kaotavad need siiani rahvasilmis imestus ning positiivset vastukaja (vastukaaluks SR) omanud autod selle.

Ok, võibolla sai asi veidi karmilt esitatud, aga rahulikus cruisingu ürituses ei oska ma midagi negatiivset küll leida. Ega keegi ei hakka ju lippe põletama ja muid lolluseid tegema.


____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
04.09.2002 at 10:21
smr
11.09.
quote:


Ok, võibolla sai asi veidi karmilt esitatud, aga rahulikus cruisingu ürituses ei oska ma midagi negatiivset küll leida. Ega keegi ei hakka ju lippe põletama ja muid lolluseid tegema.


negatiivne on see, et tood siia sisse poliitika ning eeldad, et kõik on kahe käega usa poolt.
sry, kuid nii see pole
04.09.2002 at 10:50
BlueStang
 
11.09.
Ma natuke kahevahel. Cruise nagu rohkem selline lõbus üritus.
Kui aga teha, siis tõesti ainult "ameeriklaste aeglaselt liikuv kolonn" kaastundeavaldusena hukkunutele - leinalint antenni küljes ja juba ette peab välistama igasuguse "kummivilistamise".
Iseenesest ei tohiks üritus väga kontekstiväline olla, kui mainida, et see sündmus oli kallaletung läänelikule demokraatiale üldisemalt.
Samas aga on Mr. President natuke lolliks läinud igasugustele araablastele sõjakuulutamistega - see sündmus vist mõjus tolle hetke üleelanud istuvale presidendile ka mentaalselt. Nii, et lahtisi küsimusi on õige mitu minumeelest?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
04.09.2002 at 10:52 Last edited 04.09.2002 at 10:53 by BlueStang
altraditional
11.09.
Minu nägemuses oleks asi ka rahulikult aeglaselt liikuv USA autode kolonn. Aga poliitika poolepealt ma ei mõelnud veel, see võib jah probleeme tekitada, et meie kasutame teiste õnnetust enda promomiseks, jne.
04.09.2002 at 11:16
smr
11.09.
quote:
BlueStang:
Iseenesest ei tohiks üritus väga kontekstiväline olla, kui mainida, et see sündmus oli kallaletung läänelikule demokraatiale üldisemalt.
Samas aga on Mr. President natuke lolliks läinud igasugustele araablastele sõjakuulutamistega - see sündmus vist mõjus tolle hetke üleelanud istuvale presidendile ka mentaalselt. Nii, et lahtisi küsimusi on õige mitu minumeelest?

kuna see on ikkagi autofoorum, siis ehk jätaksime poolitilised hüüdlaused ning ärgem hakakem siin fleimi tekitama.

üritusest: minuarust halb idee siduda autod ja poliitika. tee päev enne või päev pärast toda kuupäeva.
04.09.2002 at 11:24
Fire
11.09.
quote:
udu56: Minu nägemuses oleks asi ka rahulikult aeglaselt liikuv USA autode kolonn. Aga poliitika poolepealt ma ei mõelnud veel, see võib jah probleeme tekitada, et meie kasutame teiste õnnetust enda promomiseks, jne.

Jah, poliitiline oleks see asi kindlalt, seda isegi ei saagi teist moodi võtta, kui seda kardetakse peaks asja kindlasti katki jätma.
Mis aga promomisse puutub siis ei tohiks lihtsalt mingeid nimesid esile tõsta, lihtsalt ameerika autode cruising "11 septembri sündmuste mälestamiseks".
Aga mis ma ikka koguaeg seletan.
Kui asi toimub olen tulija, kui ei siis mida iganes....

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
04.09.2002 at 11:27
peep
 
Moderator
11.09.
Iga asi saab vaid siis toimuda kui teda korraldatakse. Kui on olemas ajakava, sõidu marsuut ja juhtauto, küll siis rahvast tuleb kohale - selles pole kahtlust.

Peale 9/11 oli meil siin pikk temaatiline vestlus ja selgus, et foorumi liikmed omavad väga erinevat suhtumist nii kristlased/moslemid teemasse kui ka üldiselt poliitikasse. Kahjuks ma ei suuda seda leida, vist läks kustu foorumi ületoomisel ???

Minul ei ole mingit probleemi 9/11 cruisata, kuigi US kui riigi suhtes ma mingeid sooje tundeid ei oma. Tsurkadega on ka nii nagu on, vene sõjavägi on läbitud ja illusioone rahvaste sõprusest pole ammu enam.
04.09.2002 at 11:38
smr
11.09.
quote:
Fire:
quote:
udu56: Minu nägemuses oleks asi ka rahulikult aeglaselt liikuv USA autode kolonn. Aga poliitika poolepealt ma ei mõelnud veel, see võib jah probleeme tekitada, et meie kasutame teiste õnnetust enda promomiseks, jne.

Jah, poliitiline oleks see asi kindlalt, seda isegi ei saagi teist moodi võtta, kui seda kardetakse peaks asja kindlasti katki jätma.
Mis aga promomisse puutub siis ei tohiks lihtsalt mingeid nimesid esile tõsta, lihtsalt ameerika autode cruising "11 septembri sündmuste mälestamiseks".
Aga mis ma ikka koguaeg seletan.
Kui asi toimub olen tulija, kui ei siis mida iganes....

hhmm... kuid miks me siis ei korralda iga jummala päev cruisinguid "lääneliku demokraatia" esiriigi poolt "õigluse jaluleseadmise nimel" tapetud inimeste mälestuseks?
04.09.2002 at 11:45
Fire
11.09.

hhmm... kuid miks me siis ei korralda iga jummala päev cruisinguid "lääneliku demokraatia" esiriigi poolt "õigluse jaluleseadmise nimel" tapetud inimeste mälestuseks?


Nagu ma juba ütlesin..... Mida iganes....

Minu vaated on sellised ja rohkem enam teemat ei viitsi arutada.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
04.09.2002 at 11:50
max
11.09.
Te oskate ikka lihtsa asja nii keeruliseks ajada :) Nagu peep ütles, pange aeg ja koht paika - asi tahe! :) Muudest ilmaprobleemidest saab kuskil mujal kah rääkida, mitte ürituste all.
04.09.2002 at 11:54 Last edited 04.09.2002 at 11:55 by max
BlueStang
 
11.09.
quote:
peep: Minul ei ole mingit probleemi 9/11 cruisata, kuigi US kui riigi suhtes ma mingeid sooje tundeid ei oma. Tsurkadega on ka nii nagu on, vene sõjavägi on läbitud ja illusioone rahvaste sõprusest pole ammu enam.

Sama siin :)


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
04.09.2002 at 11:55
Taurus_93
11.09.
hmm.. mulle on mulje jäänud, et suurem osa inimesi siin ei austa mitte ameerikat ennast, vaid just ameerikas valmistatud autosi ja seepärast jääb suht häguseks selle 11.09 cruisingu tulemus, usun, et hoopis parema meedia vastukaja saavutaks, kui cruisida seepärast, et näidata lihtinimestele ka, kui ilus võib üks ameerikaauto olla (liikuv ja tasuta näitus). Ise võtaks ka osa, iseasi, kui kena ameeriklane see Taurus nüüd on...

SRY, kui OT
04.09.2002 at 12:57
tqhq.ee foorum : Üritused : 11.09.   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.