register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?   1 2 3 4  
Poster Message
reisisell
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Tere
Milline võiks neist kolmest olla parim pereauto? Aeg on jõudnud sinnamaale, et oleks tarvis soetada miski minivan. Kuid milline võtta? Hinnad on neil suht samad, varustus samuti ja minu arust ka kütusekulu sama. Mingit diislit ei soovi! Oskab keegi midagi soovitada või millest pigem hoiduda:)
Tänud kõigile vastamast ja arvamust avaldamast.
10.04.2012 at 19:56
krooks
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Fordist hoia eemale, tõsiselt. Mitte margi mahategemine vaid see windstar on oma olemuselt üks sitt auto. Alustades käigukastist, sõiduomadustest. Remonti ja hooldust teed neil kõigil, lihtsaimaks peetakse uuemate voyade remonttöid ja ligipääsetavust. Mina olen oma neljanda või viienda vist juba transspordiga rahul igatahes. Lisaks nelivedu mis algselt tundus kohatu. Ruumi rohkem kui vaja, lisasid rohkem kui loetleda viitsiks jne. Ja mugav on istuda ning yle civicute liiklust jälgida.
Mina võtaks iga kell uuema Chevy, voya ei sümpatiseeri kuidagi.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
10.04.2012 at 21:01
sqirrel
 
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Just hiljuti olin ise sama valiku ees ja otsustasin Chrysler Grand Voyageri kasuks 3.3 V6 mootoriga. Käisin ka Chevrolet Transsporti vaatamas/proovimas, kuid mulle ta nii head muljet ei jätnud. Lisaks osutus, et sama autot veel ka Opeli nime all leidub... :) Voyageri kohta siin samas foorumis mitu ostuabi teemat olemas kus pikalt lahatud mootorivalikutest jne. Olin suhteliselt skeptiline sääraste minivan'ide suhtes alguses ja erilisi ootusi nagu ei osanudki talle panna. Kuid nüüdseks olen vägagi rahul sellega, üllatavalt mugav ja üsna hea varustusega auto.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
11.04.2012 at 12:32
reisisell
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Kas sellisest isendist nagu Mercury Villager on keegi kuulnud? Kuidas selle aparaadiga kvaliteediküsimused on?
11.04.2012 at 13:25
sqirrel
 
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Wikipedias artikkel sellest: http://en.wikipedia.org/wiki/Mercury_Villager

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
11.04.2012 at 13:35
vvt
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Kui enne pole kokku puutunud - ma läheks ja prooviks sõita.
Ebameeldivused võivad olla täitsa huvitavates kohtades.
Mind nt häiris Voyageri juures (kogu muu headuse juures) juhikoha olematu ergonoomika, mis Chevyl oli tuntavalt paremini paigas.
Voyageri nõrk koht läbi aegade on olnud kehvad automaatkastid, Chevy analoogid külastasid märksa harvemini remonti sel teemal.
Ford USA-s on traditsiooniliselt rämps.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
11.04.2012 at 15:03
tfr
 
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Tegid omale korraga 5 last, et järsku minivani vaja? :)

Kui, siis Voyageri puhul tasuks mõelda juba selle Stow'n'Go istmetega variandi peale - saad vastavalt vajadusele istmeid kiirelt põrandasse klappida. Muidu kipub nende minivanide häda olema selles, et Sul on küll 7 istekohta, aga selle tulemusena on tagumine istmerida vastu tagaluuki ja kasvõi lapsevankrit Sa sinna enam ei mahuta. Samas, kui tagumine istmerida poltidest lahti kruvida ja kuskile garaažinurka tõsta, siis võiks samahästi juba universaali/luukpäraga sõita, hulka väiksema kütusekulu ja parema ergonoomikaga.
11.04.2012 at 15:19
reisisell
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Päris hea mõttearendus tfr.
11.04.2012 at 15:25
sqirrel
 
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
quote:
tfr: Tegid omale korraga 5 last, et järsku minivani vaja? :)

Kui, siis Voyageri puhul tasuks mõelda juba selle Stow'n'Go istmetega variandi peale - saad vastavalt vajadusele istmeid kiirelt põrandasse klappida. Muidu kipub nende minivanide häda olema selles, et Sul on küll 7 istekohta, aga selle tulemusena on tagumine istmerida vastu tagaluuki ja kasvõi lapsevankrit Sa sinna enam ei mahuta. Samas, kui tagumine istmerida poltidest lahti kruvida ja kuskile garaažinurka tõsta, siis võiks samahästi juba universaali/luukpäraga sõita, hulka väiksema kütusekulu ja parema ergonoomikaga.

Lisaks idee poolest peaks ära jääma see lõputu vankrite lammutamine ja uuesti kokkuladumine iga kord kui autoga sõit tuleb - universaaliga sellest ei pääse.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
11.04.2012 at 15:49
Fog
 
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Mõttearendus on küll omal kohal, kuid reaalses situatsioonis on enamute autode sabad ikka no nii tillud, et lapsevankriga ära ligi tiku.
Viimast pereautot ostes otsisin just 5-kohalist autot, mida on mingis variandis müüdud ka 7-kohalisena, ehk see pidi garanteerima piisava pakiruumi.
Läks aga nagu alati. Olles enne PTS-iga mingi aja kulgenud on praegune euro päritolu samalaadne ikka nõrk mahutavuse poolest.

Just lihtsasti eemaldatavad ja ka vajadusel klapitavad istmed olid head asjad. Enamus aega 2+3 sees ja viimased 2 garaazis või siis 2+3 sees ja viimased keskmise rea vastu klapitud.
Saavutatav sileda- ja madalapõhjaline kaubaruum oli kah väga hea.

vahet neil kahel eriti pole, kellele ema, kellele tütar, samas ise võtaks hetkel GV.
Seda puhtalt hind vs auto mida saab ning valiku suurusele, ehk tänu kastijamade kuulsusele ja konkurentsile on numbrid väikesed ja müügis mitmeid mille vahel endale vajalik seisukord / konks / värv / toonklaas vmt kompott valida.



____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
11.04.2012 at 15:53
krooks
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Vist ikka mahub, käisin isegi naabrinaise käru otsimas mockup-iks aga see on poodi läinud. Pole need tagumise rea istmed miskitmoodi vastu ust.





Ja muidu näeb nii välja:
Ruumi on küll. Ja lisaks on kõik istmed eraldi siinide peal etteliigutatavad ca 12cm.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
11.04.2012 at 15:53 1 edit. Last edited 11.04.2012 at 15:57 by krooks
Rein000
 
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
2002 Aasta GV käisd tagaiste kiirkinnitusega välja, kuid siis jäi 4 ja kohaline. Voyageri puhul häiris tunne, et kukuks nagu koguaeg ninuli, armatuur ja rool tundusid sitme suhtes kuidagi madalad olema. Muidu olin rahul, tänase seisuga prooviks siiski miskit GM toodangust.
11.04.2012 at 16:24
vvt
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
quote:
Pole need tagumise rea istmed miskitmoodi vastu ust

Proovi käruga kah, parimal juhul läheb väga napilt.
Sellises "pagasnikus" on külili pandud käru vedamine üldiselt üsna suitsidaalne tegu kui avarii juhtub.
Siiski tava Voyagerist või selle GMi Euroopa orbikust nimega Opel Sintra on asi märksa parem.

quote:
Seda puhtalt hind vs auto mida saab ning valiku suurusele, ehk tänu kastijamade kuulsusele ja konkurentsile on numbrid väikesed

See on küll tõsi. Võrreldes igasugu Sharanide-värkidega on Voyagerid-asjad märgatavalt odavamad. Seejuures võib arvata, et ei lagune reaalselt rohkem.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
11.04.2012 at 17:31 2 edits. Last edited 11.04.2012 at 17:37 by vvt
reisisell
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Aga millised on nad kvaliteedilt? Nagu ma aru saan siis Fordi eriti ei soovitata.
11.04.2012 at 17:38
Maik
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Vastupidavuselt ja pisivigade poolest on nad pea eranditult ikka suht viimases otsas... samas sõidavad paljud nendega siiski aastaid.

Ise kulgen (ka ka müütan samas) hetkel sellisega https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=929827&rhash=8e9a
lapsekäru saab vabalt kokkupanemata otse sisse lükata sinna kui auto 5 kohaline. vist saab 6 kohalisena kah lükata samas.



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
11.04.2012 at 17:45 3 edits. Last edited 11.04.2012 at 17:49 by Maik
STW
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
quote:
Maik: Vastupidavuselt ja pisivigade poolest on nad pea eranditult ikka suht viimases otsas... samas sõidavad paljud nendega siiski aastaid.

Ise kulgen (ka ka müütan samas) hetkel sellisega https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=929827&rhash=8e9a
lapsekäru saab vabalt kokkupanemata otse sisse lükata sinna kui auto 5 kohaline. vist saab 6 kohalisena kah lükata samas.




Grand Voyageri saab lapsekäru vabalt panna ka siis kui kõik istmed sees, käru mahub ka kokku panemata, vankrer tuleb ikka kokku panna.
Mugavuselt suuruselt on ta hea, ise aga enam Chryslerit ei osta, just kasti tõttu.
11.04.2012 at 17:56
krooks
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Practical challenge ongi puudu;)

voya vs chevy vs windstar vs mõni euro


Proovib kõigile vankrit ja käru sisse laadida, panna kõik istmed inimesi täis ja mõned suured kohvrid oleks ka asised veel kaasa tirida :devil

Pulli pärast oleks täitsa lahe erinevatele minivannidele täpselt yhepalju asju ja persoone sisse toppida ja järeldusi teha.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
11.04.2012 at 18:24
Olds
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Kui siis nendest valikutest Grand Voyager või veelgi parem - Dodge Grand Caravan ( just välimuse poolest, uuematel keredel 2000a ja peale ) ja seda kindlasti 3,3 või 3,8 mootoriga. Diislitest hoia kaugele. Fordi jätaks neist valikutest viimaseks

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
11.04.2012 at 21:01
RockinBandit
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Minul langes peale fullsize van-st loobumist valik taaskord Chrysleri kasuks. Kuna olin pika aega erinevatel variantidel silma peal hoidnud ja taustauuringut teinud siis otsustasin, et voyageri ma ei taha kuna see on ikka euroopa auto. Välja sai valitud hoopistükis Town & Country mis on toodetud põhja ameerika ja kanaada turu tarbeks. Eriti hästi joppas muidugi sellega, et sattusin otsa veel Limited varjandile millel lisavarustust on ikka väga korralikult. Pika kerega autosse mahub kõik vajalik ära. Tagumist istet saab ette või taha kokku klappida kerge vaevaga. Mootoriks on 3.8l mis kütet võtab raske jalaga 16 maantel 8 ja keskmine jääb 13 kanti. Hetkel rahuldab kõik igapäeva auto vajadused kenasti ära. Tulevikus prooviks kindlasti ka uuemat generatsiooni ja sellist millel on eelpool nimetatud Stow & Go istmed. Tollel saab tagumist istmerida keerata hetkega seljaga sõidusuunda ning lisaks meeldib mulle variant kus kolmese pingi saab teha kas 2-ks või ainult üheks istmeks. Kuid eks need minivanid üks maitse asi ole - kellele rüüsler ja kellele gm. Fordidest ja diislitest on minulgi soovitatud kauge kaarega mööda minna. 3.8l mootoriga Town&country peaks minu andmetel üks kõige säästlikum ja vastupidavam Chrysleri minivan üldse olema

____________________________
'99 Chevrolet Suburban C1500 - for everyday. In family - '09 Grand Voyager & '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com
11.04.2012 at 21:47
R.Ott
 
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Rüüsleri 3.8 on 3.3-e stroker. Ei ole küll viimane aasta seda teemat uurinud, kuid varasematel aastatel jäi silma, et 3.8 mootoriga masinaid suht vähe müügis, samas varuosadeks oli mootori hädadega teist samapalju, kui sõitvaid. Keegi võiks nüüd midagi konkreetset selle 3.8 vastupidavuse kohta arvata

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
11.04.2012 at 21:58 2 edits. Last edited 11.04.2012 at 22:07 by R.Ott
ramman
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Ise ka sama probleemi ees, kas Grand Voyager (veel parem Town&Country) või TransSport. Fordi välistasin ka ise. GV 4. põlvkond on juba hea varustusega (mitmetsooniline kliimaautomaatika, pardakompuuter, autopiloodi nupud roolil+raadio jne.) Chevil seevastu ainult rubilnikutega soojendussüsteem (tagaistujetele küll valikuvõimalusega, raadionupud roolil olemas aga piloot on tuledekangil ja minuarust tibake ebamugavam kasutada, Camarol on samasugune combo-kang). Istmete vaireeritavus on mõlemas hea. Kui ma ei eksi, siis peaks 2+2+3 skeemiga viimase rea istmeid saam kokku voltida, seljatoed alla ja iste ette püsti keerata. GV-s sarnane asi puudub, iste ainult sõidab siinide peal. Paljukiidetud Stow´n´Go on minu arust paras ikaldus. On keegi proovinud pikema reisi nede kokkulapitavate pinkide peal ette võtta? Tavaistmed on kordades mugavamad ja inimsõbralikumad.
Samas chevy kasuks räägib parem veermiku ja kasti vastupidavus, mootoriga ei tohiks ka suurt midagi juhtuda, kui silm peal hoida. Chrisysleril on V6 mootorid lollikindlad (muid ei vaatagi, diislid on õnnetus ruudus) aga kastidega pidi olema rohkem probleeme. Samas jälle omanikud räägivad, et kui ettenähtust tihemini õli vahetada, siis ei pidavat midagi juhtuma. Hoidma peab kasti nagunii, oma lollusega saab kõigest jagu.
Nelivedu on õnneks mõlemale saadaval ja on valikul suht oliline kriteerium.
Üldmulje ja tervikuna vaadates tundub GV olema viimistletum ja terviklikum. Chevy tundub kohati nagu olema tiba maha jäänud. Uplander on juba parem, aga see on kahjuks püüdmatus hinnaklassis.

Kellel on pakkuda nimetatud masinaid müügiks, siis mail: ramman1@hot.ee

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
11.04.2012 at 22:38
R.Ott
 
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Rüüsleri kastide surma põhjus nr. 1 on vale õli. Kahjuks pani ka Silber Auto veel mõned aastad tagasi suvalist "kirjade järgi sobivat" Dextroni sisse ja rohkem nagu ei olegi midagi rääkida. Kuskil siin foorumis ja ka Chrysleri Klubi foorumis on vastav teema olemas. Kasutatud bussi ostes ei ole kahjuks kunagi kindel, mis õli seal kastis kunagi kasutatud on või mis seal ka hetkel ringleb.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
11.04.2012 at 22:45
krooks
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Veidike reeglitevastast reklaami oma auto müügikuulutusele :devil
Sõidab-toimetab ja niipea miskit kapitaalset ei tohiks küsida.


____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
11.04.2012 at 22:55
Rein000
 
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
Mina olin oma 2,5 CRD diisliga väga rahul. Polnud mingit erilist probleemi, peale väikese kütusekulu. 200 000 kanti oli sõidetud, kui ära müüsin. 1 pihusti tuli ainult maha võtta ja läbi pesta, sellega ka polnud mingit jama, maha tuli tervelt. St et ei olnud tarvis molekulideks võtta ja löökhaamriga kangutama hakata.
11.04.2012 at 00:20
DevilDeVille
  
Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?
quote:
Rein000: Mina olin oma 2,5 CRD diisliga väga rahul. Polnud mingit erilist probleemi, peale väikese kütusekulu. 200 000 kanti oli sõidetud, kui ära müüsin. 1 pihusti tuli ainult maha võtta ja läbi pesta, sellega ka polnud mingit jama, maha tuli tervelt. St et ei olnud tarvis molekulideks võtta ja löökhaamriga kangutama hakata.

eks erandid kinnitavad reeglit :)


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
12.04.2012 at 07:27
tqhq.ee foorum : Autod : Chrysler Grand Voyager, Ford Windstar või Chevy Transport---parim pereauto?   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.