register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Televõte   1 2  
Poster Message
Kerli
Televõte
Head sõbrad,

mina olen Kerli Dello ETV saate "Tänavaristlejad" toimetaja.
Eeloleval pühapäeval 15.04 salvestame Tänavaristlejate üht episoodi Piibe maanteel. Ning selle raames otsin kolme imelahedat kiirendusautot, või lihtsalt kiiret ja vihast autot.
Mõte on selles, et Piibe maantee vana lennuvälja osa paneme (politsei abiga) kinni ja sõidame 200 km/h.
Auto tuleb, tee ääres seisavad saatejuht Urmas Vaino ja külaline Tanel Padar ning Tanel peab ütlema kui kiiresti auto sõidab. Ja nii teeme kolm katset, kolme erineva kiirusega. Ehk siis vaatame kuidas suudab inimene kõrvalt hinnata auto kiirust.

Kas on siin kedagi, kes oleks nõus meile appi tulema? Saaksite oma üliägedaid autosid Rahvusringhäälingu ekraanil näidata, näidata, milleks on teie auto võimeline ja muidu ka on äge. Autole paneme külge väikesed kaamerad, saame lahedat pilti ka sõidu ajal.

Minu meiliaadress on kerli.dello@err.ee, palun jätke sinna teade kui keegi huvitatud on. Ideaalis võiks kindlad tulijad teada anda tänase päeva jooksul, siis on mul homme veel aega otsida.

Lugupidamisega

Kerli
12.04.2012 at 10:08
Kerli
Televõte
Vabandust, unustasin öelda, et asi toimuks kell 18-20.00
12.04.2012 at 10:11
Stealth
 
Televõte
Nonii, kiired mehed ja/või vihased kotkad. Nüüd on teie elu võimalus :)



____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
12.04.2012 at 23:33
Kerli
Televõte
Suur tänu kõigile, kes vastasid ja huvi tundsid.

Autod on leitud, saade tuleb ilmselgelt äge. Kui ma ära ei unusta, siis annan teada millal asi eetris on. Milllgi mais, täpset kuupäeva hetkel öelda ei oska.

13.04.2012 at 05:53
veyronW16
 
Televõte
Üks kolmest autost on siis minu!

____________________________
DRIVER DONT`T PICK A CAR,CAR PICKS THE DRIVER
Chevrolet Camaro Z28 1996(Ex)
Chevrolet Express Explorer 2002 (Ex)
Chevrolet Tahoe 2000(Ex)
Chevrolet TransSport 2000(Ex)
Dodge Magnum sRT 8 2005
53865003
13.04.2012 at 12:24
vlzman
 
Televõte
Lahe ettevõtmine, kahju, et paljud kiirendusautod veel valmis pole...siiski loodan, et tuleb lahe üritus. Kes veel minemas on sinna?

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
13.04.2012 at 20:09
Royale
Televõte
Mul tekkis avaposti lugemisel sõnade "äge" ja "lahe" ning nende kombinatsioonide üledoos. :D
13.04.2012 at 21:53
DevilDeVille
  
Televõte
quote:
Royale: Mul tekkis avaposti lugemisel sõnade "äge" ja "lahe" ning nende kombinatsioonide üledoos. :D

Nuh, inimene oli natuke ohtrasõnaliselt positiivne, ei maksa teda seepärast nüüd tögada. Saade ju oma olemuselt igati tänuväärne meie liikluskultuuri parendajana.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
13.04.2012 at 22:01
Stealth
 
Televõte
quote:
DevilDeVille: Saade ju oma olemuselt igati tänuväärne meie liikluskultuuri parendajana.
Ei vaidle vastu. Aga seda annab veel vaheldusrikkamaks muuta, kui kõnealuse teema püstitaja, kes (ilmselt) enamasti kaadri taga toimetab, ka vahel ekraanile pääseb.


____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
14.04.2012 at 02:56
Kerli
Televõte
Vabandan oma keelekasutuse pärast! :)

Tänan kõiki osalisi südamest! Saime suurepärast pildimaterjali, saime politsei radaritesse suurima kiiruse maanteel (!) 244 km/h. Ja ma julgen väita, et see ei ole ilmselgelt mingi eriline kiirusrekord. Lihtsalt osalistel oli üsna lühike maa ja vaid üks kord võimalus pedal nii põhja vajutada kui võimalik.

Suure tõenäosusega on saade eetris 27. aprillil. ETV kanalil kell 19.35

On võimalik, et saatesari jätkub ka sügisel. Kui see nii on, siis tean üht foorumit, kus ma kriipimas käima hakkan. Olge lainel, seltsimehed! :)
15.04.2012 at 19:31
Maik
  
Televõte
Kas politsei oli väga pika näoga :) ?

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
15.04.2012 at 23:19
Henri_
 
Televõte
Politseinikud olid väga toredad. Teepikkust jäi vaid väheks, 270km/h oleks palju ilusamalt kõlanud.

Teinegi kord! Aitäh võimaluse eest. :)

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
15.04.2012 at 23:46 1 edit. Last edited 15.04.2012 at 23:49 by Henri_
Kerli
Televõte
Räägin vahva loo võttepaigast.
Istub meie saate assistent politseiautos ja uurib nuppe ning ekraane. Mis ikka üks on ja mis teine. Jõuavad armatuuril oleva kiirusemõõtjani. Politseinik viskab pilgu radarile, hakkab väiksele teleinimesele seletama. Ja mis ta näeb: keegi tuleb 152 km/h. Täiesti juhuslikult näeb!
Vaene noor liiklushuligaan ei tea, et teda ootab ees selline vastuvõtt!

Ma muidugi ei mõista noort huligaani, kes kihutab pikal sirgel, kui lagedal väljal on kaugele sini-valge auto näha.
16.04.2012 at 07:54
BlueStang
 
Televõte
kuidagi väike see kiirus, mis maa peal üles kiirendama pidi siis - et palju kiiruse ülesvõtmiseks ja palju mahapidurdamiseks

kaardi järgi on piibe lennuväljal sirget osa kahe harutee vahel 3,2 km, samas miili (1,6km) peale sõidavad paremad autod meil juba 300+kmh

mis autod sela siis esinesid veel
16.04.2012 at 08:55
Maik
  
Televõte
Pikal tühjal sirgel kihutavat noort peaks just mõistma. Käänulisel kurvilisel kruustateel oleks seda palju keerulisem mõista...või linnas. Aga eks jääme osa ootama.

150 on selline "korra vajutada 3 käiguga".

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
16.04.2012 at 10:13 1 edit. Last edited 16.04.2012 at 10:14 by Maik
Raxo
  
Televõte
quote:
Maik: Pikal tühjal sirgel kihutavat noort peaks just mõistma.
Sa ei lugenud lauset lõpuni...
16.04.2012 at 11:19
Henri_
 
Televõte
quote:
BlueStang: kuidagi väike see kiirus, mis maa peal üles kiirendama pidi siis - et palju kiiruse ülesvõtmiseks ja palju mahapidurdamiseks

kaardi järgi on piibe lennuväljal sirget osa kahe harutee vahel 3,2 km, samas miili (1,6km) peale sõidavad paremad autod meil juba 300+kmh

mis autod sela siis esinesid veel

Veidi vähem, kui miil oli vist. Kogu sirget osa kasutada ei saanud. Meil järelikult polnud paremad autod.

Piibe olukord on ikka üsna kehv. 200+ kiiruselt oli tunne nagu tahaks õhku tõusta. Tee lainetas ja auto ujus. Ei midagi hullu, kuid äkki 300km/h kiiruselt oleks asi veidi teistsugune.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
16.04.2012 at 12:25 1 edit. Last edited 16.04.2012 at 12:27 by Henri_
veyronW16
 
Televõte
quote:
BlueStang: kuidagi väike see kiirus, mis maa peal üles kiirendama pidi siis - et palju kiiruse ülesvõtmiseks ja palju mahapidurdamiseks

kaardi järgi on piibe lennuväljal sirget osa kahe harutee vahel 3,2 km, samas miili (1,6km) peale sõidavad paremad autod meil juba 300+kmh

mis autod sela siis esinesid veel



Tänud korraldajale!See kiirus sai saavutatud ma arvan,et alla miili sest me ei alustanud lennuväja algusest ja pidime enne lennuvälja lõppu juba maha pidurdama kuna seal oli teisi liiklejaid ka.Henril oli GPS peal ta peaks täpsemalt teadma,mis maa peale kiirus sai saavutatud.Mina jäin igatahes oma tulemusega 222km/h rahule kuna mul andis sidur otsad ja koju läksin nööri otsas :)
Auto ei ole ka just kõige kiirem aga arvatavasti terve siduriga peaks miili peale suurema kiiruse saama

____________________________
DRIVER DONT`T PICK A CAR,CAR PICKS THE DRIVER
Chevrolet Camaro Z28 1996(Ex)
Chevrolet Express Explorer 2002 (Ex)
Chevrolet Tahoe 2000(Ex)
Chevrolet TransSport 2000(Ex)
Dodge Magnum sRT 8 2005
53865003
16.04.2012 at 12:35
Henri_
 
Televõte
Ma sedasi ei mõõtnud, aga ju see maa enamvähem miili kanti oli. Ma pidurdasin muidugi suhteliselt hilja ja nägin viimasena driftboxi näiduks 248kmh. OMC'l sai sama kiiruse paar aastat tagasi miili peale.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
16.04.2012 at 13:06
Astro SS
Televõte
Mis pillidega te seal liiklesite?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
16.04.2012 at 13:42
Henri_
 
Televõte
Ma loodan, et omanikud ei pahanda, kui panen otselingid nende autode juurde:
http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=1134
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_868

Ja siis Vette LS2 mootoriga.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
16.04.2012 at 13:54 1 edit. Last edited 16.04.2012 at 13:56 by Henri_
rollingjack
 
Televõte
Lähedalt jõutakse ikka hiljem kohale :)

Lisaks ka ühe kergema fotosüüdistuse:


Pean samuti tänama korraldajat, igati hea algus algavale hooajale.
16.04.2012 at 15:14
Kerli
Televõte
Lugupeetavad,

palun saatke oma nimed, kes osalesid meie kiiruskatsel. Tahan need saate lõputiitritesse panna.

kerli.dello@err.ee
24.04.2012 at 21:04
BlueStang
 
Televõte
jep, siis saab miilits arved välja kirjutada:)
25.04.2012 at 10:05
Raceboy
 
Televõte
quote:
Kerli: Lugupeetavad,

palun saatke oma nimed, kes osalesid meie kiiruskatsel. Tahan need saate lõputiitritesse panna.

kerli.dello@err.ee


Millal see osa eetrisse minema peaks?

____________________________
www.vems.ee
25.04.2012 at 11:15
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Televõte   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.