register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Kumb: Cadillac STS 3,6 või Chrysler 300C 3,5?   1 2  
Poster Message
vvt
  
Kumb: Cadillac STS 3,6 või Chrysler 300C 3,5?
quote:
Pisikesed punnid, mida bahni kiirusel peenestama peab on loomulikult suhtkoht otsas omadega.

Selline arvamus näitab vaid absoluutset mittekursisolekut Saksamaa eluolu ja autoeelistustega. Saksamaal on korras autod, pidamine ja autoremont piisavalt kallid, et mitte osta eesmärgile mittevastavaid autosid.
Kes igapäevaselt 200 km tööle sõidab, see ostab ühe auto ja kes 2 korda nädalas poes käib, ostab teise auto.
Pikki aastaid troonis Saksamaal töökindluse tipus Toyota Starlet, see peaks olema ju baanil hirmsalt peenestatud. Tegelikkuses nendest 90% baanil ei käigi.
Tegelikult mitte kõik autod ei saa seal igapäevast peenestamist baanil ja mitte kõik pole maha kruvitud.
Mu naise sõbranna sõidab Saksamaal uuena ostetud 1.4 volkariga, mis on 4 a vana ja ls on 30 000 km. Sõidetakse põhiliselt maakohades, lapsed kooli ja poodi.
Kujutan ette, kui see auto müüki läheb, käivad idaeuroopa tilganäppijad ümber auto, kahtlustades spidomeetri kruttimist ja baanil ruunamist. Analoogselt Eestiga on ka seal turul massiliselt poekärusid vanuses 3-5 aastat ja läbisõiduga alla 100 kkm.

Küll aga disla mootoriga 300C on masin, mis baanil vatti saab ja kui sealt leiab 3 a vana auto tegeliku läbisõiduga alla 100kkm, on nagu lotovõit.
Et seal kole korrektselt hooldatakse, on samamoodi müüt, ma arvan, et eestlane ei jää selles osas sakslasele alla.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
27.06.2012 at 08:05 1 edit. Last edited 27.06.2012 at 08:06 by vvt
ivoalaska
 
Kumb: Cadillac STS 3,6 või Chrysler 300C 3,5?
Nii lõpuks eelpool mainitud masin veeres õuele. Esmamuljed minul küll vähemalt head, kuigi sõidetud mitte väga palju. Samas tekkis paar küsimust, millele netist ise vastust ei leidnud. Nimelt on paigaldatud tehase navi aga sellel puudub Isamaa kaart. Kas seda oleks võimalik näiteks ka netist alla tirida? Teine mure selline, et tagumistel akendel miskine lukk peal, mis ei lase neil alla tulla. Väljamaa foorumites kirjeldas küll mingit koodi/kominatsiooni mis pidi lukustuse avama aga ma ei saanud päris hästi pihta vist. Teab ehk keegi paremini?

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
11.07.2012 at 10:55
charger
Kumb: Cadillac STS 3,6 või Chrysler 300C 3,5?
Minu Dodge navis Euroopa plaat tööle ei hakanud, pidi mingi raua tasemel erinevus olema (USAsse tootis vist Pioneer). Euromasinatel on Beckeri toodang ja neid sai Silberis mingi raha eest vahetusfondist ringi pista, aga see maksis siis 8600EEKi
Mina ostsin poole summa eest Beckeri iminapavariandi, saan seda teises autos ka kasutada.
Kräkkimise osas võid antennimehe käest nõu küsida.
11.07.2012 at 15:35
tqhq.ee foorum : Autod : Kumb: Cadillac STS 3,6 või Chrysler 300C 3,5?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.