register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : müügikuulutuse kustutamine?  
Poster Message
Tyymiiz
 
müügikuulutuse kustutamine?
Tervist kallid kaasfoorumlased ja foorumi administraatorid küsimus teile kiire ja lühike.
Miks ei ole võimalik kustutada oma kirjutatud kuulutust ? nuppuke on olemas kuid kui sinna klõpsata saab vastuseks "Sorry, you can't delete this post." Kas seda saavad teha vaid moderaatorid?

Ettetänades ja parimat soovides Tüümiis.

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
17.08.2012 at 09:40
Vanaisa
  
Moderator
müügikuulutuse kustutamine?
Ei saa sa ise kustutada jah.
Sestap, et vahepeal miskised nupumehed upitasid iga paari päeva tagant oma kuulutusi skeemis "vana kustu ja uus kohe ette esimeseks"
Inimene on ju nutikas :)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
17.08.2012 at 09:57
rutua
müügikuulutuse kustutamine?
Ja mis selles halba oli minu müümata autokuulutus on kes teab kui kaugel ja kes sinna ikka vaatab.
17.08.2012 at 13:51
Vanaisa
  
Moderator
müügikuulutuse kustutamine?
quote:
rutua: Ja mis selles halba oli minu müümata autokuulutus on kes teab kui kaugel ja kes sinna ikka vaatab.
sinu kuulutustes polegi midagi halba, vastukarva on need kodanikud kes iga nädal sellist skeemi praktiseerisid ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
17.08.2012 at 13:55 1 edit. Last edited 17.08.2012 at 13:56 by Vanaisa (Moderator)
rutua
müügikuulutuse kustutamine?
Kas sina vaataksid 18.01.2011 kuulutust??
17.08.2012 at 14:08
Vanaisa
  
Moderator
müügikuulutuse kustutamine?
loe postitamise reeglid läbi ja näed, et selle kuulutuse võid muidugi uue teha. Lihtne ju.
Edit: jah, mina loen küll - mul on harjumus kliksata uute kuulutuste nupul, et muud mudru ei näitagi ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
17.08.2012 at 14:15 1 edit. Last edited 17.08.2012 at 14:16 by Vanaisa (Moderator)
R.Ott
 
müügikuulutuse kustutamine?
Siin mõnel tuli vahepeal kuuajalise perioodi peale 14 "upitust". Tõsiselt käib pinda üle kahe päeva jälle "uute kuulutuste" alt ammutuntud kuulutust näha. Moded pidasid siiani niigi vastu.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
17.08.2012 at 14:19
Ergo K
  
müügikuulutuse kustutamine?
Kuulutust saad kustutada muutmise teel. Kustutad muu jutu ära ja pealkirja kirjutad müüdud. Või müügikuulutust ei saa muuta ?
Minu arvamus on hoopis see, et kõik kuulutused, millel puuduvad pildid või puudub piltidele/tootele viitav link,kustutata modede poolt kohe ära !
Müüakse autosid, velgi, rehve jne. lihtsalt hinna ja tel. numbriga ?!? Ma ei hakka isegi süvenema kuulutuse sisule, kui sealt esmast pildimaterjali ja hinda ei leia.
Ei ole meeldiv, hakata tel. teel kokku leppima, kuskile kohale sõitma ja seal avastada, et müüdav on absoluutselt vastuvõetamatul inetu vms.

____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
17.08.2012 at 14:19
christian
  
müügikuulutuse kustutamine?
quote:
rutua: Ja mis selles halba oli minu müümata autokuulutus on kes teab kui kaugel ja kes sinna ikka vaatab.

Tee oma myygisolevast autost juttu "minu auto" all ja ole teemaga aktiivne, lisa ka nyygikuulutuse link teemasse, siis on ju köigile näha, et uus postitus teemas:D
teine varjant on vast hinnas, kui aastaga ei saa myydud siis on ju selge et teiste arust pole seda raha väärt:evil
Äärmisel inforohked on ka kuulutused kus pealkirjas a,la "myya suburban" tekstis "nahksisu ja el aknad, helista kui rohkem inffi tahad"
ei hinda ei midagi... kohe mitte ei teki tahtmist telefoni järgi haarata...
17.08.2012 at 14:26
rutua
müügikuulutuse kustutamine?
quote:
christian:
quote:
rutua: Ja mis selles halba oli minu müümata autokuulutus on kes teab kui kaugel ja kes sinna ikka vaatab.

Tee oma myygisolevast autost juttu "minu auto" all ja ole teemaga aktiivne, lisa ka nyygikuulutuse link teemasse, siis on ju köigile näha, et uus postitus teemas:D
teine varjant on vast hinnas, kui aastaga ei saa myydud siis on ju selge et teiste arust pole seda raha väärt:evil
Äärmisel inforohked on ka kuulutused kus pealkirjas a,la "myya suburban" tekstis "nahksisu ja el aknad, helista kui rohkem inffi tahad"
ei hinda ei midagi... kohe mitte ei teki tahtmist telefoni järgi haarata...


See mis hinnaga mina autot müün on küll minu enda asi see ei puuduta sind ja küsimus oli siin müügikuulutuse värskendamine! Varsti siin kõik piiratud et ei julge iitsatadagi kui keegi kuskilt miskit selga põrutab.See foorum niigi välja surnud ja üha enam sureb?
17.08.2012 at 14:45
Tyymiiz
 
müügikuulutuse kustutamine?
quote:
Ergo K: Kuulutust saad kustutada muutmise teel. Kustutad muu jutu ära ja pealkirja kirjutad müüdud. Või müügikuulutust ei saa muuta ?
Minu arvamus on hoopis see, et kõik kuulutused, millel puuduvad pildid või puudub piltidele/tootele viitav link,kustutata modede poolt kohe ära !
Müüakse autosid, velgi, rehve jne. lihtsalt hinna ja tel. numbriga ?!? Ma ei hakka isegi süvenema kuulutuse sisule, kui sealt esmast pildimaterjali ja hinda ei leia.
Ei ole meeldiv, hakata tel. teel kokku leppima, kuskile kohale sõitma ja seal avastada, et müüdav on absoluutselt vastuvõetamatul inetu vms.
jah seda varjanti praegu kasutanud olengi. lihtsalt et mitte kuulutuste hulka tõsta oleks see mõistlikum ära kustutada. (imho) kui aga seda nn upitamiseks kuritarvitatakse siis on jah pahasti. Samas on ka halb kui sul on ala aasta jooksul 150 ühe auto kuulutust tehtud ? või.....

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
17.08.2012 at 14:57
peep
 
Moderator
müügikuulutuse kustutamine?
Kuulutuse kuupäev pole muudatustes teavitamisel oluline, olgu või kolm aastat vana - välja jookseb sama hästi kui kolm sekundit tagasi postitatu. Lihtsalt kuulutuse muutja ise seda ei näe, küll aga kõik teised.

Mis surnud foorumit puudutab, siis pole ju mõtet sel juhul särgiesist märjaks nutta, et halb ja paha.:D
17.08.2012 at 18:01
Lowrider
müügikuulutuse kustutamine?
quote:
Ergo K: Kuulutust saad kustutada muutmise teel. Kustutad muu jutu ära ja pealkirja kirjutad müüdud. Või müügikuulutust ei saa muuta ?
Minu arvamus on hoopis see, et kõik kuulutused, millel puuduvad pildid või puudub piltidele/tootele viitav link,kustutata modede poolt kohe ära !
Müüakse autosid, velgi, rehve jne. lihtsalt hinna ja tel. numbriga ?!? Ma ei hakka isegi süvenema kuulutuse sisule, kui sealt esmast pildimaterjali ja hinda ei leia.
Ei ole meeldiv, hakata tel. teel kokku leppima, kuskile kohale sõitma ja seal avastada, et müüdav on absoluutselt vastuvõetamatul inetu vms.
Ma paneks sellele postitusele "Like" kui see oleks facebook. :beer
17.08.2012 at 18:05 1 edit. Last edited 17.08.2012 at 18:05 by Lowrider
ervin
müügikuulutuse kustutamine?
see subjektiks lihtsalt "müüdud" panemine ja sisu kustutamine on minuarust pehmeltöeldes nõme. minuarust on "müüdud: chevy van '07" ja sisust telefoninumbri/kontakti kustutamine oluliselt parem idee, kuna siis ei teki olukorda kus tean, et justkui oli mind huvitav ese müügis, kuid leida seda enam ei suuda ja kulutan metsikult aega selle otsimiseks. täpselt ei mäleta ka kuidas kuulutus välja nägi ning mõtlen igasuguseid erinevaid märksõnu selle leidmiseks. seevastu eelpoolmainitud subjektimuutmisega on kohe pilt selge ja ma ei pea rohkem oma aega raiskama tuule tagaajamisele :)
17.08.2012 at 18:52
peep
 
Moderator
müügikuulutuse kustutamine?
Kummalisel kombel on ka reeglites kirjas, et pealkirjale tuleks lisada sõna "müüdud". ;)
17.08.2012 at 21:13
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : müügikuulutuse kustutamine?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.